4,8



Na podstawie 38 opinii
Haribo Happy Cherries 1,2 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
45,00 zł
+ 15,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Żelki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10

Więcej informacji o reklamie
Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal43,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg47,99 zł/1kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO 10003705 HARIBO Guma owocowa Cherry-Cola 150 szt.
80,94 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żelki owocowe Haribo – Happy Cola, 150 sztuk
46,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 33304 Guma owocowa SCHLÜMPFE Guma owocowa 150 szt.
84,33 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo 126031, Twarda gumowaty, 1,35 kg, Cytryna, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1436 kJ, 338 kcal
65,39 zł/1kg
88,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Balla Stixx owocowe batoniki truskawkowe 150 sztuk 1125g
608,60 zł/1kg
121,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

HARIBO 38010 Haribo Pfirsiche 150 St Dose
80,94 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Pasta Basta truskawkowa o smaku kwaśnych owoców Veggie 1125g
74,09 zł/1kg
83,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Haribo 140450008 Galaretka owocowa Kiss-Cola - puszka 150 sztuk
73,31 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO galaretka owocowa TROPIFRUTTI 389140 100 g/opak.
577,20 zł/1kg
57,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Haribo love hearts sweet fruit gum hearts with foam sugar 1200g
44,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Trolli 4000512994329 Trolli Żelki owocowe REKINY, okrągłe opakowanie 150 sztuk
122,88 zł
-22,51 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
100,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Haribo Happy Cherries Żelki 175 g
37,17 zł/1kg
6,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Żelki Happy Cherries 1,2kg - Haribo
Przygotuj się na wybuch smaku z żelkami Happy Cherries od Haribo! Te pyszne żelki o wyjątkowym kształcie dojrzałych wiśni z pewnością wywołają u Ciebie uśmiech. Idealne dla dzieci i dorosłych, doskonałe na każdą okazję - od urodzinowych przyjęć po codzienne przekąski.
Żelki Happy Cherries zapewniają harmonię słodkiego smaku z lekką kwaskowatością wiśni, co czyni je niezastąpionym wyborem dla miłośników owocowych słodkości. Ich unikalna konsystencja sprawi, że każdy kęs będzie niezapomnianą przyjemnością. Spróbuj ich raz, a staną się nieodłącznym elementem Twojego relaksu.
- Opakowanie zbiorcze: 1,2 kg czystej przyjemności
- Wyjątkowy smak: słodko-kwaśna kompozycja wiśni
- Producent: Haribo - zaufana marka z tradycją
- Doskonałe do dzielenia się z bliskimi
Zapomnij o codziennych troskach i zanurz się w świecie smaku, który oferują żelki Happy Cherries. Słodycze te są idealne nie tylko na co dzień, ale także jako element większych planów, jak np. dekoracje deserów, atrakcyjne kompozycje prezentowe, czy elementy zabawy dla dzieci. Dzięki dużemu opakowaniu możesz być pewien, że smak przyjemności pozostanie z Tobą na długo. Wybierz jakość, wybierz Haribo!
Produkt z rynku niemieckiego.
Haribo Happy Cherries – żelki owocowe „Podwójne wiśnie” 150 sztuk 1200 g
Podwójne wiśnie HARIBO to owocowy klasyk dla wszystkich miłośników wiśni! Dzięki intensywnemu smakowi wiśni i znanej z innych produktów miękkiej konsystencji te żelki wiśniowe zapewniają słodkie doznania smakowe, które po prostu sprawiają radość.
Zalety produktu:
Pyszny smak wiśni: owocowo-słodki z pełnym aromatem wiśni.
Klasyczny wygląd: podwójne wiśnie dla podwójnej przyjemności.
Idealne na każdą okazję: jako przekąska między posiłkami, na imprezach lub jako zapas.
Praktyczne opakowanie do przechowywania: idealne na większe ilości i długie chwile na słodką przekąskę.
Uwaga: Mniejsze opakowania, takie jak 175 g lub 300 g, nie są dostarczane w puszce, lecz w torebce.
Ciesz się podwójnymi wiśniami HARIBO – niepowtarzalną wiśniową rozkoszą, która zachwyca zarówno dużych, jak i małych!
HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1
53129 Bonn (D): [email protected]
Te popularne gumy Haribo Happy Cherries łączą zabawny kształt podwójnej wiśni z pełnym owocowym smakiem wiśni. Każda pojedynczo zapakowana guma owocowa ma miękką konsystencję, intensywny smak i nie zawiera sztucznych barwników.
Dostarczany w zamykanej puszce zbiorczej zawierającej około 150 sztuk, produkt jest idealny do dzielenia się, dawania w prezencie lub jako długotrwały zapas na imprezy, przyjęcia urodzinowe dla dzieci lub przerwy na lunch.
Owocowa przekąska, klasyczna, słodka i nieskomplikowana.
Składniki: Syrop glukozowy; cukier; żelatyna; dekstroza; substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; koncentraty owocowe i roślinne: spirulina, krokosz barwierski, rzodkiewka, słodki ziemniak, marchew, czarna porzeczka, hibiskus, jabłko; olej słonecznikowy; substancja glazurująca: wosk pszczeli biały i żółty; aromat.
Może zawierać śladowe ilości MLEKA, PSZENICY.
Wartości odżywcze: na 100 g:
Wartość opałowa: 1459 kJ / 343 kcal
Tłuszcz:<0,5 g
w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 0,1 g
Węglowodany: 77 g
w tym cukier: 46 g
Białko: 6,9 g
Sól: 0,07 g
Producent:
HARIBO GmbH & Co. KG
Dr.-Hans-und-Paul-Riegel-Str. 1, 53501 Grafschaft
Tel: (0)2641-300-0 : [email protected]
Opis sprzedaży:
Kraj pochodzenia: Niemcy
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
Aktualne towary z hurtowni - Brak pozostałych zapasów - Data przydatności do spożycia jak w handlu Nie ponosimy odpowiedzialności za poniższe informacje.
Prosimy również o sprawdzenie informacji na opakowaniu. Tylko one są wiążące.
Uwaga: Ilustracja może różnić się od rzeczywistego wyglądu produktu.
Uwielbiasz wiśnie? W takim razie spróbuj słodkich czerwonych wiśni z gumy owocowej od Haribo. W puszce Haribo Happy Cherries można spodziewać się 1200 g pełnego wiśniowego smaku i atrakcyjnego aromatu letniej świeżości. Dzięki zamykanemu opakowaniu możesz cieszyć się tymi wiśniami przez cały rok.
Producent / Wyprodukowano dla:
HARIBO GmbH & Co. KG, Hans-Riegel-Straße 1, 53129 Bonn - Niemcy
Wiśnie Haribo to miękka i słodka guma owocowa. Cukierki mają smak i kształt wiśni.
Składniki
Syrop glukozowy, cukier, żelatyna, dekstroza, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, koncentraty owocowe i roślinne: krokosz barwierski, spirulina, jabłko, czarna rzodkiew, słodki ziemniak, marchew, czarna porzeczka, hibiskus, aromat, substancja powlekająca: wosk pszczeli biały i żółty, wosk carnauba, syrop cukru inwertowanego.
| Składniki | |
|---|---|
| Syrop glukozowy; cukier; żelatyna; dekstroza; substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy; koncentraty owocowe i roślinne: krokosz barwierski, rzodkiewka, słodki ziemniak, spirulina, marchew, jabłko, czarna porzeczka, hibiskus; aromat; substancja glazurująca: wosk pszczeli biały i żółty, wosk carnauba; syrop cukru inwertowanego. | |
| Informacje o wartościach odżywczych (na 100 g) | |
| Energia: | 1459kJ/343kcal |
| Tłuszcz: | <0,5g |
| w tym nasycone kwasy tłuszczowe: | 0,1g |
| Węglowodany: | 77g |
| w tym cukier: | 46g |
| Białko: | 6,9g |
| Sól: | 0,07g |
| Zawartość: | 1,2kg |
| Składniki: |
z barwnikiem |
- Ta metalowa podkładka o wymiarach 9 x 9 cm to zarówno stylowy element przyciągający wzrok, jak i ochrona przed gorącem lub kapaniem.
- Wytrzymała górna strona jest błyszcząca dzięki specjalnemu wykończeniu lakierem, podczas gdy spód jest pokryty antypoślizgowym korkiem.
- W naszym asortymencie można znaleźć więcej motywów z tego i innych światów tematycznych z wytwórni Nostalgic-Art.
HARIBO Fruchtgummi Happy Cherries 150 x 8 g/Pack.
Owocowe, smaczne i zawsze popularne! Udowodnij, że jesteś dobry z wiśniami - i podziel się pysznymi gumami owocowymi HARIBO HAPPY CHERRIES 150 sztuk z przyjaciółmi i kolegami. Pyszne gumy owocowe wyglądają prawie jak prawdziwe podwójne wiśnie i zachwycają młodszych i starszych swoim owocowym wiśniowym smakiem. Zamów HAPPY CHERRIES od HARIBO wygodnie online już teraz. Twoi koledzy będą zachwyceni.Aby uzyskać informacje zgodne z rozporządzeniem w sprawie informacji na temat żywności, kliknij tutaj.Informacja żywieniowa na 100gEnergia 1459/343 kJ/kcalTłuszcz < 0,5 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,1 gw tym jednonienasycone kwasy tłuszczowe -w tym wielonienasycone kwasy tłuszczowe -węglowodany 77,0 gw tym cukry 46,0 gw tym alkohole wielowodorotlenowe -w tym skrobia -błonnik -białko 6,9 gsól 0,07 gWitaminy i minerały -
Tablica
Są dobre dla czereśni. Haribo Happy Cherries umiejętnie wprowadzają na podniebienie owocowy smak lata. Podwójne wiśnie wykonane z pysznej gumy owocowej nie tylko wyglądają niesamowicie podobnie do swojego pierwowzoru, ale także zachwycają młodych i starszych soczystym wiśniowym smakiem. To sprawia, że podjadanie jest naprawdę przyjemne. Zamykana puszka może być ponownie użyta po przekąsce.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 1.2 l
- Lista składników
- Skład: syrop glukozowy, cukier, ŻELATYNA, glukoza, substancja zakwaszająca kwas cytrynowy, koncentraty owocowo-roślinne ( krokosz barwierski, spirulina, jabłko, rzodkiew, batat, marchew, czarna porzeczka, hibiskus ), aromat, substancja powlekająca ( wosk pszczeli biały i żółty, wosk Carnauba ), syrop cukru inwertowanego. Może zawierać śladowe ilości MLEKA, PSZENICY Masa netto: 1.2g Wartości odżywcze w 100g: Energia 1459kj/ 343kcal Tłuszcz <0.5g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0.1g Węglowodany 77g w tym cukry 46g Błonnik 0g Białko 6.9g Sól 0.07g Kraj pochodzenia: Niemcy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Alergeny
- Brak alergenówGlutenMoże zawierać zboża glutenowe (tj. pszenica) i produkty pochodne.Może zawierać mleko i produkty pochodne, w tym laktozę.
- Waga
- 1040 g
- Wymiary
- 0 cm x 0 cm x 0 cm x 0 cm
- Firma spożywcza
- Haribo
- Nazwa handlowa
- Żelki Happy Cherries 1,2kg - Haribo
- Producent
- Zakres dostawy
- 1
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 10002334
- EAN
- 40016863090254001686309056
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 1.2 l
- Lista składników
- Skład: syrop glukozowy, cukier, ŻELATYNA, glukoza, substancja zakwaszająca kwas cytrynowy, koncentraty owocowo-roślinne ( krokosz barwierski, spirulina, jabłko, rzodkiew, batat, marchew, czarna porzeczka, hibiskus ), aromat, substancja powlekająca ( wosk pszczeli biały i żółty, wosk Carnauba ), syrop cukru inwertowanego. Może zawierać śladowe ilości MLEKA, PSZENICY Masa netto: 1.2g Wartości odżywcze w 100g: Energia 1459kj/ 343kcal Tłuszcz <0.5g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0.1g Węglowodany 77g w tym cukry 46g Błonnik 0g Białko 6.9g Sól 0.07g Kraj pochodzenia: Niemcy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Alergeny
- Brak alergenówGlutenMoże zawierać zboża glutenowe (tj. pszenica) i produkty pochodne.Może zawierać mleko i produkty pochodne, w tym laktozę.
- Waga
- 1040 g
- Wymiary
- 0 cm x 0 cm x 0 cm x 0 cm
- Firma spożywcza
- Haribo
- Nazwa handlowa
- Żelki Happy Cherries 1,2kg - Haribo
- Producent
- Zakres dostawy
- 1
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 10002334
- EAN
- 40016863090254001686309056
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Żelki owocowe Haribo – Happy Cola, 150 sztuk
46,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 33304 Guma owocowa SCHLÜMPFE Guma owocowa 150 szt.
84,33 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Maoam Frucht Kracher gumy owocowe 1,2 kg
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Kinder Scher Dose, Żelka gumowa, 1,2 kg, Owoce, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
88,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg
31,41 zł/1kg
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO 38010 Haribo Pfirsiche 150 St Dose
80,94 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo 126031, Twarda gumowaty, 1,35 kg, Cytryna, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1436 kJ, 338 kcal
65,39 zł/1kg
88,27 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 10003705 HARIBO Guma owocowa Cherry-Cola 150 szt.
80,94 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 40706 Galaretka owocowa WHITE MICE Pianka cukrowa 150 szt.
84,33 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo Balla Stixx owocowe batoniki truskawkowe 150 sztuk 1125g
608,60 zł/1kg
121,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Haribo Bärli, Twarda gumowaty, 1,2 kg, Cytryna, Pomarańczowy, Ananas, Malina, Truskawka, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal
100,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
62,14 zł/1kg
71,46 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo 140450008 Galaretka owocowa Kiss-Cola - puszka 150 sztuk
73,31 zł
Sprzedawca: somnia24

Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Maoam Cola Kracher 1,2 kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo 139610008 Produkty lukrecjowe - Paluszki cukiernicze, 150 sztuk
91,80 zł
Sprzedawca: somnia24

Trolli 301122, Miękkie cukierki, 1 kg, Wielobarwny, 337 kcal, 76 g, 49 g
67,17 zł
Sprzedawca: somnia24

HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
67,90 zł/1kg
88,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
117,57 zł/1kg
88,88 zł
Sprzedawca: somnia24

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,28 zł/1kg
95,96 zł
Sprzedawca: somnia24

Słuchawki Bluetooth 5.0 TWS Wireless Wireless In-Ear True Wireless Earbuds Przenośne etui ładujące Stereofoniczny zestaw słuchawkowy z mikrofonem dla Android iPhone Samsung Retoo
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

HARIBO 10003463 HARIBO Cola-Schlangen Fruchtgummi 150 St.
73,31 zł
Sprzedawca: somnia24

Trolli 4000512994329 Trolli Żelki owocowe REKINY, okrągłe opakowanie 150 sztuk
122,88 zł
-22,51 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
100,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

MONZANA® Lampa biurkowa LED Podłączenie USB 3 kolory 5 poziomów jasności Ściemniana dotykowo Ciepła biel Lampa stołowa Biurowa Lampka nocna Ciepłe światło Czarny
516,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal
43,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Pasta Basta truskawkowa o smaku kwaśnych owoców Veggie 1125g
74,09 zł/1kg
83,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Trolli Peach Rings, Miękkie cukierki, 1,2 kg, Wielobarwny, 337 kcal, 78 g, 57 g
124,51 zł/1kg
149,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 87% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
87%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
11%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
3%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 października 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
S U P E R B E R ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Smak - wielkość - ilość - wszystko super, chociaż nie jestem fanem Haribo
Oceniono dnia 20 listopada 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko jest super!
Nie mogłem kupić tego produktu nigdzie lokalnie. Nie mam pojęcia dlaczego....
Oceniono dnia 17 grudnia 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najwyższa jakość
Przybył bardzo szybko i absolutnie świeży smak
Oceniono dnia 10 kwietnia 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Guma owocowa dla dzieci Haribo
Produkt dotarł bezpiecznie smakuje dobrze był dobrze zapakowany
Oceniono dnia 4 września 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
szybka dostawa
smakuje wyśmienicie, szybka dostawa
Oceniono dnia 24 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Haribo dummy
Jak zawsze bardzo smaczne.
Oceniono dnia 17 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jestem bardzo zadowolony
Jestem bardzo zadowolony
Oceniono dnia 1 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Misie Haribo
Po prostu pyszne.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Bestseller
Bestseller

















Red Band Smile gumy owocowe buźki 5 różnych 1200g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
39,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Yummi Yummi ajerkoniak bez alkoholu o smaku ponczu 1000g
41,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
41,44 zł/1kg

Żelki Tutti Frutti Sour – romby, kwaśne, cukrowe, 1000 g
38,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
38,06 zł/1kg

Bubs gumy owocowe o smaku dzikich jagód granatu bez żelatyny 1390g
53,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 47235 Dose Frösche 150 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Clowns gumy owocowe kolorowe herbatniki o smaku owocowym 1350g



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
37,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
28,82 zł/1kg

Haribo Goldbaren Mini żelki 1 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Happy-Cola, Żelki, 980 g, Cola, Wielobarwny, 1459 kJ, 343 kcal



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,77 zł/1kg

Haribo Żelki Gute-Nacht Goldbären mini 1 kg



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
59,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
47,99 zł/1kg

Red Band fruit gum coins fruity sweet 5 asortyment 500g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
13,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
27,86 zł/1kg

Trolli Playmouse żelki owocowe w kształcie myszek 75 szt. 1,2 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
39,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
33,32 zł/1kg

Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Red Band 32501350, Twarda gumowaty, 1 kg, Owoce, Wielobarwny, 1530 kJ, 363 kcal



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
43,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Trolli Żelki All in One mix smaków i form 1 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,00 zł/1kg

Haribo Happy Cherries 1,2 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo 139616006 Riesen Erdberen puszka 150 sztuk 1,35 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,41 zł/1kg

Haribo Fruit Flip 510 słodzone dropsy z gumy owocowej różne 1275g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
43,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
31,86 zł/1kg

Haribo 140962006 Gumy owocowe - Krążki kwaśnego jabłka, 150 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

nimm2® 387445 nimm2® Lachgummi YoDinos Fruchtgummi 300,0 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,47 zł/1kg