4,8



Na podstawie 4 opinii
Karmelki mleczne Walkers
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
174,80 zł
+ 64,95 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Cukierki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g29,10 zł/1kg
14,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g77,72 zł/1kg
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Cukierki czekoladowe Gianduia Rossana 175 g78,89 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
CUKIERKI Z NADZIENIEM O SMAKU IMBIROWO - ZIOŁOWYM90 g - ALPENBAUER103,22 zł/1kg
9,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
205,08 zł/1kg
69,75 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
66,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,51 zł/1kg
187,53 zł
Sprzedawca: somnia24

Roshen Wafelki Z Nadzieniem Kakaowo-Mlecznym 216 G
42,95 zł/1kg
13,93 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,45 zł
Sprzedawca: Katomix

Krakuski Czekonatki Herbatniki Kakaowe W Czekoladzie Mlecznej 165 G
59,00 zł/1kg
10,03 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Roshen Wafelki Z Nadzieniem O Smaku Mlecznym 216 G
40,77 zł/1kg
8,97 zł
Sprzedawca: Katomix

Kopernik Katarzynki w czekoladzie 123 g
94,25 zł/1kg
11,31 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Krakuski Kokonatki Herbatniki Kokosowe W Czekoladzie Mlecznej 174 G
54,53 zł/1kg
9,27 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Karmelki owocowe Böhme kwaśne 250g
38,32 zł/1kg
9,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Roshen Cukierki Peppinezzz Z Nadzieniem Owocowym 900 G
25,02 zł/1kg
22,52 zł
Sprzedawca: LAVONIO

WAFLE WIELOZBOŻOWE60 g - BIOMINKI
150,17 zł/1kg
9,01 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

RODZYNKI W CZEKOLADZIE SUROWEJ70 g - COCOA
238,57 zł/1kg
16,70 zł
Sprzedawca: Bionic

San Petitki Herbatniki Z Mleczną Czekoladą 37 G
85,25 zł/1kg
3,41 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Krakuski ciastka kruche Maltanki 80 g
59,50 zł/1kg
4,76 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Wawel Michałki Z Wawelu Kokosowe Cukierki W Czekoladzie 1000 G
62,30 zł/1kg
62,30 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kopernik Toruńskie Pierniki Flisaczki 153 G
105,60 zł/1kg
15,84 zł
Sprzedawca: Katomix

Frigeo 228389 Frigeo Ahoj Brause Brocken 1,6
67,61 zł/1kg
108,17 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Karmelowe kostki czekoladowe Walkers Milk Chocolate
Delikatne, kremowe i o długotrwałym smaku: karmelowe kostki czekoladowe Walkers Milk Chocolate to prawdziwa uczta dla podniebienia. Sprawdowana jakość Walkers Nonsuch.
Szczegóły produktu w skrócie
- Zawartość: 2500g
Dlaczego warto wybrać karmelowe kostki czekoladowe Walkers Milk Chocolate?
- Delikatna, kremowa masa karmelowa o pełnym aromacie.
- Długotrwały smak – idealne na drogę.
- Praktyczne opakowanie, idealne jako zapas do słodkości lub na biurko.
Składniki: syrop glukozowy, cukier, słodzone mleko skondensowane (mleko, cukier) 18%, czekolada mleczna 14% ((masa kakaowa min. 33,6%, mleko min. 20%), cukier, masło kakaowe, mleko w proszku, masa kakaowa, emulgator: lecytyna sojowa, aromat naturalny waniliowy), olej roślinny (palmowy, olej palmowy), skoncentrowane masło (mleko) 3%, syrop inwertowany, sól, melasa, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, aromat.
Informacje o alergenach
Może zawierać śladowe ilości orzechów, owoców pestkowych i soi.
| Wartości odżywcze | na 100 g |
|---|---|
| Energia | 2073 kJ / 501 kcal |
| Tłuszcz | 22,3 g |
| 14,1 g |
| Węglowodany | 71,8 g |
| 55,4 g |
| Białko | 2,9 g |
| Sól | 0,5 g |
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu!
- Przechowywanie i użytkowanie
- przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- Karmelowe kostki czekoladowe Walkers Milk Chocolate Delikatne, kremowe i o długotrwałym smaku: karmelowe kostki czekoladowe Walkers Milk Chocolate to prawdziwa uczta dla podniebienia. Sprawdowana jakość Walkers Nonsuch. Szczegóły produktu w skrócie Zawartość: 2500g Dlaczego warto wybrać karmelowe kostki czekoladowe Walkers Milk Chocolate? Delikatna, kremowa masa karmelowa o pełnym aromacie. Długotrwały smak – idealne na drogę. Praktyczne opakowanie, idealne jako zapas do słodkości lub na biurko. Składniki: syrop glukozowy, cukier, słodzone mleko skondensowane (mleko, cukier) 18%, czekolada mleczna 14% ((masa kakaowa min. 33,6%, mleko min. 20%), cukier, masło kakaowe, mleko w proszku, masa kakaowa, emulgator: lecytyna sojowa, aromat naturalny waniliowy), olej roślinny (palmowy, olej palmowy), skoncentrowane masło (mleko) 3%, syrop inwertowany, sól, melasa, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, aromat. Informacje o alergenach Może zawierać śladowe ilości orzechów, owoców pestkowych i soi. Wartości odżywczena 100 g Energia2073 kJ /501 kcal Tłuszcz22,3 g w tym tłuszcze nasycone 14,1 g Węglowodany71,8 g w tym cukry 55,4 g Białko2,9 g Sól0,5 g Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu!
- Informacja o wartościach odżywczych
- Karmelowe kostki czekoladowe Walkers Milk Chocolate Delikatne, kremowe i o długotrwałym smaku: karmelowe kostki czekoladowe Walkers Milk Chocolate to prawdziwa uczta dla podniebienia. Sprawdowana jakość Walkers Nonsuch. Szczegóły produktu w skrócie Zawartość: 2500g Dlaczego warto wybrać karmelowe kostki czekoladowe Walkers Milk Chocolate? Delikatna, kremowa masa karmelowa o pełnym aromacie. Długotrwały smak – idealne na drogę. Praktyczne opakowanie, idealne jako zapas do słodkości lub na biurko. Składniki: syrop glukozowy, cukier, słodzone mleko skondensowane (mleko, cukier) 18%, czekolada mleczna 14% ((masa kakaowa min. 33,6%, mleko min. 20%), cukier, masło kakaowe, mleko w proszku, masa kakaowa, emulgator: lecytyna sojowa, aromat naturalny waniliowy), olej roślinny (palmowy, olej palmowy), skoncentrowane masło (mleko) 3%, syrop inwertowany, sól, melasa, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, aromat. Informacje o alergenach Może zawierać śladowe ilości orzechów, owoców pestkowych i soi. Wartości odżywczena 100 g Energia2073 kJ /501 kcal Tłuszcz22,3 g w tym tłuszcze nasycone 14,1 g Węglowodany71,8 g w tym cukry 55,4 g Białko2,9 g Sól0,5 g Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu!
- Waga
- 2500 g
- Firma spożywcza
- Walker
- Nazwa handlowa
- Karmelki mleczne Walkers
- Producent
- Tenneco
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- V-20-2848-25-kilo
- EAN
- 5010169931522
- Przechowywanie i użytkowanie
- przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- Karmelowe kostki czekoladowe Walkers Milk Chocolate Delikatne, kremowe i o długotrwałym smaku: karmelowe kostki czekoladowe Walkers Milk Chocolate to prawdziwa uczta dla podniebienia. Sprawdowana jakość Walkers Nonsuch. Szczegóły produktu w skrócie Zawartość: 2500g Dlaczego warto wybrać karmelowe kostki czekoladowe Walkers Milk Chocolate? Delikatna, kremowa masa karmelowa o pełnym aromacie. Długotrwały smak – idealne na drogę. Praktyczne opakowanie, idealne jako zapas do słodkości lub na biurko. Składniki: syrop glukozowy, cukier, słodzone mleko skondensowane (mleko, cukier) 18%, czekolada mleczna 14% ((masa kakaowa min. 33,6%, mleko min. 20%), cukier, masło kakaowe, mleko w proszku, masa kakaowa, emulgator: lecytyna sojowa, aromat naturalny waniliowy), olej roślinny (palmowy, olej palmowy), skoncentrowane masło (mleko) 3%, syrop inwertowany, sól, melasa, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, aromat. Informacje o alergenach Może zawierać śladowe ilości orzechów, owoców pestkowych i soi. Wartości odżywczena 100 g Energia2073 kJ /501 kcal Tłuszcz22,3 g w tym tłuszcze nasycone 14,1 g Węglowodany71,8 g w tym cukry 55,4 g Białko2,9 g Sól0,5 g Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu!
- Informacja o wartościach odżywczych
- Karmelowe kostki czekoladowe Walkers Milk Chocolate Delikatne, kremowe i o długotrwałym smaku: karmelowe kostki czekoladowe Walkers Milk Chocolate to prawdziwa uczta dla podniebienia. Sprawdowana jakość Walkers Nonsuch. Szczegóły produktu w skrócie Zawartość: 2500g Dlaczego warto wybrać karmelowe kostki czekoladowe Walkers Milk Chocolate? Delikatna, kremowa masa karmelowa o pełnym aromacie. Długotrwały smak – idealne na drogę. Praktyczne opakowanie, idealne jako zapas do słodkości lub na biurko. Składniki: syrop glukozowy, cukier, słodzone mleko skondensowane (mleko, cukier) 18%, czekolada mleczna 14% ((masa kakaowa min. 33,6%, mleko min. 20%), cukier, masło kakaowe, mleko w proszku, masa kakaowa, emulgator: lecytyna sojowa, aromat naturalny waniliowy), olej roślinny (palmowy, olej palmowy), skoncentrowane masło (mleko) 3%, syrop inwertowany, sól, melasa, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, aromat. Informacje o alergenach Może zawierać śladowe ilości orzechów, owoców pestkowych i soi. Wartości odżywczena 100 g Energia2073 kJ /501 kcal Tłuszcz22,3 g w tym tłuszcze nasycone 14,1 g Węglowodany71,8 g w tym cukry 55,4 g Białko2,9 g Sól0,5 g Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu!
- Waga
- 2500 g
- Firma spożywcza
- Walker
- Nazwa handlowa
- Karmelki mleczne Walkers
- Producent
- Tenneco
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- V-20-2848-25-kilo
- EAN
- 5010169931522
Pasuje również do tego

Lotus Biscoff "Welcome" Gebäck 300 St.
69,33 zł/1kg
130,00 zł
Sprzedawca: somnia24

Karmelki Walkers z solą morską
152,95 zł
Sprzedawca: Candyspot

Cukierki Karmelowo-Orzechowe Krock 1 kg
51,18 zł/1kg
62,69 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,74 zł
Sprzedawca: Katomix

Open Food 4823077611933, 2255 kJ, 541 kcal, 50,6 g, 33,4 g, 19,4 g, 5,3 g
140,97 zł/1kg
20,44 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Walkers Dark Chocolate Toffees
174,80 zł
Sprzedawca: Candyspot

Cukierki Walkers Nutty Brazil Toffees
174,80 zł
Sprzedawca: Candyspot

Walker's Nonsuch Toffees Liquorice (pojedyncze opakowanie 2,5 kg)
152,95 zł
Sprzedawca: Candyspot

Eklerki z mlecznej czekolady Walkers
174,80 zł
Sprzedawca: Candyspot

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,51 zł/1kg
187,53 zł
Sprzedawca: somnia24

STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
205,08 zł/1kg
69,75 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
66,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fajne słodkie serca owocowe słodycze torba 1000g materiał do rzucania
69,86 zł/1kg
69,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
29,10 zł/1kg
14,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
351,27 zł/1kg
52,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Ptyśki Walkers o smaku bananowym
174,80 zł
Sprzedawca: Candyspot

Czekoladowe eklerki Walkers z miętą
174,80 zł
Sprzedawca: Candyspot

Kremowe toffi Walkers English
174,80 zł
Sprzedawca: Candyspot

Organizer na drobiazgi z 5 szufladkami, 13 x 16 x 26 cm
29,36 zł
Sprzedawca: Fernity

Samsung Galaxy A56 5G, 17 cm (6.7"), 8 GB, 256 GB, 50 MP, Android 15, Oliwkowy
Używany
1 439,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: Delgeo

Sarotti czarna czekolada męska ciemne czekoladki 124g
235,24 zł/1kg
29,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 757439 Riesen 900 g
109,53 zł/1kg
98,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Karmelki Walkers Coffee
152,95 zł
Sprzedawca: Candyspot

Gimi Glory Suszarka do prania 18 M 167722
71,78 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Koc 200x220 koc zimowy koc do spania koc na zimę koc jesienny koc dla alergików hipoalergiczny mikrofibra king size 200 x 220 biały
96,92 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Merci Praline lovelies Classic 179002-00 185g
142,38 zł/1kg
26,34 zł
Sprzedawca: Katomix

Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
161,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
19,99 zł
Sprzedawca: Retoo

STORCK 757437 Storck Kaufrüchtchen, 1,0 kg
60,83 zł/1kg
60,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Küfa Euka cukierki mentolowe z eukaliptusem ok. 400 sztuk 2000g
45,81 zł/1kg
91,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 lutego 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa. Pyszny produkt.
Pyszne słodycze. Starannie zapakowane i szybko dostarczone.
Oceniono dnia 6 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
słodkie i orzechowe
są trochę słodsze niż u nas, ale takie są angielskie słodycze, toffi zt są trochę miękkie
Oceniono dnia 30 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,10 zł/1kg

Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
49,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,03 zł/1kg

Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
29,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,06 zł/1kg

Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
111,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,24 zł/1kg

Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,00 zł/1kg

Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,99 zł/1kg

Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,33 zł/1kg

Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,22 zł/1kg

Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Oreo Original Mini Ciastka Kakaowe Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 160 G
83,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
524,94 zł/1kg

Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,64 zł/1kg

Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,09 zł/1kg

Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
66,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,30 zł/1kg

Woogie Cukierki Sweet Mix 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
118,99 zł/1kg

Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,32 zł
Sprzedawca: apohealth
816,00 zł/1kg

Cukierki bez cukru mandarynka i cytryna Fida Bonelle Sugar Free 90 g bezcukrowe cukierki owocowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,90 zł/1kg

Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,72 zł/1kg

Bułka czekoladowa Marabou z nadzieniem karmelowym i Daim 1x67g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
242,09 zł/1kg

Dextro Energy direct classic szybko dostępna dekstroza 46g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
10,26 zł
Sprzedawca: apohealth
24,78 zł/1kg