4,5



Na podstawie 11 opinii
Red Band fruit gum shoes o smaku owocowym 5 asortyment 1250g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
47,96 zł
38,37 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Żelki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9






4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1

Więcej informacji o reklamie
Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal43,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Haribo Happy Cherries 1,2 kg45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Red Band® 213161 Red Band® Schnuller Fruchtgummi 100 St.
76,51 zł
Sprzedawca: somnia24

Guma owocowa Red Band o smaku coli bez barwników 1200g
47,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003705 HARIBO Guma owocowa Cherry-Cola 150 szt.
80,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band 32500392, Miękkie cukierki, 1 kg, Guma balonowa, Niebieski, Różowy, 1442 kJ, 339 kcal
46,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 126031, Twarda gumowaty, 1,35 kg, Cytryna, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1436 kJ, 338 kcal
59,84 zł/1kg
80,78 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 33304 Guma owocowa SCHLÜMPFE Guma owocowa 150 szt.
84,16 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band Super Pike o smaku owocowym 5 różnych 1200g
46,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Sweet Strawberries, Miękkie cukierki, 1 kg, Truskawka, Zielony, Czerwony, 1504 kJ, 354 kcal
38,79 zł/1kg
38,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 8713800114748, 500 g, D, 342 kcal, 46 g, 0,2 g, 0,2 g
28,22 zł/1kg
14,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Zombie Smile guma owocowa i lukrecja 3 różne 1200g
47,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Briquettes dwukolorowa super kwaśna guma owocowa 1200g
32,81 zł/1kg
39,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Guma owocowa Red Band Assortie kolorowa angielska guma do wina 1000g
132,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Red Band fruit gum shoes fruity sweet 5 asortyment 500g
35,10 zł/1kg
17,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band fruit gum coins fruity sweet 5 asortyment 500g
27,86 zł/1kg
13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Red Band Only the Purple Cassis Selection bez barwnika 500g
27,86 zł/1kg
13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Red Band gumy do żucia o smaku owocowym 5 asortyment 1250g
Owocowe gumy do żucia Red Band zachwycają owocowym smakiem i różnorodnością kolorów. W kolorach pomarańczowym, żółtym, czerwonym, fioletowym i zielonym oferują zróżnicowane doznania smakowe dla młodszych i starszych miłośników słodyczy. Dzięki naturalnym barwnikom nie tylko przyciągają wzrok, ale są także czystym owocowym przysmakiem.
Zalety produktu:
- Pięć owocowych odmian: Różnorodność smaków w wesołych kolorach.
- Naturalne barwniki: Brak sztucznych dodatków dla czystej przyjemności.
- Duża zawartość: 500 owocowych żelków dla długotrwałej przyjemności podjadania.
- Miękka konsystencja: przyjemnie miękkie do gryzienia dla młodszych i starszych.
Jako atrakcja na przyjęciach, jako kolorowy element dekoracyjny na bufetach ze słodyczami lub po prostu jako przekąska w międzyczasie - owocowe gumy do żucia Red Band są zawsze właściwym wyborem na szczęśliwe chwile przyjemności.
Cloetta Germany GmbHNeutor Centre
46395 Bocholt (D)
Odpowiedzialny podmiot działający na rynku spożywczym (UE)
Cloetta Holland BV
Postbus 1181, NL-4801 BD Breda
Nazwa środka spożywczego
Gumy do wina o smaku owocowym
Wykaz składników
Składniki: Syrop glukozowy, cukier, skrobia modyfikowana, żelatyna skrobiowa, substancja zakwaszająca (kwas mlekowy), oleje roślinne (kokosowy, rzepakowy), aromaty, koncentrat z (czarnej marchwi, marchwi, czarnej porzeczki, krokosza barwierskiego, spiruliny), substancja glazurująca (wosk pszczeli), barwniki (ekstrakt z papryki, kurkumina).
Specjalne instrukcje dotyczące przechowywania
Przechowywać w suchym miejscu z dala od światła.
Średnie wartości odżywcze na 100 g (nieprzygotowane)
Wartość kaloryczna w kJ 1496,00
Wartość kaloryczna w kcal 355,00
Tłuszcz w g 0,20
Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe w gtłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe w g 0,20
Węglowodany w g 86,00
Węglowodany, w tym cukier w g 44,00
Białko w g 2,00
Sól w g 0,19
Pyszne owocowe gumy do żucia w kolorach pomarańczowym, żółtym, czerwonym, fioletowym i zielonym są idealne do podjadania. W przezroczystej puszce.
Instrukcje przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu z dala od światła.
Zawartość: 500 sztuk / 1,25 kg
Producent / Wyprodukowano dla:
Cloetta Deutschland GmbH, Neutorplatz 3, 46395 Bocholt, Niemcy
Małe, liczne i dlatego idealne jako dla gości imprezowych lub jako przekąska na wieczór w kinie.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Syrop glukozowy, cukier, skrobia modyfikowana STARCH, żelatyna, zakwaszacz: E270; oleje roślinne: kokosowy, palmowy; aromaty, koncentrat z czarnej salsefii, spiruliny, krokosza barwierskiego, marchwi, czarnej porzeczki; substancja powlekająca: wosk pszczeli; barwniki: ekstrakt z papryki, kurkumina.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 348g kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1478g kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 0.2g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0.00g Węglowodany: 80g w tym cukier: 44g Białko: 2g Sól: 0.00g
- Alergeny
- Gluten
- Waga
- 1250 g
- Firma spożywcza
- Cloetta Deutschland GmbHNeutorcenter 46395 Bocholt (D)
- Nazwa handlowa
- Guma owocowa
- Producent
- Red Band
- Liczba sztuk
- 25
- Numer producenta
- 1003468
- EAN
- 5410601578139
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Syrop glukozowy, cukier, skrobia modyfikowana STARCH, żelatyna, zakwaszacz: E270; oleje roślinne: kokosowy, palmowy; aromaty, koncentrat z czarnej salsefii, spiruliny, krokosza barwierskiego, marchwi, czarnej porzeczki; substancja powlekająca: wosk pszczeli; barwniki: ekstrakt z papryki, kurkumina.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 348g kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1478g kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 0.2g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0.00g Węglowodany: 80g w tym cukier: 44g Białko: 2g Sól: 0.00g
- Alergeny
- Gluten
- Waga
- 1250 g
- Firma spożywcza
- Cloetta Deutschland GmbHNeutorcenter 46395 Bocholt (D)
- Nazwa handlowa
- Guma owocowa
- Producent
- Red Band
- Liczba sztuk
- 25
- Numer producenta
- 1003468
- EAN
- 5410601578139
Pasuje również do tego

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
43,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g
39,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Guma owocowa Red Band o smaku coli bez barwników 1200g
47,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band® 213161 Red Band® Schnuller Fruchtgummi 100 St.
76,51 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 10003705 HARIBO Guma owocowa Cherry-Cola 150 szt.
80,78 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 33304 Guma owocowa SCHLÜMPFE Guma owocowa 150 szt.
84,16 zł
Sprzedawca: somnia24

Open Food 5410601293018, D, 366 kcal, 50 g, 0,1 g, 0,1 g, 1,7 g
38,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 1000107, Miękkie cukierki, 240 g, Różowy, Żółty, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
63,56 zł/1kg
43,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band śledź solony lukrecja słony słodzony Zawiera lukrecję 1180g
42,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 126031, Twarda gumowaty, 1,35 kg, Cytryna, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1436 kJ, 338 kcal
59,84 zł/1kg
80,78 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
73,31 zł/1kg
84,16 zł
Sprzedawca: somnia24

Żelki owocowe Haribo – Happy Cola, 150 sztuk
45,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,34 zł/1kg
88,71 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band 1003481, Miękkie cukierki, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1546 kJ, 366 kcal
39,29 zł/1kg
39,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Kinder Scher Dose, Żelka gumowa, 1,2 kg, Owoce, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
88,10 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Salino 150 pysznych pastylek salmiak lukrecja wege 1200g
37,92 zł/1kg
45,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 1003477, Miękkie cukierki, 900 g, Owoce, Wielobarwny, 1491 kJ, 352 kcal
39,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Super Pike o smaku owocowym 5 różnych 1200g
46,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 47505, Twarda gumowaty, 1,05 kg, Truskawka, Czerwony, 1603 kJ, 377 kcal
73,17 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band 1003478, Miękkie cukierki, 1,2 kg, Wielobarwny, 1,537 kJ, 363 kcal, 91 g
53,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 140450008 Galaretka owocowa Kiss-Cola - puszka 150 sztuk
73,17 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo 1264671001 Guma owocowa kwaśne niedźwiedzie języki - puszka 150 sztuk
106,94 zł/1kg
144,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Red Band Zombie Smile guma owocowa i lukrecja 3 różne 1200g
47,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Permaclean Substancja Bazowa Acetum 5L - Koncentrat Herbicydowy Totalny na Chwasty do 830 m², Dezinfekcja Narzędzi
279,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ichzapfe

Haribo Happy Cherries 1,2 kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Open Food 8426617119324, D, e100, e141, e141ii, e296, e330, e471, 354 kcal, 59 g, 1,1 g, 1,1 g
33,45 zł/1kg
43,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sensalou pieluchomajtki maxi rozmiar M - 22 szt.
130,92 zł
Sprzedawca: Tadima-GmbH
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 73% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
73%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 18% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
18%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
9%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Buty z gumy owocowej RedBand z potencjałem uzależniającym
Buty z gumy owocowej RedBand silnie uzależniają. Mają specjalny smak i nie są tak słodkie jak gumy owocowe Harbo. Buty świetnie smakują i są godne polecenia.
Oceniono dnia 21 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko super
Smakuje bardzo owocowo
Oceniono dnia 12 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszny
Po prostu pyszne
Oceniono dnia 8 lutego 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa
Wszystko poszło dobrze
Oceniono dnia 13 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 lutego 2015 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 grudnia 2011 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Bestseller
Bestseller
Bestseller

















Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
53,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
38,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,06 zł/1kg

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
43,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,99 zł/1kg

Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,77 zł/1kg

Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,00 zł/1kg

Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,47 zł/1kg

Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,32 zł/1kg

Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,86 zł/1kg

Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,41 zł/1kg

Haribo Happy Cherries 1,2 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Peaches mała guma owocowa o smaku brzoskwiniowym 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
117,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,26 zł/1kg

Trolli double cherries guma owocowa o smaku wiśniowym 1000g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
36,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
36,95 zł/1kg

Trolli Sour Glowworms worek 100x10g, na karnawał lub imprezę, 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
44,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
44,40 zł/1kg