COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

187,53 zł

62,51 zł / 1kg

+ 6,15 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

czw. 1 – wt. 6 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Cukierki i nie tylko
Podobne oferty
Bestseller
Zdjęcie produktu dla STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
29,04 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
14,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Cukierki owocowe Mini Hard Candies Fruit Flavour 1kg - Rioba
Cukierki owocowe Mini Hard Candies Fruit Flavour 1kg - Rioba
25,45 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g
Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g
49,56 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Küfa cukierki owocowe o smaku malinowym 700 sztuk 2000g
Küfa cukierki owocowe o smaku malinowym 700 sztuk 2000g
41,14 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
82,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Frigeo 228389 Frigeo Ahoj Brause Brocken 1,6
Frigeo 228389 Frigeo Ahoj Brause Brocken 1,6
67,61 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
108,17 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Fajne mini cukierki 4 różne karnawałowe materiały do rzucania 1000g
Fajne mini cukierki 4 różne karnawałowe materiały do rzucania 1000g
102,91 zł/1kg
102,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Tic Tac Strawberry Mix Big Pack Strawberry Lemon Mint Mix 98g
Tic Tac Strawberry Mix Big Pack Strawberry Lemon Mint Mix 98g
192,65 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
18,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Fajne słodkie serca owocowe słodycze torba 1000g materiał do rzucania
Fajne słodkie serca owocowe słodycze torba 1000g materiał do rzucania
69,86 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
69,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Open Food 8000500153475, 100 g, 98 g, D, e300, e414, e470b, e903, 1698 kJ, 400 kcal
Open Food 8000500153475, 100 g, 98 g, D, e300, e414, e470b, e903, 1698 kJ, 400 kcal
192,65 zł/1kg
18,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Open Food 0070462098358, Olej palmowy, 30 g, 99 g, C, e102, e110, e129, e133, e330, e334, Sugar, Corn Syrup, Blue 1, Tartaric Acid, Invert Sugar, Citric Acid, Natural And Artificial...
Open Food 0070462098358, Olej palmowy, 30 g, 99 g, C, e102, e110, e129, e133, e330, e334, Sugar, Corn Syrup, Blue 1, Tartaric Acid, Invert Sugar, Citric Acid, Natural And Artificial...
1 054,24 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
104,37 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Küfa Euka cukierki mentolowe z eukaliptusem ok. 400 sztuk 2000g
Küfa Euka cukierki mentolowe z eukaliptusem ok. 400 sztuk 2000g
45,81 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
91,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Oryginalne bezcukrowe cukierki z galaretką z czerwonych owoców i aloesem Sylter Brisen-Klömbjes, 70 g
Oryginalne bezcukrowe cukierki z galaretką z czerwonych owoców i aloesem Sylter Brisen-Klömbjes, 70 g
362,29 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
25,36 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Cukierki Sweet Stories Rocks 500g
Cukierki Sweet Stories Rocks 500g
130,68 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
65,34 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Drażetki Tic Tac o smaku truskawkowym 18 g
Drażetki Tic Tac o smaku truskawkowym 18 g
160,00 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 86
3,20 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Sweet Stories Rocks Candies Love Mix 500g w torebce lizaków
Sweet Stories Rocks Candies Love Mix 500g w torebce lizaków
162,48 zł/1kg
81,24 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Cool mini cukierki o smaku eukaliptusowym i mentolowym pakowane pojedynczo 1000g
Cool mini cukierki o smaku eukaliptusowym i mentolowym pakowane pojedynczo 1000g
49,54 zł/1kg
49,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
25,22 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla tic tac TWO Raspberry Lemon orzeźwiający smak 38,5g
tic tac TWO Raspberry Lemon orzeźwiający smak 38,5g
352,99 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Open Food 4014400904406, 5,3 g, 325 g, D, 1646 kJ, 387 kcal, 78,3 g
Open Food 4014400904406, 5,3 g, 325 g, D, 1646 kJ, 387 kcal, 78,3 g
203,38 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
66,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla PEZ Bonbons Fruit Mix do dozownika PEZ bez laktozy i glutenu 68g
PEZ Bonbons Fruit Mix do dozownika PEZ bez laktozy i glutenu 68g
117,65 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
8,00 zł
Sprzedawca: Katomix

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Cukierki Cool Mini, 4 odmiany, 3000 g karnawałowego materiału do rzucania

Cukierki Cool Mini, 4 różne odmiany, to klasyczny materiał do rzucania - teraz w bardzo dużej torbie o pojemności 3000 g! Cztery owocowe smaki, indywidualnie zapakowane i solidnie zapakowane, są idealne na parady karnawałowe, bale przebierańców, imprezy szkolne lub kampanie promocyjne.

Dlaczego cukierki Cool Mini w opakowaniu zbiorczym?

Ponieważ duże ilości są pożądane na dużych imprezach! Te kompaktowo zapakowane twarde karmelki są niełamliwe, trwałe i higieniczne - idealne do rzucania z pływaków lub rozdawania wielu małym (i dużym) łakomczuchom. Kolorowa mieszanka owoców zapewnia różnorodność smaków i dobry nastrój w każdej dłoni.

Szczegóły produktu w skrócie

  • torba 3000 g z setkami mini cukierków

  • 4 owocowe odmiany, kolorowo wymieszane i aromatyczne

  • Pakowane pojedynczo - idealne do rozdawania materiałów i upominków

  • Odporna na uszkodzenia, kompaktowa i trwała - idealna na zewnątrz

  • Idealne na imprezy karnawałowe, przebierane, klubowe i uliczne

Dla kogo przeznaczone są mini cukierki?

Dla klubów karnawałowych, organizatorów imprez, nauczycieli, handlowców lub rodzin, które potrzebują dużych ilości słodyczy - do dystrybucji, napełniania lub dekorowania. Idealne również na targi rozrywki, imprezy firmowe lub jako upominki na targach.

Najlepsze możliwe zastosowania

Niezależnie od tego, czy chodzi o rzucanie z pływaków karnawałowych, jako posypki na procesjach karnawałowych, do torebek imprezowych czy batoników - z cukierkami Cool Mini zawsze jesteś po bezpiecznej (i słodkiej) stronie.

teraz cukierki Cool Mini - słodki zapas na każdą imprezę

Zamów teraz i bądź dobrze przygotowany na karnawał & co.!
cukierki Cool Mini 3000 g - idealny materiał do rzucania o owocowym smaku!

International Sweet Trading GmbH & Co KG
Riesdorfer Weg 2
06366 Köthen


Cool Mini Sweets Fruit Mix oferuje zróżnicowany wybór owocowych smaków w praktycznym rozmiarze mini.

W jednej torebce znajduje się około 1350 cukierków, dzięki czemu idealnie nadają się na imprezy, przyjęcia urodzinowe lub po prostu do codziennego podjadania.

Ich kolorowa różnorodność i pyszny smak sprawiają, że są popularne zarówno wśród młodych, jak i starszych.

Wartości odżywcze na 100 g:

  • Energia: 1678 kJ / 395 kcal
  • Tłuszcz: 0 g
    • w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0 g
  • Węglowodany: 98,7 g
    • w tym cukier: 79,7 g
  • Białko: 0 g
  • Sól: 0 g

Składniki: Cukier, syrop glukozowy, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, aromat, barwniki: kurkumina (E100), karmin (E120), kompleksy chlorofili zawierające miedź (E141).

Informacje dla alergików:Może zawierać śladowe ilości: Mleka i produktów mlecznych (łącznie z laktozą), orzeszków ziemnych i produktów z orzeszków ziemnych, soi i produktów sojowych

Producent:International Sweet Trading GmbH & Co. KG,Riesdorfer Weg 2,06366 Köthen



Małe owocowe cukierki twarde do stosowania między posiłkami. Mini cukierki wyróżniają się mocnym smakiem. Pyszne mini cukierki przyjemnie smakują owocami, takimi jak wiśnia, cytryna, pomarańcza, jabłko lub truskawka, a dzięki swojemu rozmiarowi są bardzo łatwe do ukrycia w ustach.

Dostawa obejmuje:




Sweet Cool mini cukierki o smaku owocowym 3kg Mini cukierki o smaku owocowym do domu, do biura lub pomiędzy nimi Przyjemny i mocny sposób na delektowanie się czymś owocowym w podróży Mini cukierki mają przyjemny smak Zawartość torebki: 3kg



Różnorodne cukierki do żuciaPyszne cukierki do żucia, pakowane pojedynczo w ozdobny papier: COOL MINI'BONBONS są idealne do eksponowania w recepcjach lub salach konferencyjnychKażdy lubi tę owocową zabawę do żuciaDzięki temu dużemu opakowaniu o wadze 3,0 kg nie musisz nawet podejmować decyzji! Kliknij tutaj, aby uzyskać informacje zgodne z rozporządzeniem w sprawie informacji na temat żywności.Informacja żywieniowa na 100gEnergia 1663/391 kJ/kcalTłuszcz 0.5 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe 0.2 gw tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe -w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe -Węglowodany 98.0 gw tym cukry 70.0 gw tym alkohole wielowodorotlenowe -w tym skrobia -Błonnik -Białko 0.5 gSól 0.01Witaminy i minerały -
Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Lista składników
Syrop glukozowy, cukier, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, aromaty, barwniki: czerwień buraczana, beta-karoten, barwnik spożywczy: koncentrat soku z czarnej marchwi.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość kaloryczna: 390,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1 657,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 0,50 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,10 Węglowodany: 96,00 Węglowodany, w tym cukier: 61,00 Białko: 0,50 Sól: 0,01
Alergeny
Brak alergenów
Waga
3000 g
Firma spożywcza
International Sweet Trading GmbH & Co. KGRiesdorfer Weg 2 06366 Köthen
Nazwa handlowa
Fajne mini słodycze
Producent
cool&move
Numer producenta
72430
EAN
4260042074780

Przechowywanie i użytkowanie
Chłodny i suchy
Lista składników
Syrop glukozowy, cukier, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, aromaty, barwniki: czerwień buraczana, beta-karoten, barwnik spożywczy: koncentrat soku z czarnej marchwi.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość kaloryczna: 390,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1 657,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 0,50 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,10 Węglowodany: 96,00 Węglowodany, w tym cukier: 61,00 Białko: 0,50 Sól: 0,01
Alergeny
Brak alergenów
Waga
3000 g
Firma spożywcza
International Sweet Trading GmbH & Co. KGRiesdorfer Weg 2 06366 Köthen
Nazwa handlowa
Fajne mini słodycze
Producent
cool&move
Numer producenta
72430
EAN
4260042074780
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Trolli Party Burger Minis z pianki cukrowej i gum owocowych 600g
Trolli Party Burger Minis z pianki cukrowej i gum owocowych 600g
80,87 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
62,27 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Tuban Hel Do Balonów Crazy Hel, Pompka do balonów, Wielobarwny, Obraz, Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 36. miesiąca życia, Drobne części. Zagrożenie..., 1 szt., Polska
Tuban Hel Do Balonów Crazy Hel, Pompka do balonów, Wielobarwny, Obraz, Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 36. miesiąca życia, Drobne części. Zagrożenie..., 1 szt., Polska
2,5Średnia ocena: 2,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
49,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla COOL 506918 Lizak w kształcie serca 200 sztuk
COOL 506918 Lizak w kształcie serca 200 sztuk
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
46,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla HARIBO 10003341 ROULETTE Fruchtgummi 50 St.
HARIBO 10003341 ROULETTE Fruchtgummi 50 St.
78,06 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
97,57 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla BOXILAND® żelki kalendarz adwentowy 2026, 24 rodzaje, słodkie & kwaśne
BOXILAND® żelki kalendarz adwentowy 2026, 24 rodzaje, słodkie & kwaśne
131,12 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 264
222,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Umbrella
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Pusty folder - 24 strony (432 karty) - Idealny do zbierania zdjęć/kart - Neutralny kolor
Pusty folder - 24 strony (432 karty) - Idealny do zbierania zdjęć/kart - Neutralny kolor
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 80
54,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: collect-it-de
Zdjęcie produktu dla Braun ThermoScan 3, Kontaktowy, Biały, Ucho, °C, °F, 34 - 42,2 °C, 1 s
Braun ThermoScan 3, Kontaktowy, Biały, Ucho, °C, °F, 34 - 42,2 °C, 1 s
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 270
106,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,41 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
88,76 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
Blackview R50 – smartwatch z ekranem 1,85", wodoodporny do 5 ATM, z funkcją telefonu, zegarek sportowy z ponad 100 trybami treningowymi, zegarek fitness, monitor tętna i snu, kompatybilny z systemami Android i iOS
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 860
190,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop
Zdjęcie produktu dla Küfa cukierki owocowe o smaku malinowym 700 sztuk 2000g
Küfa cukierki owocowe o smaku malinowym 700 sztuk 2000g
41,14 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
82,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg
Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg
45,00 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kalendarz adwentowy dla dzieci Domek 3D z 24 czekoladkami 234g
Kalendarz adwentowy dla dzieci Domek 3D z 24 czekoladkami 234g
285,90 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
66,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Apollo Wrotki Super Quad X Pro, Wrotki o regulowanym rozmiarze - białe/różowe - L - 39-42
Apollo Wrotki Super Quad X Pro, Wrotki o regulowanym rozmiarze - białe/różowe - L - 39-42
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 33
196,72 zł
Sprzedawca: Vevendo
Zdjęcie produktu dla Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
738,95 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
14,04 zł
Sprzedawca: Heartforcards
Zdjęcie produktu dla Zestaw elektrycznych szczoteczek do zębów na podróż z zaciskiem, uchwytem ściennym, 3 sztuki, przystosowany do podróży
Zestaw elektrycznych szczoteczek do zębów na podróż z zaciskiem, uchwytem ściennym, 3 sztuki, przystosowany do podróży
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 47
146,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 820
144,99 zł
-14,36 zł
130,63 zł
Sprzedawca: Lumarko
Zdjęcie produktu dla Intex 57190NP, Basen nadmuchiwany, 590 l, Okrągły, 6 lat(a), Winyl, Niebieski, Biały
Intex 57190NP, Basen nadmuchiwany, 590 l, Okrągły, 6 lat(a), Winyl, Niebieski, Biały
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 55
424,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Andriez
Zdjęcie produktu dla FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
246,40 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
49,28 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 76
215,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Zdjęcie produktu dla Nintendo Animal Crossing: New Horizons, Nintendo Switch, dla wszystkich
Nintendo Animal Crossing: New Horizons, Nintendo Switch, dla wszystkich
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 138
400,27 zł
Sprzedawca: Sotel
Zdjęcie produktu dla Koc plażowy Bez piasku 200 x 200, 2-6 osób Wodoodporny koc piknikowy Odporny na piasek koc kempingowy XXL Ultralekki kompaktowy koc Retoo
Koc plażowy Bez piasku 200 x 200, 2-6 osób Wodoodporny koc piknikowy Odporny na piasek koc kempingowy XXL Ultralekki kompaktowy koc Retoo
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 208
19,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 143
71,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,21 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
142,89 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla BOXILAND® nostalgiczny kalendarz adwentowy 2026, 24 retro słodycze, klasyki
BOXILAND® nostalgiczny kalendarz adwentowy 2026, 24 retro słodycze, klasyki
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 264
209,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Umbrella
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Poduszka 80 x 80 cm pikowana poduszka z mikrofibry - poduszka dla alergików poduszka wypełniająca poduszka do łóżka poduszka do spania biała Poduszka
Poduszka 80 x 80 cm pikowana poduszka z mikrofibry - poduszka dla alergików poduszka wypełniająca poduszka do łóżka poduszka do spania biała Poduszka
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 142
39,97 zł
Sprzedawca: Amazinggirl
Zdjęcie produktu dla Kalendarz adwentowy 2024, kalendarz świąteczny dla dzieci, kalendarz adwentowy z biżuterią DIY, - ADVENTBRACE
Kalendarz adwentowy 2024, kalendarz świąteczny dla dzieci, kalendarz adwentowy z biżuterią DIY, - ADVENTBRACE
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
54,00 zł
-5%
51,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Recenzje klientów

Na podstawie 5 opinii
Oceniono dnia 11 września 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Pyszne
Oceniono dnia 2 grudnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Szybko, bez problemów
Oceniono dnia 2 września 2023 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Cukierki
Oceniono dnia 27 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 2 października 2023 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Bestseller
Zdjęcie produktu dla STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
14,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,04 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
49,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,03 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
29,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,06 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
111,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,24 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g
Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk
Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
87,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g
Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g
Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,22 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Oreo Original Mini Ciastka Kakaowe Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 160 G
Oreo Original Mini Ciastka Kakaowe Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 160 G
83,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
524,94 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g
Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g
Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g
Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
66,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,30 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Woogie Cukierki Sweet Mix 1 kg
Woogie Cukierki Sweet Mix 1 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
118,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
118,99 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g
Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,32 zł
Sprzedawca: apohealth
816,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cukierki bez cukru mandarynka i cytryna Fida Bonelle Sugar Free 90 g bezcukrowe cukierki owocowe
Cukierki bez cukru mandarynka i cytryna Fida Bonelle Sugar Free 90 g bezcukrowe cukierki owocowe
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g
Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bułka czekoladowa Marabou z nadzieniem karmelowym i Daim 1x67g
Bułka czekoladowa Marabou z nadzieniem karmelowym i Daim 1x67g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
242,09 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Dextro Energy direct classic szybko dostępna dekstroza 46g
Dextro Energy direct classic szybko dostępna dekstroza 46g
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
10,26 zł
Sprzedawca: apohealth
24,78 zł/1kg