4,8



Na podstawie 72 opinii
Red Band 1003481, Miękkie cukierki, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1546 kJ, 366 kcal
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
39,29 zł
39,29 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Żelki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4

Więcej informacji o reklamie
Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal48,77 zł/1kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Haribo Balla Stixx jabłko 150 szt. 1,125 kg35,48 zł/1kg
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Red Band® 213161 Red Band® Schnuller Fruchtgummi 100 St.
76,51 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band 32500392, Miękkie cukierki, 1 kg, Guma balonowa, Niebieski, Różowy, 1442 kJ, 339 kcal
46,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Guma owocowa Red Band o smaku coli bez barwników 1200g
47,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Briquettes dwukolorowa super kwaśna guma owocowa 1200g
32,81 zł/1kg
39,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band fruit gum shoes o smaku owocowym 5 asortyment 1250g
38,37 zł/1kg
47,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Pasta Basta truskawkowa o smaku kwaśnych owoców Veggie 1125g
74,09 zł/1kg
83,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Haribo 126031, Twarda gumowaty, 1,35 kg, Cytryna, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1436 kJ, 338 kcal
59,84 zł/1kg
80,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band Sweet Strawberries, Miękkie cukierki, 1 kg, Truskawka, Zielony, Czerwony, 1504 kJ, 354 kcal
38,79 zł/1kg
38,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003705 HARIBO Guma owocowa Cherry-Cola 150 szt.
80,78 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 33304 Guma owocowa SCHLÜMPFE Guma owocowa 150 szt.
84,16 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band Super Pike o smaku owocowym 5 różnych 1200g
46,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kolorowe żelki Red Band słodzone i super kwaśne 200g
35,70 zł/1kg
7,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Red Band Euca Menthol Pastilles extra strong and sugared 200g
36,10 zł/1kg
7,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Bärli, Twarda gumowaty, 1,2 kg, Cytryna, Pomarańczowy, Ananas, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
101,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Trolli 301122, Miękkie cukierki, 1 kg, Wielobarwny, 337 kcal, 76 g, 49 g
67,04 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Typ produktu:
- Miękkie cukierki
- Pojemność:
- 1 kg
- Smak:
- Owoce
- Kolor produktu:
- Wielobarwny
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 1546 kJ
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 366 kcal
- Zawartość węglowodanów (na 100 g ):
- 91 g
- Zawartość cukru (100 g):
- 52 g
- Zawartość białka ( na 100 g):
- 1,6 g
- Zawartość soli (na 100 g):
- 0,49 g
- Ilość na paczkę:
- 500 szt.
Guma do żucia Red Band extra kwaśna guma owocowa 1000g
Małe pyszne super kwaśne gumy owocowe w 4 smakach z naturalnymi barwnikami.
500 extra kwaśnych gum owocowych w puszce.
Cloetta Germany GmbHNeutorcenter 46395 Bocholt (D)
Odpowiedzialny podmiot działający na rynku spożywczym (UE)
Cloetta Holland BV
Postbus 1181, NL-4801 BD Breda
Nazwa środka spożywczego
Gumy do żucia o smaku owocowym
Wykaz składników
Składniki: Cukier, syrop glukozowy, skrobia modyfikowana, skrobia, środek zakwaszający (kwas mlekowy, kwas jabłkowy), żelatyna, regulator kwasowości (jabłczan sodu), aromaty, koncentrat z (czarna marchew, spirulina, krokosz barwierski, marchew, czarna porzeczka), barwnik (ekstrakt z papryki, kurkumina)
Specjalne instrukcje dotyczące przechowywania
Przechowywać w suchym miejscu z dala od światła.
Średnie wartości odżywcze na 100 g (nieprzygotowane)
Wartość kaloryczna w kJ 1546,00
Wartość kaloryczna w kcal 366,00
Tłuszcz w g 0,00
Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe w gnasycone kwasy tłuszczowe w g 0,00
Węglowodany w g 91,00
Węglowodany, w tym cukier w g 52,00
Białko w g 1,60
Sól w g 0,49
Małe, słodzone, bardzo kwaśne gumy do żucia o smaku owocowym. W przezroczystej puszce.
Instrukcje przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu z dala od światła.
Zawartość: 500 sztuk / 1 kg
Producent / Wyprodukowano dla:
Cloetta Deutschland GmbH, Neutorplatz 3, 46395 Bocholt, Niemcy
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, syrop glukozowy, skrobia modyfikowana, zakwaszacze: E270, E296; żelatyna, aromaty, uwodorniony tłuszcz palmowy, koncentrat z czarnej salsefii, marchwi, czarnej porzeczki, pokrzywy, szpinaku; barwniki: ekstrakt z papryki, kurkumina.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 366,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1 553,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 0,1g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,1g Węglowodany: 88g w tym cukier: 49g Białko: 1,7g Sól: 0,00g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Cloetta Deutschland GmbHNeutorcenter 46395 Bocholt (D)
- Nazwa handlowa
- Guma owocowa
- Producent
- Red Band
- Numer producenta
- 1003481
- EAN
- 5410601578337
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, syrop glukozowy, skrobia modyfikowana, zakwaszacze: E270, E296; żelatyna, aromaty, uwodorniony tłuszcz palmowy, koncentrat z czarnej salsefii, marchwi, czarnej porzeczki, pokrzywy, szpinaku; barwniki: ekstrakt z papryki, kurkumina.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 366,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1 553,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 0,1g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,1g Węglowodany: 88g w tym cukier: 49g Białko: 1,7g Sól: 0,00g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Cloetta Deutschland GmbHNeutorcenter 46395 Bocholt (D)
- Nazwa handlowa
- Guma owocowa
- Producent
- Red Band
- Numer producenta
- 1003481
- EAN
- 5410601578337
Pasuje również do tego

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
43,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 5410601293018, D, 366 kcal, 50 g, 0,1 g, 0,1 g, 1,7 g
38,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band fruit gum shoes o smaku owocowym 5 asortyment 1250g
38,37 zł/1kg
47,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 1003478, Miękkie cukierki, 1,2 kg, Wielobarwny, 1,537 kJ, 363 kcal, 91 g
53,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Guma owocowa Red Band o smaku coli bez barwników 1200g
47,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 33304 Guma owocowa SCHLÜMPFE Guma owocowa 150 szt.
84,16 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Samsung EP-TA20, Wewnętrzna, USB, Biały
70,31 zł
Sprzedawca: Phonmatic

Haribo 126031, Twarda gumowaty, 1,35 kg, Cytryna, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1436 kJ, 338 kcal
59,84 zł/1kg
80,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band 32500392, Miękkie cukierki, 1 kg, Guma balonowa, Niebieski, Różowy, 1442 kJ, 339 kcal
46,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Sweet Strawberries, Miękkie cukierki, 1 kg, Truskawka, Zielony, Czerwony, 1504 kJ, 354 kcal
38,79 zł/1kg
38,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band® 213161 Red Band® Schnuller Fruchtgummi 100 St.
76,51 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo 140450008 Galaretka owocowa Kiss-Cola - puszka 150 sztuk
73,17 zł
Sprzedawca: somnia24

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g
39,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Briquettes dwukolorowa super kwaśna guma owocowa 1200g
32,81 zł/1kg
39,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003705 HARIBO Guma owocowa Cherry-Cola 150 szt.
80,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
34,62 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żelki owocowe Haribo – Happy Cola, 150 sztuk
45,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 1003477, Miękkie cukierki, 900 g, Owoce, Wielobarwny, 1491 kJ, 352 kcal
39,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Happy Cherries 1,2 kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO 10043393 HARIBO Pasta Basta Cola Fruchtgummi 150 St.
35,19 zł/1kg
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Galaretka owocowa kwaśna niebieska bez żelatyny z pektyną 800g
35,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 1264671001 Guma owocowa kwaśne niedźwiedzie języki - puszka 150 sztuk
106,94 zł/1kg
144,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
62,02 zł/1kg
71,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Balla Stixx owocowe batoniki truskawkowe 150 sztuk 1125g
608,60 zł/1kg
121,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

HARIBO 40706 Galaretka owocowa WHITE MICE Pianka cukrowa 150 szt.
84,16 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band 1000107, Miękkie cukierki, 240 g, Różowy, Żółty, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
63,56 zł/1kg
43,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MAOAM 57548 MAOAM Kracher blue Dose
85,34 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 89% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
89%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
1%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
1%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 czerwca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Niezawodne dostawy, bardzo łatwa i wygodna płatność
Mega są to wspomnienia z mojego dzieciństwa. Niestety od jakiegoś czasu nie można ich kupić w sklepach, a szkoda
Oceniono dnia 4 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super szybka dostawa
Uwielbiamy te kwaśne języki Smakują jak kiedyś Dostawa super szybka
Oceniono dnia 13 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Przyjemne i kwaśne
Szybka dostawa, nie należy jeść ich za dużo, zęby się zatrzymują.
Oceniono dnia 15 listopada 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybkie i pyszne kwaśne języki
Bardzo szybka dostawa i bardzo smaczne kwaśne języki. Gorąco polecam
Oceniono dnia 14 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dostarczane świeże
Produkt jest świeży i ma wystarczający okres przydatności do spożycia.
Oceniono dnia 30 listopada 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa, dobrze zapakowane
Kwaśne języki dotarły szybko, bardzo dobrze zapakowane i wszystko było w porządku
Oceniono dnia 20 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Słodycze
Z całą pewnością mogę polecić zestaw smoczków
Oceniono dnia 25 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Red Band gumy owocowe super kwaśne 100 sztuk
Wspomnienia z dzieciństwa ... tak samo pyszne jak kiedyś
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Bestseller
Bestseller
Bestseller

















Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
53,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
38,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,06 zł/1kg

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
43,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,99 zł/1kg

Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,77 zł/1kg

Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,00 zł/1kg

Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,47 zł/1kg

Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,32 zł/1kg

Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,86 zł/1kg

Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,41 zł/1kg

Haribo Happy Cherries 1,2 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Peaches mała guma owocowa o smaku brzoskwiniowym 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
117,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,26 zł/1kg

Trolli double cherries guma owocowa o smaku wiśniowym 1000g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
36,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
36,95 zł/1kg

Trolli Sour Glowworms worek 100x10g, na karnawał lub imprezę, 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
44,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
44,40 zł/1kg