4,7



Na podstawie 14 opinii
Hantla Gorilla Sports Olympia, plastikowa, 10 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
420,99 zł
21,05 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Obciążniki do hantli i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Hantle PRO I Zestaw hantli od 1,25 kg do 10 kg 30/31 mm do hantli i sztangi I Zestaw hantli do skutecznego treningu z hantlami I Zestaw hantli do domu13,03 zł/1kg
132,86 zł
Sprzedawca: Enero

Więcej informacji o reklamie
Zestaw 2 ciężarków SPORTNOW, Tri-Grip, 2 gumowane obciążenia olimpijskie po 10 kg, bezpieczne do położenia na podłodze, z otworem 5 cm, trzy uchwyty, do podnoszenia ciężarów i treningu siłowego244,90 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
224,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

Więcej informacji o reklamie
Waga Hammertone 10 kg enero fit fi26.513,06 zł/1kg
130,62 zł
Sprzedawca: Enero

Więcej informacji o reklamie
Obciążenia żeliwne 2 x 10 kg MASTER13,34 zł/1kg
280,18 zł
Sprzedawca: QIKtech

GORILLA SPORTS® Obciążniki do hantli – zestaw 30 kg, 2 sztuki po 15 kg, otwór 30 mm, z tworzywa sztucznego – obciążniki, zestaw obciążników do hantli, hantle
17,57 zł/1kg
526,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Gorilla Sports Tarcza powlekana tworzywem sztucznym, wypełnienie cementowe, 10 kg
44,45 zł/1kg
436,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

SCSports, obciążenia żeliwne, 2 sztuki po 10 kg
41,30 zł/1kg
825,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zestaw obciążników MOVIT - 1,25 kg, żeliwny
14,38 zł/1kg
121,00 zł
-48,40 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
72,60 zł
Sprzedawca: Kokiska

Physionics Zestaw obciążeń 2 x 5 kg, 31 mm
38,73 zł/1kg
425,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

GORILLA SPORTS® Talerze obciążające - pojedyncze 1,25-25kg / zestaw 30kg, 50mm, chwytak, żeliwo, guma - talerze obciążające, obciążniki olimpijskie, sztanga, hantle
33,25 zł/1kg
664,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Żeliwne obciążniki 50/51 mm: 2x25kg Podział: 2x25kg
1 380,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Sport-Thieme Obciążnik „Bumper Plate”, czarny, 25 kg
39,84 zł/1kg
995,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Physionics Zestaw obciążeń 2 x 5 kg, 27 mm
4,38 zł/1kg
46,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Zestaw żeliwnych obciążników Marbo Sport 30 kg z otworem ø30/31 mm / 4 x 1,25 kg, 2 x 2,5 kg, 4 x 5 kg
37,87 zł/1kg
1 135,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Sport-Thieme Obciążnik „Bumper Plate”, kolorowy, 15 kg, zielony
51,93 zł/1kg
778,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

VirtuFit Bumper Plate 5 kg (otwór 50 mm)
22,80 zł/1kg
114,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fitwinkel

Dysk do hantli Sport-Thieme „Wettkampf”, odlewany, 5 kg
95,20 zł/1kg
475,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

VirtuFit Bumper Plate 10 kg
30,52 zł/1kg
305,20 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Talerz obciążający z gumową powłoką, hantle, obciążniki, sztuka: 5 kg
497,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Podstawowa sztanga odpowiednia do ukierunkowanego treningu różnych grup mięśni, takich jak triceps. Te solidne dyski są bardzo wytrzymałe, a także wyjątkowo delikatne dla podłogi i pochłaniają wstrząsy. Trenuj z różnymi wersjami obciążonych dysków zgodnie z osobistym poziomem treningu i preferencjami. Informacje o wadze są wygodnie oznaczone na każdym dysku.
Dane techniczne:
- waga: 10 kg
- średnica: 33 cm
- szerokość: 5,7 cm
- średnica otworu: 51 mm
- nadaje się do prętów: 50 mm
- materiał wewnętrzny: sprasowana mieszanka cementowa
- materiał powierzchni: tworzywo sztuczne
- kolor: czarny
Zawartość opakowania:
- 1 x płyta obciążająca
- Kolor
- Czarny
- Producent
- Gorilla Sports
- Długość
- 0.33 m
- Waga
- 20 kg
- EAN
- 4250663107967
- Numer producenta
- 101184-00006-0016
- Kolor
- Czarny
- Producent
- Gorilla Sports
- Długość
- 0.33 m
- Waga
- 20 kg
- EAN
- 4250663107967
- Numer producenta
- 101184-00006-0016
Pasuje również do tego

GORILLA SPORTS® Olimpijskie talerze obciążnikowe - zestaw 30 kg (2 x 15 kg) obciążników, otwór 50 mm, wykonane z tworzywa sztucznego - talerze obciążnikowe, zestaw talerzy obciążeniowych, talerze olimpijskie
17,57 zł/1kg
526,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

MOVIT Profesjonalny chromowany wałek 120 cm, 7,9 kg
41,64 zł/1kg
279,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Składana ławka do ćwiczeń KM-Fit | Wielofunkcyjna, regulowana, obciążenie do 400 kg
290,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Gorilla Sports Zestaw obciążników 2 x 5 kg
43,20 zł/1kg
431,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zestaw hantli SONGMICS, hantle z łączącą stalową rurką, hantle 2 w 1, 2 x 15 kg, trening, trening fitness, podnoszenie ciężarów w domu
278,74 zł
Sprzedawca: Lumarko

SCSports, obciążenia żeliwne, 2 sztuki po 10 kg
41,30 zł/1kg
825,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Gorilla Sports Tarcza powlekana tworzywem sztucznym, wypełnienie cementowe, 10 kg
44,45 zł/1kg
436,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Wielofunkcyjna ławka do ćwiczeń Physionics, udźwig 200 kg
483,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Stojak na hantle 610200 czarny, stalowy, dwuczęściowy, udźwig 200 kg, czarny
269,94 zł
Sprzedawca: Yaheetech

Gorilla Sports Zestaw plastikowych dysków 30 kg, 6 x 5 kg
17,53 zł/1kg
571,99 zł
-46,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
525,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Gorilla Sports Sada, 2 kusy
475,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Physionics Wielofunkcyjna ławka siłowa, 120 x 47 cm
553,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

wielofunkcyjny stojak na sztangę tectake® z plastikowymi nakładkami chroniącymi podłogę
787,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Olimpijskie talerze obciążnikowe GORILLA SPORTS® - zestaw 2,5 kg (2 x 1,25 kg) obciążników, otwór 50 mm, wykonane z tworzywa sztucznego - talerze obciążnikowe, zestaw talerzy obciążeniowych, talerze olimpijskie
159,20 zł/1kg
397,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Physionics Stojak na sztangę i przysiady, nośność 100 kg
502,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

ławka obciążeniowa tectake® z 4-stopniową regulacją 120 x 47 x 114 cm
825,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Ławka do ćwiczeń z hantlami Sportstech BRT500 | Wielofunkcyjna 8 w 1 | System łatwego składania
1 443,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

GORILLA SPORTS® Cable pull tower - do montażu na ścianie, z wyciągiem linowym, drążkiem do podciągania i 2 blokadami sprężynowymi, nośność do 300 kg, czarny - lat pull tower, lat pull station, lat pull machine
1 220,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zestaw hantli SONGMICS, zestaw hantli 12 kg, sześciokąt, hantle neoprenowe
256,49 zł
Sprzedawca: Lumarko

Hantle 24384, 40 kg, z antypoślizgowymi uchwytami, 2 szt., 12 obciążników
602,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zestaw 2 ciężarków SPORTNOW, gumowane obciążenia olimpijskie Tri-Grip 2 x 5 kg, bezpieczne do kładzenia na podłodze, z otworem 5 cm, trzy uchwyty, do podnoszenia ciężarów i treningu siłowego
170,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

Hantla Gorilla Sports chromowana, czarna, 130 cm
217,77 zł/1kg
424,99 zł
-33,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
391,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zestaw 2 hantli 10 kg Yaheetech, hantle sześciokątne, powłoka PVC, odporne na toczenie, do treningu siłowego
239,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

GORILLA SPORTS® Power Rack - z uchwytem do podciągania, wiosłowania, dipów, uchwytem na biceps/triceps, uchwytem na sztangę i talerze obciążeniowe, regulowany, stalowy - multi press, maszyna Smitha, stacja obciążeniowa, klatka siłowa
10 522,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Physionics Zestaw obciążeń 2 x 5 kg, 31 mm
38,73 zł/1kg
425,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Maszyna do ćwiczeń ProfiGym 2000 24808, czarna, 135 x 103 x 201 cm
1 839,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Blender kielichowy TurboTronic electromix max 1200W kruszy lód poj. 1,5L
179,99 zł
Sprzedawca: TurboTronic

Stojak na hantle do 250 kg MOVIT piramida
93,60 zł/1kg
701,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 86% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
86%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
7%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
7%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 stycznia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry stosunek ceny do wydajności
Waga 30 kg
O ile mi wiadomo, nie ma nic tańszego dla tej wagi z otworem 50 mm. Jakość samego produktu jest całkowicie akceptowalna, choć oczywiście nie jest to produkt o wysokiej wydajności.
Oceniono dnia 20 stycznia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Tego właśnie szukałem
Waga 2,5 kg
Po długich poszukiwaniach znalazłem te obciążniki w najniższej cenie. Przesyłka dotarła szybko, a jakość wykonania jest dobra.
Oceniono dnia 16 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Obciążniki 30 kg
Waga 30 kg
Do góry... z przyjemnością jeszcze raz
Oceniono dnia 20 stycznia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko świetnie
Waga 1,25 kg
Może trochę za szeroka jak na niską wagę, ale poza tym bardzo dobra!
Oceniono dnia 20 stycznia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko super
Waga 4,79 kg
Nie ma na co narzekać, przystępna cena i dobre wykonanie.
Oceniono dnia 14 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Podoba mi się jakość
Waga 4,79 kg
Solidny produkt
Oceniono dnia 20 stycznia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo zadowolony
Waga 20 kg
Doskonale uzupełnia moją domową siłownię.
Oceniono dnia 24 stycznia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko na wierzchu
Waga 30 kg
Bardzo szybka dostawa dobry produkt
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw 4 hantli SPORTNOW, 2 x 5 kg/7,5 kg, zestaw talerzy, talerze do sztangi 2,5 cm, otwór Ø 25 mm, kolor czarny
193,90 zł
Sprzedawca: AOSOM-DE
7,76 zł/1kg

Obciążniki olimpijskie, 2 x 5,0 kg, biały polietylen
1 351,99 zł
Sprzedawca: Netsilla
270,40 zł/1kg

HMS Talerz Olimpijski Ogumowany TOG25 2 x 25 kg
1 127,72 zł
Sprzedawca: Sport-Home_pl
22,55 zł/1kg

Obciążnik olimpijski z poliuretanu, 25 kg
1 122,99 zł
Sprzedawca: Netsilla
44,92 zł/1kg

Zestaw olimpijskich obciążników, 0,5–2,5 kg, 5 par
993,99 zł
Sprzedawca: Netsilla
66,27 zł/1kg

Obciążnik olimpijski z poliuretanu, 20 kg
855,99 zł
Sprzedawca: Netsilla
42,80 zł/1kg

Stojak na obciążniki Yaheetech Stojak na obciążniki z 2 stojakami na sztangi i 4 gniazdami Stojak na obciążniki na kółkach Stojak na obciążniki Stojak na obciążniki z możliwością obciążenia do 136 kg
257,08 zł
-8,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
249,00 zł
Sprzedawca: Yaheetech
32,34 zł/1kg

Obciążnik olimpijski o wadze 25 kg do treningu siłowego
668,99 zł
Sprzedawca: Netsilla
26,76 zł/1kg

Obciążnik olimpijski z poliuretanu, 15 kg
680,99 zł
Sprzedawca: Netsilla
45,40 zł/1kg

Zestaw obciążeń żeliwnych gumowanych 30kg REBEL ACTIVE
405,56 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
13,52 zł/1kg

Zestaw 2 hantli SPORTNOW, 2 ciężarki po 20 kg, zestaw talerzy, talerze do sztangi 5 cm, otwór Ø 50 mm, kolor czarny
523,90 zł
Sprzedawca: AOSOM-DE
13,10 zł/1kg

Obciążenie żeliwne olimpijskie 2x15kg REBEL ACTIVE
496,61 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
33,11 zł/1kg

Zestaw 2 ciężarków SPORTNOW, Tri-Grip, 2 gumowane obciążenia olimpijskie po 10 kg, bezpieczne do położenia na podłodze, z otworem 5 cm, trzy uchwyty, do podnoszenia ciężarów i treningu siłowego



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
244,90 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
224,90 zł
Sprzedawca: AOSOM-DE

Hantle PRO I Zestaw hantli od 1,25 kg do 10 kg 30/31 mm do hantli i sztangi I Zestaw hantli do skutecznego treningu z hantlami I Zestaw hantli do domu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
132,86 zł
Sprzedawca: Enero
13,03 zł/1kg

Zestaw żeliwnych obciążników PROIRON, różne obciążenia, do sztangi 2,5 cm
726,54 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Talerze olimpijskie PROIRON 50mm Hartgummi 5-25kg 2x5KG
645,03 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
64,50 zł/1kg

Zestaw żeliwnych obciążników PROIRON 1,25 kg - 10 kg, sztanga 2,5 cm - różne rozmiary
404,44 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw żeliwnych obciążników PROIRON, różne obciążniki do hantli 2,5 cm
304,96 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
243,97 zł/1kg

Zestaw 4 hantli SPORTNOW, 2 x 5 kg/10 kg, zestaw talerzy, talerze do sztangi 2,5 cm, otwór Ø 25 mm, kolor czarny
234,90 zł
Sprzedawca: AOSOM-DE
7,83 zł/1kg

Obciążniki olimpijskie, 2 x 1,5 kg, podnoszenie ciężarów
247,99 zł
Sprzedawca: Netsilla
82,66 zł/1kg