4,4



Na podstawie 32 opinii
Gotowa do użycia płynna masa uszczelniająca SimpleBau F1 Ultraflex, 15 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
758,99 zł
50,60 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Impregnaty do fug i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Elastyczny szlam uszczelniający Hydroizolacja 35 KG Szary A+B18,39 zł/1kg
643,53 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
SCHOMBURG AQUAFIN-1K Mineralne uszczelnienie szlamowe Ściana Podłoga Hydroizolacja 25 KG Szary198 979,99 zł/1l
203,22 zł
-4,24 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
198,98 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
Dewepro 3148608,47 zł/1kg
169,35 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
SOUDAL Wodoodporna masa uszczelniająca Wasserstopp – impregnacja wodoodporna 0,75 l124,13 zł/1l
93,10 zł
Sprzedawca: MasterBau

Uniwersalne Uszczelnienie Mem Water-stop, 1 kg
1 664,18 zł/1m
183,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Folia w płynie zewnętrzna na drewno na płytki Level+ FLÜSSIGFOLIE PROFI 1K L+19 20 kg
16,99 zł/1l
288,88 zł
Sprzedawca: Izosklep

Folia w płynie na zewnątrz do wewnątrz LEVEL+09 Hydroizolacja balkonu łazienki 40 KG elastyczna izolacja
16,21 zł/1l
486,40 zł
Sprzedawca: Izosklep

Folia w płynie do wnętrz LEVEL+ Hydroizolacja łazienki 25Kg elastyczna izolacja L+08
11,60 zł/1l
232,00 zł
Sprzedawca: Izosklep

Zaprawa uszczelniająca Level+ BALKONABDICHTUNG 2K L+10 - 40 kg
10,25 zł/1kg
409,94 zł
Sprzedawca: Izosklep

Zestaw do Hydroizolacji Zaprawa Uszczelniająca 2K 10kg Grunt 1l Taśma B04 10m Narożniki Level+ SET27
193,99 zł/1l
193,99 zł
Sprzedawca: Izosklep

Przezroczysta folia płynna DIY – płynne uszczelnienie niewidoczne do dachów, balkonów i napraw, wodoodporne, odporne na promieniowanie UV i warunki atmosferyczne, bezrozpuszczalnikowe
1 999,96 zł/1l
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

SimpleBau Wodoodporna masa uszczelniająca F1, masa uszczelniająca do pryszniców i łazienek, płynna folia do płytek i ogrzewania podłogowego, płynna folia uszczelniająca 15 kg
49,40 zł/1l
740,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Folia w płynie do wnętrz LEVEL+ Hydroizolacja łazienki 20Kg elastyczna izolacja L+08
9,40 zł/1kg
188,00 zł
Sprzedawca: Izosklep

Wodoodporny środek uszczelniający 300 g – niewidoczne uszczelnienie, szybkoschnący i nadający się do malowania, do łazienki, kuchni, ogrodu i na zewnątrz, odporny na wysokie temperatury
143,33 zł/1l
43,00 zł
Sprzedawca: GrowExpert

Ultrament Power Dicht 5L – elastyczny uniwersalny środek uszczelniający do zastosowań zewnętrznych, bitumu, membran dachowych, betonu i innych materiałów – odporny na promieniowanie UV, szybkoschnący, rozpuszczalny
36,73 zł/1l
183,67 zł
Sprzedawca: Marketsupply

Folia w płynie na zewnątrz do wewnątrz LEVEL+09 Hydroizolacja balkonu łazienki 100 KG elastyczna izolacja
14,94 zł/1l
1 195,00 zł
Sprzedawca: Izosklep

2K Szlam uszczelniający Basen Basen zewnętrzny Uszczelnianie basenów betonowych SL430 Szary - 5 kg
148,00 zł/1kg
739,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg
29,00 zł/1kg
724,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zestaw do Hydroizolacji Folia w Płynie 12kg Taśma uszczelniająca 10mb Mata 2mb Środek Gruntujący 2l Łazienka Prysznic Level+ SET330
112,80 zł/1l
225,59 zł
Sprzedawca: Izosklep
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
simpleBAU F1 Ultraflex płynna folia uszczelniająca 15 kg gotowa do użycia gęsta jednoskładnikowa masa uszczelniająca do zewnętrznych i wewnętrznych uszczelnień wodoszczelnych w łazience mrozoodporna membrana uszczelniająca
- Zastosowanie: płynna folia simpleBau do pomieszczeń mokrych, pryszniców, kuchni, jako hydroizolacja łazienek, izolacja pryszniców. Hydroizolacja wewnętrzna i zewnętrzna (balkony, tarasy). Doskonała do systemów ogrzewania podłogowego. Płynna folia doskonale mostkuje małe pęknięcia.
- Elastyczna i łatwa w użyciu: Doskonała do bezspoinowego uszczelniania ścian i podłóg w wilgotnych pomieszczeniach. Waterstop do balkonów, łazienek, kuchni, toalet i pryszniców.
- Skuteczna i bezpieczna: płynna folia uszczelniająca simpleBau f1 Ultraflex jest wodoodporna i mrozoodporna. Jednoskładnikowa folia nadaje się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz. Przyjazna dla środowiska - nie zawiera rozpuszczalników.
- Łatwa aplikacja: Szybkoschnąca folia do skutecznego uszczelniania powierzchni. Zapewnia doskonałą przyczepność do podłoża. Wygodna aplikacja za pomocą pędzla, wałka lub kielni. Do stosowania na płytach cementowo-drzazgowych, płytach gipsowo-włóknowych, tynku, murze i betonie.
- Czas schnięcia dla hydroizolacji: 2-4 godz. 2. minimalna liczba warstw izolacyjnych: 2, 3. Wydajność: 1,0-1,4 kg/m2. Zalecana temperatura aplikacji: od +5° do +25° C. Podłoże musi być stabilne, odtłuszczone i wolne od kurzu, farby i drobnych elementów.
Marka SimpleBAU
Marka SimpleBAU to odpowiedź na potrzeby klientów - odbiorców - zarówno w zakresie usług, jak i serwisu. Klientów, którzy kupują gotowe do użycia, proste w zastosowaniu rozwiązania produktowe o dobrym stosunku ceny do jakości. W SimpleBAU znajdziesz szeroki wybór chemii budowlanej - izolacje jedno- i dwuskładnikowe, gotowe do użycia grunty, podkłady tynkarskie, masy szpachlowe i kleje do płytek. Zapraszamy!
Prosty BAU FLÜSSIGE DICHTFOLIE F1 ULTRAFLEX
gotowa do użycia, jednoskładnikowa płynna folia uszczelniająca do bezspoinowego uszczelniania podłoży o dużym obciążeniu wilgocią.
Do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych.
Wyprodukowana na bazie żywicy akrylowej. Płynna folia twardnieje poprzez odparowanie wody. Po wyschnięciu powstaje elastyczna, odporna na wilgoć powłoka o właściwościach izolacyjnych. Chroni powierzchnie przed szkodliwym działaniem grzybów, pleśni, olejów i smarów. Produkt charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do podłoża i bardzo dobrymi właściwościami przetwórczymi. Może być stosowany w systemach ogrzewania podłogowego i jest bezpieczny - nie zawiera rozpuszczalników.
OBRÓBKA
Zagruntować podłoże za pomocą simpleBau Special Primer ULTRA lub simpleBAU Deep Penetrating, Small Molecule Primer.
Dokładnie wymieszać produkt mechanicznie lub ręcznie przed aplikacją, nie rozcieńczać
Nałożyć powłokę pacą, wałkiem lub gładką pacą stalową. Zaleca się nakładanie pierwszej warstwy za pomocą kielni.
Zanurzyć taśmy uszczelniające, kołnierze i narożniki w świeżej pierwszej warstwie i przykryć kolejną warstwą.
Nałożyć co najmniej dwie warstwy.
Nałóż kolejną warstwę dopiero po całkowitym wyschnięciu poprzedniej.
Warstwy należy nakładać na krzyż.
Minimalna grubość końcowej warstwy izolacyjnej powinna wynosić 1 mm.
Minimalny czas schnięcia każdej warstwy wynosi 2-4 godziny, w zależności od warunków otoczenia.
Dane techniczne
Kolor i kształt półpłynna pasta, kolor czerwony
Minimalna grubość warstwy 0,5 mm
Czas schnięcia jednej (1) warstwy min. 2-4 godziny
Liczba warstw min. 2
Możliwość ponownego malowania płytek min. 12 do 24 godzin po nałożeniu ostatniej warstwy
Całkowity czas utwardzania co najmniej 3 dni
Przyczepność ≥ 1,0 MPa
Wydajność 1,0-1,4 kg/m2 na 1 mm warstwy
ZASTOSOWANIE
SimpleBau F1 ULTRAFLEX służy do bezspoinowego uszczelniania powierzchni ścian i podłóg pod płytkami i wykładzinami w obszarach wrażliwych na wilgoć, takich jak Balkony, kuchnie, łazienki, prysznice, toalety, umywalnie.
Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz.
Obszary zastosowania: Płyty gipsowo-włóknowe, FERMACELL Powerpanel H2O, płyty gipsowo-kartonowe, tynk, beton porowaty, mur, beton, kamień, jastrych i jastrych ogrzewany.
- Waga
- 15000 g
- Zawartość
- 15 l
- Kolor
- Czerwony
- EAN
- 4262361420200
- Producent
- simpleBau
- Waga
- 15000 g
- Zawartość
- 15 l
- Kolor
- Czerwony
- EAN
- 4262361420200
- Producent
- simpleBau
Pasuje również do tego

1 rolka tkaniny wzmacniającej 50 m² Tkanina z włókna szklanego 110 g/m² Tkanina wewnętrzna
15 933,00 zł/1l
159,33 zł
Sprzedawca: Vagoshop

Gotowa do użycia płynna masa uszczelniająca SimpleBau F1 Ultraflex, 5 kg
109,20 zł/1kg
545,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Uniwersalne Uszczelnienie Mem Water-stop, 1 kg
1 664,18 zł/1m
183,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Taśma uszczelniająca do hydroizolacji PL2 ECO 120/70 DICHTBAND B01 Level+ - 50m
86,13 zł/1kg
172,26 zł
Sprzedawca: Izosklep

Środek gruntujący Uniwersalny podkład 5L Bezrozpuszalnikowy Grunt Pod farby tapety Zaprawy cementowe Kleje do płytek Level Plus 04
3,80 zł/1l
18,98 zł
Sprzedawca: Izosklep

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 200 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
1 021,60 zł/1l
204,32 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Zestaw do Hydroizolacji Folia w Płynie 12kg Taśma uszczelniająca 20mb Mata 2mb Środek Gruntujący 2l Łazienka Prysznic Level+ SET341
150,00 zł/1l
299,99 zł
Sprzedawca: Izosklep

Folia w płynie Level+ FLÜSSIGFOLIE IN L+08 1,5kg
22,12 zł/1l
22,12 zł
Sprzedawca: Izosklep

6 szklanek koktajlowych 480 ml Szklanki do drinków typu huragan Szklanka koktajlowa Szklanki do drinków typu long drink
85,00 zł
Sprzedawca: Sendez_GmbH

EMKE odpływ liniowy 80cm stal nierdzewna syfon podłogowy z ogranicznikiem zapachów sitko do włosów bardzo płaski odpływ liniowy kompletny zestaw
334,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EMKE

Szkło wodne potasowe LEVEL+01 Nierozcieńczone 100% 5L Impregnacja Uszczelnienie Ochrona drewna
13,33 zł/1l
66,66 zł
Sprzedawca: Izosklep

De’Longhi Radia S TRRS0920, Podgrzewacz elektryczny pomieszczeń na olej, Olej, 1,4 m, Wewnętrzna, Podłoga, Biały
508,47 zł
-53,48 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
454,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Permaclean Substancja Bazowa Acetum 5L - Koncentrat Herbicydowy Totalny na Chwasty do 830 m², Dezinfekcja Narzędzi
281,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ichzapfe

SAFLAX - Bonsai - Japońskie Kwiaty Wiśni - 30 Nasiona - Prunus serulata
1 960,00 zł/1kg
19,60 zł
Sprzedawca: SAFLAX

Zawór termostatyczny do ciepłej wody z grzałką.
187,41 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

TRESKO® Elastyczny wąż ogrodowy 30 m Elastyczny, rozciągliwy wąż ogrodowy
4,13 zł/1m
123,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

PKM S23-60 ABPX Range bonnet, 60 cm szerokości, 258 m³/h, wywiew i recyrkulacja, 3 poziomy mocy, technologia odciągu krawędziowego, czarny z aplikacją ze stali nierdzewnej
434,55 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A++ do ESprzedawca: Stuebinger-Online

EASYMAXX Moskitonetz mit 12 Magnetbefestigung für Fenster 150x130cm schwarz
34,87 zł/1m
52,31 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Materac worek GINASO 140x200 cm z COCONUT 22cm
1 370,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MebleTkaninyPL

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
212,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Wkrętarka akumulatorowa | Zestaw wiertarko-wkrętarek akumulatorowych 21V | z 2 akumulatorami 2000mAh | Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa | Moment obrotowy 35Nm | 2 prędkości | Oświetlenie LED | Poziomica
109,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

Isolbau, folia płynna 20 kg - folia uszczelniająca do łazienki, prysznica i kuchni - do ścian i podłóg - bezrozpuszczalnikowa, wodoszczelna masa uszczelniająca - uszczelnienie do łazienek
35,55 zł/1kg
710,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Isolbau Folia płynna PLUS 20 kg – folia uszczelniająca do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych – do ścian i podłóg – uszczelnianie balkonów, tarasów – bezrozpuszczalnikowe, wodoodporne uszczelnienie Masa uszczelniająca
41,45 zł/1kg
828,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
172,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice

Wspornik elektrowni balkonowej Wspornik solarny 114 cm do płaskiego dachu Wolnostojący moduł solarny Wysokość 45 cali Regulowany moduł PV Kąt 0-90 stopni
449,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Genius Pressure Cleaner akumulatorowa myjka ciśnieniowa 12-TLG, ciśnieniowy pistolet myjący z akumulatorem i wężem wodnym 5 M, pistolet myjący
714,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

GARMIO® Blacha profilowana trapezowa Amalfi 115, zestaw 15 sztuk blachy dachowej 115 x 45 cm, stal ocynkowana, czarna
715,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

ANTTEQ AB42D1, telewizor 42 cali (107 cm), z dźwiękiem Dolby Audio, technologia LED, potrójny tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, odtwarzacz multimediów przez USB, w zestawie tryb hotelowy
1 461,51 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Arboremedia
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 69% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
69%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 19% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
19%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
3%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
3%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
6%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Remont balkonu
Waga 5 kg
Nie mogę jeszcze powiedzieć, jakie będą długoterminowe prognozy. Płytę balkonową malowałem dwukrotnie lub wałkowałem małym pluszowym wałkiem. Koniecznie trzeba na to wybrać suchy dzień, bo nie powinno na nią padać. W przeciwnym razie produkt robi dobre wrażenie.
Oceniono dnia 27 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dostawa i przetwarzanie
Waga 15 kg
Dostawa miała miejsce 2 dni po złożeniu zamówienia, dzięki czemu bardzo dobrze wpasowała się w harmonogram mojego projektu. Produkt jest łatwy w obsłudze i całkowicie spełnia moje oczekiwania.
Oceniono dnia 12 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Folia uszczelniająca w płynie
Waga 5 kg
Dobra jakość i szybka dostawa
Oceniono dnia 21 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry produkt dziękuję za bardzo szybką dostawę
Waga 1,5 kg
Jestem zadowolony, użyłem produktu do uszczelnienia ściany
Oceniono dnia 7 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze nakłada się wałkiem malarskim
Waga 10 kg
Bardzo szybko schnie. Jest twarda i gęsta.
Oceniono dnia 21 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Gorąco polecam
Waga 5 kg
Wszystko poszło dobrze, zawsze chętnie wracam. Dobry produkt.
Oceniono dnia 22 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
raz po raz
Waga 5 kg
wszystko super
Oceniono dnia 18 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Góra
Waga 5 kg
Dobra jakość
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + pistolet iniekcyjny
2 624,95 zł
Sprzedawca: MasterBau
4 772,64 zł/1l

SCHOMBURG ASO-Dichtband-2000, taśma uszczelniająca, uszczelnienie 20 cm/50 m
2 053,39 zł
Sprzedawca: MasterBau

SCHOMBURG Aquafin i380 Krem iniekcyjny do izolacji poziomej 5 l, biały



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 689,28 zł
Sprzedawca: MasterBau
337,86 zł/1l

Zestaw 6 x 550 ml: Schomburg Aquafin i380, krem do natrysku, uszczelnienie, blokada pozioma



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 291,30 zł
Sprzedawca: MasterBau
391,30 zł/1l

Mata izolacyjna DURAL DURABASE CI++ (szerokość 100 cm), żółta, 30 m²



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 050,00 zł
Sprzedawca: Uniqstone
95,45 zł/1kg

12 szt. Remmers – uszczelniacz akrylowy do fug 100, biały, 600 ml
656,23 zł
Sprzedawca: MasterBau
91,14 zł/1l

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Elastyczny szlam uszczelniający Hydroizolacja 35 KG Szary A+B



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
643,53 zł
Sprzedawca: MasterBau
18,39 zł/1kg

Pianka budowlanapoliuretan CERESIT GREEN Q 12 x 750 ml – pianka rozprężna
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau
56,45 zł/1l

Szlam uszczelniający Remmers MB 1K Rapid 10kg
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau
50,81 zł/1kg

KNAUF AQUAPANEL Fugenspachtel grau 20 kg
495,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
24,77 zł/1kg

Płynna hydroizolacja Ceresit CL 50 SUPER EXPRESS 2-K
431,84 zł
Sprzedawca: MasterBau
34,55 zł/1kg

ATLAS WODER DUO 16 kg – dwuskładnikowa hydroizolacja
326,00 zł
Sprzedawca: MasterBau
20,38 zł/1kg

SCHOMBURG Aquafin i380 Bariera pozioma Hydroizolacja suchej ściany piwnicy 550 ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
228,62 zł
Sprzedawca: MasterBau
415,67 zł/1l

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Mineralne uszczelnienie szlamowe Ściana Podłoga Hydroizolacja 25 KG Szary



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
203,22 zł
-4,24 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
198,98 zł
Sprzedawca: MasterBau
198 979,99 zł/1l

Dewepro 314860



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
169,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
8,47 zł/1kg

CERESIT CL51 Folia uszczelniająca 1K 5 kg Wodoodporna, elastyczna masa uszczelniająca 1K
178,66 zł
-9,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,30 zł
Sprzedawca: MasterBau
33,86 zł/1l

Pióro do fug między płytkami, marker do renowacji fug w łazience i kuchni, wodoodporny środek do renowacji fug – CeramicTilePen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,79 zł
Sprzedawca: Netscroll

MAPEI KERAPOXY 144 Zaprawa fugowa na bazie żywicy epoksydowej 2 kg
150,72 zł
Sprzedawca: MasterBau

Sika Silicone 290dc 300ml przezroczysty przezroczysty jeden rozmiar
136,75 zł
Sprzedawca: SmartSailSaver
455,83 zł/1l

Ceresit Fuga CE 40 Klinkier, 5 kg
143,94 zł
Sprzedawca: MasterBau
28,79 zł/1kg