4,4



Na podstawie 7 opinii
La Roche Posay Cicaplast Lavant B5 Łagodząca pianka oczyszczająca, 200ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
58,65 zł
255,00 zł / 1kg
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy nawilżające i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
VEA Lipogel 200, żel 200 ml21 235,00 zł/100ml
212,35 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Cetaphil Pro Urea 10% Lotion 500ml106,88 zł/100ml
106,88 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
La Roche-Posay Lipikar mleczko do ciała Lait 400 ml94 080,00 zł/1kg
94,08 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
CeraVe Nawilżający balsam dla skóry suchej i bardzo suchej z pompką, 454g179,46 zł/1kg
89,73 zł
Sprzedawca: apohealth

Płynny balsam do ciała dla skóry atopowej Lipikar (Fluide Body Lotion) 400 ml
26,62 zł/100ml
106,47 zł
Sprzedawca: apohealth

Roche-Posay Hyalu B5 Żel wodny 40 ml
11 039,00 zł/100ml
110,39 zł
Sprzedawca: apohealth

La Roche- Posay Fizjologiczna pianka oczyszczająca 150ml
50,57 zł/100ml
75,85 zł
Sprzedawca: MANADA

La Mer – Nawilżająca emulsja
978,60 zł/100ml
489,30 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Avène Balsam XeraCalm A.D Baume Relipidant
50,69 zł/100ml
202,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Bioderma Hydrabio Sérum, Kobiety, Skóra wrażliwa, 40 ml
198,87 zł/100ml
79,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Acm Atolys Emulsja do skóry atopowej 500 ml
28,40 zł/100ml
142,01 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Jeanne Piaubert Iniscience Demaquillant Łagodny żel oczyszczający do twarzy i okolic oczu 200ml
56,23 zł/100ml
112,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Bioderma Créaline oczyszczający żel do twarzy DS+ Gel Nettoyant 200 ml
54,19 zł/100ml
108,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Bioderma Creme Atoderm Crme Nourrissante
33,93 zł/100ml
169,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Payot, Nue, Cleansing, Micellar Milk, 400 ml
191,26 zł/1kg
95,63 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

A-Derma Exomega Balsam do skóry suchej 400ml
35,79 zł/100ml
143,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dermasence Adtop 40% Urea Oleogel 100 ml
90,87 zł/100ml
90,87 zł
Sprzedawca: apohealth

A-Derma Exomega Allergo Balsam emolient, 40 ml
244,92 zł/100ml
97,97 zł
Sprzedawca: somnia24

Topicrem Ultranawilżające mleczko do ciała 500 ml
11,06 zł/100ml
55,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Eucerin Ph5 Lotion do skóry wrażliwej 400 ml
25,03 zł/100ml
100,13 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kojąca pianka /Cicaplast Lavant B5 o ultradelikatnej formule /łagodzi i oczyszcza bez wysuszania podrażnionych lub osłabionych obszarów skóry.
KLUCZOWE SKŁADNIKI DERMATOLOGICZNE
• Składniki antybakteryjne /[miedź - cynk - mangan] /- /oczyszczają skórę /, nie naruszając jej naturalnej równowagi
• / Panthenol - /natychmiast koi i regeneruje skórę
Fizjologiczne pH - /Nie szczypie w oczy - Bez zapachu. /
Produkt może być stosowany przez dorosłych, dzieci i niemowlęta.
Optymalna tolerancja potwierdzona badaniami na skórze wrażliwej pod kontrolą dermatologiczną, pediatryczną, ginekologiczną i okulistyczną.
Sposób użycia: /1-2 razy dziennie spienić produkt w dłoniach i /i delikatnie nałożyć na osłabione lub podrażnione miejsce, aby je oczyścić. Dokładnie spłukać wodą. /
La Roche-Posay Cicaplast Lavant B5 Żel oczyszczający PZN: 16629154 Cicaplast Lavant B5 od La Roche-Posay to żel oczyszczający, który delikatnie usuwa zanieczyszczenia, pozostałości makijażu i nadmiar sebum dzięki antybakteryjnym składnikom aktywnym. Żel oczyszczający zmniejsza swędzenie, napięcie i podrażnienia, nawet w przypadku skóry wrażliwej. Ten żel oczyszczający jest odpowiedni do ciała, twarzy i skóry głowy.
Dawkowanie i instrukcja użycia: Cicaplast Lavant B5 stosuje się raz lub dwa razy dziennie z wodą w dłoni i lekko nakłada na dotknięte, podrażnione obszary skóry w celu oczyszczenia ciała i skóry głowy.
Składniki: Woda/woda, laurylosiarczan sodu, pantenol, peg-200 uwodorniony palmitynian glicerolu, gliceryna, kokobetaina, chlorek sodu, polisorbat 20, peg-7 ester oleju kokosowego gliceryny, kwas cytrynowy, kokamid, glukonian miedzi, Glukonian manganu, peg -55 oleinian glikolu propylenowego, peg-60 uwodorniony olej rycynowy, polyquaternium-11, ppg-5-ceteth-20, glikol propylenowy, olej migdałowy/słodki olej migdałowy, benzoesan sodu, wodorotlenek sodu, glukonian cynku
Ostrzeżenie: Nie połykać. Powinien dostać się w ręce małych dzieci tylko pod nadzorem. W przypadku kontaktu z oczami dokładnie przepłukać.
Oczyszczająco-łagodzący, pieniący się żel o wyjątkowo miękkiej konsystencji, który oczyszcza i łagodzi skórę, nie wysuszając jej.
Składniki
WODA, LAURYLOSIARCZAN SODU, PANTENOL, UWODORNIONY PALMITYNIAN GLICEROLU PEG-200, GLICERYNA, KOKO-BETAINA, CHLOREK SODU, POLISORBAT 20, KOKOAT GLICEROLU PEG-7, KWAS CYTRYNOWY, KOKAMID MEA, GLUKONIAN MIEDZI, GLUKONIAN MANGANU, PEG-55 OLEINIAN GLIKOLU PROPYLENOWEGO, PEG-60 UWODORNIONY OLEJ RYCYNOWY, POLYQUATERNIUM-11, PPG-5-CETETH-20, GLIKOL PROPYLENOWY, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL / OLEJ ZE SŁODKICH MIGDAŁÓW, BENZOESAN SODU, WODOROTLENEK SODU, GLUKONIAN CYNKU.
La Roche Posay Cicaplast Lavant B5 Gel Moussant Assainissante Apaisant Ultra delikatny pieniący się żel do mycia, który łagodzi i oczyszcza podrażnioną lub spierzchniętą skórę, nie wysuszając jej. Unikalna formuła z łagodzącym pantenolem 5 i antybakteryjnymi składnikami aktywnymi.
Żel do mycia Cicaplast Lavant La Roche Posay (200 ml)
W takim razie nie przegap Żel do mycia Cicaplast Lavant La Roche Posay (200 ml)!
- Płeć: Unisex
- Pojemność: 200 ml
- Idealny dla wszystkich rodzajów skóry
- Nie zawiera parabenów
La Roche-Posay Cicaplast Wash Gel B5 200ml to delikatny żel do mycia twarzy i ciała o niewysuszającej, kremowej konsystencji, idealny dla skóry wrażliwej. Produkt nie podrażnia oczu ani okolic intymnych. Odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych, od niemowląt po seniorów, żel do mycia może być stosowany zarówno w wannie, jak i pod prysznicem. Oczyszcza i łagodzi, nie wysuszając skóry i jest odpowiedni do twarzy, ciała, skóry głowy i okolic intymnych. Główne cechy * Nawilżający żel do mycia do codziennego użytku * Odpowiedni dla wrażliwej, podrażnionej i uszkodzonej skóry * Odpowiedni na pieluszkowe zapalenie skóry * Może być stosowany na ciało, twarz, skórę głowy i okolice intymne * Delikatnie i jedwabiście oczyszcza * Pomaga chronić i regenerować skórę, pomaga chronić i regenerować skórę * Utrzymuje równowagę bakteryjną i funkcję bariery skórnej * Nie zawiera alkoholu i substancji zapachowych * Hipoalergiczny Wynik po użyciu * 96% użytkowników odczuło ukojenie skóry* * 92% rodziców zauważyło, że skóra ich dziecka wydawała się ukojona** * 94% stwierdziło, że skóra odczuwała długotrwały komfort* * 76% stwierdziło, że łagodzi swędzenie* *Test stosowania na 49 osobach w wieku 20-63 lat, przez 4 tygodnie. **Test stosowania na 63 osobach w wieku od 5 miesięcy do 2 lat, 4 tygodnie. Instrukcja użycia * Najpierw spienić żel pod prysznic w dłoni z niewielką ilością wody. * Następnie nanieść na oczyszczaną skórę. * Stosować 1-2 razy dziennie. * Spłukać dużą ilością wody i delikatnie osuszyć.
Kosmetyki do skóry i ciała w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych. Ten produkt La Roche-Posay jest sklasyfikowany jako żel pod prysznic i został stworzony specjalnie dla płci pięknej. Opakowanie zawiera 200 ml wybranego produktu. Pielęgnacja ciała stała się o krok łatwiejsza!
W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do twarzy i ciała najpopularniejszych marek na rynku. Ten produkt marki La Roche-Posay o objętości 200 ml został stworzony specjalnie unisex. Z tym produktem pielęgnacja ciała stanie się prawdziwą przyjemnością.
LRP Cicaplast Lavant B5 Oczyszczający kojący żel pieniący
Roche Cicaplast Żel oczyszczający B5 200 ml
- Wersja
- Unisex
- Waga
- 230 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- La Roche Posay Cicaplast Lavant B5 Łagodząca pianka oczyszczająca, 200ml
- Producent
- La Roche-Posay
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 333787554851903337875548519
- Numer producenta
- 58696
- Wersja
- Unisex
- Waga
- 230 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- La Roche Posay Cicaplast Lavant B5 Łagodząca pianka oczyszczająca, 200ml
- Producent
- La Roche-Posay
- Grupy docelowe
- UnisexKobiety
- EAN
- 333787554851903337875548519
- Numer producenta
- 58696
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Niemiecka ustawa o bateriach (BattG)
Pasuje również do tego

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
831,70 zł/1l
83,17 zł
Sprzedawca: somnia24

La Roche-Posay - Anthelios UVMUNE 400 Invisible Fluid SPF50+ - wysoka ochrona przed promieniowaniem UV 50ml
84,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

La Roche Posay, Toleriane Sensitive, Krem nawilzajacy, 40 ml
220,00 zł/100ml
88,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

La Roche Posay Effaclar H Iso-Biome Nawilżający krem do skóry wrażliwej i skłonnej do niedoskonałości, 40 ml
212,02 zł/100ml
84,81 zł
Sprzedawca: somnia24

Kabel do ładowania z Lightning na USB C iPhone 14 / 13 / 12 / 11 Pro Max Mini / XS / XR / SE 2020 / iPad / kabel do transmisji danych
208,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Licorne Bike Stella Premium Rower miejski 20, 24, 26 i 28 cali dla dziewcząt, mężczyzn i kobiet 21 biegów (6 biegów dla 20 cali) Rower miejski Holland
1 300,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE

Feandrea drapak 206 cm, XXL, z 13 drapakami, 2 platformy jasnoszary
414,09 zł
Sprzedawca: Frizlo

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Łagodzący balsam regenerujący LRP Cicaplast
134,37 zł/100ml
53,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Rosche Posay, Effaclar MAT krem nawilżający, 40ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
231,40 zł/100ml
92,56 zł
Sprzedawca: somnia24

La Roche-Posay - Oczyszczająca woda micelarna do twarzy Effaclar (Purifying Micellar Water) 200 ml 200ml
288,75 zł/1l
57,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche-Posay Cicaplast żel silikonowy regenerujący 40ml
54,93 zł
Sprzedawca: VISO

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
433,27 zł/100ml
64,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

La Roche-Posay Cicaplast regeneracyjny krem Baume B5+ SPF 50 40 ml
1 152,00 zł/1kg
69,12 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

La Roche-Posay - Cicaplast Baume B5 Soothing Repairing Balm SPF 50 40ml
144,77 zł/100ml
57,91 zł
Sprzedawca: apohealth

LRP Lipikar Syndet AP+ Oczyszczający krem-żel do ciała
192,70 zł/1l
77,08 zł
Sprzedawca: apohealth

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Moisturizing, Tinted Moisturizer, 50+, 50 ml
79,64 zł
Sprzedawca: MANADA

Biurko komputerowe 614378 białe, 112 x 82 x 50 cm z szufladą, 2 półki MDF, białe
359,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

La Roche-Posay Retinol B3 Skoncentowane serum przeciwzmarszczkowe, 30 ml
2 956,00 zł/1kg
147,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche-Posay - Cicaplast B5 Serum 30ml
2 805,80 zł/1kg
140,29 zł
Sprzedawca: apohealth

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
99,98 zł/100ml
51,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 400 ml
343,76 zł/1kg
154,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Sun Protection, Lotion, For Face, SPF 50+, 50 ml
162,00 zł/100ml
81,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche Posay, Effaclar K+, Krem odnawiający do skóry tłustej, 40 ml
242,67 zł/100ml
97,07 zł
Sprzedawca: MANADA

CeraVe Oczyszczający żel do mycia dla skóry normalnej i tłustej, 473 ml
146,62 zł/1l
69,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche Posay Effaclar Duo (+) SPF30 Krem zwalczający niedoskonałości, 40 ml
1 219,14 zł/1kg
85,34 zł
Sprzedawca: MANADA

La Roche Posay Cicaplast Levres Regenerujący Balsam do ust, 7,5 ml
4 202,67 zł/1l
31,52 zł
Sprzedawca: apohealth

CeraVe - Facial Cleansers SA Smoothing Gel 473ml
81,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Roche-Posay Lipikar Baume Light AP+ M Regenerujący balsam do ciała, 400 ml
26,77 zł/100ml
107,08 zł
Sprzedawca: apohealth

La Roche Posay Effaclar Gel Micro Peel 400 ml
255,17 zł/1l
102,07 zł
Sprzedawca: apohealth
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 86% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
86%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
14%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 kwietnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko jest super!
Żelu do mycia używam już od dłuższego czasu. Jest bardzo ekonomiczny, pielęgnuje skórę i nie obciąża jej.
Oceniono dnia 12 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko super
Doskonały, zgodnie z opisem
Oceniono dnia 12 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 29 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 października 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Sorion krem terapeutyczny do pielęgnacji skóry, 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
183,62 zł
Sprzedawca: apohealth
1 154,84 zł/1kg

Deumavan maść ochronna lawendowa puszka 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
85,93 zł
Sprzedawca: apohealth
85,93 zł/100ml

Estée Lauder Revitalizing Supreme Light+, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra normalna, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Odżywiający,..., 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
430,85 zł
Sprzedawca: Parfumart
861,70 zł/100ml

Cetaphil | Krem nawilżający - 48g - Bezzapachowy - Intensywne nawilżenie - Skóra wrażliwa
109,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
229,15 zł/100ml

Krem Steplex Forte - 300 ml, opakowanie 3 sztuki



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
325,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
317,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
105,67 zł/100ml

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - Balsam do Ciała, Intensywnie Nawilżający, Olejek do Ciała, z Masłem Kakaowym



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
59,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,50 zł/100ml

Tallow Naturals – Krem regenerujący z lawendą
172,57 zł
-11,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
161,14 zł
Sprzedawca: WR-Products
134,28 zł/100ml

Hondrofrost Forte Krem - 200 ml, Opakowanie 2 Szt.



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
239,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
231,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
115,50 zł/100ml

Sorion Creme 50 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
83,25 zł
Sprzedawca: apohealth
166,50 zł/100ml

Kedma Collagen Neck & Décolleté Cream 50g
129,55 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 591,00 zł/1kg

Vaseline | Maść nawilżająca - 368 g - Masło kakaowe - Galaretka lecznicza - Pielęgnacja skóry
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
10,87 zł/100ml

Fleboxin Krem - 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
159,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
151,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
151,00 zł/100ml

RETTERSPITZ krem na urazy sportowe, krem 100 g
69,22 zł
Sprzedawca: apohealth
520,45 zł/1kg

Vagisan krem nawilżający na suchość pochwy, 25 g kremu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
56,02 zł
Sprzedawca: apohealth
2 240,80 zł/1kg

Vaseline - Męski Nawilżający Balsam do Ciała 600ml - Men Fast Absorbing



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
8,33 zł/100ml

Pond's krem nawilżający do skóry suchej 111 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
56,90 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
363,55 zł/100ml

Nawilżający krem do twarzy do skóry suchej Pond's 184 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,17 zł/100ml

Krem intensywnie witalizujący i relaksujący Klosterfrau (opakowanie 100 g)
29,82 zł
Sprzedawca: apohealth
29,82 zł/100ml

VEA Lipogel 200, żel 200 ml
212,35 zł
Sprzedawca: apohealth
21 235,00 zł/100ml

NARS - Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF 30 - Barwiący krem nawilżający 50 ml
245,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
245,07 zł/1kg