5,0



Na podstawie 6 opinii
Stapiz dla mężczyzn
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
53,79 zł
179,30 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Szampon Softto Plus do włosów czarnych, 350 ml298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Więcej informacji o reklamie
DERMA Regulate Shampoo 41 192,20 zł/1l
298,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Szampon do włosów brązowych Softto+Plus, pokrywa siwe i siwe włosy298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Więcej informacji o reklamie
Pirolam Szampon, 60 ml371,43 zł/1kg
26,00 zł
Sprzedawca: 2soczewki_pl

Sleek Line Szampon do włosów z jedwabiem, blond, 1000 ml
27,56 zł/1kg
30,32 zł
Sprzedawca: AllYour

Stapiz Sleek Line Blond Szampon do włosów blond zapewniający platynowy odcień, 300ml
28,40 zł
Sprzedawca: Katomix

Stapiz, Blush Blond, Szampon włosów, 300 ml
79,97 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Valquer dla kobiet
250,55 zł/1l
100,22 zł
Sprzedawca: somnia24

EXENCE Balanceshampoo 200 ml
655,00 zł/1l
131,00 zł
Sprzedawca: somnia24

Stieproxal Szampon 100 ml
677,60 zł/1l
67,76 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Szampon XHEKPON 300 ml
234,07 zł/1l
70,22 zł
Sprzedawca: somnia24

Barburys Szampon do wszystkich rodzajów włosów
248,00 zł/1l
62,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Szampon odświeżający ACTIVE 6
218,80 zł/1l
12,31 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,94 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Stapiz Szampon zakwaszający do włosów, 1000ml
24,07 zł/1l
24,07 zł
Sprzedawca: AllYour

Szampon wzmacniający dla mężczyzn 200 ml
582,10 zł/1l
116,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Szampon Antipell. 400 ml
73,90 zł/1kg
29,56 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Szampon The Body Shop dla kobiet
0,22 zł/1l
89,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

EXENCE Detoplus Szampon 200 ml
747,70 zł/1l
149,54 zł
Sprzedawca: somnia24

Lactel No.6 Ichthyol Shampoo, szampon 100 ml
515,72 zł/1kg
71,17 zł
Sprzedawca: apohealth

Stapiz Szampon Fryzjerski uniwersalny, 1000 ml
31,10 zł/1l
31,10 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Stapiz Sleek Line Blond Violet Szampon do włosów 300ml
Specjalny szampon do włosów blond, siwych i rozjaśnianych.
Formuła szamponu podkreśla chłodny odcień blondu i pozostawia perłowo-fioletowy odcień.
Szampon pozostawia włosy miękkie, elastyczne i zregenerowane.
Stapiz to profesjonalny kosmetyk do pielęgnacji włosów stosowany w salonach fryzjerskich.
Zawartość: 300ml
Sposób użycia: Niewielką ilość nanieść na włosy i umyć. Pozostawić na około 3-5 minut, następnie dokładnie spłukać letnią wodą.
dla kobiet
- Waga
- 400 g
- Zawartość
- 300 ml
- Składniki
- AQUA, LAURETH SULFAT SODU, COCAMIDOPROPYL BETAINA, COCAMIDE DEA, GLYCERETH-2 COCOATE, GLICERYNA, LAURYLSULFAT AMONU, CHLOREK SODU, KOPOWSPOLIMER AMODIMETYKONU/MORPHOLINOMETYL SILSESQUIOKSANU, HYDROLAZOWANY JAZ, UBIQUINON, CERAMID NG, LECYTYNA, ASCORBYL TETRAIZOPALMITAN, ACETIAN TOKOFERYLU, TOKOFEROL, OLEJ Z NASION RZEPOLI (RICINUS COMMUNIS), OLEJ Z OWOCÓW OLIVY ZWYKŁEJ (OLEA EUROPAEA), ADIPAN DIISOPROPYLU, KWAS JABŁKOWY, ALKOHOL, TRIGLICERYD KAPRYLOWY/KAPRINOWY, HC BLUE NO.2, CL 61100, DISODIUM EDTA, TRIDECETH-10, AZOTAN MAGNEZU, METYLCHLOROIZOTIAZOLINON, CHLOREK MAGNEZU, METYLIZOTIAZOLINON, FENOKSYETANOL, BENZOAN SODU, SORBINIAN POTASU, PARFUM, BENZYLSALICYLAT, LINALOOL
- Producent
- EAN
- 5906874553398
- Waga
- 400 g
- Zawartość
- 300 ml
- Składniki
- AQUA, LAURETH SULFAT SODU, COCAMIDOPROPYL BETAINA, COCAMIDE DEA, GLYCERETH-2 COCOATE, GLICERYNA, LAURYLSULFAT AMONU, CHLOREK SODU, KOPOWSPOLIMER AMODIMETYKONU/MORPHOLINOMETYL SILSESQUIOKSANU, HYDROLAZOWANY JAZ, UBIQUINON, CERAMID NG, LECYTYNA, ASCORBYL TETRAIZOPALMITAN, ACETIAN TOKOFERYLU, TOKOFEROL, OLEJ Z NASION RZEPOLI (RICINUS COMMUNIS), OLEJ Z OWOCÓW OLIVY ZWYKŁEJ (OLEA EUROPAEA), ADIPAN DIISOPROPYLU, KWAS JABŁKOWY, ALKOHOL, TRIGLICERYD KAPRYLOWY/KAPRINOWY, HC BLUE NO.2, CL 61100, DISODIUM EDTA, TRIDECETH-10, AZOTAN MAGNEZU, METYLCHLOROIZOTIAZOLINON, CHLOREK MAGNEZU, METYLIZOTIAZOLINON, FENOKSYETANOL, BENZOAN SODU, SORBINIAN POTASU, PARFUM, BENZYLSALICYLAT, LINALOOL
- Producent
- EAN
- 5906874553398
Pasuje również do tego

Stapiz dla mężczyzn
46,63 zł/1l
46,63 zł
Sprzedawca: AllYour

Szampon Do Włosów Stapiz Sleek Line Blond Violet Neutralizujący Żółte Tony 1 L
33,77 zł/1l
33,77 zł
Sprzedawca: AllYour

Stapiz Repair&Shine Maska z Jedwabiem, 1000 ml
37,24 zł/1l
37,24 zł
Sprzedawca: AllYour

Stapiz Sleek Line Blond Szampon do włosów blond zapewniający platynowy odcień, 300ml
28,40 zł
Sprzedawca: Katomix

Sleek Line Szampon do włosów z jedwabiem, blond, 1000 ml
27,56 zł/1kg
30,32 zł
Sprzedawca: AllYour

Stapiz Sleek Line Blond Mask Maska z jedwabiem do włosów blond zapewniająca platynowy odcień, 1000ml
43,57 zł/1l
43,57 zł
Sprzedawca: AllYour

Stapiz, Blush Blond, Szampon włosów, 300 ml
79,97 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Szampon Softto Plus do włosów czarnych, 350 ml
298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Maska Do Włosów Stapiz Sleek Line Violet Do Włosów Blond 250 Ml
61,28 zł
Sprzedawca: somnia24

ULWEHOME Meble kuchenne Zestaw mebli kuchennych Kuchnia Wenecja 220cm | szafka • regał • blat • aneks kuchenny | Antracyt 2,2 m
1 099,00 zł
Sprzedawca: UlweHome

COMHOMA rozkładana sofa z funkcją spania, rozkładana sofa futon, rozkładana sofa, narożnik, sofa dla gości, sofa 3-osobowa, z regulowanym oparciem z tkaniny, szara
899,99 zł
-220,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
679,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GTPLAYER

Joanna Szampon tonujący kolor różowy, 500 ml
53,38 zł/1kg
28,29 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Yorbay 210cm Sztuczna choinka Luksusowa jodła z oświetleniem Białe płatki śniegu LED do dekoracji świątecznych
1 745,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Stół do jadalni VASAGLE, 80 x 75 cm (Ø x H), okrągły stół kuchenny, industrialny design, brąz vintage
302,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Stapiz Sleek Silk Odżywka Wygładzająca Do Włosów 30 Ml
759,00 zł/1l
22,77 zł
Sprzedawca: AllYour

Sleek Line Szampon do włosów blond, 1000 ml
44,95 zł/1kg
49,44 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Hulajnoga balansowa vento unicorn kidwell
173,44 zł
Sprzedawca: Seleo

Stapiz Sleek Line Blush Blond Maska do włosów blond z jedwabiem, 250ml
28,98 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Wella Color Fresh Mask, Liliowy, Lilac Frost, 150 ml, Damski, Do wszystkich włosów, Tubka
1 531,67 zł/1l
229,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Łóżko tapicerowane Flieks 180x200cm z funkcją ładowania (USB i Type-C), podwójne łóżko młodzieżowe z Led, łóżko z pojemnikiem na pościel, lniane, szare
1 953,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

ULWEHOME Meble kuchenne Zestaw mebli kuchennych Kuchnia Barcelona 180cm | szafka • regał • blat • aneks kuchenny | Biały Mat 1,8 m
799,00 zł
Sprzedawca: UlweHome

Szampon do włosów brązowych Softto+Plus, pokrywa siwe i siwe włosy
298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

ULWEHOME Meble kuchenne Zestaw mebli kuchennych Kuchnia Milan 260cm | szafka • regał • blat • aneks kuchenny | Kaszmir 2,6 m
1 399,00 zł
Sprzedawca: UlweHome

ANTTEQ AB42D1, telewizor 42 cali (107 cm), z dźwiękiem Dolby Audio, technologia LED, potrójny tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, odtwarzacz multimediów przez USB, w zestawie tryb hotelowy
1 461,51 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Arboremedia

FURNICA - NOAH - Komoda / kredens z 3 szufladami i 3 drzwiczkami - szary antracyt / dąb Wotan wys. 75cm szer. 120cm gł. 35cm
574,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Furnica

Pyramis E 860 860x435
207,11 zł
Sprzedawca: Teshop

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szampon dla blondynek
Zawartość 1 l
Super produkt. Szybka dostawa. Po prostu świetny.
Oceniono dnia 9 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt
Zawartość 1 l
Moje rekomendacje
Oceniono dnia 3 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 30 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 26 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,3 l
Oceniono dnia 28 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
207,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,28 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,00 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(613)Liczba wystawionych ocen: 613
1 121,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,19 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ
141,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
258,16 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
120,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,98 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Shampoing:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Lauroyl Methyl..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
94,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
94,99 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Ybera BOTULINICA - Shampoo Anti Age BioTox 500 ml
120,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
241,98 zł/1l

Felps Brazilian Nuts Keratin Clarifying Shampoo 1000ml
120,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
120,99 zł/1l