4,6



Na podstawie 11 opinii
Bestseller
Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
39,24 zł
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Żelki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal43,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Haribo Happy Cherries 1,2 kg45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Red Band® 213161 Red Band® Schnuller Fruchtgummi 100 St.
76,51 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band 32500392, Miękkie cukierki, 1 kg, Guma balonowa, Niebieski, Różowy, 1442 kJ, 339 kcal
46,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band fruit gum shoes o smaku owocowym 5 asortyment 1250g
38,37 zł/1kg
47,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Guma owocowa Red Band o smaku coli bez barwników 1200g
47,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 126031, Twarda gumowaty, 1,35 kg, Cytryna, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1436 kJ, 338 kcal
59,84 zł/1kg
80,78 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 10003705 HARIBO Guma owocowa Cherry-Cola 150 szt.
80,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band Sweet Strawberries, Miękkie cukierki, 1 kg, Truskawka, Zielony, Czerwony, 1504 kJ, 354 kcal
38,79 zł/1kg
38,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 33304 Guma owocowa SCHLÜMPFE Guma owocowa 150 szt.
84,16 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band Super Pike o smaku owocowym 5 różnych 1200g
46,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Zombie Smile guma owocowa i lukrecja 3 różne 1200g
47,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Fido Dido guma owocowa komiksowe postacie o smaku coli 1100g
47,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Guma owocowa XL Willis extra soft kolorowa guma owocowa 1000g
33,13 zł/1kg
46,84 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
33,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Briquettes dwukolorowa super kwaśna guma owocowa 1200g
32,81 zł/1kg
39,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Żelki owocowe Haribo – Happy Cola, 150 sztuk
45,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo extra large bezglatynowe Super Smerfy veggie 1440g
41,72 zł/1kg
60,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band fruit gum coins fruity sweet 5 asortyment 500g
27,86 zł/1kg
13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Red Band Smile gumy owocowe Smileys twarze 5 asortyment 1200g
Owocowe gumy Red Band Smile z wesołymi buźkami natychmiast wprawiają w dobry nastrój. Okrągłe w kształcie i nieodparte w smaku, owocowe "buźki" zachwycają swoją kolorową różnorodnością. Słodki przysmak, który zachwyci zarówno młodszych, jak i starszych.
Najważniejsze cechy produktu:
- Owocowa różnorodność: Pięć pysznych smaków zapewnia różnorodność.
- Idealny rozmiar: ok. 5 cm owocowe buźki są idealne do podjadania.
- Kolorowe i pyszne: owocowe nuty zapewniają prawdziwą chwilę przyjemności.
Niezależnie od tego, czy chodzi o imprezy, w podróży, czy po prostu w międzyczasie - gumy owocowe Red Band wnoszą zabawę i smak do każdej przerwy na przekąskę. Spróbuj i ciesz się!
Cloetta Germany GmbHNeutorcenter 46395 Bocholt (D)
Odpowiedzialny podmiot działający na rynku spożywczym (UE)
Cloetta Holland BV
Postbus 1181, NL-4801 BD Breda
Nazwa środka spożywczego
Gumy do wina o smaku owocowym
Wykaz składników
Składniki: Syrop glukozowy, cukier, skrobia modyfikowana, skrobia, żelatyna, substancja zakwaszająca (kwas mlekowy), naturalne aromaty, oleje roślinne(kokosowy, rzepakowy), koncentrat (czarna marchew, spirulina, krokosz barwierski, marchew, czarna porzeczka), substancja powlekająca (wosk pszczeli), barwnik (ekstrakt z papryki, kurkumina).
Specjalne instrukcje dotyczące przechowywania
Przechowywać w suchym miejscu z dala od światła.
Średnie wartości odżywcze na 100 g (nieprzygotowane)
Wartość kaloryczna w kJ 1486,00
Wartość kaloryczna w kcal 353,00
Tłuszcz w g 0,20
Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe w gtłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe w g 0,20
Węglowodany w g 86,00
Węglowodany, w tym cukier w g 44,00
Białko w g 2,00
Sól w g 0,19
Inne obowiązkowe informacje dotyczące niektórych rodzajów lub klas żywności
Nie należy wkładać całego produktu do ust.
Smaczne gumy owocowe w pięciu różnych kolorach i smakach błyszczą jak gwiazdy. W przezroczystej puszce.
Instrukcje przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu z dala od światła.
Zawartość: 100 sztuk / 1,2 kg
Producent / Wyprodukowano dla:
Cloetta Deutschland GmbH, Neutorplatz 3, 46395 Bocholt, Niemcy
| Opis: | Red Band Fruit Gum Smile |
| Waga: | 1,2 kg |
| Ostrzeżenia: | Nie wkładać do ust w całości. |
| Składniki: | Syrop glukozowy, cukier, skrobia modyfikowana, żelatyna, skrobia kukurydziana, substancja zakwaszająca (kwas mlekowy), oleje roślinne (kokosowy, palmowy), aromaty, koncentrat z (salsefia czarna, marchew, czarna porzeczka, pokrzywa, szpinak), substancja glazurująca (wosk pszczeli), barwniki (kurkumina, ekstrakt z papryki). |
| Dodatki do żywności: | z barwnikiem |
| Alergeny: | Zboża zawierające gluten i produkty pochodne |
| Dystrybutor/przedsiębiorstwo spożywcze: | Red Band/ Leaf Holland BV Postbus 72 4900 AB Oosterhout |
Wartości odżywcze:
średnia Informacje o wartościach odżywczych: | na 100 g |
| Wartość kaloryczna (kJ/kcal): | 1492 kJ / 352 kcal |
| Tłuszcz: | 0,2 g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe: | 0,2 g |
| Węglowodany: | 85,0 g |
| w tym cukier: | 41,0 g |
| Białko: | 2,5 g |
| Sól: | 0,0 g |
| Błonnik pokarmowy: | b.d. |
Zabawne i przyjazne, po prostu szczęśliwe: słodycze w pięciu różnych kolorach i smakach, które uśmiechają się do Ciebie!
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Syrop glukozowy, cukier, skrobia modyfikowana STARCH, żelatyna, substancja zakwaszająca: kwas mlekowy; aromat, oleje roślinne: kokosowy, palmowy; koncentrat z czarnej salsefii, czarnej porzeczki, marchwi, spiruliny, krokosza barwierskiego; substancja glazurująca: wosk pszczeli; barwnik: kurkumina, ekstrakt z papryki.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 352.00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1492.00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 0.2g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0.2g Węglowodany: 86g w tym cukier: 44g Białko: 2g Sól: 0.00g
- Waga
- 1200 g
- Firma spożywcza
- Cloetta Deutschland GmbHNeutorcenter 46395 Bocholt (D)
- Nazwa handlowa
- Guma owocowa
- Producent
- Red Band
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 1003469
- EAN
- 8713800252556
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Syrop glukozowy, cukier, skrobia modyfikowana STARCH, żelatyna, substancja zakwaszająca: kwas mlekowy; aromat, oleje roślinne: kokosowy, palmowy; koncentrat z czarnej salsefii, czarnej porzeczki, marchwi, spiruliny, krokosza barwierskiego; substancja glazurująca: wosk pszczeli; barwnik: kurkumina, ekstrakt z papryki.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 352.00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 1492.00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 0.2g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0.2g Węglowodany: 86g w tym cukier: 44g Białko: 2g Sól: 0.00g
- Waga
- 1200 g
- Firma spożywcza
- Cloetta Deutschland GmbHNeutorcenter 46395 Bocholt (D)
- Nazwa handlowa
- Guma owocowa
- Producent
- Red Band
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 1003469
- EAN
- 8713800252556
Pasuje również do tego

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
43,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Guma owocowa Red Band o smaku coli bez barwników 1200g
47,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band® 213161 Red Band® Schnuller Fruchtgummi 100 St.
76,51 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band lukrecja sól diamenty słodzone słone pastylki lukrecji 1180g
39,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band fruit gum shoes o smaku owocowym 5 asortyment 1250g
38,37 zł/1kg
47,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 126031, Twarda gumowaty, 1,35 kg, Cytryna, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1436 kJ, 338 kcal
59,84 zł/1kg
80,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band 1003477, Miękkie cukierki, 900 g, Owoce, Wielobarwny, 1491 kJ, 352 kcal
39,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003705 HARIBO Guma owocowa Cherry-Cola 150 szt.
80,78 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 33304 Guma owocowa SCHLÜMPFE Guma owocowa 150 szt.
84,16 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band 1003478, Miękkie cukierki, 1,2 kg, Wielobarwny, 1,537 kJ, 363 kcal, 91 g
53,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 5410601293018, D, 366 kcal, 50 g, 0,1 g, 0,1 g, 1,7 g
38,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Fido Dido guma owocowa komiksowe postacie o smaku coli 1100g
47,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 38010 Haribo Pfirsiche 150 St Dose
80,78 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band 32500392, Miękkie cukierki, 1 kg, Guma balonowa, Niebieski, Różowy, 1442 kJ, 339 kcal
46,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Sweet Strawberries, Miękkie cukierki, 1 kg, Truskawka, Zielony, Czerwony, 1504 kJ, 354 kcal
38,79 zł/1kg
38,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Pasta Basta truskawkowa o smaku kwaśnych owoców Veggie 1125g
74,09 zł/1kg
83,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
73,31 zł/1kg
84,16 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg
31,41 zł/1kg
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Red Band Super Pike o smaku owocowym 5 różnych 1200g
46,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Happy Cherries 1,2 kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Red Band Zombie Smile guma owocowa i lukrecja 3 różne 1200g
47,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nintendo Animal Crossing: New Horizons, Nintendo Switch, dla wszystkich
400,38 zł
Sprzedawca: Sotel

Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
38,06 zł/1kg
38,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lampka do czytania LED z uchwytem zaciskowym - elastyczna gęsia szyja, ściemniana, ładowana przez USB, ochrona oczu, lampa stołowa idealna do czytania i pracy 3W Retoo
19,89 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Red Band guma do żucia słodzona i owocowa 4 różne 500g
35,10 zł/1kg
17,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003463 HARIBO Cola-Schlangen Fruchtgummi 150 St.
73,17 zł
Sprzedawca: somnia24

Red Band Dzikie truskawki owocowe słodkie i bez żelatyny 500g
35,34 zł/1kg
17,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 82% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
82%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
9%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
9%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Są bardzo dobre. Jestem bardzo zadowolony z sposobu dostawy
Jakość jest bardzo dobra i mogę to tylko polecić. Zamówię ponownie.
Oceniono dnia 2 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Cukierki z uśmiechem
Są naprawdę dobre i świetnie smakują
Oceniono dnia 6 lutego 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo szybko
Apetyczny jak zawsze
Oceniono dnia 12 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsze towary
Wszystkie towary
Oceniono dnia 14 marca 2014 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
ocena
super zadowolony
Oceniono dnia 3 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Całkowite rozczarowanie
Taki sam jak poprzedni
Oceniono dnia 5 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 30 grudnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Bestseller
Bestseller
Bestseller

















Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
53,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
38,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,06 zł/1kg

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
43,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,99 zł/1kg

Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,77 zł/1kg

Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,00 zł/1kg

Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,47 zł/1kg

Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,32 zł/1kg

Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,86 zł/1kg

Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,41 zł/1kg

Haribo Happy Cherries 1,2 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Peaches mała guma owocowa o smaku brzoskwiniowym 3000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
117,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,26 zł/1kg

Trolli double cherries guma owocowa o smaku wiśniowym 1000g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
36,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
36,95 zł/1kg

Trolli Sour Glowworms worek 100x10g, na karnawał lub imprezę, 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
44,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
44,40 zł/1kg