4,4



Na podstawie 14 opinii
CeraVe - Facial Cleansers SA Smoothing Gel 473ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
78,95 zł
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Mleczka do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Beauty of Joseon - Ginseng Cleansing Oil 210ml59,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Mustela Gentle Cleansing Gel 2x500ml79,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Hialuronowy balsam oczyszczający Babor161,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Medicube PORE BLACKHEAD DEEP CLEANSING OIL 205ml olejek do demakijażu64,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

CeraVe - Oczyszczający żel pieniący do skóry normalnej i tłustej (Foaming Cleanser) 1000ml
112,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

CeraVe Oczyszczający żel do mycia dla skóry normalnej i tłustej, 473 ml
153,59 zł/1l
72,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

CeraVe Żel myjący przeciw niedoskonałościom, 236 ml
253,94 zł/1l
59,93 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

CeraVe - Facial Cleansers Hydrating 236ml
225,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

CeraVe Oczyszczający żel do mycia dla skóry normalnej i tłustej, 236 ml
239,79 zł/1l
56,59 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

CeraVe - Facial Cleansers Hydrating Foaming Oil Cleanser 236ml
232,46 zł/1l
54,86 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

CeraVe Blemish Control Cleanser 473 ml
72,82 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Uriage - Cleasing Cleansing Oil for Face and Body (Cleasing Soothing Oil) 500ml
61,69 zł
Sprzedawca: MANADA

COSRX Salicylic Acid Daily Gentle Cleanser 150 ml - żel do mycia twarzy
39,17 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

ANUA Heartleaf Quercetinol Pore Deep Cleansing Foam, 150ml - oczyszczająca pianka do twarzy
80,93 zł
Sprzedawca: somnia24

Vichy Normaderm Phytosolution żel głęboko oczyszczający 400ml
81,73 zł
Sprzedawca: MANADA

La Roche Posay Effaclar Gel Micro Peel 400 ml
255,10 zł/1l
102,04 zł
Sprzedawca: apohealth

Uriage Gel Hyséac Gel Nettoyant
108,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Bioderma Sensibio Gel Moussant, Żel, 200ml
67,60 zł
Sprzedawca: apohealth

Grown Alchemist Cleanse Hydra-Restore Cream Cleanser (100 ml)
156,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Hydrating Foaming Cream Cleanser, 473 ml
129,58 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Żel do mycia /CeraVe został opracowany we współpracy z dermatologami w celu /wygładzenia /suchej i /szorstkiej /skóry - bez pozostawiania przy tym uczucia suchości. Dzięki /złuszczającemu działaniu /kwasu /salicylowego, /ten środek myjący pomaga złuszczyć martwe komórki naskórka i wygładzić powierzchnię skóry. Skutecznie usuwa sebum i zanieczyszczenia, nadając skórze miękkość. /Zawiera trzy niezbędne ceramidy, kwas hialuronowy i niacynamid, które wygładzają i zmiękczają skórę oraz utrzymują jej optymalny poziom nawilżenia. Bezzapachowa formuła zapewnia przyjemne /uczucie /na skórze.
- usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum
- utrzymuje optymalny poziom nawilżenia skóry
- przywraca skórze komfort
- złuszcza martwy naskórek
- odpowiedni dla cery trądzikowej
Opracowany we współpracy z dermatologami. Niekomedogenny, hipoalergiczny, bez substancji zapachowych.
Cierpisz z powodu szorstkiej, suchej skóry o nierównej powierzchni? CeraVe Softening Cleansing Emulsion niezawodnie pomoże Ci w tej walce. Ma postać świeżego żelu, który dokładnie usuwa zanieczyszczenia oraz pięknie zmiękcza i wygładza skórę. Dodatkowym atutem jest hipoalergiczna, bezzapachowa formuła.
- wysokiej jakości medyczna pielęgnacja skóry
- do oczyszczania skóry
- Balsam do stosowania na skórę twarzy
- Produkt do pielęgnacji ciała z apteki
- Producent: Producent: L'Oreal Deutschland GmbH CeraVe Division, Niemcy (oryginalny produkt z Niemiec)
- PZN: 17572918
W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do twarzy i ciała najpopularniejszych marek na rynku. Ten produkt marki CeraVe o objętości 473 ml został stworzony specjalnie dla kobiet. Z tym produktem oczyszczanie i demakijaż stanie się prawdziwą przyjemnością.
CeraVe - Facial Cleansers SA Smoothing Gel 473ml Cosmetics. For women.
CeraVe SA Smoothing Cleanser ma za zadanie złuszczać, zmiękczać i wygładzać skórę bez uszkadzania jej bariery ochronnej. Produkt zawiera kwas salicylowy, który pomaga usunąć zanieczyszczenia i nadmiar sebum. Ponadto 3 niezbędne ceramidy pomagają utrzymać barierę ochronną skóry, a niacynamid zapewnia skórze komfort i pielęgnację. Formuła jest bezzapachowa, hipoalergiczna i nie zawiera mechanicznych, drażniących cząstek złuszczających, dzięki czemu jest odpowiednia dla skóry wrażliwej. Najważniejsze cechy * Złuszcza, zmiękcza i wygładza skórę * Usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum * Zawiera 3 niezbędne ceramidy, które utrzymują barierę ochronną skóry * Bezzapachowy i hipoalergiczny * Nie zawiera mechanicznych, drażniących cząstek złuszczających Rezultat po użyciu * Gładsza i bardziej miękka skóra * Poprawiona tekstura skóry * Redukcja zanieczyszczeń i nadmiaru sebum Instrukcja użycia * Delikatnie wmasuj w wilgotną skórę. * Dokładnie spłukać. * Unikać bezpośredniego kontaktu z oczami. * W przypadku kontaktu z oczami: dokładnie spłukać wodą.
Kosmetyki do skóry i ciała w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych. Produkt tej marki jest sklasyfikowany w kategorii żele oczyszczające, pianki i został stworzony specjalnie dla kobiet. To opakowanie zawiera 473 ml wybranego produktu. Oczyszczanie i złuszczanie skóry jest o krok łatwiejsze!
Wygładzający krem oczyszczający CeraVe SA
Cerave SA Wygładzające mleczko oczyszczające przeciw szorstkości 473 ml
Wykwintny,
Cerave SA Cleansing 473 ml - Temat: Oczyszczanie skóry
- Kolor
- Kremowy
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 0.473 l
- Składniki
- CeraVe SA Wygładzający żel do mycia, 473 ml
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 333787579545603337875795456
- Numer producenta
- MB452900
- Kolor
- Kremowy
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 0.473 l
- Składniki
- CeraVe SA Wygładzający żel do mycia, 473 ml
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 333787579545603337875795456
- Numer producenta
- MB452900
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

CeraVe Moisturising Lotion 236 ml
220,38 zł/1l
52,01 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml
145,42 zł/1kg
77,07 zł
Sprzedawca: Katomix

CeraVe - SA Smoothing Cream - Nawilżający krem zmiękczający do skóry suchej i bardzo suchej 340ml
227,16 zł/1kg
89,73 zł
Sprzedawca: apohealth

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
105,98 zł/100ml
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Celimax The Vita A Retinol Shot Tightening Serum 30ml
1 859,67 zł/1l
65,49 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,79 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

CeraVe Żel myjący przeciw niedoskonałościom, 236 ml
253,94 zł/1l
59,93 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Etui ochronne dla Apple iPhone 14 Pro Case Transparent Slim Cover Clear Case
30,00 zł
Sprzedawca: CoolGadget

Cerave, Nawilżający Krem do twarzy SPF 50, 52 ml
122,50 zł/100ml
63,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Philips 3000 series Odkurzacz bezworkowy PowerPro Compact FC9331/09, 900 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Bez worka, 1,5 l, HEPA
541,28 zł
Sprzedawca: evomag

Filtr wody Waterdrop, zamiennik Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1, kompatybilny z Brita® Marella® (12 szt.)
119,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WaterdropDirect

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

CeraVe - SA Smoothing Cleanser (normal and dry skin) 236ml
179,00 zł/1kg
53,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

CeraVe Oczyszczający żel do mycia dla skóry normalnej i tłustej, 473 ml
153,59 zł/1l
72,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
833,20 zł/1l
83,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Krem nawilżający CeraVe - do suchej i bardzo suchej skóry twarzy i ciała
80,60 zł/100ml
80,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

CeraVe - Oczyszczający żel pieniący do skóry normalnej i tłustej (Foaming Cleanser) 1000ml
112,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

CeraVe Nawilżająca emulsja do mycia, 473 ml
143,34 zł/1l
67,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ANUA - Niacinamide 10% + TXA 4% Serum, 30ml
4 001,00 zł/1l
120,03 zł
Sprzedawca: somnia24

CeraVe - Facial Cleansers Hydrating Foaming Oil Cleanser 236ml
232,46 zł/1l
54,86 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

CeraVe - (Hydrating Cleanser) Emulsja oczyszczająca (Hydrating Cleanser) 88 ml 1000ml
99,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum rozjaśnia i nawilża - 50ml
106,18 zł/100ml
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

CeraVe Odbudowujące serum z retinolem, 30 ml
1 019,50 zł/1kg
81,56 zł
Sprzedawca: apohealth

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml
127,20 zł/1kg
127,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

CeraVe - Hydration Cream for Dry to Very Dry Skin (Moisturising Cream) 340ml
190,05 zł/1kg
70,32 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

La Roche-Posay - Oczyszczająca woda micelarna do twarzy Effaclar (Purifying Micellar Water) 200 ml 200ml
294,75 zł/1l
58,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Rosche Posay, Effaclar MAT krem nawilżający, 40ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
231,80 zł/100ml
92,72 zł
Sprzedawca: somnia24

(FR) CeraVe Foaming Cleanser, Oczyszczający Żel do skóry normalnej i tłustej, 88 ml (3337875597340)
23,67 zł
Sprzedawca: MANADA

Nature's Finest Kolagen Skincare w Proszku – Z Naticol® i Witaminą C
665,00 zł/1l
79,80 zł
Sprzedawca: Nutrisslim
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
33%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 lutego 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller



Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka

Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.


5% zniżki

La Roche-Posay Toleriane oczyszczający żel do twarzy Purifying Foaming Cleanser 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
109,34 zł
Sprzedawca: apohealth

Vichy Pureté Thermale Pianka oczyszczająca Radiance Revealer 150 ml
75,99 zł
Sprzedawca: apohealth

Beauty of Joseon - Ginseng Cleansing Oil 210ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
59,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809606851663, Balsam oczyszczający, Kobiety, Skóra uniwersalna, Oczyszczenie, Słoiczek, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
559,90 zł/1l

Mydło w kostce Cocoa & Coconut Superfood Cleansing Scrub (100 g)
73,39 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

Żel oczyszczający do twarzy Superfood Botanicals Grape Watermelon (60 ml)
60,04 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

Dr Botanicals Dr Botanicals Arbuzowy odświeżający płyn oczyszczający
60,04 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

TimeWise Repair Volu-Firm Pianka oczyszczająca 127 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
148,14 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Mustela Gentle Cleansing Gel 2x500ml
79,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

La Mer The Essence pieniący się środek oczyszczający



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
438,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dr. Althea Pure Grinding Cleansing Balm 50ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
939,80 zł/1l

La Mer The Calming Lotion Cleanser 200 ml
491,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

La Mer The Cool Micellar Cleanser Oczyszczający płyn micelarny



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
409,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
204,99 zł/100ml

Idc Institute Vitamin C Foam Cleanser 240ml
33,20 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Sisley Sisleÿum Purifying Cleansing Gel, Żel oczyszczający, Mężczyźni, Skóra uniwersalna, Rozjaśniający, Oczyszczenie, Oczyszczający, Wygładzający, Kojąca, Tubka, AQUA/WATER/EAU, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERIN, CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL, COCAMIDOPROPYL BETAINE,...
307,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Bezolejowy eukaliptusowy krem oczyszczający do twarzy Noxzema 170 ml
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

MARY KAY Pianka oczyszczająca do twarzy Mattifying Cleanser 127 g
116,62 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 372,00 zł/1kg

CeraVe - Facial Cleansers SA Smoothing Gel 473ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
78,95 zł
Sprzedawca: apohealth

SKIN1004 Madagascar Centella Lekki olejek oczyszczający 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
56,23 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Medicube PORE BLACKHEAD DEEP CLEANSING OIL 205ml olejek do demakijażu
64,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep