5,0



Na podstawie 3 opinii
Red Band Sweet Strawberries, Miękkie cukierki, 1 kg, Truskawka, Zielony, Czerwony, 1504 kJ, 354 kcal
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
38,79 zł
38,79 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Żelki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14



Więcej informacji o reklamie
Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal43,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Haribo Peaches mała guma owocowa o smaku brzoskwiniowym 3000g39,26 zł/1kg
117,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Red Band 32500392, Miękkie cukierki, 1 kg, Guma balonowa, Niebieski, Różowy, 1442 kJ, 339 kcal
46,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band® 213161 Red Band® Schnuller Fruchtgummi 100 St.
76,66 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo 126031, Twarda gumowaty, 1,35 kg, Cytryna, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1436 kJ, 338 kcal
65,39 zł/1kg
88,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Guma owocowa Red Band o smaku coli bez barwników 1200g
47,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003705 HARIBO Guma owocowa Cherry-Cola 150 szt.
80,94 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Pasta Basta truskawkowa o smaku kwaśnych owoców Veggie 1125g
74,09 zł/1kg
83,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Haribo Balla Stixx owocowe batoniki truskawkowe 150 sztuk 1125g
608,60 zł/1kg
121,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Red Band Fido Dido guma owocowa komiksowe postacie o smaku coli 1100g
48,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 33304 Guma owocowa SCHLÜMPFE Guma owocowa 150 szt.
84,33 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band fruit gum shoes o smaku owocowym 5 asortyment 1250g
38,37 zł/1kg
47,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 140450008 Galaretka owocowa Kiss-Cola - puszka 150 sztuk
73,31 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band Briquettes dwukolorowa super kwaśna guma owocowa 1200g
32,87 zł/1kg
39,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Super Pike o smaku owocowym 5 różnych 1200g
46,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Dzikie truskawki owocowe słodkie i bez żelatyny 500g
35,34 zł/1kg
17,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Guma owocowa Dzikie truskawki Dzikie truskawki słodkie i soczyste 300g
52,03 zł/1kg
15,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Strawberry Kiss 150g
178,87 zł/1kg
26,83 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Red Band Wild Strawberries słodka guma owocowa 1000g
Owocowo-słodkie i zawsze pyszne! Red Band Wild St rawberries to cukrowe figurki z gumy owocowej o intensywnym smaku truskawek, które są tak samo słodkie jak ich odpowiedniki z sadu. Dzięki realistycznemu kształtowi i jasnemu kolorowi przyciągają wzrok i oferują czystą zabawę dla młodszych i starszych.
Najważniejsze cechy produktu:
- Owocowy smak truskawek: słodki, soczysty i pyszny.
- Powierzchnia pokryta cukrem: chrupiąca i słodka przekąska.
- Praktyczny rozmiar: gumy owocowe o wielkości ok. 5 cm.
- Bez barwników: Naturalna przyjemność dla wszystkich fanów truskawek.
Truskawki Red Band Wild Strawberries są dostępne przez cały rok i doskonale nadają się do podjadania między posiłkami, dekorowania ciast lub jako słodka przekąska na przyjęcia. Wprowadź przyjemność z truskawek do swojego domu!
Cloetta Deutschland GmbH Neutorplatz 3 46395 Bocholt Niemcy
- Typ produktu:
- Miękkie cukierki
- Pojemność:
- 1 kg
- Smak:
- Truskawka
- Kolor produktu:
- Zielony, Czerwony
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 1504 kJ
- Wartość energetyczna (na 100 g):
- 354 kcal
- Zawartość węglowodanów (na 100 g ):
- 87 g
- Zawartość cukru (100 g):
- 66 g
- Zawartość soli (na 100 g):
- 0,2 g
- Skład:
- sugar, glucose syrup, maize starch, acid (citric acid), acidity regulator (sodium citrates), natural flavourings, concentrate from (carrot, blackcurrant, safflower, spirulina).
Słodka guma owocowa o smaku truskawkowym ze słodką polewą cukrową. W przezroczystej puszce.
Instrukcje przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu z dala od światła.
Zawartość: 100 sztuk / 1 kg
Producent / Wyprodukowano dla:
Cloetta Deutschland GmbH, Neutorplatz 3, 46395 Bocholt, Niemcy
| Nazwa | Red Band Wild Strawberries - Guma owocowa o smaku truskawkowym |
| Waga | 1000g |
| Okres trwałości i przechowywanie | Przechowywać z dala od światła i w suchym miejscu |
| Składniki | Syrop glukozowy, cukier, skrobia modyfikowana, substancja zakwaszająca (kwas mlekowy), aromaty, koncentrat z (marchew, czarna porzeczka, pokrzywa, szpinak) |
| Odpowiedzialny podmiot działający na rynku spożywczym | Red Band/ Cloetta Holland BV Postvus 72, NL-4900 AB Oosterhout. |
| Więcej informacji | na 100g |
| średnia wartość odżywcza | 1550kj/365kcal |
| Wartość opałowa (kJ/kcal) | 0g |
| Tłuszcz | 0g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe | 91g |
| Węglowodany | 57g |
| w tym cukier | 0g |
| Białko | 0g |
Słodka guma owocowa o smaku truskawkowym ze słodką cukrową powłoką, która nie pozostawia nic do życzenia.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, syrop glukozowy, skrobia, środek zakwaszający (kwas cytrynowy), regulator kwasowości (E331), aromaty, koncentrat z (marchew, czarna porzeczka, spirulina, krokosz barwierski).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość opałowa w kJ 1516,000 0,000 0,00 Wartość opałowa w kcal 359,000 0,000 0,00 Tłuszcz w g 0,000 0,000 0,00 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe w g 0,000 0,000 0,00 Węglowodany w g 90,000 0,000 0,00 Węglowodany, w tym cukier w g 68,000 0,000 0,00 Białko w g 0,000 0,000 0,00 Sól w g 0,190 0,000 0,00
- Alergeny
- Brak alergenówGluten
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Cloetta Deutschland GmbHNeutorplatz 3 46395 Bocholt Deutschland
- Nazwa handlowa
- Guma owocowa
- Producent
- Red Band
- Liczba sztuk
- 100
- Numer producenta
- 32501352
- EAN
- 8713800101267
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, syrop glukozowy, skrobia, środek zakwaszający (kwas cytrynowy), regulator kwasowości (E331), aromaty, koncentrat z (marchew, czarna porzeczka, spirulina, krokosz barwierski).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość opałowa w kJ 1516,000 0,000 0,00 Wartość opałowa w kcal 359,000 0,000 0,00 Tłuszcz w g 0,000 0,000 0,00 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe w g 0,000 0,000 0,00 Węglowodany w g 90,000 0,000 0,00 Węglowodany, w tym cukier w g 68,000 0,000 0,00 Białko w g 0,000 0,000 0,00 Sól w g 0,190 0,000 0,00
- Alergeny
- Brak alergenówGluten
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Cloetta Deutschland GmbHNeutorplatz 3 46395 Bocholt Deutschland
- Nazwa handlowa
- Guma owocowa
- Producent
- Red Band
- Liczba sztuk
- 100
- Numer producenta
- 32501352
- EAN
- 8713800101267
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
43,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 1003481, Miękkie cukierki, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1546 kJ, 366 kcal
39,29 zł/1kg
39,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 5410601293018, D, 366 kcal, 50 g, 0,1 g, 0,1 g, 1,7 g
38,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Fido Dido guma owocowa komiksowe postacie o smaku coli 1100g
48,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band® 213161 Red Band® Schnuller Fruchtgummi 100 St.
76,66 zł
Sprzedawca: somnia24

Guma owocowa Red Band o smaku coli bez barwników 1200g
47,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 1003477, Miękkie cukierki, 900 g, Owoce, Wielobarwny, 1491 kJ, 352 kcal
39,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32500392, Miękkie cukierki, 1 kg, Guma balonowa, Niebieski, Różowy, 1442 kJ, 339 kcal
46,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 1003478, Miękkie cukierki, 1,2 kg, Wielobarwny, 1,537 kJ, 363 kcal, 91 g
53,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4000512364580, 175 g, D, 335 kcal, 56 g, 4,9 g, 0,2 g
156,97 zł/1kg
27,47 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Haribo 126031, Twarda gumowaty, 1,35 kg, Cytryna, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1436 kJ, 338 kcal
65,39 zł/1kg
88,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Pasta Basta truskawkowa o smaku kwaśnych owoców Veggie 1125g
74,09 zł/1kg
83,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g
39,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003705 HARIBO Guma owocowa Cherry-Cola 150 szt.
80,94 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 33304 Guma owocowa SCHLÜMPFE Guma owocowa 150 szt.
84,33 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg
31,41 zł/1kg
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo 140450008 Galaretka owocowa Kiss-Cola - puszka 150 sztuk
73,31 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Balla Stixx owocowe batoniki truskawkowe 150 sztuk 1125g
608,60 zł/1kg
121,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

HARIBO 38010 Haribo Pfirsiche 150 St Dose
80,94 zł
Sprzedawca: somnia24

Guma owocowa Red Band Assortie kolorowa angielska guma winna 500g
28,58 zł/1kg
14,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 1264671001 Guma owocowa kwaśne niedźwiedzie języki - puszka 150 sztuk
106,17 zł/1kg
143,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Haribo love hearts sweet fruit gum hearts with foam sugar 1200g
44,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Super Pike o smaku owocowym 5 różnych 1200g
46,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band fruit gum shoes o smaku owocowym 5 asortyment 1250g
38,37 zł/1kg
47,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli 301122, Miękkie cukierki, 1 kg, Wielobarwny, 337 kcal, 76 g, 49 g
67,17 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
62,14 zł/1kg
71,46 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 maja 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko super.
Wszystko w porządku, świetny produkt
Oceniono dnia 14 marca 2014 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
ocena
super zadowolony
Oceniono dnia 15 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Bestseller
Bestseller

















Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Yummi Yummi ajerkoniak bez alkoholu o smaku ponczu 1000g
41,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,44 zł/1kg

Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
38,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,06 zł/1kg

Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
53,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Clowns gumy owocowe kolorowe herbatniki o smaku owocowym 1350g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
37,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
28,82 zł/1kg

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,77 zł/1kg

Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,99 zł/1kg

Red Band fruit gum coins fruity sweet 5 asortyment 500g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
27,86 zł/1kg

Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,32 zł/1kg

Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
43,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,00 zł/1kg

Haribo Happy Cherries 1,2 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,41 zł/1kg

Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,86 zł/1kg

Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,47 zł/1kg