5,0



Na podstawie 3 opinii
Joico Blonde Life Szampon rozjaśniający 1000 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
114,40 zł
114,40 zł / 1l
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 250 ml163,96 zł/1l
40,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
BIOXSINE Collagen & Biotin Volume Shampoo 300ml208,40 zł/1l
62,52 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Więcej informacji o reklamie
Szampon Priorin do włosów przetłuszczonych, 200 ml364,55 zł/1l
72,91 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml528,28 zł/1l
132,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Joico Blonde Life Brightening Shampoo szampon odżywczy do włosów blond 1000 ml
320,52 zł/1l
320,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Szampon Joico Blonde Life Brightening Shampoo
2 135,00 zł/1l
106,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Joico K-Pak Szampon odbudowujący do włosów, 1000ml
163,96 zł/1l
163,96 zł
Sprzedawca: Tersorte

Joico Blonde Life Violet Shampoo szampon neutralizujący do włosów blond 300 ml
184,17 zł/1l
55,25 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Joico Blonde Life Violet Shampoo szampon neutralizujący do włosów blond 1000 ml
121,23 zł/1l
121,23 zł
Sprzedawca: Glampact

Joico Blonde Life Violet Szampon 300 ml
208,17 zł/1l
62,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sachajuan Thickening Shampoo 990 ml
253,38 zł/1l
250,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kallos Caviar Restorative Hair Shampoo 1000 ml
14,11 zł/1l
14,11 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Kerasilk Taming Shampoo 75 ml
919,87 zł/1l
68,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Inebrya Up To You Liss Smoothing Shampoo 300 ml
71,70 zł/1l
24,17 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,51 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Keune, 1922 By J.M. Keune, Hair Shampoo, Refreshing, 1000 ml
276,00 zł/1l
276,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal

Szampon odbudowujący ALCINA (250 ml) do włosów zniszczonych
340,00 zł/1l
85,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

BIOXCIN Szampon do Włosów Keratyna i Argan 300ml
45,73 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Yope Blonde Szampon do włosów blond i rozjaśnianych, 300 ml
92,77 zł/1l
27,83 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
213,15 zł/1l
213,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szampon Guhl Fascinerend blond (250 ml)
2 643,20 zł/1l
166,32 zł
-34,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
132,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Szampon rozjaśniający Joico Blonde Life 1000ml - do włosów blond
Szampon rozjaśniający Joico Blonde Life to produkt do mycia włosów, który nie zawiera siarczanów i jest przeznaczony specjalnie dla włosów blond, farbowanych lub rozjaśnianych, pasowanych lub wystawionych na działanie promieni słonecznych.
Jego molekuły powierzchniowo czynne usuwają zanieczyszczenia i nadmiar sebum z włosów, nie uszkadzając ich, tworząc jednocześnie bogatą pianę, co jest rzadkością w przypadku szamponów bez siarczanów.
Jego formuła, wzbogacona o olejki orientalne z Tamanu i Monoi, odżywia, nawilża i rozplątuje włosy, nadając im blask i połysk, bez niepożądanych, żółtych refleksów.
Sposób użycia:
Dokładnie zwilż włosy ciepłą wodą i nałóż szampon rozjaśniający Joico Blonde Life. Wmasuj w bogatą pianę i dokładnie spłucz.
Następnie użyj odżywki rozjaśniającej Joico Blonde Life.
Pozbawiony siarczanów delikatny szampon oczyszczający do lśniących i pięknych włosów blond. Zawarte w nim olejki pomagają przywrócić włosom siłę, miękkość i blask.
Szampon rozjaśniający Blonde Life 1000ml
- Wymiary
- 1000 ml
- Model
- Blonde Life
- Waga
- 1128 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Technologia Smartrelease: Nasze składniki odżywcze dla włosów, działające wielokierunkowo, są zamknięte w niewidocznej liposomie. Ten unikalny system dostarczania zapewnia ciągłe odżywianie włosów i chroni je przed uszkodzeniami spowodowanymi codziennym stylizowaniem i zużyciem. Arginina: naturalnie występujący aminokwas, który jest kluczowy dla siły włosów. Produkty zawierające argininę pomagają chronić włosy i odbudowywać je od wewnątrz. Olej Monoi: rzadka, egzotyczna mieszanka oleju kokosowego i kwiatu Gardenia z Tahiti, która pomaga zwalczać puszenie się włosów, wzmacnia ich blask i jednocześnie chroni przed szkodliwym wpływem środowiska. Olej Tamanu: bogaty, pochodzący z Azji Południowo-Wschodniej, olej o właściwościach absorbujących promieniowanie UV, zawierający kwasy tłuszczowe Omega-6 i -9, który pomaga głęboko nawilżyć włosy, zwiększyć ich blask i wygładzić przesuszone pasma.
- Producent
- EAN
- 744695132890744695132890074469513289
- Numer producenta
- 2643577
- Wymiary
- 1000 ml
- Model
- Blonde Life
- Waga
- 1128 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Technologia Smartrelease: Nasze składniki odżywcze dla włosów, działające wielokierunkowo, są zamknięte w niewidocznej liposomie. Ten unikalny system dostarczania zapewnia ciągłe odżywianie włosów i chroni je przed uszkodzeniami spowodowanymi codziennym stylizowaniem i zużyciem. Arginina: naturalnie występujący aminokwas, który jest kluczowy dla siły włosów. Produkty zawierające argininę pomagają chronić włosy i odbudowywać je od wewnątrz. Olej Monoi: rzadka, egzotyczna mieszanka oleju kokosowego i kwiatu Gardenia z Tahiti, która pomaga zwalczać puszenie się włosów, wzmacnia ich blask i jednocześnie chroni przed szkodliwym wpływem środowiska. Olej Tamanu: bogaty, pochodzący z Azji Południowo-Wschodniej, olej o właściwościach absorbujących promieniowanie UV, zawierający kwasy tłuszczowe Omega-6 i -9, który pomaga głęboko nawilżyć włosy, zwiększyć ich blask i wygładzić przesuszone pasma.
- Producent
- EAN
- 744695132890744695132890074469513289
- Numer producenta
- 2643577
Pasuje również do tego

Joico Blonde Life Brightening Conditioner odżywcza odżywka do włosów blond 1000 ml
126,10 zł/1l
126,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Joico Blonde Life Brightening Conditioner odżywcza odżywka do włosów blond 250 ml
212,40 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Joico Blonde Life Brightening Shampoo szampon odżywczy do włosów blond 1000 ml
320,52 zł/1l
320,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Joico Blonde Life Violet Shampoo szampon neutralizujący do włosów blond 1000 ml
121,23 zł/1l
121,23 zł
Sprzedawca: Glampact

Joico K-Pak Szampon odbudowujący do włosów, 1000ml
163,96 zł/1l
163,96 zł
Sprzedawca: Tersorte

Joico Blonde Life Brightening Shampoo szampon odżywczy do włosów blond 300 ml
201,57 zł/1l
60,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Joico Blonde Life Violet Shampoo szampon neutralizujący do włosów blond 300 ml
184,17 zł/1l
55,25 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Szampon odbudowujący K-Pak (Reconstructing Shampoo), 300 ml
201,57 zł/1l
60,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Mielle Rozmarynowo-miętowy szampon wzmacniający 355ml
179,61 zł/1l
63,76 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Joico Youth Lock Shampoo odświeżający szampon do lśniących włosów 300 ml
177,00 zł/1l
54,65 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Joico K-Pak Reconstructing Odżywka odbudowująca włosy, 1000ml
139,46 zł/1l
139,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

CHI Luxury Black Seed Oil Dry Shampoo suchy szampon do wszystkich rodzajów włosów 150 g
254,44 zł/1kg
66,92 zł
-31%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,80 zł
Sprzedawca: ISEI

Farouk Systems CHI Luxury Black Seed Oil Gentle Cleansing Shampoo 739 ml
110,61 zł/1l
81,74 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Aveda 18084998052, 1000 ml, Szampon, Kobiety, Mocne włosy, Wszystkie kolory, Odżywiający
242,80 zł/1l
242,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Clinique Repairwear Laser Focus Wrinkle Correcting Eye Cream, Krem pod oczy, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Spulchnianie, Słoik, Paraben, Water\Aqua\Eau , Squalane , Butylene Glycol , Ethylhexyl Palmitate , Glycerin ,..., 15 ml
1 173,47 zł/100ml
176,02 zł
Sprzedawca: MANADA

Mydło zapachowe Maja pachnie świeżością okrągłe mydło Classic w zestawie 3x100g
309,80 zł/1kg
92,94 zł
Sprzedawca: somnia24

Estée Lauder Gentle Eye, Kobiety, 100 ml, Mleczko oczyszczające do demakijażu, Skóra uniwersalna, Butelka, Water\Aqua\Eau , Peg-32 , Butylene Glycol , Disodium Cocoamphodiacetate , Peg-6 , Disodium Edta ,...
1 198,50 zł/1l
119,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Estée Lauder DayWear Multi-Protection Anti-Oxidant Sheer Tint Release SPF 15, Kobiety, 50 ml, Krem, Uniwersalne, Przeciw otępieniu, Nawilżający, Ochrona, Orzeźwiający, Wygładzający, Tubka
378,24 zł/100ml
189,12 zł
Sprzedawca: VISO

Clinique Moisturiser Superdefense Cream Fatigue + First Signs
485,87 zł/100ml
145,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Ardell Wispies Lashes 6 Pairs sztuczne rzęsy Wispies
89,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Joico K-Pak Color Therapy Luster Lock Shine & Repair Treatment odżywcza maska do włosów farbowanych 150 ml
449,53 zł/1l
67,43 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Clinique Moisture Surge Sheertint Hydrator Broad Spectrum SPF 25, Twarz, 40 ml, 12 h, Skóra uniwersalna, Odcień medium skin, Damski
336,85 zł/100ml
134,74 zł
Sprzedawca: somnia24

Clinique Beyond Perfecting Foundation + Concealer, Butelka, Płynny, Skóra mieszana, Skóra sucha, Skóra tłusta, Odcień medium skin, Beżowy, CN 90
5 503,00 zł/1l
165,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

SoftPicks Duże gumowe szczoteczki międzyzębowe 40 szt
50,66 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
43,86 zł
Sprzedawca: Scentist

Szczoteczka do protez GUM 3-pak
31,12 zł
Sprzedawca: apohealth

Kepki Rzes Individual Long Bez Wezelkow ** Ardell
25,24 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Ardell Duo Brush On Striplash Adhesive Klej do rzęs z pędzelkiem Clear, 5g
25,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Clinique Sun-kissed Face gelee 01 uniwersalny blask 30 ml
4 901,67 zł/1l
147,05 zł
Sprzedawca: Tersorte

Ardell Naked Lashes Multipack Sztuczne rzęsy na pasku 422 Black
70,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

GUM Original White, Wybielająca pasta do zębów, 75 ml, Dorośli/dzieci, Pasta
31,68 zł
Sprzedawca: apohealth
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny szampon do włosów blond
Zawartość 0,3 l
Wypróbowałam już wiele szamponów do włosów blond, jestem zachwycona pielęgnacją i świetnym efektem kolorystycznym.
Oceniono dnia 14 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Produkt jest niezmiennie dobry
Zawartość 1 l
Bardzo dobry, zawsze polecany
Oceniono dnia 21 sierpnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Zawartość 0,3 l
Wszystko super
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
263,99 zł
-7,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
256,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
273,39 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
194,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
65,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
199,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,27 zł/1l

Matrix Total Results Mega Sleek szampon 1000ml + odżywka 1000ml + 2x pompka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,00 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
185,99 zł
-5,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
180,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,32 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
184,99 zł
-7,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
257,96 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(616)Liczba wystawionych ocen: 616
1 120,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
317,99 zł/1l

Matrix TR High Amplify szampon 1000ml + odżywka 1000ml
142,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
139,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
70,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ
138,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
252,71 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Loreal Vitamino Colour Szampon 300ml + Loreal Vitamino Colour Maska 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
130,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
232,71 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Loreal Vitamino Colour Szampon 300ml + Loreal Vitamino Colour Odżywka 200ml NOWOŚĆ
121,99 zł
-6,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
115,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
231,98 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
119,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
239,98 zł/1l

Loreal Pro Longer Szampon 300ml + Loreal Pro Longer Odżywka 200ml NOWOŚĆ
111,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
373,30 zł/1l