4,0



Na podstawie 5 opinii
Joanna Szampon tonujący kolor różowy, 500 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
28,29 zł
53,38 zł / 1kg
+ 11,90 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Szampon do włosów NEROLI JASMINE356,32 zł/1l
89,08 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Fanola No Yellow szampon 3x350ml282,83 zł/1l
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Szampon Softto Plus do włosów czarnych, 350 ml298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Więcej informacji o reklamie
Revlon Orofluido Radiance Argan, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory54,99 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Szampon Joanna Ultra Color - dla włosów blond w odcieniach różowych 200ml
104,00 zł/1l
20,80 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Stapiz, Blush Blond, Szampon włosów, 300 ml
79,97 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Joanna Kompleks CleanPro Szampon oczyszczający, 1000ml
24,60 zł/1l
24,60 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska

Chantal Prosalon Tonujący szampon do włosów blond rozjaśnianych i siwych, 500g
194,98 zł/1kg
116,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Szampon do włosów brązowych Softto+Plus, pokrywa siwe i siwe włosy
298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Joanna Jedwabny szampon wygładzający do włosów suchych zniszczonych, 1000 ml
23,64 zł/1kg
26,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Szampon Do Włosów Joanna Ultra Color System Do Włosów Rudych 200 Ml
95,00 zł/1l
19,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Joanna Silver Boost Complex Szampon eksponujący kolor, 500g
64,36 zł/1l
32,18 zł
Sprzedawca: MANADA

Joanna Szampon do włosów z keratyną, 1000 ml
21,17 zł/1kg
23,29 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Sleek Line Szampon do włosów z jedwabiem, blond, 1000 ml
27,56 zł/1kg
30,32 zł
Sprzedawca: AllYour

Płukanka Do Włosów Joanna Ultra Popielaty Blond Srebrny Połysk
127,13 zł/1l
19,07 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Schauma, Szampon do włosów, Połyskujący Kolor, 400 ml
49,57 zł/1l
19,83 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Schauma, szampon nabłyszczający kolor, 400 ml
28 976,19 zł/1kg
12,17 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

HERBATINT Szampon fioletowy 260 ml
238,92 zł/1l
62,12 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lakme Odswiezajacy kolor szampon do wlosow farbowanych, 300ml
147,77 zł/1l
44,33 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Szampon tonujący kolor Joanna Professional został specjalnie opracowany do stosowania w salonach fryzjerskich. Doskonale neutralizuje niepożądany, żółtawy odcień włosów blond po rozjaśnianiu lub koloryzacji i pozwala na usunięcie pozostałości produktów po tych zabiegach. Nadaje ciepły, różowy refleks, którego intensywność zwiększa się stopniowo po kilkakrotnym użyciu. Formuła kosmetyku wzbogacona jest o mikroproteiny, dzięki czemu włosy nabierają pięknego blasku, pozostają lekkie i miłe w dotyku. Kompozycja zapachowa sprawi, że Twoje Klientki poczują wyjątkową przyjemność i relaks podczas pielęgnacji.
Składniki aktywne:
- kompleks ColorBoost - neutralizuje niepożądany, żółtawy refleks blond, nadaje ciepły różowy odcień i blask
Profesjonalne rezultaty:
- lśniący, beżowy odcień włosów z różową poświatą
- neutralizacja niepożądanego, żółtawego refleksu na włosach blond
- włosy miękkie i miłe w dotyku
Colour Boost Complex Szampon odświeżający kolor ton w ton 500g
- Waga
- 530 g
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- Joanna Szampon tonujący kolor różowy, 500 ml
- Producent
- Joanna Professional
- EAN
- 5901018018122
- Waga
- 530 g
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- Joanna Szampon tonujący kolor różowy, 500 ml
- Producent
- Joanna Professional
- EAN
- 5901018018122
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Joanna Color Boost Kompleks Odżywka tonująca kolor, 500g
58,26 zł/1l
29,13 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional Velvet Oil odżywczy olejek do włosów 100 ml
346,90 zł/1l
34,69 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional Refresh It Dry Shampoo 180 ml
151,50 zł/1l
27,27 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Szampon Joanna Ultra Color - dla włosów blond w odcieniach różowych 200ml
104,00 zł/1l
20,80 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Philips Lumea 9000 BRI955/00 Urządzenie IPL do depilacji światłem z SenseIQ, Intensywne światło impulsowe (IPL), Złoto, Biały, 8,5 min, 2,5 min, 2 min, 1,5 min
1 811,01 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Lampa stojąca Grundig LED RGB 140 cm – lampa stojąca z regulacją jasności RGBW – lampa narożna do salonu, w zestawie z pilotem i czujnikiem muzyki
209,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Red One Keratin Matte Hair Wax 150ml – matujący wosk do włosów, stylizator w formie żelu, zapewniający mocne utrwalenie, strukturę i naturalny wygląd. Idealny do krótkich włosów, stylizacji barber, męskiej stylizacji włosów. Produkt do użytku profesjonalnego i domowego. Dostępny w sklepach Temu i TikTok
247,53 zł/1l
37,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Wkrętarka akumulatorowa | Zestaw wiertarko-wkrętarek akumulatorowych 21V | z 2 akumulatorami 2000mAh | Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa | Moment obrotowy 35Nm | 2 prędkości | Oświetlenie LED | Poziomica
109,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

Atmosphera 187767, 1 szt.
619,00 zł
Sprzedawca: homerci

Karnisz srebrny, rozciągalny, 115–200 cm, zestaw stylowy wraz z akcesoriami, 3 wsporniki, stal nierdzewna, karnisz z końcówkami
38,27 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Zestaw generatora solarnego EASYmaxx 4500mAh
175,08 zł
Sprzedawca: Sotel

Chantal Prosalon Tonujący szampon do włosów blond rozjaśnianych i siwych, 500g
194,98 zł/1kg
116,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

JOANNA Professional Szampon do włosów żółtych i blond 500ml
75,60 zł/1l
37,80 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Łóżko tapicerowane Flieks 140x200cm z funkcją ładowania (USB&Typ-c), łóżko młodzieżowe podwójne łóżko do przechowywania z LED, łóżko na sprężynach hydraulicznych, pościel, szary
1 302,36 zł
-28,96 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 273,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

SpinelSoda BubbleON ekspres do wody gazowanej + SpinelSoda Black 3 butelki, 500ml/1L + Bolero
234,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Philips Lumea Prestige Lumea IPL 8000 Series BRI949/00 Urządzenie IPL do depilacji światłem z SenseIQ, Intensywne światło impulsowe (IPL), Różowy, Biały, Bikini, Klatka piersiowa, Wewnętrzna część ramion, Zewnętrzna część ramion, 4 cm², Podbródek, Jaw line, Górna warga, 2 cm²
1 759,10 zł
Sprzedawca: Shop-Mediarado

Szklany czajnik Ecosa z ustawieniem temperatury | 40°C - 100°C | 1,8 L | 2200 W | Wyświetlacz LCD | Oświetlenie LED | Wysokiej jakości stal nierdzewna
126,86 zł
Sprzedawca: Enstore

30W Ledowa Lampa Sufitowa Biała Ściemnialna Lampa Sufitowa RGB Z Pilotem Bluetooth WIFI Sterowanie Alexa Salon Sypialnia
124,96 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: DDP-Fashion

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 140x200, produkowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
339,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

VASAGLE Toaletka z lustrem 2 szuflady 3 otwarte schowki biała Nowoczesna
331,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Farba do włosów Manic Panic Mermaid
669,49 zł/1l
79,00 zł
Sprzedawca: Social-Discount

Stapiz, Blush Blond, Szampon włosów, 300 ml
79,97 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Szampon Softto Plus do włosów czarnych, 350 ml
298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

KlarsteinJet Set, suszarka do ubrań, suszarka, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, biała
1 460,90 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Klarstein

Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure Profesjonalna Zestaw Frezów 65W
117,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Sztuczne drzewko świąteczne ALIGHTUP, wysokość 213 cm, 870 gałęzi wykonanych z materiału PVC, białe wierzchołek
55,57 zł/1kg
305,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 60% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
60%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
20%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
20%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 października 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Delikatny odcień
Zawartość 0,5 l
Po dwukrotnym umyciu włosów pojawia się bardzo lekki różowy odcień, prawdopodobnie bardziej widoczny po wielokrotnym użyciu.
Oceniono dnia 8 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nie jestem przekonana
Zawartość 0,5 l
Na opakowaniu jest napisane „barwiący”! Ale w ogóle nie barwi! Ani trochę! Co prawda ma różowy kolor, ale z włosami nic się nie dzieje. Szkoda, że kupiłam tak dużą butelkę. Nie poleciłabym tego produktu ponownie, ponieważ nie powoduje żadnego zabarwienia. A raczej żadnego odcienia – nic. To zwykły szampon.
Oceniono dnia 19 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,5 l
Oceniono dnia 27 sierpnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,5 l
Oceniono dnia 13 maja 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,5 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Nabłyszczający Do Włosów Z Olejkami Szlachetnymi 300 Ml Numero



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
35,82 zł
Sprzedawca: EDANTI
119,40 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(614)Liczba wystawionych ocen: 614
1 121,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,28 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Shampoing:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Lauroyl Methyl..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
91,99 zł/1l

Loreal Pro Longer Szampon 300ml + Loreal Pro Longer Odżywka 200ml NOWOŚĆ
111,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
373,30 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l