4,9



Na podstawie 17 opinii
Open Food 8693029030077, 4 g, D, 395 kcal, 71 g, 5,8 g, 4,8 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
31,19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
28,98 zł-7%
0,03 zł / 1kg
+ 21,60 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Cukierki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dr Muches pastylki imbirowe bez cukru i wegańskie, 27 g pastylek798,33 zł/1kg
33,53 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g60,64 zł/1kg
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g29,04 zł/1kg
14,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Cukierki owocowe Mini Hard Candies Fruit Flavour 1kg - Rioba25,45 zł/1kg
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,49 zł/1kg
187,48 zł
Sprzedawca: somnia24

Roshen Bim-Bom Karmelki Nadziewane 1 Kg X 8 Sztuk
17,76 zł/1kg
17,76 zł
Sprzedawca: LAVONIO

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
25,22 zł/1kg
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Frigeo 228389 Frigeo Ahoj Brause Brocken 1,6
67,59 zł/1kg
108,14 zł
Sprzedawca: somnia24

Cool Bunte mieszanka cukierków o 4 rodzajach smaku owocowego 1000g
20,67 zł/1kg
20,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Roshen Crazy Bee Fruity Galaretki Z Nadzieniem 1 Kg
28,11 zł/1kg
28,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
28,11 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Sweet Stories Rocks Candies Love Mix 500g w torebce lizaków
162,48 zł/1kg
81,24 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Karmelki twarde Cool Rocks o smaku owocowym w torebce 1000g
69,07 zł/1kg
69,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4014400904406, 5,3 g, 325 g, D, 1646 kJ, 387 kcal, 78,3 g
203,38 zł/1kg
66,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g
49,56 zł/1kg
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Cukierki kawowe Indonezja 120g - Kopiko
60,69 zł/1kg
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Roshen Juice Mix Karmelki Z Nadzieniem Owocowym 1 Kg
29,20 zł/1kg
29,20 zł
Sprzedawca: LAVONIO

nimm2® 361216 nimm2® Rote Früchte Bonbons 240 g
251,88 zł/1kg
60,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Batony Head Bangers Crazy Sour o smaku jabłkowo-truskawkowym 200g
90,75 zł/1kg
18,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 5851 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 750,0 g
105,68 zł/1kg
79,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Bonbons Sweet Mix 170g
39,59 zł/1kg
6,73 zł
Sprzedawca: Katomix
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Wielkość porcji:
- 4 g
- Eco-score:
- D
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 395 kcal
- Zawartość cukru (100 g):
- 71 g
- Zawartość tłuszczu (/100 g):
- 5,8 g
- Nasycony zawartość tłuszczu (100 g):
- 4,8 g
- Zawartość białka ( na 100 g):
- 0,8 g
- Zawartość soli (na 100 g):
- 0,1 g
- Zawartość węglowodanów (na 100 g ):
- 85 g
- Zawartość sodu (na 100 g):
- 0,04 g
- Wartość energetyczna (na porcję):
- 15,8 kcal
- Zawartość tłuszczu (na porcję):
- 0,232 g
- Zawartość białka (na porcję):
- 0,03 g
- Zawartość soli (na porcję):
- 0,004 g
- Zawartość węglowodanów (na porcję):
- 3,4 g
- Zawartość tłuszczów nasyconych (na porcję):
- 0,192 g
- Zawartość sodu (na porcję):
- 0,002 g
- Wartość energetyczna (na porcję):
- 66,1 kJ
- Zawartość cukru (na porcję):
- 2,84 g
- Lista składników
- dokładnie opisane na opakowaniu
- Informacja o wartościach odżywczych
- dokładnie opisane na opakowaniu
- Alergeny
- GlukozaSoja i produkty pochodne
- Waga
- 1000000 g
- Firma spożywcza
- Ostrovia
- Nazwa handlowa
- Wyspy
- Producent
- Ostrovia
- Zakres dostawy
- 2 kg
- Numer producenta
- 1550
- EAN
- 8693029030077
- Lista składników
- dokładnie opisane na opakowaniu
- Informacja o wartościach odżywczych
- dokładnie opisane na opakowaniu
- Alergeny
- GlukozaSoja i produkty pochodne
- Waga
- 1000000 g
- Firma spożywcza
- Ostrovia
- Nazwa handlowa
- Wyspy
- Producent
- Ostrovia
- Zakres dostawy
- 2 kg
- Numer producenta
- 1550
- EAN
- 8693029030077
Pasuje również do tego

Toffix Sour 2 kg – kwaśne cukierki do żucia z nadzieniem w postaci proszku musującego
45,65 zł/1kg
39,45 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,52 zł
Sprzedawca: LAVONIO

keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
74,63 zł/1kg
74,63 zł
Sprzedawca: somnia24

Blumtal prześcieradło 140x200 cm - Oddychające prześcieradło z mikrofibry w kolorze antracytowym - Prześcieradło 140x200 cm dla świeżego komfortu snu
44,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Everbrent

Miska Suszarka do naczyń z tacą szara 45 x 38 cm
50,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 207,90 zł/1l
120,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,49 zł/1kg
187,48 zł
Sprzedawca: somnia24

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
25,22 zł/1kg
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
54,68 zł/1l
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Party Burger Minis z pianki cukrowej i gum owocowych 600g
80,87 zł/1kg
62,27 zł
Sprzedawca: Katomix

Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
206,64 zł/1kg
119,85 zł
Sprzedawca: somnia24

Zestaw Leifheit CLEAN TWIST Mop dyskowy Ergo
144,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

COSTWAY 3 TLG. Zestaw do siedzenia dla dzieci, stolik dziecięcy z 2 krzesłami, schowkiem, tablicą do pisania kredą i tablicą, zestaw do siedzenia dla dzieci w wieku 3-7 lat
215,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
122,86 zł/1kg
122,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Wawel Mieszanka Krakowska Galaretki W Czekoladzie 245 G
84,88 zł/1kg
22,00 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,22 zł
Sprzedawca: Katomix

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g
60,64 zł/1kg
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Cukierki kawowe Indonezja 120g - Kopiko
60,69 zł/1kg
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tefal Duetto+ G719S735, Zestaw do gotowania, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Bez powłoki, Stal nierdzewna, 250 °C
375,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Karmelki twarde Cool Rocks o smaku owocowym w torebce 1000g
69,07 zł/1kg
69,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Airzeen R7 Robot Odkurzający , odkurzacz robot 3 w 1 3000Pa, duża moc ssania, cichy robot odkurzacz, aplikacja/WiFi, czas pracy 120 min
479,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Honiture_DE

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,10 zł/1kg
95,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Materac 90x200 25 cm Zintegrowany topper Materac 7-strefowy materac sprężynowy H3/H4
469,99 zł
Sprzedawca: hatservice

Philips 40PFS6009/12, 101,6 cm (40"), 1920 x 1080 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
2 405,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: NovaMBSmart
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 94% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
94%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
6%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super miękkie, pyszne toffi
Super miękkie, pyszne toffi. Dostałem je w Danii i na próżno szukałem w niemieckich sklepach.
Oceniono dnia 6 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Toffifix
Słodka przekąska w foremce do chleba
Oceniono dnia 19 kwietnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Toffix
Produkt bardzo smakuje wszystkim dzieciom w KITA.
Oceniono dnia 25 grudnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszne
Moje dzieci je uwielbiają i nie chcą żadnych w domu.
Oceniono dnia 21 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Cukierki Toffi
najlepszy produkt
Oceniono dnia 12 lutego 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Super
Oceniono dnia 18 kwietnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
dobry
Dobre jak zawsze DZIĘKUJĘ
Oceniono dnia 14 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller









Darmowa wysyłka


Darmowa wysyłka





STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,04 zł/1kg

Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
49,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,03 zł/1kg

Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
29,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,06 zł/1kg

Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
111,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,24 zł/1kg

Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,00 zł/1kg

Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,99 zł/1kg

Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,33 zł/1kg

Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,22 zł/1kg

Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Oreo Original Mini Ciastka Kakaowe Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 160 G
83,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
524,94 zł/1kg

Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,64 zł/1kg

Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,09 zł/1kg

Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
66,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,30 zł/1kg

Woogie Cukierki Sweet Mix 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
118,99 zł/1kg

Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,32 zł
Sprzedawca: apohealth
816,00 zł/1kg

Cukierki bez cukru mandarynka i cytryna Fida Bonelle Sugar Free 90 g bezcukrowe cukierki owocowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,90 zł/1kg

Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,72 zł/1kg

Bułka czekoladowa Marabou z nadzieniem karmelowym i Daim 1x67g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
242,09 zł/1kg

Dextro Energy direct classic szybko dostępna dekstroza 46g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
10,26 zł
Sprzedawca: apohealth
24,78 zł/1kg