4,8



Na podstawie 12 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
ALSAN FLASHING QUADRO | Żywica hydroizolacyjna | 5,0 kg/pojemnik RAL 7012 szary bazaltowy
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
1090,99 zł
262,26 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Impregnaty do fug i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Szlam uszczelniający Remmers MB 1K Rapid 10kg50,81 zł/1kg
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
MAPEI KERAPOXY 144 Zaprawa fugowa na bazie żywicy epoksydowej 2 kg150,72 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
ALSAN 104 Spray 1 puszka (0,5 kg) Podkład do metalu | do wszystkich podłoży metalowych, takich jak stal, aluminium, cynk, miedź | do przygotowania pod ALSAN PMMApoliuretan i żywice uszczelniające443,10 zł/1l
221,55 zł
Sprzedawca: Uniqstone

Więcej informacji o reklamie
SOUDAL Wodoodporna masa uszczelniająca Wasserstopp – impregnacja wodoodporna 0,75 l124,13 zł/1l
93,10 zł
Sprzedawca: MasterBau

Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 8,3kg
73,01 zł/1kg
605,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Gotowa do użycia płynna masa uszczelniająca SimpleBau F1 Ultraflex, 15 kg
50,60 zł/1kg
758,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zestaw do Hydroizolacji Zaprawa Uszczelniająca 2K 10kg Grunt 1l Taśma B04 10m Narożniki Level+ SET27
193,99 zł/1l
193,99 zł
Sprzedawca: Izosklep

Folia w płynie zewnętrzna na drewno na płytki Level+ FLÜSSIGFOLIE PROFI 1K L+19 4 kg
19,99 zł/1l
59,96 zł
Sprzedawca: Izosklep

OELLERS Diffusil zestaw barier poziomych 3x5L z pompą wtryskową i pakerem do krzemionkowania przeciw wilgoci w ścianach / murach
161,20 zł/1l
2 417,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Płynny plastik Enkopur srebrnoszary 12,5 kg do izolacji połączeń dachowych
152,56 zł/1l
1 956,99 zł
-50,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 906,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Enke Enkopur mini zestaw startowy do hydroizolacji dachów Zestaw do hydroizolacji dachów składający się z 9 części
183,57 zł/1kg
1 284,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

weber.tec Superflex D24 Reaktivabdichtung 24kg
60,37 zł/1kg
1 448,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Enke Enkopur w kolorze czarnym, płynny plastik, płynna żywica do powierzchni dachowych 12,5 kg
150,61 zł/1kg
1 957,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

OTTOFLEX Folia w płynie Kompozytowa folia wodoodporna w płynie 12 kg
59,50 zł/1kg
746,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

2K Szlam uszczelniający do basenów betonowych na zewnątrz SL430 Szary - 10 kg
114,90 zł/1kg
1 148,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

vdw 815 plus 2-komponentowa zaprawa do spoinowania 10 kg naturalna
84,70 zł/1kg
846,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg
29,00 zł/1kg
724,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

ARDEX X 7 G FLEX Flexmörtel 25kg
23,04 zł/1kg
575,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis artykułu
ALSAN FLASHING QUADRO to jednoskładnikowa żywica poliuretanowa do wykańczania detali i połączeń między powierzchniami podłogowymi a elementami wznoszącymi się zgodnie z ETAG 005 o najwyższej klasie naprężenia.
Zakres zastosowania
ALSAN FLASHING QUADRO to żywica hydroizolacyjna do wykonywania bezpłomieniowych detali i połączeń na podłożach wrażliwych na ciepło między powierzchniami podłogowymi a wznoszącymi się elementami konstrukcyjnymi hydroizolacji dachów i budynków.
Zastosowanie
Przygotować podłoże: Podłoże musi być wolne od składników nieprzylepnych i substancji zmniejszających przyczepność.
Mieszanie: Dokładnie wymieszać żywicę przed użyciem.
Aplikacja: ALSAN FLASHING QUADRO nakłada się odpowiednim wałkiem lub pędzlem. Zasadniczo ok. 2/3 żywicy należy nakładać pod włókninę, a 1/3 na włókninę "mokre na mokre". Zakłady włókniny powinny mieć co najmniej 5 cm szerokości. Żywica powinna być również nakładana pomiędzy warstwami włókniny. ALSAN Flashing Quadro nie powinien być nakładany wyżej niż 5 - 10 mm nad wzmocnieniem z włókniny.
Warunki obróbki:
Temperatura podłoża lub otoczenia: min. 5°C do maks. 35°C
Wilgotność podłoży mineralnych: maks. 5% wagowo
Wilgotność drewna: 16% objętościowo
Wilgotność powietrza: maks. 80%
Temperatura podłoża musi wynosić co najmniej 3°C powyżej punktu rosy podczas aplikacji i utwardzania.
Obszar aplikacji
- Gęstość w 23°C: 1,19 g/cm³
- Lepkość w 23°C: 7500 mPas
- Zawartość ciał stałych: 85%
- Twardość Shore A: 42
- Przepuszczalność pary wodnej µ: 8022
- Sd (3,0 kg/m²): 19,3 m
- Sd (2,0 kg/m²): 12,8 m
- Odporność na deszcz: ok. 4 godziny
- Można po niej chodzić: ok. 6 godzin
- Maksymalny czas ponownego malowania: 72 godziny, po tym czasie powierzchnię należy przygotować za pomocą ALSAN System Cleaner.
Akcesoria systemowe
ALSAN Fleece
Przechowywanie, transport i okres trwałości
Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w chłodnym, suchym, zabezpieczonym przed mrozem, nieotwieranym i niemieszanym miejscu przez co najmniej 6 miesięcy. Należy również unikać bezpośredniego nasłonecznienia pojemników na placu budowy. Otwarte pojemniki mają ograniczony okres trwałości.
Utylizacja
Utwardzony materiał może być utylizowany jako odpad budowlany. Pojemniki i pozostały materiał muszą być utylizowane oddzielnie jako odpady niebezpieczne.
Uwagi
Informacje zawarte w niniejszym arkuszu danych dotyczą odpowiedniego produktu dostarczonego przez Soprema Deutschland. Należy pamiętać, że informacje mogą się różnić w innych krajach.
Powyższe informacje, w szczególności sugestie dotyczące przetwarzania i stosowania naszych produktów, opierają się na naszej wiedzy i doświadczeniu w normalnych warunkach. Porady dotyczące zastosowań technicznych są udzielane zgodnie z naszą najlepszą wiedzą. Jednak różne wymagania dotyczące przedmiotu w najróżniejszych warunkach pracy sprawiają, że przetwórca musi sprawdzić przydatność. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w interesie postępu technicznego lub ulepszania naszych produktów.
Aktualnie obowiązujące informacje można znaleźć w karcie charakterystyki. Należy przestrzegać zasad ochrony osobistej. Kod GIS:poliuretan 50
Charakterystyka
- ETAG 005
- Okres użytkowania: W3; Ładowność: P1 - P4
- Strefa klimatyczna: M, S; Nachylenie dachu: S1 - S4
- Temperatura powierzchni: TL4/TH4
- Jednoskładnikowy
- Łatwy w aplikacji
- Zawiera rozpuszczalniki
- Może być stosowany na drewnie, wielu metalach, twardym PVC i podłożach mineralnych bez podkładu
- ALSAN 103 musi być stosowany na FPO/TPO
- Kolor RAL 7040 i RAL 7012
Czyszczenie narzędzi
W przypadku przerwania pracy lub po jej zakończeniu narzędzia należy dokładnie wyczyścić za pomocą ALSAN System Cleaner w okresie przydatności do użycia.
- Waga
- 5000 g
- Zawartość
- 4.16 l
- Model
- ALSAN FLASHING QUADRO
- EAN
- 4260574520137
- Numer producenta
- A109421
- Producent
- SOPREMA Mannheim
- Waga
- 5000 g
- Zawartość
- 4.16 l
- Model
- ALSAN FLASHING QUADRO
- EAN
- 4260574520137
- Numer producenta
- A109421
- Producent
- SOPREMA Mannheim
Pasuje również do tego

Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 8,3kg
73,01 zł/1kg
605,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 25kg
45,04 zł/1kg
1 125,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Remmers Kiesol MB Grundierung 5 Liter
132,60 zł/1l
662,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

SONNI Kabina prysznicowa Drzwi przesuwne Drzwi wnękowe Drzwi prysznicowe 100 x 185 cm Drzwi prysznicowe Szkło ESG 5mm
1 073,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonni24

SONNI narożna kabina prysznicowa 120x90x185cm narożna kabina prysznicowa drzwi przesuwne podwójne drzwi prysznicowe ESG szklany prysznic
1 626,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sonni24

Apple Lightning - USB, 2 m, Lightning, USB A, Biały, USB 2.0, iPhone 5/5c/5s, iPad 4 gen, iPad mini, iPod nan 7 gen, iPod touch 5 gen
31,50 zł/1m
63,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

grillas® podpałka 10 kg wełna drzewna podpałka do grilla podpałka do drewna
20,00 zł/1kg
199,96 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: DWD-Company

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Laser krzyżowy profi 4D Laser Level 16 Lines Green 360º Rotary Automatyczny laser krzyżowy (zasięg roboczy: 25 m) ze statywem o regulowanej wysokości 1,2 m 3, baterią 2X, funkcją sterowania głosowego, ochroną przed kurzem i wodą IP54
219,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: PrimePick

FCH Składana altana 3 x 3 m Składany wodoodporny namiot ogrodowy, ochrona UV 50+ Altany i namioty imprezowe Namiot z 4 stronami na kemping / ogród / wesele / plażę, szary
430,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Zamek wpuszczany Zamek ramowy rurowy 90 /20 lewy / prawy z szyldem Galwanizowany
193,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Gotowa do użycia płynna masa uszczelniająca SimpleBau F1 Ultraflex, 15 kg
50,60 zł/1kg
758,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PALNIK SIEVERT SET PRO 88 m. z walizką wąż do propanu 5 m i regulator ciśnienia 4 bar. SIEVERT 346074
583,73 zł
-15,44 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
568,29 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Zestaw do Hydroizolacji Taśma B04-20mb, Narożniki-6szt, Mankiety 3szt, LEVEL+ SETB3
133,33 zł/1kg
133,33 zł
Sprzedawca: Izosklep

Apple iPhone 14 pro 5G 6 GB RAM, Pamięć: 256 GB, Kolor: złoty
5 985,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Szkło wodne potasowe LEVEL+01 Nierozcieńczone 100% 5L Impregnacja Uszczelnienie Ochrona drewna
13,33 zł/1l
66,66 zł
Sprzedawca: Izosklep

Wysuwane aluminiowe gniazdo podtynkowe, 2-krotne I USB I LAN
490,00 zł
Sprzedawca: HAVA

Podwójna ładowarka akumulatorów PARKSIDE® 20 V "PDSLG 20 B1", 2 x 4,5 A
297,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

2x stalowy składany kozioł roboczy Regulowana wysokość kozła roboczego do 1300 kg Składany kozioł roboczy
1 058,99 zł
-30,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 028,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Czarne okucie drzwiowe ERGO do drzwi pokojowych Okucie drzwiowe; Klamka drzwiowa; Klamka drzwiowa
130,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Drzewo oliwne Olive „Oferta” 150–180 cm, , odporne na zimę, Olea Europaea
1 330,99 zł
-200,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 130,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Walizka na narzędzia z pianą 10kg HEAVY Kisrtenberg KHV40P-S411
47,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Elektrownia balkonowa 2048Wh Growatt NOAH 2000 z mocą wejściową 1800W PV IP66 dla elektrowni balkonowej
2 765,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

ZMH LED Strip 20m inteligentny RGB 16 milionów zmiana koloru świecące Boże Narodzenie Party Bar Dekoracja wnętrz
132,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: ZMH

Kabanos exclusive wieprzowy 105 g Tarczyński
100,18 zł/1kg
11,02 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Wiltec przyczepka rowerowa dla psa 220x700x78cm czerwono-czarna z bezpiecznym sprzęgłem obrotowym, przyczepka rowerowa z moskitierą i pokrowcem przeciwdeszczowym
513,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec

Zestaw do Hydroizolacji Folia w Płynie 12kg Taśma uszczelniająca 20mb Mata 2mb Środek Gruntujący 2l Łazienka Prysznic Level+ SET341
150,00 zł/1l
299,99 zł
Sprzedawca: Izosklep

Zestaw do Hydroizolacji Zaprawa Uszczelniająca 2K 10kg Grunt 1l Taśma B04 10m Narożniki Level+ SET27
193,99 zł/1l
193,99 zł
Sprzedawca: Izosklep

Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Tytan
6 431,50 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: LVS-Handel
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 83% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
83%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
17%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobra jakość
Bardzo dobre uszczelnienie przed wilgocią
Oceniono dnia 23 stycznia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bez zarzutu
Dostarczone bardzo szybko zgodnie z zamówieniem. Znamy ten produkt.
Oceniono dnia 9 maja 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsza cena
Znam ten produkt od dłuższego czasu i jestem w pełni zadowolony.
Oceniono dnia 12 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Alsan Quadro
Dość drogi, ale najlepszy produkt
Oceniono dnia 1 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 października 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 października 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + pistolet iniekcyjny
2 624,95 zł
Sprzedawca: MasterBau
4 772,64 zł/1l

SCHOMBURG ASO-Dichtband-2000, taśma uszczelniająca, uszczelnienie 20 cm/50 m
2 053,39 zł
Sprzedawca: MasterBau

SCHOMBURG Aquafin i380 Krem iniekcyjny do izolacji poziomej 5 l, biały



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 689,28 zł
Sprzedawca: MasterBau
337,86 zł/1l

Zestaw 6 x 550 ml: Schomburg Aquafin i380, krem do natrysku, uszczelnienie, blokada pozioma



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 291,30 zł
Sprzedawca: MasterBau
391,30 zł/1l

Mata izolacyjna DURAL DURABASE CI++ (szerokość 100 cm), żółta, 30 m²



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 050,00 zł
Sprzedawca: Uniqstone
95,45 zł/1kg

12 szt. Remmers – uszczelniacz akrylowy do fug 100, biały, 600 ml
656,23 zł
Sprzedawca: MasterBau
91,14 zł/1l

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Elastyczny szlam uszczelniający Hydroizolacja 35 KG Szary A+B



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
643,53 zł
Sprzedawca: MasterBau
18,39 zł/1kg

Pianka budowlanapoliuretan CERESIT GREEN Q 12 x 750 ml – pianka rozprężna
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau
56,45 zł/1l

Szlam uszczelniający Remmers MB 1K Rapid 10kg
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau
50,81 zł/1kg

KNAUF AQUAPANEL Fugenspachtel grau 20 kg
495,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
24,77 zł/1kg

Płynna hydroizolacja Ceresit CL 50 SUPER EXPRESS 2-K
431,84 zł
Sprzedawca: MasterBau
34,55 zł/1kg

ATLAS WODER DUO 16 kg – dwuskładnikowa hydroizolacja
326,00 zł
Sprzedawca: MasterBau
20,38 zł/1kg

SCHOMBURG Aquafin i380 Bariera pozioma Hydroizolacja suchej ściany piwnicy 550 ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
228,62 zł
Sprzedawca: MasterBau
415,67 zł/1l

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Mineralne uszczelnienie szlamowe Ściana Podłoga Hydroizolacja 25 KG Szary



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
203,22 zł
-4,24 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
198,98 zł
Sprzedawca: MasterBau
198 979,99 zł/1l

Dewepro 314860



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
169,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
8,47 zł/1kg

CERESIT CL51 Folia uszczelniająca 1K 5 kg Wodoodporna, elastyczna masa uszczelniająca 1K
178,66 zł
-9,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,30 zł
Sprzedawca: MasterBau
33,86 zł/1l

Pióro do fug między płytkami, marker do renowacji fug w łazience i kuchni, wodoodporny środek do renowacji fug – CeramicTilePen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,79 zł
Sprzedawca: Netscroll

MAPEI KERAPOXY 144 Zaprawa fugowa na bazie żywicy epoksydowej 2 kg
150,72 zł
Sprzedawca: MasterBau

Sika Silicone 290dc 300ml przezroczysty przezroczysty jeden rozmiar
136,75 zł
Sprzedawca: SmartSailSaver
455,83 zł/1l

Ceresit Fuga CE 40 Klinkier, 5 kg
143,94 zł
Sprzedawca: MasterBau
28,79 zł/1kg