4,4



Na podstawie 7 opinii
Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 25kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
1125,99 zł
45,04 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Impregnaty do fug i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Szlam uszczelniający Remmers MB 1K Rapid 10kg50,81 zł/1kg
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
KNAUF AQUAPANEL Fugenspachtel grau 20 kg24,77 zł/1kg
495,35 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
Dewepro 3148608,47 zł/1kg
169,35 zł
Sprzedawca: MasterBau

Więcej informacji o reklamie
Ceresit Grout CE 40 terra, 2 kg36,41 zł/1kg
72,82 zł
Sprzedawca: MasterBau

Remmers Dichtschlämme WP DS basic 25kg
23,52 zł/1kg
587,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

weber.tec Superflex D2 Flex Dichtungsschlämme 2k Abdichtung Flexdichtung 6kg
120,83 zł/1kg
724,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Remmers Sulfatexschlämme WP Sulfatex 25kg
36,00 zł/1kg
899,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Remmers Verkieselungskonzentrat Kiesol 10kg
99,80 zł/1kg
997,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg
29,00 zł/1kg
724,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

OELLERS Diffusil zestaw barier poziomych 3x5L z pompą wtryskową i pakerem do krzemionkowania przeciw wilgoci w ścianach / murach
161,20 zł/1l
2 417,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Remmers BIT 2K Bitumendickbeschichtung 30l Rissüberbrückend Bitumenabdichtung
27,73 zł/1l
831,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

weber.tec Superflex D24 Reaktivabdichtung 24kg
60,37 zł/1kg
1 448,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Remmers Sperrputz WP Top Basic 25kg Mineralischer Dichtungsmörtel
23,68 zł/1kg
591,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Remmers Kiesol C+ Silancreme uszczelniacz poziomy do ścian - 5 litrów
783,00 zł/1l
3 914,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter
28,97 zł/1l
868,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

MEM Gruba powłoka do hydroizolacji budynków 12 L
46,50 zł/1l
557,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Remmers Verbundabdichtung 3in1 MB FL 2K 20kg
57,08 zł/1kg
1 141,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Andriez

PCI Pecimor 1K Bitumen-Dickbeschichtung 10 Liter
64,10 zł/1l
640,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

MEM Interior Cellar Waterproofing, 5 kg
97,80 zł/1kg
488,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Remmers Multi-Baudicht MB 2K Dichtungsschlämme - 3x komp. A + 3x komp. B
Uwaga: Przed nałożeniem Multi-Baudicht MB 2K Dichtungsschlämme podłoże należy zagruntować Remmers Kiesol MB. Powłoka nakładana jest po wyschnięciu.
Wielofunkcyjna hydroizolacja strukturalna. Łączy w sobie właściwości elastycznych, mostkujących rysy, mineralnych szlamów uszczelniających MDS (AbP wg PG-MDS/FPD) i bitumicznych powłok uszczelniających PMBC (U wg DIN EN 15814)
Obszar zastosowania:
- Szybka hydroizolacja
- Hydroizolacja nowych budynków
- Pozioma hydroizolacja w ścianach i pod nimi
- Późniejsza hydroizolacja strukturalna zgodnie z WTA
- Głębokość instalacji > 3 m w gruncie
- Zatwierdzony do łączenia z wodoodpornymi konstrukcjami betonowymi
- Hydroizolacja podstawy i punktu bazowego
- Uszczelnienie zespolone (AiV)
- Mostek sczepny na starym bitumie
- Naprawa hydroizolacji dachów płaskich (< 1m²) na betonowych powierzchniach dachowych, które nie są zadaszone
Właściwości:
- Testowane mostkowanie rys powyżej 3 mm (zgodnie z DIN EN 14891)
- Szybkie schnięcie i sieciowanie po 18 godzinach w temperaturze 5°C i wilgotności względnej 90%
- Spełnia wymagania testowe dla PMBC
- Sprawdzona odporność na radon
- Nie zawiera rozpuszczalników
- Nie zawiera bitumu
- Odporny na ciśnienie wody
- Wysoka wytrzymałość kleju na rozciąganie
- Bardzo dobra przyczepność nawet na podłożach innych niż mineralne
- (np. tworzywa sztuczne, metale itp.)
- Wysoka elastyczność, sprężystość i mostkowanie pęknięć
- Możliwość wczesnego pokrycia (= 4h)
- Odporność na promieniowanie UV
- Odporność na mróz i sól odladzającą
- Może być malowana i tynkowana
- Może być szlamowany, malowany, wyrównywany i natryskiwany
Wymagania dotyczące podłoża:
- Podłoże musi być równe, nośne, suche, czyste, odpylone i wolne od oleju, smaru i środków zmniejszających przyczepność.
- Podłoża niemineralne muszą być szorstkie.
Przygotowanie:
- Usunąć zadziory i pozostałości zaprawy.
- Sfazować lub załamać narożniki i krawędzie.
- Osadzić taśmy uszczelniające z serii Tape VF w materiale i zaokrąglić < 20 mm.
- Alternatywnie, utworzyć zaokrąglenie uszczelniające za pomocą odpowiedniej zaprawy.
- Uszczelnić wgłębienia > 5 mm odpowiednim wypełniaczem lub MB 2K zmieszanym z Selectmix RMS (MV 1:1 do 1:3).
- W przypadku przepustów, zszorstkować rury KG papierem ściernym, oczyścić rury metalowe i w razie potrzeby przeszlifować.
- W razie potrzeby zapewnić ochronę przed wilgocią.
- Chłonne podłoża mineralne zagruntować preparatem Kiesol MB.
- Nałożyć warstwę drapaną produktu jako warstwę kontaktową i zapobiegającą powstawaniu pęcherzy (ok. 500 g MB 2K/m²).
Przechowywanie / okres trwałości:
Przechowywać w nieotwartym oryginalnym opakowaniu w chłodnym, suchym miejscu i chronić przed mrozem przez co najmniej 9 miesięcy od daty produkcji.
Zużycie:
- Co najmniej 1,1 kg/m²/mm grubości suchej warstwy Grubości warstw i zużycie przy stosowaniu jako MDS mostkujący rysy w obszarach wewnętrznych i zewnętrznych: Patrz tabela zużycia pod przykładami zastosowań.
- Dokładne wymagania należy określić na wystarczająco dużej powierzchni testowej.
Remmers Kiesol MB Primer 5L
Opis produktu:
- Poprawia przyczepność do podłoża
- Środek hydrofobowy
- Ujędrniający
Obszary zastosowania:
- Składnik systemu do hydroizolacji budynków
- Chłonne podłoża mineralne
Zużycie:
- Około 100 - 200 ml/m² w zależności od podłoża
- Dokładne zapotrzebowanie należy określić na odpowiednio dużej powierzchni próbnej.
Karta charakterystyki Remmers Multi-Baudicht MB 2K | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karta charakterystyki | Karta charakterystyki składnika proszkowego | ||||||
| Zaktualizowana przez dostawcę w dniu | 07.09.2016 | ||||||
Bezpieczeństwo pracy i magazynowanie | |||||||
| H-GHS | H319 Powoduje poważne podrażnienie oczu. | ||||||
| P | Należy przestrzegać sekcji 2.2 karty charakterystyki P101 W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy mieć pod ręką pojemnik lub etykietę produktu. P102 Przechowywać w miejscu niem dla dzieci. P103 Należy uważnie przeczytać wszystkie instrukcje i postępować zgodnie z nimi. P280 Nosić rękawice ochronne/ odzież ochronną/ ochronę oczu/ ochronę twarzy/ ochronę słuchu/? P305+P351+P338 W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, usunąć soczewki kontaktowe. Kontynuować płukanie. P337+P313 W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. | ||||||
| Klasy przechowywania | 11 Palne ciała stałe, które nie są przypisane do żadnej z wyżej wymienionych LGK | ||||||
| Klasa zagrożenia dla wody | 1 - w niewielkim stopniu niebezpieczny dla wody | ||||||
Zagrożenia | |||||||
| Hasło ostrzegawcze | Uwaga | ||||||
| Piktogramy GHS | GHS07 Niebezpieczny dla zdrowia | ||||||
Składniki | |||||||
| |||||||
Karta charakterystyki | |
|---|---|
| Karta charakterystyki | Karta charakterystyki składnika ciekłego |
| Zmieniona przez dostawcę w dniu | 24.05.2017 |
Bezpieczeństwo pracy i przechowywanie | |
| Klasy przechowywania | 10 Ciecze łatwopalne, których nie można przypisać do żadnej z wyżej wymienionych klas LGK |
| Klasa zagrożenia dla wody | 1 - w niewielkim stopniu niebezpieczny dla wody |
Zagrożenia | |
| dodatkowe informacje | EUH208 Zawiera: 1,2-benzizotiazol-3(2H)-on, mieszanina: 5-chloro-2-metylo-2H-izotiazol-3-on [nr WE 247-500-7] i 2-metylo-2H-izotiazol-3-on [nr WE 220-239-6] (3:1). Może powodować reakcje alergiczne. |
Karta charakterystyki Remmers Kiesol Primer | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karta charakterystyki | Karta charakterystyki.pdf | |||||||||
| Zmieniona przez dostawcę w dniu | 20.05.2016 | |||||||||
Bezpieczeństwo pracy i magazynowanie | ||||||||||
| H-GHS | H315 Działa drażniąco na skórę. H319 Powoduje poważne podrażnienie oczu. | |||||||||
| P | Należy zapoznać się z sekcją 2.2 karty charakterystyki P101 W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy mieć pod ręką pojemnik lub etykietę produktu. P102 Przechowywać w miejscu niem dla dzieci. P103 Należy uważnie przeczytać wszystkie instrukcje i postępować zgodnie z nimi. P280 Nosić rękawice ochronne/ odzież ochronną/ ochronę oczu/ ochronę twarzy/ ochronę słuchu/? P301+P310 W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem/? P302+P352 W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody/? P305+P351+P338 W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, usunąć soczewki kontaktowe. Kontynuować płukanie. | |||||||||
| Klasy przechowywania | 12 Ciecze niepalne, których nie można przypisać do żadnej z wyżej wymienionych klas LGK | |||||||||
| Klasa zagrożenia dla wody | 1 - w niewielkim stopniu niebezpieczny dla wody | |||||||||
Zagrożenia | ||||||||||
| Hasło ostrzegawcze | Uwaga | |||||||||
| Piktogramy GHS | GHS07 Niebezpieczny dla zdrowia | |||||||||
Składniki | ||||||||||
| ||||||||||
- Waga
- 25000 g
- Zawartość
- 25 l
- EAN
- 4004707131148
- Numer producenta
- 301425
- Producent
- Remmers
- Waga
- 25000 g
- Zawartość
- 25 l
- EAN
- 4004707131148
- Numer producenta
- 301425
- Producent
- Remmers
Uwaga!
P101: W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
P102: Chronić przed dziećmi.
P103: Przed użyciem przeczytać etykietę.
P261: Unikać wdychania pyłu/dymu/gazu/mgły/par/rozpylonej cieczy.
P280: Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
P302 + P352: W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody/… .
P333 + P313: W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
P362 + P364: Zanieczyszczoną odzież zdjąć i wyprać przed ponownym użyciem.
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
H319: Działa drażniąco na oczy.
H317: Może powodować reakcję alergiczną skóry.Pasuje również do tego

Remmers Kiesol MB Grundierung 5 Liter
132,60 zł/1l
662,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Remmers Fugenband Tape VF 120 10m Rolle
17,48 zł/1m
174,75 zł
Sprzedawca: ARO

Remmers Sulfatexschlämme WP Sulfatex 25kg
36,00 zł/1kg
899,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Remmers Dichtspachtel WP DS Levell 25kg
24,28 zł/1kg
606,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Remmers Multi-Baudicht MB 2K+ Dichtungsschlämme 8,3kg
73,01 zł/1kg
605,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Remmers Dichtschlämme WP DS basic 25kg
23,52 zł/1kg
587,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Remmers Fugenband Tape VF 120 50m Rolle
12,70 zł/1m
635,03 zł
Sprzedawca: ARO

ALSAN FLASHING QUADRO | Żywica hydroizolacyjna | 5,0 kg/pojemnik RAL 7012 szary bazaltowy
262,26 zł/1l
1 090,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Makita DHP482Z, Wiertarka pistoletowa, Zamek centralny, Czarny, Niebieski, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
386,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DINOTECH

Pilot SAMSUNG BN59-01385B, TM2280E
213,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: dse-one

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Remmers Verkieselungskonzentrat Kiesol 5kg
40,61 zł/1kg
203,03 zł
Sprzedawca: ARO

Remmers BIT 1K Bitumendickbeschichtung 30l Bitumenabdichtung 1K
25,73 zł/1l
771,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

MONZANA® Szczypce do zaciskania 0.25-10mm² 2000 końcówek kablowych zestaw złączek elektrycznych torba do przechowywania szczypce dla elektryków szczypce do zaciskania końcówek kablowych
417,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kłody dekoracyjne buk bez kory 20 kg drewno dekoracyjne premium drewno opałowe drewno do grilla
26,10 zł/1kg
521,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

TolleTour 2x kozioł rusztowania kozioł roboczy 7-pozycyjny kozioł składany z regulacją wysokości kozioł metalowy 200kg
220,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

LZQ 2-częściowa filcowa torba na drewno opałowe kosz na drewno opałowe XL kosz na drewno opałowe torba filcowa na drewno opałowe gazety 55 x 30 x 40 cm ciemnoszary
95,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HKGaga

Szkło wodne potasowe LEVEL+01 Nierozcieńczone 100% 5L Impregnacja Uszczelnienie Ochrona drewna
13,33 zł/1l
66,66 zł
Sprzedawca: Izosklep

Remmers BIT 2K Bitumendickbeschichtung 30l Rissüberbrückend Bitumenabdichtung
27,73 zł/1l
831,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

PCI Barraseal Dichtschlämme 25kg
29,00 zł/1kg
724,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Odbiornik radiowy do żaluzji, RTS 1811244
455,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Makita 197422-4, Bateria, Litowo-jonowa (Li-Ion), 6 Ah, 18 V, Makita, Czarny
360,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hagebau

LZQ Tapeta flizelinowa malarska Flizelina ochronna ok. 1 m x 50 m (50 m²) Flizelina pokryciowa z powłoką antypoślizgową PE Gramatura: 180 g/m² Ochrona powierzchni dla wykładzin podłogowych, malarzy i majsterkowiczów
3,32 zł/1m²
165,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HKGaga

Remmers KIESOL C Krem iniekcyjny do suchych ścian Bariera pozioma 12,5L
350,40 zł/1l
4 379,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

X2 e-bike 27,5 cala, rower elektryczny 720Wh z 7-biegową przekładnią w piaście Shimano, zasięg 65-90 km, silnik tylnego koła 15Ah/48V, wszechstronny rower elektryczny holandia
4 672,75 zł
Sprzedawca: mindsupply

Akumulatorowa podkaszarka do trawy Makita DUR181Z 18V bez akumulatora i ładowarki
1 422,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
1 347,00 zł
-348,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
999,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: EveMotionGmbH

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

OELLERS Diffusil zestaw barier poziomych 3x5L z pompą wtryskową i pakerem do krzemionkowania przeciw wilgoci w ścianach / murach
161,20 zł/1l
2 417,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 86% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
86%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
14%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 grudnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
szybka dostawa!
Waga 25 kgZawartość 25 l
najlepszy dostępny materiał
Oceniono dnia 28 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 25 kgZawartość 25 l
Oceniono dnia 8 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 8,3 kgZawartość 10 l
Oceniono dnia 19 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 8,3 kgZawartość 10 l
Oceniono dnia 12 czerwca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 25 kgZawartość 25 l
Oceniono dnia 29 maja 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 25 kgZawartość 25 l
Oceniono dnia 2 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Waga 25 kgZawartość 25 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + pistolet iniekcyjny
2 624,95 zł
Sprzedawca: MasterBau
4 772,64 zł/1l

SCHOMBURG ASO-Dichtband-2000, taśma uszczelniająca, uszczelnienie 20 cm/50 m
2 053,39 zł
Sprzedawca: MasterBau

SCHOMBURG Aquafin i380 Krem iniekcyjny do izolacji poziomej 5 l, biały



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 689,28 zł
Sprzedawca: MasterBau
337,86 zł/1l

Zestaw 6 x 550 ml: Schomburg Aquafin i380, krem do natrysku, uszczelnienie, blokada pozioma



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 291,30 zł
Sprzedawca: MasterBau
391,30 zł/1l

Mata izolacyjna DURAL DURABASE CI++ (szerokość 100 cm), żółta, 30 m²



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 050,00 zł
Sprzedawca: Uniqstone
95,45 zł/1kg

12 szt. Remmers – uszczelniacz akrylowy do fug 100, biały, 600 ml
656,23 zł
Sprzedawca: MasterBau
91,14 zł/1l

SCHOMBURG Aquafin 2K/M-PLUS Elastyczny szlam uszczelniający Hydroizolacja 35 KG Szary A+B



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
643,53 zł
Sprzedawca: MasterBau
18,39 zł/1kg

Pianka budowlanapoliuretan CERESIT GREEN Q 12 x 750 ml – pianka rozprężna
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau
56,45 zł/1l

Szlam uszczelniający Remmers MB 1K Rapid 10kg
508,05 zł
Sprzedawca: MasterBau
50,81 zł/1kg

KNAUF AQUAPANEL Fugenspachtel grau 20 kg
495,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
24,77 zł/1kg

Płynna hydroizolacja Ceresit CL 50 SUPER EXPRESS 2-K
431,84 zł
Sprzedawca: MasterBau
34,55 zł/1kg

ATLAS WODER DUO 16 kg – dwuskładnikowa hydroizolacja
326,00 zł
Sprzedawca: MasterBau
20,38 zł/1kg

SCHOMBURG Aquafin i380 Bariera pozioma Hydroizolacja suchej ściany piwnicy 550 ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
228,62 zł
Sprzedawca: MasterBau
415,67 zł/1l

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Mineralne uszczelnienie szlamowe Ściana Podłoga Hydroizolacja 25 KG Szary



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
203,22 zł
-4,24 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
198,98 zł
Sprzedawca: MasterBau
198 979,99 zł/1l

Dewepro 314860



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
169,35 zł
Sprzedawca: MasterBau
8,47 zł/1kg

CERESIT CL51 Folia uszczelniająca 1K 5 kg Wodoodporna, elastyczna masa uszczelniająca 1K
178,66 zł
-9,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,30 zł
Sprzedawca: MasterBau
33,86 zł/1l

Pióro do fug między płytkami, marker do renowacji fug w łazience i kuchni, wodoodporny środek do renowacji fug – CeramicTilePen



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,79 zł
Sprzedawca: Netscroll

MAPEI KERAPOXY 144 Zaprawa fugowa na bazie żywicy epoksydowej 2 kg
150,72 zł
Sprzedawca: MasterBau

Sika Silicone 290dc 300ml przezroczysty przezroczysty jeden rozmiar
136,75 zł
Sprzedawca: SmartSailSaver
455,83 zł/1l

Ceresit Fuga CE 40 Klinkier, 5 kg
143,94 zł
Sprzedawca: MasterBau
28,79 zł/1kg