4,4



Na podstawie 7 opinii
Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 8,3kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
605,99 zł
73,01 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Impregnaty do fug i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Szlam uszczelniający Remmers MB 1K Rapid 10kg50,81 zł/1kg
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
KNAUF AQUAPANEL Fugenspachtel grau 20 kg24,77 zł/1kg
495,35 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
Dewepro 3148608,47 zł/1kg
169,35 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
Ceresit Grout CE 40 balibrown, 5 kg27,10 zł/1kg
135,48 zł
Sprzedawca: MasterBau

Zaprawa uszczelniająca Level+ BALKONABDICHTUNG 2K L+10 - 80 kg
10,25 zł/1kg
819,88 zł
Sprzedawca: Izosklep

Zaprawa uszczelniająca Level+ BALKONABDICHTUNG 2K L+10 - 20 kg
9,20 zł/1kg
183,99 zł
Sprzedawca: Izosklep

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Silbergrau
171,61 zł/1l
53,20 zł
Sprzedawca: SABTRADE

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Mittelbraun
171,61 zł/1l
53,20 zł
Sprzedawca: SABTRADE

Zaprawa uszczelniająca LEVEL+ Dichtschlämme 2K SUPER FLEX L+22 - 60KG
11,16 zł/1kg
669,54 zł
Sprzedawca: Izosklep

ATLAS KERAMIKFUGENMÖRTEL - 211 Zement 2kg
16,00 zł/1kg
32,00 zł
Sprzedawca: Metalplus

Puszka wypełniacza Prestolith 2K bez azbestu i silikonu 2000g
59,51 zł/1kg
143,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Folia w płynie Level+ FLÜSSIGFOLIE IN L+08 1,5kg
22,12 zł/1l
22,12 zł
Sprzedawca: Izosklep

Abdichtungsbahn - BOSTIK - Waterstop - Leckreparatur - 1 kg Topf - Grau
239,59 zł/1kg
277,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Discountic

Folia w płynie Level+ FLÜSSIGFOLIE IN L+08 14kg
13,36 zł/1l
133,60 zł
Sprzedawca: Izosklep

Klej + uszczelniacz 11FC Sikaflex, szary
203,93 zł/1l
61,18 zł
Sprzedawca: SABTRADE

Decotric Decofill Filler Gips szpachlowy do wnętrz 2000g
9,70 zł/1kg
23,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sopro KeramikSilicon 310ml Pergamon 27
96,45 zł/1l
29,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone

Mapei KERACOLOR FF Flexfuge 114 Anthrazit
15,63 zł/1kg
78,17 zł
Sprzedawca: Eoshop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Szlam uszczelniający Remmers Multi-Baudicht MB 2K
Uwaga: Przed nałożeniem Multi-Baudicht MB 2K Dichtungsschlämme podłoże należy zagruntować preparatem Remmers Kiesol MB. Powłoka nakładana jest po wyschnięciu.
Wielofunkcyjna hydroizolacja strukturalna.
Łączy w sobie właściwości elastycznych, mostkujących rysy, mineralnych szlamów uszczelniających MDS (AbP zgodnie z PG-MDS/FPD) i powłok bitumicznych PMBC (raport U zgodnie z DIN EN 15814)Obszar zastosowania:
- Szybka hydroizolacja
- Hydroizolacja nowych budynków
- Pozioma hydroizolacja w ścianach i pod nimi
- Późniejsza hydroizolacja strukturalna zgodnie z WTA
- Głębokość instalacji > 3 m w gruncie
- Zatwierdzony do łączenia z wodoodpornymi konstrukcjami betonowymi
- Hydroizolacja podstawy i punktu bazowego
- Hydroizolacja zespolona (AiV)
- Mostek sczepny na starym bitumie
- Naprawa hydroizolacji dachów płaskich (< 1m²) na betonowych powierzchniach dachowych, które nie są zadaszone
Właściwości:
- Testowane mostkowanie rys powyżej 3 mm (zgodnie z DIN EN 14891)
- Szybkie schnięcie i sieciowanie po 18 godzinach w temperaturze 5°C i wilgotności względnej 90%
- Spełnia wymagania testowe dla PMBC
- Sprawdzona odporność na radon
- Nie zawiera rozpuszczalników
- Nie zawiera bitumu
- Odporny na ciśnienie wody
- Wysoka wytrzymałość kleju na rozciąganie
- Bardzo dobra przyczepność nawet na podłożach innych niż mineralne
- (np. tworzywa sztuczne, metale itp.)
- Wysoka elastyczność, sprężystość i mostkowanie pęknięć
- Możliwość wczesnego pokrycia (= 4h)
- Odporność na promieniowanie UV
- Odporność na mróz i sól odladzającą
- Może być malowana i tynkowana
- Może być szlamowany, malowany, wyrównywany i natryskiwany
Wymagania dotyczące podłoża:
- Podłoże musi być równe, nośne, suche, czyste, odpylone i wolne od oleju, smaru i środków zmniejszających przyczepność.
- Podłoża niemineralne muszą być szorstkie.
Przygotowanie:
- Usunąć zadziory i pozostałości zaprawy.
- Sfazować lub załamać narożniki i krawędzie.
- Osadzić taśmy uszczelniające z serii Tape VF w materiale i zaokrąglić < 20 mm.
- Alternatywnie, utworzyć zaokrąglenie uszczelniające za pomocą odpowiedniej zaprawy.
- Uszczelnić wgłębienia > 5 mm odpowiednim wypełniaczem lub MB 2K zmieszanym z Selectmix RMS (MV 1:1 do 1:3).
- W przypadku przepustów, zszorstkować rury KG papierem ściernym, oczyścić rury metalowe i w razie potrzeby przeszlifować.
- W razie potrzeby zapewnić ochronę przed wilgocią.
- Chłonne podłoża mineralne zagruntować preparatem Kiesol MB.
- Nałożyć warstwę drapaną produktu jako warstwę kontaktową i zapobiegającą powstawaniu pęcherzy (ok. 500 g MB 2K/m²).
Przechowywanie / Okres przydatności do użycia: Przechowywać w nieotwartym oryginalnym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu chronionym przed mrozem przez co najmniej 9 miesięcy od daty produkcjiod daty produkcji.
Zużycie:
- Co najmniej 1,1 kg/m²/mm grubości suchej warstwy Grubości warstw i zużycie w przypadku stosowania jako MDS mostkujący rysy w obszarach wewnętrznych i zewnętrznych: Patrz tabela zużycia pod przykładami zastosowań.
- Dokładne wymagania należy określić na wystarczająco dużej powierzchni testowej.
Remmers Kiesol MB Primer 5L
Opis produktu:
- Poprawia przyczepność do podłoża
- Środek hydrofobowy
- Ujędrniający
- 2x 2,4 kg proszku + 2x 1,75 kg polimeru
Obszary zastosowania:
- Składnik systemu do hydroizolacji budynków
- Chłonne podłoża mineralne
Zużycie:
- Około 100 - 200 ml/m² w zależności od podłoża
- Dokładne zapotrzebowanie należy określić na odpowiednio dużej powierzchni testowej.
Karta charakterystyki Remmers Multi-Baudicht MB 2K | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karta charakterystyki | Karta charakterystyki składnika proszkowego | ||||||
| Zaktualizowana przez dostawcę w dniu | 07.09.2016 | ||||||
Bezpieczeństwo pracy i magazynowanie | |||||||
| H-GHS | H319 Powoduje poważne podrażnienie oczu. | ||||||
| P | Należy przestrzegać sekcji 2.2 karty charakterystyki P101 W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy mieć pod ręką pojemnik lub etykietę produktu. P102 Przechowywać w miejscu niem dla dzieci. P103 Należy uważnie przeczytać wszystkie instrukcje i postępować zgodnie z nimi. P280 Nosić rękawice ochronne/ odzież ochronną/ ochronę oczu/ ochronę twarzy/ ochronę słuchu/? P305+P351+P338 W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, usunąć soczewki kontaktowe. Kontynuować płukanie. P337+P313 W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. | ||||||
| Klasy przechowywania | 11 Palne substancje stałe, których nie można przypisać do żadnej z wyżej wymienionych klas LGK | ||||||
| Klasa zagrożenia dla wody | 1 - w niewielkim stopniu niebezpieczny dla wody | ||||||
Zagrożenia | |||||||
| Hasło ostrzegawcze | Uwaga | ||||||
| Piktogramy GHS | GHS07 Niebezpieczny dla zdrowia | ||||||
Składniki | |||||||
| |||||||
Karta charakterystyki | |
|---|---|
| Karta charakterystyki | Karta charakterystyki składnika ciekłego |
| Zmieniona przez dostawcę w dniu | 24.05.2017 |
Bezpieczeństwo pracy i przechowywanie | |
| Klasy przechowywania | 10 Ciecze łatwopalne, których nie można przypisać do żadnej z wyżej wymienionych klas LGK |
| Klasa zagrożenia dla wody | 1 - w niewielkim stopniu niebezpieczny dla wody |
Zagrożenia | |
| dodatkowe informacje | EUH208 Zawiera: 1,2-benzizotiazol-3(2H)-on, mieszanina: 5-chloro-2-metylo-2H-izotiazol-3-on [nr WE 247-500-7] i 2-metylo-2H-izotiazol-3-on [nr WE 220-239-6] (3:1). Może powodować reakcje alergiczne. |
Karta charakterystyki Remmers Kiesol Primer | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karta charakterystyki | Karta charakterystyki.pdf | |||||||||
| Zmieniona przez dostawcę w dniu | 20.05.2016 | |||||||||
Bezpieczeństwo pracy i magazynowanie | ||||||||||
| H-GHS | H315 Działa drażniąco na skórę. H319 Powoduje poważne podrażnienie oczu. | |||||||||
| P | Należy zapoznać się z sekcją 2.2 karty charakterystyki P101 W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy mieć pod ręką pojemnik lub etykietę produktu. P102 Przechowywać w miejscu niem dla dzieci. P103 Należy uważnie przeczytać wszystkie instrukcje i postępować zgodnie z nimi. P280 Nosić rękawice ochronne/ odzież ochronną/ ochronę oczu/ ochronę twarzy/ ochronę słuchu/? P301+P310 W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem/? P302+P352 W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody/? P305+P351+P338 W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, usunąć soczewki kontaktowe. Kontynuować płukanie. | |||||||||
| Klasy przechowywania | 12 Ciecze niepalne, których nie można przypisać do żadnej z wyżej wymienionych klas LGK | |||||||||
| Klasa zagrożenia dla wody | 1 - w niewielkim stopniu niebezpieczny dla wody | |||||||||
Zagrożenia | ||||||||||
| Hasło ostrzegawcze | Uwaga | |||||||||
| Piktogramy GHS | GHS07 Niebezpieczny dla zdrowia | |||||||||
Składniki | ||||||||||
| ||||||||||
Remmers MB 2K 8,3 kg
Elastyczna powłoka polimerowa (FPD). Łączy w sobie właściwości elastycznych, mostkujących rysy mineralnych szlamów uszczelniających (MDS) i bitumicznych powłok grubowarstwowych (PMBC)
Obszar zastosowania
- Szybka hydroizolacja wewnątrz i na zewnątrz elementów budowlanych i kontenerów
- Hydroizolacja nowych budynków
- Późniejsza hydroizolacja strukturalna zgodnie z WTA
- Głębokość instalacji > 3 m w gruncie
- Kombinowana metoda budowy (połączenie z WUBKO)
- Hydroizolacja podstawy i punktu bazowego
- Hydroizolacja zespolona (AiV)
- Mostek sczepny na starym bitumie
- Naprawa hydroizolacji dachów płaskich na powierzchniach dachowych, które nie znajdują się pod obszarami zamieszkanymi
- Pozioma hydroizolacja w ścianach i pod nimi
Właściwości
- Szybkie schnięcie i sieciowanie po 18 godzinach
- Nie zawiera rozpuszczalników
- Nie zawiera bitumu
- Wodoszczelność
- Wysoka wytrzymałość kleju na rozciąganie
- Wysoka elastyczność, plastyczność i mostkowanie pęknięć
- Można po niej chodzić i wcześnie ją przykryć (≥ 4 godziny)
- Odporność na promieniowanie UV
- Odporność na sól odladzającą
- Możliwość malowania i tynkowania
- Waga
- 8300 g
- Zawartość
- 10 l
- EAN
- 4004707210102
- Numer producenta
- 301408
- Producent
- Remmers
- Waga
- 8300 g
- Zawartość
- 10 l
- EAN
- 4004707210102
- Numer producenta
- 301408
- Producent
- Remmers
Uwaga!
P102: Chronić przed dziećmi.
P101: W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
P103: Przed użyciem przeczytać etykietę.
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
H319: Działa drażniąco na oczy.Pasuje również do tego

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Elastyczny szlam uszczelniający Hydroizolacja 35 KG Szary A+B
18,39 zł/1kg
643,53 zł
Sprzedawca: MasterBau

Mata izolacyjna DURAL DURABASE CI++ (szerokość 100 cm), żółta, 30 m²
95,45 zł/1kg
1 050,00 zł
Sprzedawca: Uniqstone

Fuga Mapei Kerapoxy Easy Design 700 transparentna 3 kg
114,85 zł/1kg
344,55 zł
Sprzedawca: Eoshop

1 kg wodoodpornego uszczelniacza 1000 g – niewidoczne uszczelnienie, szybkoschnący i nadający się do pomalowania, do łazienki, kuchni, ogrodu i na zewnątrz, odporny na wysokie temperatury
106,03 zł/1l
106,03 zł
Sprzedawca: GrowExpert

Zestaw do Hydroizolacji Folia w płynie 20kg Taśma uszczelniająca 20mb Grunt 5L Mata 2mb Level+ SET45
77,78 zł/1l
388,88 zł
Sprzedawca: Izosklep

CERESIT CR 65 – powłoka hydroizolacyjna 25 kg
4,57 zł/1kg
114,31 zł
Sprzedawca: MasterBau

Sikaflex-521 UV czarny wkład 300ml
258,53 zł/1l
77,56 zł
Sprzedawca: SABTRADE

Dewepro 314860
8,47 zł/1kg
169,35 zł
Sprzedawca: MasterBau

Taśma Hydroizolacyjna Ceresit Cl 152
428,80 zł/1kg
128,64 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Ultrament Power Dicht 5L – elastyczny uniwersalny środek uszczelniający do zastosowań zewnętrznych, bitumu, membran dachowych, betonu i innych materiałów – odporny na promieniowanie UV, szybkoschnący, rozpuszczalny
36,73 zł/1l
183,67 zł
Sprzedawca: Marketsupply

Sikaflex PRO-3 Purform betongrau 300ml Fugendichtstoff aufpoliuretan Basis
661,90 zł/1l
198,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Masa szpachlowa, krem do naprawy ścian, pasta do naprawy ścian
508,20 zł/1l
53,49 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
50,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Klej do zgrzewania na zimno dwuskładnikowy klej do metalu, tworzyw sztucznych i ceramiki, bardzo mocny klej naprawczy 150 °C, 2 tubki – GlueStar
249,95 zł/1kg
52,02 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Netscroll

zestaw 3 pisaków do fug w kolorze szarym, wodoodporny marker do fug, do odświeżania i naprawy fug, szybkoschnący, idealny do łazienki, kuchni i WC, H0126
6 932,00 zł/1l
59,97 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
51,99 zł
Sprzedawca: Trendhaus-Hamburg

Utrwalacz do fug 5 litrów, impregnat do fug, środek do ochrony fug
82,04 zł/1l
410,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop

Uniwersalne Uszczelnienie Mem Water-stop, 1 kg
1 665,18 zł/1m
444,99 zł
-261,82 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
183,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Uszczelniacz Wasser Stop Szary 750 Ml
131,24 zł/1kg
98,43 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Sopro KeramikSilicon 310ml Pergamon 27
96,45 zł/1l
29,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone

PentaUSA zestaw do naprawy fug do płytek, szary, wypełniacz do fug, potrójna ochrona, szybkoschnący, odnawia linie fug, 250 g.
810,88 zł/1kg
202,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Klej bitumiczny do gontów dachowych
511,55 zł/1kg
102,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ManufakturMartinshof

Zestaw Dryzone Horizontalsperre (18 m) – krem do iniekcji przeciw wilgoci w ścianach i wilgoci podciąganej kapilarnie – bariera przeciwwilgociowa do murów
112,47 zł/1m
2 024,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

PCI Silcofug E Elastischer Dichtstoff 310ml Anthrazit
171,61 zł/1l
53,20 zł
Sprzedawca: SABTRADE

Zestaw do naprawy przedniej szyby samochodowej Verk 24060
163,64 zł/1kg
18,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik

Baufan wypełniacz do otworów i pęknięć biały 350g 101421
186,09 zł/1kg
65,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Permacon 1 litr – 4 m² – izolacja pozioma chroniąca przed wilgocią podciąganą z gruntu – trwałe uszczelnianie betonu i murów
127,09 zł/1l
127,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ecoformeurope

fischer Pistolenschaum 1K PUP S 750 750ml
94,17 zł/1kg
84,75 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Sikaflex 291i White 300 ml Klej do łodzi
203,93 zł/1l
61,18 zł
Sprzedawca: SABTRADE

Polyuretanový tmel Den Bravenpoliuretan 50 FC kartuše 300 ml, bílá
133,63 zł/1l
40,09 zł
Sprzedawca: VISO

Pistolet do klejenia na gorąco Döllken HKP 2.0 z walizką
107 412,50 zł/1m
171,86 zł
Sprzedawca: Parkettboerse
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 86% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
86%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
14%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 grudnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
szybka dostawa!
Waga 25 kgZawartość 25 l
najlepszy dostępny materiał
Oceniono dnia 28 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 25 kgZawartość 25 l
Oceniono dnia 8 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 8,3 kgZawartość 10 l
Oceniono dnia 19 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 8,3 kgZawartość 10 l
Oceniono dnia 12 czerwca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 25 kgZawartość 25 l
Oceniono dnia 29 maja 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 25 kgZawartość 25 l
Oceniono dnia 2 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Waga 25 kgZawartość 25 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + pistolet iniekcyjny
2 624,95 zł
Sprzedawca: MasterBau
4 772,64 zł/1l

SCHOMBURG ASO-Dichtband-2000, taśma uszczelniająca, uszczelnienie 20 cm/50 m
2 053,39 zł
Sprzedawca: MasterBau

Zestaw 6 x 550 ml: Schomburg Aquafin i380, krem do natrysku, uszczelnienie, blokada pozioma



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 291,30 zł
Sprzedawca: MasterBau
391,30 zł/1l

Mata izolacyjna DURAL DURABASE CI++ (szerokość 100 cm), żółta, 30 m²



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 050,00 zł
Sprzedawca: Uniqstone
95,45 zł/1kg

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Elastyczny szlam uszczelniający Hydroizolacja 35 KG Szary A+B



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
643,53 zł
Sprzedawca: MasterBau
18,39 zł/1kg

12 szt. Remmers – uszczelniacz akrylowy do fug 100, biały, 600 ml
656,23 zł
Sprzedawca: MasterBau
91,14 zł/1l

Pianka budowlanapoliuretan CERESIT GREEN Q 12 x 750 ml – pianka rozprężna
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau
56,45 zł/1l

Szlam uszczelniający Remmers MB 1K Rapid 10kg
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau
50,81 zł/1kg

KNAUF AQUAPANEL Fugenspachtel grau 20 kg
495,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
24,77 zł/1kg

Płynna hydroizolacja Ceresit CL 50 SUPER EXPRESS 2-K
431,84 zł
Sprzedawca: MasterBau
34,55 zł/1kg

ATLAS WODER DUO 16 kg – dwuskładnikowa hydroizolacja
326,00 zł
Sprzedawca: MasterBau
20,38 zł/1kg

SCHOMBURG Aquafin i380 Bariera pozioma Hydroizolacja suchej ściany piwnicy 550 ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
228,62 zł
Sprzedawca: MasterBau
415,67 zł/1l

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Mineralne uszczelnienie szlamowe Ściana Podłoga Hydroizolacja 25 KG Szary



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
203,22 zł
-4,24 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
198,98 zł
Sprzedawca: MasterBau
198 979,99 zł/1l

Dewepro 314860



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
169,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
8,47 zł/1kg

CERESIT CL51 Folia uszczelniająca 1K 5 kg Wodoodporna, elastyczna masa uszczelniająca 1K
178,66 zł
-9,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,30 zł
Sprzedawca: MasterBau
33,86 zł/1l

MAPEI KERAPOXY 144 Zaprawa fugowa na bazie żywicy epoksydowej 2 kg
150,72 zł
Sprzedawca: MasterBau

Sika Silicone 290dc 300ml przezroczysty przezroczysty jeden rozmiar
136,75 zł
Sprzedawca: SmartSailSaver
455,83 zł/1l

ALSAN 104 Spray 1 puszka (0,5 kg) Podkład do metalu | do wszystkich podłoży metalowych, takich jak stal, aluminium, cynk, miedź | do przygotowania pod ALSAN PMMApoliuretan i żywice uszczelniające
221,55 zł
Sprzedawca: Uniqstone
443,10 zł/1l

Ceresit Fuga CE 40 Klinkier, 5 kg
143,94 zł
Sprzedawca: MasterBau
28,79 zł/1kg

Pióro do fug między płytkami, marker do renowacji fug w łazience i kuchni, wodoodporny środek do renowacji fug – CeramicTilePen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,79 zł
Sprzedawca: Netscroll