5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Zawartość:
100 ml- 50 ml
- 100 ml
Str8 Ahead Woda toaletowa, 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
53,23 zł
532,30 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Diptyque Olene Woda toaletowa, 100 ml7 922,90 zł/1l
792,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Prada L'Homme Woda toaletowa, 150ml3 760,53 zł/1l
564,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Diptyque Philosykos EDT 50 ml UNISEX10 807,60 zł/1l
540,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Diptyque Oyedo Woda toaletowa, 50 ml10 353,80 zł/1l
517,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Woda toaletowa STR8 Original 100 ml
532,30 zł/1l
53,23 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Woda toaletowa STR8 Game 100 ml
532,30 zł/1l
53,23 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ahead woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml - STR8
900,00 zł/1l
51,00 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

STR8 Faith EDT 100 ml M
422,50 zł/1l
52,92 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,25 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Str8, Red Code, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
547,20 zł/1l
54,72 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Str8, Original, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 026,40 zł/1l
102,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Woda Toaletowa Str8 Live True 100 Ml
532,30 zł/1l
53,23 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
3 080,30 zł/1l
308,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Lazell Grossier Woda toaletowa, 100ml
2 380,00 zł/1l
238,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Lanvin L'Homme Woda toaletowa, 100ml
2 700,00 zł/1l
270,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

La Rive Hitfire Woda toaletowa, 90ml
435,33 zł/1l
39,18 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Kenzo woda toaletowa 30ml
7 775,67 zł/1l
365,35 zł
-132,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
233,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Lanvin Oxygene Homme woda toaletowa 100ml
930,00 zł/1l
93,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Cerruti 1881 Pour Femme Woda toaletowa, 50ml
1 738,00 zł/1l
86,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Woda toaletowa STR8 Ahead 100 ml
STR8
️
WODA TOALETOWA STR8 AHEAD 100 ML
Poczuj przypływ świeżości i energii z wodą toaletową STR8 Ahead. Idealna dla mężczyzn, którzy nie boją się wyzwań i zawsze idą naprzód. Niezawodny zapach na każdą okazję. Wyraź swoją osobowość z STR8 Ahead.
STR8 to marka, która od lat cieszy się uznaniem mężczyzn na całym świecie. Ich produkty charakteryzują się wysoką jakością i trwałością, a także nowoczesnym designem. Woda toaletowa STR8 Ahead to idealny wybór dla każdego, kto ceni sobie świeżość i elegancję. Marka STR8 regularnie wprowadza na rynek nowe, innowacyjne kompozycje zapachowe, które odpowiadają na potrzeby współczesnych mężczyzn.
Woda toaletowa STR8 Ahead to kompozycja zapachowa, która łączy w sobie nuty cytrusowe, przyprawowe i drzewne. Dzięki temu zapach jest świeży, ale jednocześnie głęboki i męski. Idealnie sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Możesz używać jej przed wyjściem do pracy, na spotkanie ze znajomymi lub na randkę. STR8 Ahead to zapach, który doda Ci pewności siebie i sprawi, że poczujesz się wyjątkowo.
- ️
Wybierając wodę toaletową STR8 Ahead, wybierasz produkt, który został stworzony z myślą o Tobie. Zapach ten został starannie skomponowany, aby zapewnić Ci długotrwałe uczucie świeżości i energii. Nuty głowy to połączenie bergamotki i pieprzu, które nadają zapachowi lekkości i dynamizmu. Nuty serca to lawenda i geranium, które dodają mu elegancji i klasy. Nuty bazy to drzewo cedrowe i paczula, które zapewniają mu głębię i trwałość.
Odkryj siłę swojego charakteru z wodą toaletową STR8 Ahead. Zapach, który podkreśli Twoją indywidualność i sprawi, że zawsze będziesz gotowy na nowe wyzwania. Niezależnie od tego, czy jesteś w pracy, na siłowni, czy na imprezie, STR8 Ahead to zapach, który zawsze będzie Ci towarzyszył i dodawał energii.
WODA TOALETOWA STR8 AHEAD 100 ML
- Świeży i energetyzujący zapach
- Idealna na co dzień i na specjalne okazje
- Długotrwały efekt
- Wyraża pewność siebie i styl
- Pojemność 100 ml
Najważniejsze dane
- SKU Dostawcy: 234778
️ Informacje o bezpieczeństwie produktu (GPSR)
Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów
Kategoria: Produkty ogólne
**Instrukcja obsługi:** Przed użyciem produktu przeczytaj instrukcję obsługi i zachowaj ją na przyszłość.Dane kontaktowe producenta/importera (GPSR)
Nazwa firmy:CARUNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAdres:PL. BANKOWY 2, 00-095 WARSZAWA, PL690244214:[email protected] WWW:zakupywgodzine.pl️
- SKU Dostawcy: 234778
- 0%+1.00PLN)] [C=0%]
- Dodatkowe informacje.
Woda toaletowa STR8 Ahead 100 ml
STR8 Numer: 5201314106555, PGD-D3D1-234778. Ilośc dzni do wysyłki:3. Waga: 0.25 kg.- ️ Zdrowie i Uroda/Perfumy/Męskie (wody toaletowe, kolońskie)
- ️ Innowacyjne technologie i perfekcyjne wykonanie sprawiają, że produkt wyznacza nowe standardy na rynku.
- ️ Każdy element został starannie dopracowany, aby zapewnić maksymalną wygodę, trwałość i satysfakcję z użytkowania.
- ️ Wybierając Woda toaletowa STR8 Ahead 100 ml, inwestujesz w produkt, który spełni najwyższe oczekiwania i sprawdzi się w każdej sytuacji.
STR8 Ahead to wyrazisty zapach dla młodych mężczyzn wytrwale dążących do marzeń, którzy nie boją się wyzwań. Wyjątkowa kompozycja otwierająca się owocem bergamotki, lawendą i aromatycznym pieprzem. W sercu znajdziesz mieszankę szałwii muszkatołowej, kwiatu pomarańczy i pelargonii. Całość podkreśla baza skomponowana z irysa, wanilii i drzewa cedrowego.
Adidas Climacool oparty na kapsułkach świeżości aktywowanych podczas ruchu i uwalniających się stopniowo z biegiem czasu. Pierwszy wybuch świeżości następuje już w momencie aplikacji dezodorantu. Zwiększony poziom stresu i wysiłek w ciągu dnia powodują rozrywanie następnych kapsułek, a w konsekwencji kolejne impulsy orzeźwienia
Nuty zapachowe:Nuta głowy: bergamotka, lawenda, pieprz
Nuta serca: szałwia, kwiat pomarańczy, pelargonia
Nuta bazy: irys, wanilia, drzewo cedrowe
Pánská toaletní voda
bergamot,pepř,levandulový extrakt
geranium,šalvěj muškátová,neroli
cedr,kosatec,vanilka
Zapach Ahead marki STR8 zachwyca designem i drzewno- paprociowym zapachem. Głowa zachwyci akordami bergamotki, serce nutami szałwii. Bazę stanowi drewno cedrowe, które doskonale uzupełnia kompozycję zapachu. Ahead stanie się więc nieodłączną częścią każdego mężczyzny, który wybiera się po swoje.Zapach został wprowadzony na rynek w 2018 roku.
STR8 AHEAD - Zapach sygnowany nazwiskiem Gracza NBA Giannis’a Antetokounmpo. Męski, wyrazisty zapach zgodny z najnowszymi trendami w zapachach selektywnych. Wygląd opakowań również wyróżnia się wśród całego asortymentu tzn. tłoczona czarna matowa buteleczka wód toaletowych, czarna buteleczka Deo natural sprayu oraz złoty logotyp w odróżnieniu od pozostałych zapachów STR8.
- Waga
- 0.2 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Lawendowy, piżmo, wetyweria, bergamotka, drzewo sandałowe, goździk, paczula, jaśmin, ambra, wanilia, cynamon, cytryna, jałowiec, nuta drzewna, anyż, róża, mirra, piołun, wetiwer, jałowiec.
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniChłopcy
- EAN
- 5201314106555
- Numer producenta
- 22,99
- Waga
- 0.2 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Lawendowy, piżmo, wetyweria, bergamotka, drzewo sandałowe, goździk, paczula, jaśmin, ambra, wanilia, cynamon, cytryna, jałowiec, nuta drzewna, anyż, róża, mirra, piołun, wetiwer, jałowiec.
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniChłopcy
- EAN
- 5201314106555
- Numer producenta
- 22,99
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

INF Selfie stick/statyw z bezprzewodowym pilotem remote
76,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: INFshop

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Woda toaletowa STR8 Original 100 ml
532,30 zł/1l
53,23 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Str8, Original, Eau De Toilette, For Men, 50 ml
1 576,60 zł/1l
78,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Woda toaletowa STR8 Game 100 ml
532,30 zł/1l
53,23 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Ahead woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml - STR8
900,00 zł/1l
51,00 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Bentley for Men Intense - woda toaletowa spray 100 ml
1 539,10 zł/1l
153,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Nautica - Voyage EDT 100ml
606,50 zł/1l
60,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 393,70 zł/1l
139,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lalique Encre Noir, Mężczyźni, 100 ml, Wetiwer, Vetiver, Drewno kaszmirowe, Piżmo, Cashmere wood,Musk
1 047,00 zł/1l
104,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss XX Woda toaletowa, 100ml
1 321,30 zł/1l
132,13 zł
Sprzedawca: somnia24

Adidas Active Bodies Woda toaletowa, 100ml
753,90 zł/1l
75,39 zł
Sprzedawca: Tersorte

NIKOS Sculpture, Mężczyźni, 100 ml
1 484,50 zł/1l
148,45 zł
Sprzedawca: somnia24

Nautica Voyage Woda toaletowa, 200 ml
517,00 zł/1l
103,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
3 080,30 zł/1l
308,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Paloma Picasso Minotaure Pour Homme Woda toaletowa, 75ml
1 598,67 zł/1l
119,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

La Rive Hitfire Woda toaletowa, 90ml
435,33 zł/1l
39,18 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

ELIZABETH ARDEN Green Tea Sakura Blossom EDT 100ml
687,00 zł/1l
68,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lalique Encre Noir Sport 100ml, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Grejpfrut, Lawenda, Bergamot,Grapefruit,Lavender, Gałka muszkatołowa, Wetiwer, Nutmeg,Vetiver
1 012,00 zł/1l
101,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Bottled Woda toaletowa, 200ml
363,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lacoste Red woda toaletowa dla mężczyzn 125 ml
1 297,04 zł/1l
167,14 zł
-5,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
162,13 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Armaf - Club De Nuit Sillage EDP 105ml
1 292,19 zł/1l
135,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Antonio Banderas The Golden Secret 100 ml, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Jabłko, Apple, Skóra, Wanilia
887,10 zł/1l
88,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Hugo Boss - Dark Blue EDT 75ml
1 596,67 zł/1l
119,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Nike Pink Woman Woda toaletowa, 30 ml
2 300,00 zł/1l
69,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Mont Blanc Individuel for Men Woda toaletowa, 75ml
1 586,67 zł/1l
119,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
160,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 210,40 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,20 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 625,00 zł/1l

Acqua di Parma Mandarino di Sicilia, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, LINALOOL,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
526,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 924,33 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Paco Rabanne, Ultraviolet, Eau De Toilette, For Men, 100 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(81)Liczba wystawionych ocen: 81
207,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 070,70 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
598,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 986,50 zł/1l