4,9



Na podstawie 8 opinii
Trodat Stempel 143656 trodat Stempelfarbe Imprint Wasserbasierend schw 24ML 7711
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
45,55 zł
1 897,92 zł / 1l
+ 55,08 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Poduszki do pieczątek i stempli i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Tusz do stempli 100 ml o wysokiej przyczepności958,33 zł/1kg
115,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ladenza

Więcej informacji o reklamie
Pelikan 351312, 1000 ml, Niebieski, Butelka, 1 szt.290,32 zł/1l
290,32 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Więcej informacji o reklamie
Colop Premium Stamp Pad Ink 801, 25 ml, Czerwony, 1 szt.2 411,20 zł/1l
60,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Q-Connect® KF16315 Poduszka do pieczątek 9 x 5,5 cm czarna
33,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Trodat 143657, Wkład atramentowy, Niebieski, Trodat, Imprint, Niebieski, 1 szt.
1 315,83 zł/1l
31,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Trodat Stempel 143658 trodat Stempelfarbe Imprint Wasserbasierend rot 24ML 7711
1 342,50 zł/1l
32,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Trodat Stempel 143659 trodat Stempelfarbe Imprint Wasserbasierend grün 24ML 7711
1 441,25 zł/1l
34,59 zł
Sprzedawca: M_plus_L

COLOP 109732 Tusz do stempli "801", do poduszki z tuszem, 25 ml, czarny
9,52 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Tusz do stempli Trodat 7011, 28 ml, czerwony
3 263,21 zł/1l
91,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Donau Tusz do Stempli 30 ml czarny
213,00 zł/1l
8,28 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,39 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Tusz do stempli pieczątek 30 ml Titanum - Czarny
63,50 zł/1kg
2,54 zł
Sprzedawca: Shan

COLOP CWEOSI25/2 Colop Stempelfarbe rot 25ml
2 416,40 zł/1l
60,41 zł
Sprzedawca: somnia24

COLOP 109760 Tusz do stempli COLOP 802, szybkoschnący, czerwony
74,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tusz do stemplek Trodat 7011, pojemność 28 ml
3 106,79 zł/1l
86,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Kolory stempli
753,20 zł/1l
18,83 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Tusz do stempli pieczątek 30 ml Laco czarny
146,00 zł/1l
4,38 zł
Sprzedawca: Shan

Tusz do stempli, czerwony, 25 ml
544,40 zł/1l
13,61 zł
Sprzedawca: MANADA

Kores 71318, Zestaw stempli dla dzieci
2 333,00 zł/1l
69,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Tusz do Pieczątek 28 ml, Czerwony
82,14 zł/1l
2,30 zł
Sprzedawca: Neopak

Tusz do stempli czarny 30ml - Penword
237,33 zł/1l
8,84 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,12 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Imprint 9071M 9072M 9073M - Tusz uzupełniający Czyste drukowanie tuszem na bazie wody de: tusz do stempli de nie nadaje się do powlekanych i gładkich powierzchni.
- Zakres dostawy: 1 butelka czarnego tuszu o pojemności 24 ml. Tusz uzupełniający de do poduszki do stempli ręcznych de jest idealny do kreatywnych projektów w domu lub do porządkowania dokumentów w biurze.
- Niezależnie od tego, czy chcesz zaprojektować kreatywne projekty DIY, zorganizować swoje biuro lub pamiętniki, notatniki lub dzienniki, poduszka z tuszem de jest idealnym pomocnikiem w każdej codziennej sytuacji.
- Poduszka z tuszem Imprint jest idealnym uzupełnieniem poduszki z tuszem Imprint i stempli Imprint: niezawodny pomocnik przy projektowaniu, dekorowaniu i ozdabianiu prezentów, kartek, notatek, etykiet itp.
- w następujących kolorach: czarny, czerwony, niebieski, zielony i fioletowy. Dostępne również: 9071M - 9 x 5 cm, 9072M - 11 x 7 cm, 9073M - 12,5 x 8 cm w powyższych kolorach. Kolory
Osobisty kontakt i optymalna obsługa. Indywidualne i najlepsze ceny. Szeroki asortyment, szybka dostawa i 25 000 ch produktów.
Tusz do stempli Tusz do stempli Imprint czarna plastikowa butelka 24ml
- Zawartość
- 24 ml
- Kolor
- Czarny
- Producent
- Trodat Stempel
- Liczba sztuk
- 70
- EAN
- 1900844365640190084436564
- Numer producenta
- 143656
- Zawartość
- 24 ml
- Kolor
- Czarny
- Producent
- Trodat Stempel
- Liczba sztuk
- 70
- EAN
- 1900844365640190084436564
- Numer producenta
- 143656
Pasuje również do tego

Q-Connect® KF16315 Poduszka do pieczątek 9 x 5,5 cm czarna
33,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Trodat 143657, Wkład atramentowy, Niebieski, Trodat, Imprint, Niebieski, 1 szt.
1 315,83 zł/1l
31,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Trodat Stempel 143658 trodat Stempelfarbe Imprint Wasserbasierend rot 24ML 7711
1 342,50 zł/1l
32,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade
![Zdjęcie produktu dla [KL] 6x tesa Packband 64014 PP transparent 50 mm x 66 m](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/bde88e330422ea2f83e734bd2ec84c0e.webp)
[KL] 6x tesa Packband 64014 PP transparent 50 mm x 66 m
0,16 zł/1m
63,65 zł
Sprzedawca: Heavy-Tuned

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
72,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

DURABLE Obwoluta ochronna A6, Przezroczysty, 214019
4,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pistolet do masażu Pistolet do masażu elektrycznego Pistolet do masażu LED Pistolet do masażu mięśni szyi Mięśnie ramion 4 prędkości Masażer pleców Głowice tkankowe Retoo
282,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Pro Home Carpet - Siatka antypoślizgowa ciemnoszara, wybór: 80 x 150 cm
16,82 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Trodat Stempel 143659 trodat Stempelfarbe Imprint Wasserbasierend grün 24ML 7711
1 441,25 zł/1l
34,59 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Russell Hobbs 23460-56 - Edelstahl - Keramik - Pfeffer - Salz - Edelstahl - AA (23460-56)
107,79 zł
Sprzedawca: FANEO

Eurom VK2002 - Termowentylator 2000 W
83,21 zł
Sprzedawca: VISO

Ci[nieniomierz Exact Fit 5 Connect BUA6350
254,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Pokrowiec ochronny na suszarkę bębnową 180 cm 420D wysokiej jakości wodoodporny materiał na buty Silver Anti
71,75 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
70,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

SpeedComfort Extension-Set wentylator grzejnikowy
199,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Check-It-Group

Teczka A4 5 cm czarna
45,38 zł
Sprzedawca: somnia24

Cyfrowy termometr higrometr z czujnikiem Zegar wewnętrzny Miernik temperatury wilgotności Pomiar temperatury Mierzone wartości Celsjusz Fahrenheit Retoo
14,89 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Półmaska klasy europejskiej FFP2 / i EN / 30 sztuk - / uniwersalna M-L
31,05 zł
Sprzedawca: Surtep

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

10 x bateria guzikowa CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 artykuły przemysłowe
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Kores 71338, Zestaw stempli dla dzieci
527,00 zł/1l
15,81 zł
Sprzedawca: VISO

Tefal Jamie Oliver E31471, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Tytan, Stal nierdzewna, Szkło, Thermo-Spot
432,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Balloonify® pojemnik z helem do balonów na 50 balonów
423,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Andriez

Clatronic EM 3062, Biały, 180 W
89,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

TONER 106A do HP 107w MFP 135a 135r 138fw Z CHIPEM
45,03 zł
Sprzedawca: GP-TONER

Osłona przeciwprzeciągowa XXL dla jamnika
83,98 zł
Sprzedawca: Geheimshop-de

Tuban Hel Do Balonów Crazy Hel, Pompka do balonów, Wielobarwny, Obraz, Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 36. miesiąca życia, Drobne części. Zagrożenie..., 1 szt., Polska
49,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Konstsmide 4205-000
534,30 zł
-24,31 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
509,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Szafa SONGMICS Szafa z 2 drążkami i 12 przegrodami
259,00 zł
Sprzedawca: homerci

Ninja NC300EU, Tradycyjne przyrząd do robienia do lodów, 1,4 l, 3 mis(y), Czarny, Srebrny, 165 mm, 270 mm
1 408,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 88% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
88%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
13%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Tusz sprawia, że stempel jest czarny
PotsBautz - tusz sprawia, że stempel jest czarny ... ;-) Wyciskana butelka jest bardzo praktyczna, tusz można bardzo dobrze dozować i w razie potrzeby rozprowadzać bez uszkadzania poduszki z tuszem.
Oceniono dnia 21 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kolor tuszu do pieczątek czarny
Jestem bardzo zadowolony z przedmiotu. Dostawa była szybka, ogólna ocena 1. z przyjemnością ponownie
Oceniono dnia 9 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zadowolony
Godny polecenia
Oceniono dnia 23 grudnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
CZARNY TUSZ DO STEMPLOWANIA
ABY ODŚWIEŻYĆ NIECO WYSCHNIĘTĄ PODUSZKĘ Z TUSZEM = ZADZIAŁAŁO
Oceniono dnia 15 lutego 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Alles super
Oceniono dnia 19 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 27 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

70 SZTUK drewnianych gumowych znaczków alfabetu w stylu vintage, małe drewniane pudełko, idealne do scrapbookingu, kartek i projektów rzemieślniczych
122,00 zł
Sprzedawca: Ladenza

INF Podkładka pod stempel silikonowy do zdobienia paznokci Biały



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
56,99 zł
Sprzedawca: INFshop