4,7



Na podstawie 7 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Schachenmayr Mohair Dream Silence Przędza dziewiarska
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
58,90 zł
387,50 zł / 1kg
+ 27,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
1h 06m 54s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Wełna i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Włóczka Schachenmayr Bravo Color (02124)409,41 zł/1kg
20,88 zł
Sprzedawca: QIKtech

Więcej informacji o reklamie
Włóczka Schachenmayr Elegant Mohair (00005)1 224,80 zł/1kg
30,62 zł
Sprzedawca: QIKtech

Więcej informacji o reklamie
Schachenmayr Bravo Originals 08224 White Przędza dziewiarska488,04 zł/1kg
24,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Więcej informacji o reklamie
Schachenmayr Bravo Originals 8028 Goldmarie Przędza dziewiarska547,06 zł/1kg
27,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Schachenmayr Mohair Dream Air Przędza dziewiarska
252,67 zł/1kg
60,90 zł
-37%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
37,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Lana Grossa COOL WOOL PRINT 50 g łatwa w pielęgnacji przędza dziewiarska z bardzo cienkiej wełny merynosów 160 m kolor 749 - czerwone wino/różowy/żółta zieleń/niebieski fiolet
1 512,00 zł/1kg
75,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Himalaya Dolphin Baby 80301 Przędza dziewiarska
0,24 zł/1m
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Schachenmayr Bravo Originals 08379 Dusky Pink Przędza dziewiarska
449,02 zł/1kg
22,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Włóczka Scheepjes Chunky Monkey 100 g - 2014 absynt
0,14 zł/1m
15,90 zł
Sprzedawca: Assarion

Alize Velluto 55 Przędza dziewiarska
2 604,00 zł/1kg
260,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Schachenmayr Bravo, 50 g szaro-niebieskiej przędzy typu tweed do robótek ręcznych
468,43 zł/1kg
27,90 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Różowa
209,88 zł/1kg
104,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion

Lana Grossa SILKHAIR 25 g cienka przędza koronkowa wykonana z super koźlęcego moheru i jedwabiu w 64 kolorach 210 m kolor 173 - liliowy
3 408,00 zł/1kg
85,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lana Grossa - Silkhair 0074 palisander
3 408,00 zł/1kg
85,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lana Grossa - Silkhair 0132 chabrowy
3 546,00 zł/1kg
88,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans Tropical 615 Multi Przędza dziewiarska
5 166,00 zł/1kg
258,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Gründl Wolle Bawełna Quick Batik, 100 g, kolor: jasnoniebiesko-zielono-żółty-pomarańczowy
815,00 zł/1kg
81,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Przędza PAPATYA BATIK - 100 g / 360 m - biała, szara
254,70 zł/1kg
25,47 zł
Sprzedawca: VISO

Ecopuno 029 | Turkusowy
1 735,00 zł/1kg
86,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yarn Art Flowers 309 Przędza dziewiarska
1 170,40 zł/1kg
292,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Schachenmayr Mohair Dream
Mohair Dream to delikatna koronkowa włóczka z gradientem kolorów i lekkim moherowym runem. Włóczka jest szczególnie odpowiednia na wszelkiego rodzaju szale - dziergane z jednego kłębka! Mohair Dream jest dostępna w szerokiej gamie kolorów, od delikatnych po intensywne.
Kolory
różne kolory do wyboru
różne kolory do wyboru
Próbka ściegu
10x10cm = 22 oczka - 30 rzędów
Opis produktu Mohair Dream to delikatna koronkowa włóczka z gradientem kolorów i lekkim moherowym runem. Składa się z 84% poliakrylu, 8% moheru i 8% wełny Ostrzeżenia Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia. Używać pod nadzorem osoby dorosłej. Mohair Dream to cienka włóczka koronkowa z gradientem kolorów i lekkim moherowym runem. Składa się w 84% z poliakrylu, 8% z moheru i 8% z wełny Składa się w 84% z poliakrylu, 8% z moheru i 8% z wełny Mohair Dream jest dostępna w 6 kolorach, od delikatnych po intensywne. Włóczka jest szczególnie odpowiednia na wszelkiego rodzaju szale - dziergane z jednego kłębka włóczki Zakres dostawy: 1x Schachenmayr Mohair Dream, waga: 150g, metraż: 810m, rozmiar igieł: 3,5 - 4mm, przymiar: 24Mx35R
Mohair Dream to delikatna koronkowa włóczka z gradientem kolorów i lekkim moherowym puchem lekkim moherowym puchem. Włóczka jest szczególnie odpowiednia na wszelkiego rodzaju szale - dziergane z jednego kłębka! Mohair Dream jest dostępna w 17 kolorach i 2 różnych efektach Efekty, od delikatnych po intensywne.84% poliakryl / akryl / akrylica / akryl / akrylica / akrylica / akryl 8% moher / mohair / mohäär / moh?ras / moherio / moher / mohér 8% wełna / laine / wol / Lana / lana / Ull
- Szerokość
- 810 m
- Długość
- 810 m
- Skład materiału
- 84% poliakryl, 8% moher, 8% wełna
- Model
- Mohair Dream
- Kolor
- Kolorowy
- Producent
- Schachenmayr
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 152 g
- EAN
- 4053859381970
- Numer producenta
- 9807597-00080
- Szerokość
- 810 m
- Długość
- 810 m
- Skład materiału
- 84% poliakryl, 8% moher, 8% wełna
- Model
- Mohair Dream
- Kolor
- Kolorowy
- Producent
- Schachenmayr
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 152 g
- EAN
- 4053859381970
- Numer producenta
- 9807597-00080
Pasuje również do tego

Schachenmayr Mohair Dream Air Przędza dziewiarska
252,67 zł/1kg
60,90 zł
-37%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
37,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Włóczka Schachenmayr Bravo Color (02124)
409,41 zł/1kg
20,88 zł
Sprzedawca: QIKtech

tillvex markiza balkonowa 300 cm szara markiza ze składanym ramieniem markiza zacisk markiza przeciwsłoneczna markiza balkonowa bez wiercenia
539,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Schachenmayr Bravo Originals 08224 White Przędza dziewiarska
488,04 zł/1kg
24,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Szklany czajnik Ecosa z ustawieniem temperatury | 40°C - 100°C | 1,8 L | 2200 W | Wyświetlacz LCD | Oświetlenie LED | Wysokiej jakości stal nierdzewna
126,86 zł
Sprzedawca: Enstore

Samsung EE-UC10J, Adapter USB, 3,17 g, Biały
9 439,00 zł/1m
94,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Schachenmayr Bravo, 50 g szaro-niebieskiej przędzy typu tweed do robótek ręcznych
468,43 zł/1kg
27,90 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

4 haczyki na ręczniki Uchwyt na ręczniki Haczyki ścienne ze stali nierdzewnej Samoprzylepne okrągłe
65,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
28,26 zł/1kg
55,67 zł
Sprzedawca: somnia24

Lana Grossa COOL WOOL PRINT 50 g łatwa w pielęgnacji przędza dziewiarska z bardzo cienkiej wełny merynosów 160 m kolor 749 - czerwone wino/różowy/żółta zieleń/niebieski fiolet
1 512,00 zł/1kg
75,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lana Grossa - Silkhair 0074 palisander
3 408,00 zł/1kg
85,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

nabbi Kosz na odpady sortowane (4 szt.) IKWB25S4 25 l - szary kamień
127,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Amerykańska trawa pampasowa 1 sztuka P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
10,92 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

sinnlein® pluszowy koc grzewczy 180 x 130 cm szary testowany przez SÜD GS | elektryczny koc grzewczy z automatycznym wyłączaniem | przytulny koc | funkcja timera | 9 ustawień temperatury | możliwość prania w temperaturze do 40°C | cyfrowy wyświetlacz
191,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Schachenmayr Mohair Dream Earth Przędza dziewiarska
226,00 zł/1kg
34,89 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
33,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

BÜMAG Krallenbesen 5042 30cm Teleskopstiel
105,85 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Damska modna pleciona jesienno-zimowa ciepła czapka narciarska z dzianiny na szydełku
65,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Yarn Art Jeans 03 Off White Przędza dziewiarska
1,58 zł/1m
252,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zestaw do raclette, grillowania i fondue Livoo dla 12 osób 1650 W
476,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Honeywell HT900E4, Wentylator domowy z łopatkami, Czarny, Podłoga, Ściana, 39 dB, 18 cm, 740 m³/h
221,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Pokrowiec na grilla Wodoodporny pokrowiec na grilla Weber Q1000 Q2000 czarny
193,28 zł/1m²
65,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Uchwyt ścienny do telewizora PRO MY232
135,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 140x200, produkowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
339,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

AVANA – szkło hartowane do iPhone'a XR / iPhone'a 11, folia chroniąca przed podglądaniem, szkło ochronne do wyświetlacza 9H, folia anty-szpiegowska, 2 sztuki
41,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
212,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Himalaya Dolphin Baby 80301 Przędza dziewiarska
0,24 zł/1m
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Schachenmayr Bravo Originals 8028 Goldmarie Przędza dziewiarska
547,06 zł/1kg
27,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Ecopuno 029 | Turkusowy
1 735,00 zł/1kg
86,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 71% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
71%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 29% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
29%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetna wełna, z przyjemnością ponownie
Kolor Beżowy
Często robiłam z tej wełny szale i chusty. Ponownie stał się szalem i jest bardzo wygodny w noszeniu. Dostawa była szybka.
Oceniono dnia 12 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
SUPER
Kolor Kolorowy
Piękna, miękka kolorystyka
Oceniono dnia 11 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Kolor Turkusowy
Oceniono dnia 7 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Kolor Kolorowy
Oceniono dnia 10 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Kolor Beżowy
Oceniono dnia 10 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Kolor Turkusowy
Oceniono dnia 10 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Kolor Niebieski
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Żółta



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
141,26 zł
Sprzedawca: DDP-Fashion
282,52 zł/1kg

500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Beżowa



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
104,94 zł
Sprzedawca: DDP-Fashion
209,88 zł/1kg

500g DIY aksamitnej miękkiej przędzy dziewiarskiej przędza dziewiarska ręczna rowing wełna szydełkowa gruba wełna dziewiarska, zielona



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
104,94 zł
Sprzedawca: DDP-Fashion
209,88 zł/1kg

Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 211
64,46 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
257,84 zł/1kg

Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 217
64,46 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
257,84 zł/1kg

Alize 5 x 100 g Happy Kids – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Ebony – 1060)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Honey Cream – 310)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Oatmeal – 599)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (oliwkowa zieleń – 485)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (niebieski królewski – 141)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowa – 185)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowy – 28)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (czerwony – 56)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (turkusowy – 287)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Sage Green – 299)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (851)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5 x 100 g Diva Fine – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Wisteria – 158)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg

Alize 5x 100 g Diva Fine Wełna, jednolita, szydełkowanie, dzierganie (Soft Cream - 450)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg