4,8



Na podstawie 4 opinii
Walkers Dark Chocolate Toffees
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
174,80 zł
+ 64,95 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Cukierki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Barkleys Chocolate Mint Dragees z nadzieniem z ciemnej czekolady 50g163,60 zł/1kg
8,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g29,10 zł/1kg
14,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g49,56 zł/1kg
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g77,72 zł/1kg
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
205,08 zł/1kg
69,75 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
66,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
63,27 zł/1kg
63,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Hellma 70000175 Czekolada Krispy Milk Chocolate
355,80 zł/1kg
142,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Kopernik Katarzynki w czekoladzie 123 g
94,25 zł/1kg
11,31 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Bonbons Ice Mints 170g
37,53 zł/1kg
6,38 zł
Sprzedawca: Katomix

RODZYNKI W CZEKOLADZIE SUROWEJ70 g - COCOA
238,57 zł/1kg
16,70 zł
Sprzedawca: Bionic

WAFLE WIELOZBOŻOWE60 g - BIOMINKI
150,17 zł/1kg
9,01 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Karmelki owocowe Böhme kwaśne 250g
38,32 zł/1kg
9,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Roshen Wafelki Z Nadzieniem Kakaowo-Mlecznym 216 G
42,95 zł/1kg
13,93 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,45 zł
Sprzedawca: Katomix

Cukierki czekoladowe Gianduia Rossana 175 g
78,89 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krakuski ciastka kruche Maltanki 80 g
59,50 zł/1kg
4,76 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Vobro Trufla 1000g
52,31 zł/1kg
54,40 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Zentis Kartofelki marcepanowe 250g
115,65 zł/1kg
30,07 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Cukierki karmelowe Rossana Caramelle 150 g
77,72 zł/1kg
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Unitop Sezamki 27 G
399,67 zł/1kg
11,99 zł
Sprzedawca: Katomix

Krakuski Kokonatki Herbatniki Kokosowe W Czekoladzie Mlecznej 174 G
54,53 zł/1kg
9,27 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Czekoladowe karmelki Walker's Dark Chocolate
Delikatne, kremowe i o długotrwałym smaku: czekoladowe karmelki Walker's Dark Chocolate to prawdziwa uczta dla podniebienia. Sprawdowana jakość Walker's Nonsuch.
Szczegóły produktu w skrócie
- Zawartość: 2500g
Dlaczego warto wybrać czekoladowe karmelki Walker's Dark Chocolate?
- Delikatnie rozpływająca się masa karmelowa o pełnym aromacie.
- Długotrwały smak – idealne na drogę.
- Praktyczne opakowanie, idealne jako zapas do słodkości lub na biurko.
Składniki: syrop glukozowy, cukier, słodzone mleko skondensowane (mleko, cukier) 21%, gorzka czekolada 16% ((masa kakaowa 70% minimum), cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator: lecytyna sojowa), olej roślinny (palmowy, olej palmowy), skoncentrowane masło (mleko) 3%, syrop inwertowany, sól, melasa, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, aromat.
Informacje o alergenach
Może zawierać śladowe ilości orzechów ziemnych, owoców pestkowych i soi.
| Wartości odżywcze | na 100 g |
|---|---|
| Energia | 2123 kJ / 513 kcal |
| Tłuszcz | 25,6 g |
| 16,2 g |
| Węglowodany | 67 g |
| 48,1 g |
| Białko | 2,7 g |
| Sól | 0,5 g |
Sposób przechowywania: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu!
- Przechowywanie i użytkowanie
- przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- Czekoladowe karmelki Walker's Dark Chocolate Delikatne, kremowe i o długotrwałym smaku: czekoladowe karmelki Walker's Dark Chocolate to prawdziwa uczta dla podniebienia. Sprawdowana jakość Walker's Nonsuch. Szczegóły produktu w skrócie Zawartość: 2500g Dlaczego warto wybrać czekoladowe karmelki Walker's Dark Chocolate? Delikatnie rozpływająca się masa karmelowa o pełnym aromacie. Długotrwały smak – idealne na drogę. Praktyczne opakowanie, idealne jako zapas do słodkości lub na biurko. Składniki: syrop glukozowy, cukier, słodzone mleko skondensowane (mleko, cukier) 21%, gorzka czekolada 16% ((masa kakaowa 70% minimum), cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator: lecytyna sojowa), olej roślinny (palmowy, olej palmowy), skoncentrowane masło (mleko) 3%, syrop inwertowany, sól, melasa, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, aromat. Informacje o alergenach Może zawierać śladowe ilości orzechów ziemnych, owoców pestkowych i soi. Wartości odżywczena 100 g Energia2123 kJ /513 kcal Tłuszcz25,6 g w tym tłuszcze nasycone 16,2 g Węglowodany67 g w tym cukry 48,1 g Białko2,7 g Sól0,5 g Sposób przechowywania: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu!
- Informacja o wartościach odżywczych
- Czekoladowe karmelki Walker's Dark Chocolate Delikatne, kremowe i o długotrwałym smaku: czekoladowe karmelki Walker's Dark Chocolate to prawdziwa uczta dla podniebienia. Sprawdowana jakość Walker's Nonsuch. Szczegóły produktu w skrócie Zawartość: 2500g Dlaczego warto wybrać czekoladowe karmelki Walker's Dark Chocolate? Delikatnie rozpływająca się masa karmelowa o pełnym aromacie. Długotrwały smak – idealne na drogę. Praktyczne opakowanie, idealne jako zapas do słodkości lub na biurko. Składniki: syrop glukozowy, cukier, słodzone mleko skondensowane (mleko, cukier) 21%, gorzka czekolada 16% ((masa kakaowa 70% minimum), cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator: lecytyna sojowa), olej roślinny (palmowy, olej palmowy), skoncentrowane masło (mleko) 3%, syrop inwertowany, sól, melasa, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, aromat. Informacje o alergenach Może zawierać śladowe ilości orzechów ziemnych, owoców pestkowych i soi. Wartości odżywczena 100 g Energia2123 kJ /513 kcal Tłuszcz25,6 g w tym tłuszcze nasycone 16,2 g Węglowodany67 g w tym cukry 48,1 g Białko2,7 g Sól0,5 g Sposób przechowywania: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu!
- Waga
- 2500 g
- Firma spożywcza
- Walker
- Nazwa handlowa
- Walkers Dark Chocolate Toffees
- Producent
- Tenneco
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- V-20-2842-25-kilo
- EAN
- 5010169945505
- Przechowywanie i użytkowanie
- przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- Czekoladowe karmelki Walker's Dark Chocolate Delikatne, kremowe i o długotrwałym smaku: czekoladowe karmelki Walker's Dark Chocolate to prawdziwa uczta dla podniebienia. Sprawdowana jakość Walker's Nonsuch. Szczegóły produktu w skrócie Zawartość: 2500g Dlaczego warto wybrać czekoladowe karmelki Walker's Dark Chocolate? Delikatnie rozpływająca się masa karmelowa o pełnym aromacie. Długotrwały smak – idealne na drogę. Praktyczne opakowanie, idealne jako zapas do słodkości lub na biurko. Składniki: syrop glukozowy, cukier, słodzone mleko skondensowane (mleko, cukier) 21%, gorzka czekolada 16% ((masa kakaowa 70% minimum), cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator: lecytyna sojowa), olej roślinny (palmowy, olej palmowy), skoncentrowane masło (mleko) 3%, syrop inwertowany, sól, melasa, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, aromat. Informacje o alergenach Może zawierać śladowe ilości orzechów ziemnych, owoców pestkowych i soi. Wartości odżywczena 100 g Energia2123 kJ /513 kcal Tłuszcz25,6 g w tym tłuszcze nasycone 16,2 g Węglowodany67 g w tym cukry 48,1 g Białko2,7 g Sól0,5 g Sposób przechowywania: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu!
- Informacja o wartościach odżywczych
- Czekoladowe karmelki Walker's Dark Chocolate Delikatne, kremowe i o długotrwałym smaku: czekoladowe karmelki Walker's Dark Chocolate to prawdziwa uczta dla podniebienia. Sprawdowana jakość Walker's Nonsuch. Szczegóły produktu w skrócie Zawartość: 2500g Dlaczego warto wybrać czekoladowe karmelki Walker's Dark Chocolate? Delikatnie rozpływająca się masa karmelowa o pełnym aromacie. Długotrwały smak – idealne na drogę. Praktyczne opakowanie, idealne jako zapas do słodkości lub na biurko. Składniki: syrop glukozowy, cukier, słodzone mleko skondensowane (mleko, cukier) 21%, gorzka czekolada 16% ((masa kakaowa 70% minimum), cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgator: lecytyna sojowa), olej roślinny (palmowy, olej palmowy), skoncentrowane masło (mleko) 3%, syrop inwertowany, sól, melasa, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, aromat. Informacje o alergenach Może zawierać śladowe ilości orzechów ziemnych, owoców pestkowych i soi. Wartości odżywczena 100 g Energia2123 kJ /513 kcal Tłuszcz25,6 g w tym tłuszcze nasycone 16,2 g Węglowodany67 g w tym cukry 48,1 g Białko2,7 g Sól0,5 g Sposób przechowywania: przechowywać w chłodnym i suchym miejscu!
- Waga
- 2500 g
- Firma spożywcza
- Walker
- Nazwa handlowa
- Walkers Dark Chocolate Toffees
- Producent
- Tenneco
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- V-20-2842-25-kilo
- EAN
- 5010169945505
Pasuje również do tego

STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
205,08 zł/1kg
69,75 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
66,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Karmelki mleczne Walkers
174,80 zł
Sprzedawca: Candyspot

Karmelki Walkers Coffee
152,95 zł
Sprzedawca: Candyspot

Cukierki Walkers Nutty Brazil Toffees
174,80 zł
Sprzedawca: Candyspot

STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
29,10 zł/1kg
14,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Karmelki Walkers z solą morską
152,95 zł
Sprzedawca: Candyspot

Walker's Nonsuch Toffees Liquorice (pojedyncze opakowanie 2,5 kg)
152,95 zł
Sprzedawca: Candyspot

Eklerki z mlecznej czekolady Walkers
174,80 zł
Sprzedawca: Candyspot

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kremowe toffi Walkers English
174,80 zł
Sprzedawca: Candyspot

Czekolada Lindt Dubai Style Riegel mit Pistazien und Engelshaar 40g
22,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

keine Marke 202319 Cool Soft Kaubonbon 1kg
74,65 zł/1kg
74,65 zł
Sprzedawca: somnia24

Ptyśki Walkers o smaku bananowym
174,80 zł
Sprzedawca: Candyspot

STORCK 757439 Riesen 900 g
109,53 zł/1kg
98,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
63,27 zł/1kg
63,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Czekoladowe eklerki Walkers z miętą
174,80 zł
Sprzedawca: Candyspot

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
25,22 zł/1kg
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Karmelki twarde Cool Rocks o smaku owocowym w torebce 1000g
69,07 zł/1kg
69,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekoladowe kulki Lindt Lindor z nadzieniem karmelowym i solą 137g
272,55 zł/1kg
37,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

E. Wedel Ptasie Mleczko Waniliowe W Czekoladzie Deserowej 340 G
81,97 zł/1kg
31,15 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Jelly Beans – mieszanka owocowych żelków o smaku owocowym, 1000 g
72,10 zł/1kg
72,10 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Czekolada Lindt Creation z kawałkami pistacji i migdałów 148 g
180,20 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ciastka pistacjowe nadziewane Baiocchi 240g - Mulino Bianco
61,88 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żaluzje plisowane bez wiercenia 60x200cm Biały Napinana roleta przeciwsłoneczna Nieprzezroczysta Ochrona przed światłem Żaluzje plisowane Rolety do okien i drzwi
68,03 zł
Sprzedawca: Sekeymall

Fajne słodkie serca owocowe słodycze torba 1000g materiał do rzucania
69,86 zł/1kg
69,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czekoladki Asbach Kruche fiolki z ciemną czekoladą 100g
282,50 zł/1kg
28,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 3116740032700, 1 kg, D, 386 kcal, 61 g, 1 g, 1 g
180,95 zł
-7,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
173,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
231,55 zł/1kg
209,32 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
62,51 zł/1kg
187,53 zł
Sprzedawca: somnia24

Cukierki Karmelowo-Orzechowe Krock 1 kg
51,18 zł/1kg
62,69 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,74 zł
Sprzedawca: Katomix
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 lutego 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa. Pyszny produkt.
Pyszne słodycze. Starannie zapakowane i szybko dostarczone.
Oceniono dnia 6 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
słodkie i orzechowe
są trochę słodsze niż u nas, ale takie są angielskie słodycze, toffi zt są trochę miękkie
Oceniono dnia 30 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
14,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
29,10 zł/1kg

Maoam Kracher Bubble Gum Flavour 265 sztuk sorbet musujący 1200g
49,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,03 zł/1kg

Prażona ciecierzyca o smaku sezamowo-miodowym 500g
29,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,06 zł/1kg

Trolli Flavor Bomb Cherry Cola – 60 sztuk piankowych cukierków 1128 g
111,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
99,24 zł/1kg

Ahoj owocowe kostki sorbetowe 10 indywidualnie pakowanych kostek sorbetowych 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,00 zł/1kg

Paluszki sorbetowe Sadex Classic porcjowane w puszce po 60 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
87,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
62,99 zł/1kg

Agilus migdały słodzone, białe migdały Wedding 750g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
84,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
112,33 zł/1kg

Mini cukierki kawowe indywidualnie pakowane mini cukierki 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,22 zł/1kg

Cukierki Cool Mini mleczny krem pakowane pojedynczo w torebkę 3000g
148,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
49,56 zł/1kg

Oreo Original Mini Ciastka Kakaowe Z Nadzieniem O Smaku Waniliowym 160 G
83,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
524,94 zł/1kg

Kopiko Coffee Candy Cappuccino 120g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
60,64 zł/1kg

Cavendish and Harvey Fruit Candies słoik pysznych cukierków owocowych 966g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
45,09 zł/1kg

Serduszka sorbetowe Sadex o smaku dzikiej wiśni z dekstrozą 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
66,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,30 zł/1kg

Woogie Cukierki Sweet Mix 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
118,99 zł/1kg

Olbas - Pastylki do ssania Minis 20g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,32 zł
Sprzedawca: apohealth
816,00 zł/1kg

Cukierki bez cukru mandarynka i cytryna Fida Bonelle Sugar Free 90 g bezcukrowe cukierki owocowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,90 zł/1kg

Cukierki pistacjowe Rossana Caramella 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,72 zł/1kg

Bułka czekoladowa Marabou z nadzieniem karmelowym i Daim 1x67g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
242,09 zł/1kg

Dextro Energy direct classic szybko dostępna dekstroza 46g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
10,26 zł
Sprzedawca: apohealth
24,78 zł/1kg