4,5



Na podstawie 20 opinii
HARIBO 10003705 HARIBO Guma owocowa Cherry-Cola 150 szt.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
80,94 zł
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Żelki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6





4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6

Więcej informacji o reklamie
Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal43,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Haribo Happy Cherries 1,2 kg45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO 33304 Guma owocowa SCHLÜMPFE Guma owocowa 150 szt.
84,33 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo 126031, Twarda gumowaty, 1,35 kg, Cytryna, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1436 kJ, 338 kcal
65,39 zł/1kg
88,27 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Balla Stixx owocowe batoniki truskawkowe 150 sztuk 1125g
608,60 zł/1kg
121,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Haribo Pasta Basta truskawkowa o smaku kwaśnych owoców Veggie 1125g
74,09 zł/1kg
83,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Haribo 140450008 Galaretka owocowa Kiss-Cola - puszka 150 sztuk
73,31 zł
Sprzedawca: somnia24

Żelki owocowe Haribo – Happy Cola, 150 sztuk
46,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO galaretka owocowa TROPIFRUTTI 389140 100 g/opak.
577,20 zł/1kg
57,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Red Band 32500392, Miękkie cukierki, 1 kg, Guma balonowa, Niebieski, Różowy, 1442 kJ, 339 kcal
46,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 1264671001 Guma owocowa kwaśne niedźwiedzie języki - puszka 150 sztuk
106,17 zł/1kg
143,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

HARIBO 38010 Haribo Pfirsiche 150 St Dose
80,94 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo love hearts sweet fruit gum hearts with foam sugar 1200g
44,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo extra large bezglatynowe Super Smerfy veggie 1440g
41,72 zł/1kg
60,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Balla Stixx Raspberry and Blackberry Veggie Fruit Gum 200g
299,75 zł/1kg
59,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Red Band® 213161 Red Band® Schnuller Fruchtgummi 100 St.
76,66 zł
Sprzedawca: somnia24

Guma owocowa Red Band o smaku coli bez barwników 1200g
47,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Haribo Kirsch Cola – dwukolorowe buteleczki z żelkami owocowymi (wersja wegetariańska) 1350 g
Poznaj wyjątkową przyjemność, jaką dają żelki owocowe Haribo Kirsch Cola w kształcie butelek! Te dwukolorowe butelki coli w klasycznych kolorach czerwonym i brązowym łączą orzeźwiający smak wiśni i coli, tworząc rześkie i owocowe doznanie. Dzięki recepturze bez żelatyny te żelki owocowe są idealne dla fanów wegańskich produktów i wszystkich, którzy szukają roślinnej alternatywy.
Dzięki miękkiej konsystencji i butelkom coli o wysokości ok. 6 cm żelki Haribo Kirsch Cola to prawdziwa rozkosz dla podniebienia. Te wegańskie żelki owocowe pasują na każdą okazję – czy to jako przekąska między posiłkami, jako smakołyk na imprezę, czy jako słodki prezent. Dzięki 150 sztukom w opakowaniu masz wystarczający zapas na wiele owocowych chwil.
Cechy produktu:
Bez żelatyny i wegańskie – idealne dla osób na diecie roślinnej
Dwukolorowe butelki coli – w smakach wiśniowym i colowym
Miękka konsystencja – przyjemne do żucia
150 sztuk w puszce – na długą przyjemność
Ciesz się żelkami Haribo Kirsch Cola w kształcie buteleczek – owocową i wegańską przyjemnością na każdą okazję!
HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1
53129 Bonn: [email protected]
Haribo Kirsch Cola to dwukolorowe butelki coli w kolorze czerwonym i brązowym. Połączenie smaku wiśni i coli zapewnia mrowienie i owocowe doznania, a dzięki specjalnej konsystencji kremowej i średnio miękkiej przekąska o wielkości ok. 6 cm jest prawdziwą ucztą w każdej sytuacji. 150 sztuk. Opakowanie: przezroczysta puszka, 1350 g.
Opis produktu: Guma owocowaDesign
: Wiśnia i butelka coliZawartość opakowania
: 1350 g
:
:
Cola czy wiśnia? Dlaczego nie jedno i drugie! Te butelki gumy owocowej łączą pikantny smak coli z owocowymi wiśniami w puszce XXL ważącej aż 1,35 kg. Idealne dla miłośników słodyczy, imprezowiczów lub po prostu dla każdego, kto nie może się zdecydować.
Masa całkowita: 1,350 kg
Składniki:syrop glukozowy; cukier; skrobia; zakwaszacz: kwas cytrynowy; syrop karmelowy; olej słonecznikowy; ekstrakt z czarnego bzu; koncentraty owocowe i roślinne: krokosz barwierski, czarny bez, czarna porzeczka, pomarańcza, aronia, winogrono, cytryna; substancja glazurująca: wosk pszczeli biały i żółty; aromat. Może zawierać śladowe ilości MLEKA, PSZENICY.
Informacja żywieniowana 100g:
Wartość kaloryczna: 1421 kJ / 334 kcal
Tłuszcz: 0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,1 g
Węglowodany: 82 g
w tym cukier: 42 g
Białko: 0,5 g
Sól: 0,01 g
Producent:
HARIBO GmbH & Co. KG
Dr.-Hans-und-Paul-Riegel-Str. 1, 53501 Grafschaft
Tel: (0)2641-300-0 : [email protected]
Kraj pochodzenia: Niemcy
Opis handlowy: Guma owocowa o smaku coli
Dodatkowe oznakowanie / ostrzeżenia: Może zawierać śladowe ilości MLEKA, PSZENICY.
Przechowywanie: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od bezpośredniego światła słonecznego.
Należy zwrócić uwagę na datę przydatności do spożycia podaną na opakowaniu.
Należy również sprawdzić informacje podane na opakowaniu. Tylko one są wiążące.
Uwaga: Ilustracja może różnić się od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dzięki okrągłej puszHARIBO cherry cola otrzymujesz popularną gumę owocową w praktycznym opakowaniu zbiorczym. Dwukolorowe butelki łączą pikantny smak coli z owocową wiśnią - nieodparta mieszanka dla każdego, kto lubi słodycze!
Niezależnie od tego, czy chodzi o imprezy, biura, urodziny, czy po prostu jako słodki zapas w domu: zamykana okrągła puszka zawierająca około 150 sztuk jest idealna do dzielenia się, oferowania lub delektowania się samemu. A co najlepsze, przepis jest wegetariański - idealny dla każdego, kto chce uniknąć żelatyny.
Idealne na:
Przyjęcia i uroczystości
Biura i strefy klienta
Stacje z przekąskami i słodkie bary
teraz i ciesz się ulubionymi gumami owocowymi w XL!
Składniki: Syrop glukozowy, cukier, skrobia, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, syrop karmelowy, ekstrakt z czarnego bzu, koncentraty owocowe i roślinne: krokosz barwierski, czarny bez, czarna porzeczka, pomarańcza, aronia, winogrono, cytryna, substancja powlekająca: wosk pszczeli biały i żółty, wosk carnauba, aromat.
Wartości odżywcze na 100g
Energia: 1421kJ/334kcal
Tłuszcz: <0,5g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,1g
Węglowodany: 82g
w tym cukier: 42g
Białko: <0,5g
Sól: <0,01g
Referencyjna ilość dla przeciętnej osoby dorosłej (8400kJ/2000kcal)
Opakowanie zawiera 54 porcje
Producent: HARIBO GmbH & Co. KG
Hans-Riegel-Straße 1
53129 Bonn (D)
Kuszące połączenie coli i wiśni jest również dostępne w Haribo. Wygodna puszka 1350 g zawiera dwukolorowe, brązowe i czerwone butelki coli w słodkim połączeniu smakowym coli i wiśni. Haribo Cherry-Cola Mix nie zawiera żelatyny i dlatego jest odpowiedni również dla wegetarian.
Producent / Wyprodukowano dla:
HARIBO GmbH & Co. KG, Hans-Riegel-Straße 1, 53129 Bonn - Niemcy
| Składniki | |
|---|---|
| Syrop glukozowy; cukier; skrobia; substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; syrop karmelowy; ekstrakt z czarnego bzu; koncentraty owocowe i roślinne: krokosz barwierski, czarny bez, czarna porzeczka, pomarańcza, aronia, winogrono, cytryna; substancja glazurująca: wosk pszczeli biały i żółty, wosk carnauba; aromat. | |
| Informacje o wartościach odżywczych (na 100 g) | |
| Energia: | 1421kJ/334kcal |
| Tłuszcz: | <0,5g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe: | 0,1g |
| Węglowodany: | 82g |
| w tym cukier: | 42g |
| Białko: | <0,5g |
| Sól: | <0,01g |
- Pierwszorzędny metalowy znak w stylu vintage w rozmiarze 30 x 40 cm (ok. A3)
- Znak ma wytłoczony motyw, co oznacza, że niektóre obszary wydają się bardziej trójwymiarowe.Blacha o grubości 0,5 mm jest zakrzywiona, co zapewnia większą stabilność w porównaniu z innymi producentami
- .4-kolorowy druk offsetowy zapewnia wspaniałe kolory i ostry jak brzytwa motyw.
- P
- óźniejsze uszczelnienie powierzchni lakierem ochronnym zapewnia długotrwały, piękny połysk.
- Wszystkie znaki są pakowane pojedynczo w wytrzymałą torbę foliową.
Wiśnia i cola: nowa wymarzona para w rodzinie HARIBOButelki coli HARIBO są prawdopodobnie jednymi z najpopularniejszych gum owocowych marki. A co może lepiej pasować do słodkiego, mrowiącego smaku coli niż owocowe wiśnie? Małe butelki są naprawdę dużePrzysmaki, każdy o wielkości około 6 cm, zachwycają nie tylko orzeźwiającym, aromatycznym smakiem. Konsystencja jasnoczerwonych i brązowych gum owocowych jest również natychmiast atrakcyjna. Pysznie miękkie, a jednocześnie jędrne do gryzienia, są idealną przekąską między posiłkami, zarówno w domu, jak i w podróży.Gwarantowany czynnik uzależniającyZamykana puszka zawierająca 150 sztuk. Cherry-Cola: nowa wymarzona para w rodzinie HARIBO! Aby uzyskać informacje zgodne z rozporządzeniem w sprawie informacji na temat żywności, kliknij tutaj.Informacja żywieniowa na 100 gEnergia 1421/334 kJ/kcalTłuszcz 0,5 gW tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,1 gW tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe -W tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe -Węglowodany 82,0 gW tym cukry 42,0 gW tym alkohole wielowodorotlenowe -W tym skrobia -Błonnik -Białko 0,5 gSól 0,01 gWitaminy i minerały -
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Syrop glukozowy; cukier; skrobia; substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; syrop karmelowy; ekstrakt z czarnego bzu; koncentraty owocowe i roślinne: krokosz barwierski, czarny bez, czarna porzeczka, pomarańcza, aronia, winogrono, cytryna; substancja glazurująca: wosk pszczeli biały i żółty, wosk carnauba; aromat. Może zawierać śladowe ilości mleka, pszenicy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 334,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1 421,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 0,5g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,1g Węglowodany: 82g w tym cukier: 42g Białko: 0,5g Sól: 0,01g
- Alergeny
- Brak alergenówZawiera alergeny: |mleko|laktoza|soja|jęczmień|migdały|. Może zawierać orzechy laskowe i inne owoce łupinowe.
- Waga
- 1350 g
- Firma spożywcza
- HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn
- Nazwa handlowa
- Guma owocowa
- Producent
- Model
- 1,35 kg Dose
- Wersja
- Czy
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- wegański
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- ME03705
- EAN
- 40016863950284001686395011
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Syrop glukozowy; cukier; skrobia; substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; syrop karmelowy; ekstrakt z czarnego bzu; koncentraty owocowe i roślinne: krokosz barwierski, czarny bez, czarna porzeczka, pomarańcza, aronia, winogrono, cytryna; substancja glazurująca: wosk pszczeli biały i żółty, wosk carnauba; aromat. Może zawierać śladowe ilości mleka, pszenicy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 334,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1 421,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 0,5g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,1g Węglowodany: 82g w tym cukier: 42g Białko: 0,5g Sól: 0,01g
- Alergeny
- Brak alergenówZawiera alergeny: |mleko|laktoza|soja|jęczmień|migdały|. Może zawierać orzechy laskowe i inne owoce łupinowe.
- Waga
- 1350 g
- Firma spożywcza
- HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn
- Nazwa handlowa
- Guma owocowa
- Producent
- Model
- 1,35 kg Dose
- Wersja
- Czy
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- wegański
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- ME03705
- EAN
- 40016863950284001686395011
Pasuje również do tego

Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg
31,41 zł/1kg
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO 33304 Guma owocowa SCHLÜMPFE Guma owocowa 150 szt.
84,33 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo 126031, Twarda gumowaty, 1,35 kg, Cytryna, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1436 kJ, 338 kcal
65,39 zł/1kg
88,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo 140450008 Galaretka owocowa Kiss-Cola - puszka 150 sztuk
73,31 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
43,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Żelki owocowe Haribo – Happy Cola, 150 sztuk
46,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 40706 Galaretka owocowa WHITE MICE Pianka cukrowa 150 szt.
84,33 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Happy Cherries 1,2 kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Kinder Scher Dose, Żelka gumowa, 1,2 kg, Owoce, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
88,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo 139610008 Produkty lukrecjowe - Paluszki cukiernicze, 150 sztuk
91,80 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
62,14 zł/1kg
71,46 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 38010 Haribo Pfirsiche 150 St Dose
80,94 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Maoam Cola Kracher 1,2 kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Pasta Basta truskawkowa o smaku kwaśnych owoców Veggie 1125g
74,09 zł/1kg
83,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
67,90 zł/1kg
88,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Balla Stixx owocowe batoniki truskawkowe 150 sztuk 1125g
608,60 zł/1kg
121,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Haribo 1264671001 Guma owocowa kwaśne niedźwiedzie języki - puszka 150 sztuk
106,17 zł/1kg
143,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Red Band® 213161 Red Band® Schnuller Fruchtgummi 100 St.
76,66 zł
Sprzedawca: somnia24

MAOAM 57548 MAOAM Kracher blue Dose
85,51 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Bärli, Twarda gumowaty, 1,2 kg, Cytryna, Pomarańczowy, Ananas, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
100,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

HARIBO 10043393 HARIBO Pasta Basta Cola Fruchtgummi 150 St.
35,19 zł/1kg
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Red Band fruit gum shoes o smaku owocowym 5 asortyment 1250g
38,37 zł/1kg
47,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 8426617119324, D, e100, e141, e141ii, e296, e330, e471, 354 kcal, 59 g, 1,1 g, 1,1 g
33,45 zł/1kg
43,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,28 zł/1kg
95,96 zł
Sprzedawca: somnia24

Denver DVH-7787MK3, Full HD, NTSC, PAL, 1920 x 1080 (HD 1080), 1080p, 4:3, 16:9, Dolby Digital
159,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Funtech

Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 1000107, Miękkie cukierki, 240 g, Różowy, Żółty, 1507 kJ, 357 kcal, 86 g
63,56 zł/1kg
43,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 85% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
85%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
5%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 10% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
10%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jestem bardzo zadowolony z zamówienia.
Mogę tylko polecić.
Oceniono dnia 15 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Guma owocowa HARIBO Cherry-Cola 150 szt.
1A TOP
Oceniono dnia 26 lipca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko działało świetnie i na czas
Wszystko super
Oceniono dnia 30 września 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
pyszne Haribo
Wszystko dla Twojej satysfakcji
Oceniono dnia 2 grudnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry, bardzo zadowolony
Bardzo dobry
Oceniono dnia 26 marca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
super
Wszystko ok
Oceniono dnia 5 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dostawa
Produkt bardzo mi się podoba, ale niestety słodycze w plastikowym pojemniku stopiły się pod wpływem upału. Niestety opakowanie nie było odpowiednie, a produkt nie był odpowiednio izolowany w plastikowym pojemniku umieszczonym w kartonowym pudełku przy temperaturze zewnętrznej wynoszącej 40 stopni Celsjusza lub w samochodzie pocztowym.
Oceniono dnia 9 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ogromne truskawki
O nie, to naprawdę nie wchodzi w grę – nigdy więcej ich nie kupię – jestem naprawdę rozczarowany
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Bestseller
Bestseller

















Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Yummi Yummi ajerkoniak bez alkoholu o smaku ponczu 1000g
41,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,44 zł/1kg

Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
38,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,06 zł/1kg

Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
53,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Clowns gumy owocowe kolorowe herbatniki o smaku owocowym 1350g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
37,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
28,82 zł/1kg

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,77 zł/1kg

Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,99 zł/1kg

Red Band fruit gum coins fruity sweet 5 asortyment 500g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
27,86 zł/1kg

Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,32 zł/1kg

Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
43,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,00 zł/1kg

Haribo Happy Cherries 1,2 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,41 zł/1kg

Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,86 zł/1kg

Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,47 zł/1kg