Poduszka wypełniająca (45 x 45 cm) – poduszka wewnętrzna z wypełnieniem poliestrowym, zachowująca swój kształt, odpowiednia dla alergików, wkład do poszewek na poduszki i poduszek dekoracyjnych, można prać w temperaturze 30°C
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(234)Liczba wystawionych ocen: 234
25,85 zł
Sprzedawca: Bestlivings
Tomado-Metaltex Siena Keukentrolley met Wielen 41x23x63 cm Zilver
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
183,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy
Schneider Schreibgeräte K 15, Spinacz, Przyciskany długopis, Możliwość ponownego napełnienia, Niebieski, Średni
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
71,40 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Damskie długie legginsy długie bawełniane spodnie Röre bielizna męska BLACK XXL
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
53,45 zł
Sprzedawca: YESET
COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów
2,25 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(99)Liczba wystawionych ocen: 99
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox
Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
5,48 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(75)Liczba wystawionych ocen: 75
136,97 zł
Sprzedawca: boni-shop
Poduszka ortopedyczna 40x80 z poszewką premium
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
259,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Pudełko na tabletki Relaxdays na 7 dni, 2 przegródki, rano, wieczorem, tygodniowy pojemnik na tabletki do domu i w podróży, biało-niebieski
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
66,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Maggi Fix do gołąbków z mięsem mielonym i wędzonym boczkiem 31g
174,84 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
50,64 zł
Sprzedawca: somnia24
Przenośny wentylator ręczny Zimilo z 5 stopniami prędkości, cyfrowym wyświetlaczem LED, ładowaniem przez złącze Type-C, regulowanym kątem nachylenia, do użytku na zewnątrz, w biurze, kolor zielony
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
159,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BBG-Onlineshop
Składany wózek schodowy 21078, ręczny, z oponami z twardej gumy i stalową ramą, maks. 100 kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(309)Liczba wystawionych ocen: 309
332,00 zł
Sprzedawca: Kokiska
Relaxdays – zestaw 12 gum napinających, pasy do mocowania bagażu w samochodzie i na rowerze, uniwersalne pasy napinające, długość od 35 cm do 1 m, 4 rozmiary, wielokolorowe
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
107,12 zł
Sprzedawca: TR8
Gra karciana UNO na wyświetlaczu
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(54)Liczba wystawionych ocen: 54
53,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: collect-it-de
Rösle Rösle Pizzastein rechteckig 42cm x 30cm 25235 250235 4004293252357
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
242,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Red Band lukrecja mieszanka cukiernicza aromatyczno-owocowa 450g
31,80 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
14,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Lekki aluminiowy rollator AREBOS | Składany rollator podróżny z 6-stopniową regulacją wysokości | Z uchwytem na laskę i torbą na zakupy | Pomoc w chodzeniu czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(1723)Liczba wystawionych ocen: 1723
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
SCHWAIGER -GM3000- Mysz dla graczy | Podświetlenie RGB | Mysz komputerowa z kablem i ergonomicznym kształtem | z 6 przyciskami | czarna | dodatkowe podświetlenie
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(46)Liczba wystawionych ocen: 46
46,58 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH
Śniadanie Knoppers i wszystko wliczone w cenę! Torebka Minis 200g
115,55 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
23,11 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Groszek zielony pół 500g
26,48 zł/1kg
13,24 zł
Sprzedawca: taleoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
Recenzje klientów
Średnia ocena: 4,8
4,8Na podstawie 5 opinii
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%
Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
20%
Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%
Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%
Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.