5,0



Na podstawie 2 opinii
Szampon pielęgnujący Aveda Shampure
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
165,56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
154,63 zł-10,93zł
154,63 zł / 1l
+ 17,22 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Szampon Linola, 200 ml376,30 zł/1l
75,26 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Ducray Kelual Squanorm Szampon przeciwłupieżowy tłusty 400 ml246,56 zł/1kg
121,06 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Trichosense Szampon przeciwłupieżowy, 150 ml Szampon480,00 zł/1kg
93,12 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Priorin Szampon, 200 ml Szampon305,15 zł/1l
61,03 zł
Sprzedawca: apohealth

Aveda 18084998052, 1000 ml, Szampon, Kobiety, Mocne włosy, Wszystkie kolory, Odżywiający
242,80 zł/1l
242,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Aveda 18084998151, 1000 ml, Szampon, Naturalny, Kobiety, Mocne włosy, Grube włosy, Wszystkie kolory
273,00 zł/1l
273,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal

Aveda Rosemary Mint Oczyszczający szampon do włosów, 250ml
301,68 zł/1l
75,42 zł
Sprzedawca: MANADA

Aveda 18084019481, 200 ml, Szampon, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Wzmacniający, Naprawa, Czyszczenie
671,35 zł/1l
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Sebamed szampon przeciwłupieżowy 200 ml
209,40 zł/1l
41,88 zł
Sprzedawca: apohealth

Sebamed Szampon 200ml
501,30 zł/1l
100,26 zł
Sprzedawca: somnia24

Sebamed Szampon przeciwłupieżowy 400 ml
144,50 zł/1l
57,80 zł
Sprzedawca: apohealth

Kerasilk szampon przeciwłupieżowy 250ml
368,60 zł/1l
92,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sachajuan Moisturizing Shampoo 990 ml
236,67 zł/1l
234,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szampon Retterspitz 200 ml
140,85 zł/1l
28,17 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Szampon Andrelon 2 w 1 (300 ml)
397,83 zł/1l
157,78 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Szampon pielęgnacyjny Sebamed 50 ml
225,71 zł/1kg
14,22 zł
Sprzedawca: apohealth

Szampon nabłyszczający Nuxe Hair Prodigieux
99 000,00 zł/1l
101,90 zł
-2,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

HERBATINT Szampon nawilżający 260 ml
212,54 zł/1l
61,48 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,26 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Vea Szampon przeciwłupieżowy 125ml
61 340,00 zł/1l
61,34 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Moroccanoil Scalp Balancing Shampoo 250 ml
678,00 zł/1l
169,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kojący aromat Szampon pielęgnacyjny Aveda Shampure
- Model
- Shampure™
- Waga
- 1080 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Woda\Aqua\Eau, laurylosiarczan amonu, kokamid Mipa, propanediol, betaina babassuamidopropylowa, olej z nasion Crambe Abyssinica (abisyński), ekstrakt z nasion Bixa Orellana (annatto), Gliceryna, PEG-60 Glicerydy migdałowe, Polisorbat 80, Polikwaternium-10, Chlorek sodu, Kwas cytrynowy, Substancja zapachowa (Parfum), Linalool, Geraniol, Citronellol, Benzoesan benzylu, Limonen, Fitynian sodu, Kwas benzoesowy, Fenoksyetanol, Sorbinian potasu, Benzoesan sodu, Annatto (CI 75120), ILN45473
- Producent
- EAN
- 001808499806901808499806918084998069
- Model
- Shampure™
- Waga
- 1080 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- Woda\Aqua\Eau, laurylosiarczan amonu, kokamid Mipa, propanediol, betaina babassuamidopropylowa, olej z nasion Crambe Abyssinica (abisyński), ekstrakt z nasion Bixa Orellana (annatto), Gliceryna, PEG-60 Glicerydy migdałowe, Polisorbat 80, Polikwaternium-10, Chlorek sodu, Kwas cytrynowy, Substancja zapachowa (Parfum), Linalool, Geraniol, Citronellol, Benzoesan benzylu, Limonen, Fitynian sodu, Kwas benzoesowy, Fenoksyetanol, Sorbinian potasu, Benzoesan sodu, Annatto (CI 75120), ILN45473
- Producent
- EAN
- 001808499806901808499806918084998069
Pasuje również do tego

Aveda 18084998090, Kobiety, Wszystkie kolory, Odżywiający, Świecący, Nawilżający, 1000 ml, Butelka, Silikon
333,00 zł/1l
333,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal

Aveda 18084998151, 1000 ml, Szampon, Naturalny, Kobiety, Mocne włosy, Grube włosy, Wszystkie kolory
273,00 zł/1l
273,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal

Aveda 18084998052, 1000 ml, Szampon, Kobiety, Mocne włosy, Wszystkie kolory, Odżywiający
242,80 zł/1l
242,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Aveda Damage Remedy Intensive Restructuring Treatment 150ml, 150 ml, Kobiety, Włosy normalne, Naprawa, Tubka, Water\Aqua\Eau, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Stearalkonium Chloride, Behentrimonium Chloride,...
1 290,47 zł/1l
193,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Aveda 18084019535, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Wzmacniający, Naprawa, Przeciw puszeniu się, Zmiękczający, Wygładzający, Świecący, 200 ml, Tubka
802,60 zł/1l
160,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Aveda Rosemary Mint Oczyszczający szampon do włosów, 250ml
301,68 zł/1l
75,42 zł
Sprzedawca: MANADA

Aveda 18084998083, Kobiety, Mocne włosy, Wszystkie kolory, Odżywiający, Świecący, Nawilżający, 250 ml, Butelka
434,36 zł/1l
108,59 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Aveda 18084998045, 250 ml, Szampon, Naturalny, Unisex, Mocne włosy, Wszystkie kolory
301,68 zł/1l
75,42 zł
Sprzedawca: MANADA

Aveda 18084055038, 1000 ml, Szampon, Kobiety, Włosy normalne, Włosy przetłuszczające się, Cienkie włosy, Wszystkie kolory, Oczyszczający, Świecący
537,00 zł/1l
537,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal

Aveda 18084019481, 200 ml, Szampon, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Wzmacniający, Naprawa, Czyszczenie
671,35 zł/1l
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Aveda Wiśniowo-migdałowa odżywka zmiękczająca
318,04 zł/1l
318,04 zł
Sprzedawca: Tersorte

Aveda Damage Remedy Restructuring Conditioner, Kobiety, Włosy zniszczone, Rozczesywanie, Naprawa, Wygładzający, Zmiękczający, Wzmacniający, 200 ml, Tubka, Quinoa
983,60 zł/1l
196,72 zł
Sprzedawca: somnia24

Aramis Woda toaletowa, 240 ml
1 083,29 zł/1l
259,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Aveda Volumizing Tonic, Lakier do włosów, Unisex, Cienkie włosy, 100 ml, Zwiększanie objętości, Aqueous (Water\Aqua\Eau) Extracts\Extraits Aqueux:Humulus Lupulus (Hops) Extract, Lavandula...
1 166,10 zł/1l
116,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Aveda 18084067994, Krem do włosów, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, 150 ml, Leczenie, Naprawa, Odżywiający, Wygładzający
1 249,87 zł/1l
187,48 zł
Sprzedawca: Tersorte

Clinique Aromatics Elixir, Balsam, Kobiety, 200 ml, Tubka, Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-4, Cocos..., 1 szt.
0,59 zł/1kg
117,19 zł
Sprzedawca: Tersorte

Estée Lauder Youth-Dew, Kobiety, 67 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Różowy, Jaśmin, Konwalia, Przyprawy, Moss, Paczula, Wetiwer
2 032,84 zł/1l
136,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Aveda 18084019306, 150 ml, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Wzmacniający, Zmiękczający, Świecący, Leczenie, Ylang-ylang, Różowy, Majeranek
1 121,80 zł/1l
168,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Aveda 18084811092, Kobiety, Wszystkie kolory, Wygładzający, Świecący, Zmiękczający, 200 ml, Tubka, 1 szt.
715,00 zł/1l
143,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Aveda Damage Remedy Restructuring Shampoo, 250 ml, Szampon, Kobiety, Włosy zniszczone, Naprawa, Wygładzający, Zmiękczający, Wzmacniający, Butelka
743,64 zł/1l
185,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Aveda 18084014370, Unisex, Włosy suche, Wszystkie kolory, Nawilżający, Nawilżający, 250 ml, Tubka
623,20 zł/1l
155,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Clinique Moisture Surge Overnight Mask, Nawilżająca maska, Kobiety, Skóra uniwersalna, Nawilżający, Odżywiający, Spulchnianie, Kremowy, 100 ml
120,15 zł/100ml
120,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Clinique Exfoliating Scrub, Kobiety, Skóra tłusta, Oczyszczający, Wygładzający, Zmiękczający, 1 szt., Krem, Tubka
1,18 zł/1kg
117,58 zł
Sprzedawca: VISO

Ardell Natural Lashes 6 Pairs sztuczne rzęsy 120
99,64 zł
-34,65 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Clinique Beyond Perfecting Foundation + Concealer (15 Beige) 30 ml
5 211,67 zł/1l
156,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

SoftPicks Duże gumowe szczoteczki międzyzębowe 40 szt
50,66 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
43,86 zł
Sprzedawca: Scentist

Clinique, Dramatically Different Jelly, Paraben-Free, Anti-Pollution, Day, Gel, For Eyes & Lips, 125 ml
111,16 zł/100ml
138,95 zł
Sprzedawca: Tersorte

Estée Lauder DayWear, Kobiety, 30 ml, Krem, Skóra mieszana, Skóra sucha, Skóra normalna, Dzień i Noc, Przeciw otępieniu, Nawilżający, Ochrona, Orzeźwiający
439,67 zł/100ml
131,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Clinique Beyond Perfecting Foundation + Concealer, Butelka, Płynny, Skóra mieszana, Skóra sucha, Skóra tłusta, Odcień medium skin, Beżowy, CN 90
5 508,00 zł/1l
165,24 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
super
Mimo, że nie jest to produkt niemiecki, jakość jest bardzo dobra. Używam go już od dłuższego czasu. Poleciła mi go moja córka. Włosy lśnią i jest delikatny.
Oceniono dnia 18 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(614)Liczba wystawionych ocen: 614
1 121,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,28 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l