Zawartość:

100 ml

Najważniejsze informacje w skrócie

  • Poczuj ponadczasową elegancję i wyrafinowanie.
  • Odkryj klasyczną kompozycję z nutami cytrusów, lawendy i drzewa sandałowego.
  • Idealny na co dzień i na specjalne okazje, zawsze pozostawiając trwałe wrażenie.
  • To zapach z bogatą historią, uwielbiany przez angielskich dżentelmenów od 1951 roku.
  • Podkreśl swoją męskość i pewność siebie dzięki temu kultowemu zapachowi.
  • Noszony przez ikony stylu, takie jak Cary Grant i Ian Fleming.
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

Floris No 89 Woda toaletowa, 100ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

416,05 zł

4 160,50 zł / 1l

+ 12,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

pt. 2 – pon. 5 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:

Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Diptyque Olene Woda toaletowa, 100 ml
Diptyque Olene Woda toaletowa, 100 ml
7 922,90 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
792,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla JF Eau De Toilette f&#252 r M&#228 nner 100 ml
JF Eau De Toilette f&#252 r M&#228 nner 100 ml
4 995,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
499,56 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Woda toaletowa Elite marki Floris
Woda toaletowa Elite marki Floris
4 807,10 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
480,71 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Floris Of London, Santal, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
Floris Of London, Santal, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
4 217,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
421,75 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Floris Limes woda toaletowa spray 100ml dla mężczyzn
Floris Limes woda toaletowa spray 100ml dla mężczyzn
3 455,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
345,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Floris Cefiro Woda toaletowa, 100ml
Floris Cefiro Woda toaletowa, 100ml
3 113,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
311,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Floris Bouquet De La Reine woda toaletowa spray 100ml dla kobiet
Floris Bouquet De La Reine woda toaletowa spray 100ml dla kobiet
3 274,20 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
327,42 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Floris White Rose woda toaletowa spray 100ml dla kobiet
Floris White Rose woda toaletowa spray 100ml dla kobiet
3 904,20 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
390,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Floris Elite woda toaletowa 50ml spray
Floris Elite woda toaletowa 50ml spray
6 649,80 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
332,49 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Floris Night Scented Jasmine, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Cytrus, Zielony pieprz, Mandarynka, Neroli, Fiołek (liść), citrus, green, mandarin, neroli, violet leaf, Gardena, Irys, Jaśmin, Lilia, Mimoza, Narcyz, Różowy
Floris Night Scented Jasmine, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Cytrus, Zielony pieprz, Mandarynka, Neroli, Fiołek (liść), citrus, green, mandarin, neroli, violet leaf, Gardena, Irys, Jaśmin, Lilia, Mimoza, Narcyz, Różowy
4 100,20 zł/1l
410,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
622,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
62,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Floris Santal woda toaletowa spray 50ml dla mężczyzn
Floris Santal woda toaletowa spray 50ml dla mężczyzn
6 711,00 zł/1l
335,55 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Aramis Aramis woda toaletowa dla mężczyzn 110 ml
Aramis Aramis woda toaletowa dla mężczyzn 110 ml
1 200,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 221
132,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Zdjęcie produktu dla Floris Chypress woda toaletowa spray 50ml dla kobiet
Floris Chypress woda toaletowa spray 50ml dla kobiet
3 661,40 zł/1l
183,07 zł
Sprzedawca: Glampact
Zdjęcie produktu dla Penhaligon's Blenheim Bouquet EDT 100 ml M
Penhaligon's Blenheim Bouquet EDT 100 ml M
7 312,20 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
731,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Dunhill - Dunhill for Men EDC 100ml
Dunhill - Dunhill for Men EDC 100ml
978,50 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
97,85 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla BRUT Original, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
BRUT Original, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
460,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 27
46,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Zdjęcie produktu dla Floris No. 89 woda toaletowa 10 ml spray
Floris No. 89 woda toaletowa 10 ml spray
14 199,00 zł/1l
141,99 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Zapach No 89 marki Floris to prawdziwy hołd dla tradycji i wyrafinowanego gustu. To kompozycja, która emanuje męskością i elegancją, pozostawiając trwałe wrażenie na każdym, kto go odkryje.



Poczuj ponadczasową elegancję dzięki wodzie toaletowej Floris Signature Collection No.89 o pojemności 100 ml:


- Klasyczna mieszanka pomarańczy, bergamotki i lawendy dla wyrafinowanego zapachu.
- Idealnie zbalansowany z ciepłymi przyprawami i nutami drzewnymi.
- Odpowiedni na co dzień i na specjalne okazje.



Perfumy No. 89 to ponadczasowe i eleganckie perfumy, które zachwycają niepowtarzalnym stylem i długą historią. Od momentu wprowadzenia na rynek w 1951 roku, No. 89 stał się jednym z najpopularniejszych zapachów wśród angielskich dżentelmenów i cieszy się doskonałą reputacją, wzmocnioną przychylnością takich gwiazd jak Cary Grant, Sir Alec Guinness i Ian Fleming, twórca Jamesa Bonda. Zapach otwiera orzeźwiająca mieszanka pomarańczy i bergamotki, uzupełniona kwiatowymi niuansami lawendy i neroli, które nadają perfumom klasyczny koloński charakter. W sercu rozwija się kwiatowa kompozycja, którą wzbogaca pikantna nuta gałki muszkatołowej. Te kwiatowe i pikantne elementy są podkreślone mocnym drzewnym akordem drzewa sandałowego, cedrowego i wetiweru, który nadaje zapachowi męskie i eleganckie wrażenie i zabiera zmysły w wyrafinowaną podróż. Perfumy No. 89 to zapach legend, noszony przez wielu kultowych mężczyzn i zapewniający niepowtarzalny styl. Dzięki bogatej historii i klasycznemu charakterowi, ten kultowy zapach jest idealnym wyborem dla mężczyzn, którzy preferują elegancję i wyrafinowanie. Niezależnie od tego, czy chodzi o okazję biznesową, czy uroczyste wydarzenie - z No. 89 pozostawisz niezatarte wrażenie i będziesz promieniował pewnością siebie. Daj się uwieść urokowi tego wyjątkowego zapachu i przekonaj się, jak w wyjątkowy sposób podkreśla Twoją obecność.

Świeże nuty drzewne i cytrusowe doskonale współgrają z mężczyznami, którzy czują się głęboko związani z dziedzictwem i stylem marki Floris. Woda toaletowa odzwierciedla wizerunek typowego angielskiego dżentelmena z kobietą u stóp.

Floris Eau de Toilette N°89 Eau de Toilette teraz w Beauty Plaza.
Waga
0.15 kg
Zawartość
100 ml
Składniki
Floris No 89 Woda toaletowa, 100ml
Producent
Floris London
Grupy docelowe
Mężczyźni
Kobiety
Mężczyźni
EAN
886266311148
0886266311148
Numer producenta
31114

Waga
0.15 kg
Zawartość
100 ml
Składniki
Floris No 89 Woda toaletowa, 100ml
Producent
Floris London
Grupy docelowe
Mężczyźni
Kobiety
Mężczyźni
EAN
886266311148
0886266311148
Numer producenta
31114
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Fioletowy
4 675,00 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 583
467,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Zdjęcie produktu dla Floris Cefiro Woda toaletowa, 100ml
Floris Cefiro Woda toaletowa, 100ml
3 113,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
311,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Woda toaletowa Elite marki Floris
Woda toaletowa Elite marki Floris
4 807,10 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
480,71 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Floris Santal woda toaletowa spray 50ml dla mężczyzn
Floris Santal woda toaletowa spray 50ml dla mężczyzn
6 711,00 zł/1l
335,55 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Demeyere Proline, Okrągły, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 24 cm
Demeyere Proline, Okrągły, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 24 cm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
1 169,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kuchniasklep
Zdjęcie produktu dla Floris Of London, Turnbull & Asser 71/72, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
Floris Of London, Turnbull & Asser 71/72, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
5 260,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
526,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Floris No. 89 woda toaletowa 50 ml
Floris No. 89 woda toaletowa 50 ml
7 729,00 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
386,45 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Kobolo Zasłona drzwiowa Zasłona z pereł DIAMONDS 90x200 cm - osłona zapewniająca prywatność na balkonie/tarasie - zasłona zapewniająca prywatność moskitiera drzwi wejściowe do domu ochrona przed owadami
Kobolo Zasłona drzwiowa Zasłona z pereł DIAMONDS 90x200 cm - osłona zapewniająca prywatność na balkonie/tarasie - zasłona zapewniająca prywatność moskitiera drzwi wejściowe do domu ochrona przed owadami
84,66 zł/1m
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 178
169,32 zł
Sprzedawca: Kobolo-Deutschland
Zdjęcie produktu dla Floris White Rose woda toaletowa spray 100ml dla kobiet
Floris White Rose woda toaletowa spray 100ml dla kobiet
3 904,20 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
390,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Floris Of London, Santal, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
Floris Of London, Santal, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
4 217,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
421,75 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 126,00 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 279
412,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla JF Eau De Toilette f&#252 r M&#228 nner 100 ml
JF Eau De Toilette f&#252 r M&#228 nner 100 ml
4 995,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
499,56 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Floris Limes woda toaletowa spray 100ml dla mężczyzn
Floris Limes woda toaletowa spray 100ml dla mężczyzn
3 455,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
345,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 541,50 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 2038
254,15 zł
Sprzedawca: motivoo
Zdjęcie produktu dla French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 396,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 977
139,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 146,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2419
114,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
7 708,50 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 318
770,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes
Zdjęcie produktu dla Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
12 004,40 zł/1l
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 243
1 200,44 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam
Zdjęcie produktu dla Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1031
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
945,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2419
94,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Floris Elite woda toaletowa 50ml spray
Floris Elite woda toaletowa 50ml spray
6 649,80 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
332,49 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
5 069,00 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 586
304,14 zł
Sprzedawca: motivoo
Zdjęcie produktu dla Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
622,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
62,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Mężczyźni, 100 ml, Elemi, Bergamotka, Orris, Wetiwer, Benzoina, Paczula, Drzewo sandałowe, Spray
Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Mężczyźni, 100 ml, Elemi, Bergamotka, Orris, Wetiwer, Benzoina, Paczula, Drzewo sandałowe, Spray
1 387,00 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 68
138,70 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Floris Bouquet De La Reine woda toaletowa spray 100ml dla kobiet
Floris Bouquet De La Reine woda toaletowa spray 100ml dla kobiet
3 274,20 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
327,42 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Hermès Terre D'Hermes woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
Hermès Terre D'Hermes woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
2 890,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
289,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo
Zdjęcie produktu dla Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 1131
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Zdjęcie produktu dla Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 522,60 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 427
252,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Recenzje klientów

Na podstawie 18 opinii
Oceniono dnia 5 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super asortyment
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 10 października 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Świetne perfumy
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 4 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Naprawdę wspaniała woda perfumowana
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 11 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wspaniały zapach oraz szybka i punktualna dostawa
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 18 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo dobre
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 1 stycznia 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wszystko idealnie
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 5 sierpnia 2020 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Floris No 89
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 10 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Świetnie
Zawartość 0,1 l
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy
Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax
Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk, Obraz wygenerowany przez AI
BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń
Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
140,77 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 815,40 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml
Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
1 057,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 643,55 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml
Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l
Zdjęcie produktu dla John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml
John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l
Zdjęcie produktu dla MEXX Fresh Woman EDT 15ml
MEXX Fresh Woman EDT 15ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml
Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
926,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 351,33 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml
Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.
Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray
Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
598,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 986,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dior Eau Sauvage Extreme Woda toaletowa, 100ml
Dior Eau Sauvage Extreme Woda toaletowa, 100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
567,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 671,40 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dior Hypnotic Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Wanilia
Dior Hypnotic Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Wanilia
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
557,90 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
5 579,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l