Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Forma do stylizacji żywności Ibili 10x6cm
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
29,18 zł
+ 15,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Pierścienie do deserów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Zestaw foremek do musów ze stali nierdzewnej 5x5x5 cm 8 sztuk226,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Więcej informacji o reklamie
Pierścień Orion do formowania naczyń Pierścień do żywności / forma do ciasta Pierścień do ciasta Okrągła forma do pieczenia ze stali nierdzewnej18,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Więcej informacji o reklamie
Pierścienie do ciast ze stali nierdzewnej Orion QUADRAT18,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Forma do stylizacji żywności Ibili 12x4, 5cm
108,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Tefal Crispybake Madeleines J4172614
433,39 zł
-51,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
382,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

APS Schaumspeiseringe / -formen Schaumspeisering 94
37,38 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

GEFU Dessert- und Vorspeisenringe FORMA 2 Stück
123,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zestaw 2 pierścieni do pieczenia - Metaltex
132,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Sambonet Schaumspeisenring 8 Edelstahl Rostfrei 47532-08
8,07 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Patisse pierścień prostokątny ze stali nierdzewnej 9x3cm P02112
47,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Pasticceria Paderno Eistortenring 9x11cm Edelstahl Rostfrei 47534-10
19,67 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Küchenprofi Dessert- und Speisenringe 905052800 4007371051873
51,40 zł
Sprzedawca: MARKA24

Berndorf Vorspeisen- und Dessertringe
100,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Jedzenie na blistrze
25,85 zł
Sprzedawca: VISO

LAUTERJUNG Dariolform 18/10, hochglanzpoliert, Höhe: 60 mm, ø: 65 mm
57,45 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

Ibili Forma do pierścionka ze stali nierdzewnej 6x4.50 Cm Srebrny Srebrny Jeden Rozmiar
65,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

METALTEX Allzweck-Kochringe inoxfarben – 6er Vorteilset
130,09 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Moussering, Ø 7,5 cm
18,86 zł
Sprzedawca: getgastro

GEFU FORMIDABLE, Pierścień do ciasta, Okrągły, 3 cm, 4 cm, 5 cm, 6 szt.
162,09 zł
Sprzedawca: PolisElectro
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ułatw sobie proces wycinania wszystkiego, co przyjdzie Ci do głowy w kuchni. Uzyskaj precyzyjne i doskonałe rezultaty dzięki tej wytrzymałej i mocnej krajarce. Można ją myć w zmywarce.
Precyzyjne i wysokiej jakości noże o średnicy 10 cm i wysokości 6 cm, które można nabyć w bardzo ekskluzywnej cenie.
- Średnica
- 10 cm
- Materiał
- Stal nierdzewna
- Kolor
- Srebrny
- Producent
- IBILI MENAJE, S.A.
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8411922070095
- Numer producenta
- 716110
- Średnica
- 10 cm
- Materiał
- Stal nierdzewna
- Kolor
- Srebrny
- Producent
- IBILI MENAJE, S.A.
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8411922070095
- Numer producenta
- 716110
Pasuje również do tego

Barwniki spożywcze czerwony, żółty, niebieski 60 g
296,67 zł/1kg
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zenker 7402, Forma do ciasta, Okrągły, Płaska powierzchnia, 230 °C, Czarny, Czarny
254,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Lares Dessert-Ring 4er-Set mit Ausdrückhilfe 10 cm 6074
96,92 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Forma do stylizacji żywności Ibili 9x6cm
28,00 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,05 zł
Sprzedawca: VISO

Varta Day Light Multi LED F20, Latarka ręczna, Czarny, Srebrny, Żółty, Tworzywo sztuczne ABS, Aluminium, Guma, LED, 9 lamp(y), 40 lm
43,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kamera cyfrowa dla dzieci HD Kamera cyfrowa dla dzieci Kamera studencka dla 3-10 lat Selfie Video 2-calowy ekran LCD Prezent urodzinowy 3MP 1080P Niebieski Retoo
28,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Zestaw 5 blach do pieczenia RD45006
110,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Forma do stylizacji żywności Ibili 12x6cm
32,71 zł
Sprzedawca: VISO

Słuchawki bezprzewodowe Grundig Bluetooth – bezprzewodowe słuchawki douszne z mikrofonem – sterowanie dotykowe – dioda LED wskazująca poziom naładowania – 7 godzin odtwarzania – 2 godziny ładowania
179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

APS Schaumspeiseringe / -formen Schaumspeisering 94
37,38 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Relaxdays 10039634, 1 szt.
123,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

FunCakes Fondant Rosa Pastel Pink 250 g
707,60 zł/1kg
176,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
99,89 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

CONTACTO Pierścień do potraw z pianki, okrągły, wysokość: 60 mm, ø: 60 mm
19,57 zł
Sprzedawca: getgastro

RBV Birkmann 143333, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 45 mm, 8 cm, 1 szt.
17,10 zł
Sprzedawca: MARKA24

Regulowana tortownica ze stali nierdzewnej, średnica 16-30 cm, wysokość 15 cm, odporna na temperaturę, ze skalą i dźwignią zaciskową, akcesoria do pieczenia, Retoo
12,89 zł
Sprzedawca: Retoo

WMF 32.0100.4390, Metaliczny, 25 szt.
95,50 zł
Sprzedawca: TR8

Bateria kuchenna Homelody z 2 rodzajami strumienia, bateria kuchenna rozciągliwa, bateria zlewozmywakowa, bateria kuchenna ze stali nierdzewnej
238,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Homelody

Pickerd decor aromat waniliowy w proszku ze zmielonymi strąkami wanilii 100g
146,20 zł/1kg
14,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

GEFU FORMIDABLE, Pierścień do ciasta, Okrągły, 3 cm, 4 cm, 5 cm, 6 szt.
162,09 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Różowy topper na tort Disney Princess wykonany z jadalnego papieru
50,99 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
37,84 zł
Sprzedawca: TR8

DR. Oetkter Marzipan Blanket 300g
107,50 zł/1kg
32,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Stojak na ciasto 28 cm + szpatułki 3 szt
260,63 zł/1kg
108,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dr Oetker Żelatyna Fix szybkie i łatwe przygotowanie 30g
304,00 zł/1kg
9,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 181,90 zł/1l
418,19 zł
Sprzedawca: Sykz

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mini forma do pieczenia, okrągła, ze stali nierdzewnej, do musów i deserów, 1 sztuka
198,47 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw foremek do musów ze stali nierdzewnej 5x5x5 cm 8 sztuk
226,83 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Pierścienie do ciast ze stali nierdzewnej Orion QUADRAT
18,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Pierścień Orion do formowania naczyń Pierścień do żywności / forma do ciasta Pierścień do ciasta Okrągła forma do pieczenia ze stali nierdzewnej
18,99 zł
Sprzedawca: Vilde