5,0



Na podstawie 3 opinii
Zawartość:
250 ml- 100 ml
- 250 ml
Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
89,86 zł
359,44 zł / 1l
+ 15,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sisley Revitalising Volumising Shampoo, 500 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Unisex, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory1 095,42 zł/1l
547,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Shampoo odżywczy szampon do włosów bardzo zniszczonych 500 ml157,98 zł/1l
78,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Revlon Orofluido Radiance Argan, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory54,99 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Matrix Biolage Bond Therapy Szampon do włosów bardzo zniszczonych 250 ml226,60 zł/1l
56,65 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment kuracja wygładzająca i odbudowująca do włosów zniszczonych No.0 155 ml
1 500,00 zł/1kg
75,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory
515,00 zł/1l
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

No.4 Szampon do pielęgnacji wiązań
531,08 zł/1l
1 062,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Andriez

Olaplex, No. 4C Bond Maintenance , Hair Shampoo, Clarifying, 250 ml
442,52 zł/1l
110,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Olaplex Nº.4 Bond Maintenance, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Włosy łamliwe, Martwe włosy, Wszystkie kolory
316,60 zł/1l
79,15 zł
Sprzedawca: Glampact

Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Olaplex Blonde Enhancer - Szampon koloryzujący do włosów blond, rozjaśnianych i siwych
320,32 zł/1l
80,08 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 1000 ml
218,00 zł/1l
218,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Moroccanoil Hydration Hydrating Shampoo szampon do wszystkich rodzajów włosów 1000 ml
195,58 zł/1l
195,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L'Oréal Serie Expert Silver Szampon 0,5l
370,20 zł/1l
185,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Szampon do włosów osłabionych i skłonnych do wypadania Genesis (Anti Hair-fall Fortifying Shampoo), 250 ml
739,36 zł/1l
184,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex N°.4FINE Bond Maintenance, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Mocne włosy, Wszystkie kolory
212,40 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Revlon Equave Detox Micellar, 485 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory
140,21 zł/1l
68,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Revlon Equave Detox Micellar, 100 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory
169,90 zł/1l
17,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

SYOSS REPAIR Shampoo, 440 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory
47,20 zł/1l
20,77 zł
Sprzedawca: LAVONIO

MEDAVITA Lotion Concentree, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Wypadanie włosów, Wszystkie kolory
528,00 zł/1l
132,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Pojemność:
- 250 ml
- Typ produktu:
- Szampon
- Model:
- Profesjonalny
- Odpowiedni dla:
- Unisex
- Odpowiedni do rodzaju włosów:
- Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone
- Nadaje się do koloru włosów:
- Wszystkie kolory
- Działanie szamponu:
- Nawilżenie, Odżywiający, Naprawa, Świecący, Wzmacniający
- Typ dozownika:
- Butelka
- Nie testowany na zwierzętach:
- Tak
- Zakres wartości pH:
- 6 - 6,5
- Odpowiednie dla wegetarian i wegan:
- Tak
- Czas od otwarcia (PAO ):
- 12 mies.
- Skład:
- WATER, SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE, POTASSIUM COCOYL GLYCINATE, DISODIUM COCOYL GLUTAMATE, POTASSIUM COCOATE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, GLYCERETH-26, DECYL GLUCOSIDE, FRAGRANCE, PHENOXYETHANOL, COCAMIDOPROPYLAMINE OXIDE, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, GLYCOL DISTEARATE, DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, METHYL GLUCETH-20, ACRYLATES COPOLYMER, PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE, AMODIMETHICONE, POLYQUATERNIUM-10, CITRIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM LAURYL SULFOACETATE, DIVINYLDIMETHICONE/DIMETHICONE COPOLYMER, CHLORPHENESIN, POLYQUATERNIUM-11, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, C11-15 PARETH-7, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, LAURETH-9, GLYCERIN, TRIDECETH-12, PANTHENOL, HYDROLYZED VEGETABLE PROTEIN PG-PROPYL SILANETRIOL, C12-13 PARETH-3, C12-13 PARETH-23, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, TOCOPHEROL, PSEUDOZYMA EPICOLA/CAMELLIA SINENSIS SEED OIL FERMENT EXTRACT FILTRATE, PSEUDOZYMA EPICOLA/ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, FERMENT FILTRATE, PRUNUS ARMENIACA (APRICOT) KERNEL OIL, QUATERNIUM-95, PROPANEDIOL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED EXTRACT, PEG-8, BIS-AMINOPROPYL DIGLYCOL DIMALEATE, EUTERPE OLERACEA FRUIT EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, PUNICA GRANATUM EXTRACT, ORIGANUM VULGARE LEAF EXTRACT, MUSA SAPIENTUM (BANANA) FRUIT EXTRACT, MORINDA CITRIFOLIA FRUIT EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, PEG-8/SMDI COPOLYMER, ARCTIUM LAPPA ROOT EXTRACT, SODIUM POLYACRYLATE, PALMITOYL MYRISTYL SERINATE, CITRAL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, BIOTIN, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE
- Nie zawiera:
- Gluten, Paraben, Fosforan, Ftalan, Siarczan
- Liczba dołączonych produktów:
- 1 szt.
Szampon odbudowujący No.4 Bond Maintenance to profesjonalna kuracja dla Twoich włosów – produkt doskonale sprawdza się w salonach fryzjerskich jak i w domu. Formuła produktu wzbogacona o technologię odbudowy mostków dwusiarczkowych, regeneruje i nawilża włosy, nadając im połysk oraz łatwość w układaniu.
Wykorzystując ekskluzywny system głębokiego oczyszczania OLAPLEX, zaawansowany szampon detoksykujący skutecznie usuwa pozostałości produktów i zanieczyszczenia z włosów, pomagając uzyskać zdrowsze włosy.
- Usuwa nagromadzone minerały, chlor, nadmiar sebum i pozostałości produktów już od pierwszej aplikacji
- Innowacyjna formuła oczyszcza włosy bez ich wysuszania, zapewniając im elastyczność i żywy połysk
- Zawiera opatentowaną technologię OLAPLEX Bond-Building Technology™ zapewniającą silne wiązania dwusiarczkowe
Stosowanie:
1. Nałożyć na mokre włosy. Rozpocznij od nasady włosów i rozprowadź aż po same końce. Nałożyć pianę i pozostawić na włosach do 5 minut. Spłukać.
2. Następnie nałożyć odżywkę N°5 BOND MAINTENANCE® CONDITIONER lub maskę N°8 BOND INTENSE MOISTURE MASK, aby dodatkowo nawilżyć włosy.
OLAPLEX N°4 Szampon 250 ml
Naprawia i chroni włosy przed codziennym stresem. Naprawia zniszczone włosy, rozdwojone końcówki i puszenie się włosów, łącząc uszkodzone struktury.
Włosy są lśniące, łatwiejsze w pielęgnacji i zdrowsze dla włosów.
OLAPLEX N°4 wzmacnia wszystkie rodzaje włosów, zmniejsza ich łamliwość i doskonale nadaje się do włosów farbowanych.
Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo oczyszcza i nawilża włosy. Szampon jest odpowiedni do włosów poddawanych zabiegom chemicznym, którym przydałaby się pielęgnacja. Olaplex No. 4 wyraźnie poprawia wewnętrzną strukturę włosów i nadaje im intensywny połysk przy każdym myciu.
- naprawia włosy i pomaga zapobiegać rozdwajaniu się końcówek - Nadaje włosom intensywny połysk - nie obciąża włosów - nawilża - do codziennego stosowania - dla wszystkich rodzajów włosów
Olaplex Bond Maintenance Shampoo No4 250ml
- Waga
- 300 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Olaplex No.4 Bond Maintenance Szampon odbudowujący do włosów 250ml
- Producent
- EAN
- 0896364002756896364002756
- Numer producenta
- 40296698
- Waga
- 300 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Olaplex No.4 Bond Maintenance Szampon odbudowujący do włosów 250ml
- Producent
- EAN
- 0896364002756896364002756
- Numer producenta
- 40296698
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment kuracja wygładzająca i odbudowująca do włosów zniszczonych No.0 155 ml
1 500,00 zł/1kg
75,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner, Unisex, Profesjonalna odżywka do włosów, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory, Nawilżający, Nawilżający, Odżywiający, Naprawa, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, 250 ml
366,28 zł/1l
91,57 zł
Sprzedawca: VISO

Olaplex Bond Intense Moisture Mask No.8 maska odżywcza do włosów bardzo suchych i zniszczonych 100 ml
2 167,60 zł/1l
216,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Olaplex Nº.5 Bond Maintenance, Unisex, Profesjonalna odżywka do włosów, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Włosy puszące się, Wszystkie kolory, Nawilżający, Odżywiający, Naprawa, Świecący, Wzmacniający, 250 ml
316,72 zł/1l
79,18 zł
Sprzedawca: Glampact

Olaplex, No.9 Bond Protector, Antioxidants, Hair Serum, For Nourishing, 90 ml
1 432,11 zł/1l
128,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Sztuczna choinka COSTWAY 180 cm ze śniegiem, w tym 600 igieł z PVC, 250 ciepłych białych światełek LED i metalowy stojak, choinka, choinka, biała
58,45 zł/1kg
Używany
338,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 217,00 zł/1l
310,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
683,90 zł/1kg
273,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Mielle Rosemary Mint 2 oz 59 ml
1 394,24 zł/1l
82,26 zł
Sprzedawca: somnia24

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory
515,00 zł/1l
128,75 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač
318,31 zł/1l
1 122,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Olaplex, No.5 Bond Maintenance , Hair Conditioner, Repairing & Strengthening, 1000 ml
208,40 zł/1l
208,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
208,85 zł/1l
208,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olaplex Nº.4 Bond Maintenance, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Włosy łamliwe, Martwe włosy, Wszystkie kolory
316,60 zł/1l
79,15 zł
Sprzedawca: Glampact

No.4 Szampon do pielęgnacji wiązań
531,08 zł/1l
1 062,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Andriez

Olaplex, No. 4C Bond Maintenance , Hair Shampoo, Clarifying, 250 ml
442,52 zł/1l
110,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

VidaXL 272247, Poliester, 420 mm, 515 mm, 950 mm, 42 cm, 45 cm
1 708,99 zł
-64,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 644,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Środek wygładzający włosy, 100 ml, Unisex, Kręconych włosów, Włosy puszące się, Przeciw puszeniu się, Wygładzający, Buteleczka z pompką
934,40 zł/1l
93,44 zł
Sprzedawca: VISO

Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
45,49 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo

La Rosche Posay, Effaclar MAT krem nawilżający, 40ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
231,82 zł/100ml
92,73 zł
Sprzedawca: somnia24

7-kolorowa lampa terapeutyczna LED PDT Terapia fotonowa Terapia światłem Pielęgnacja skóry PDT Maszyna do odmładzania skóry twarzy Uroda 220V
316,63 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021

Moroccanoil Treatment, Olejek do włosów, 100 ml, Unisex, Do wszystkich włosów, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, Olej arganowy
2 774,40 zł/1l
277,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Suszarka do paznokci Lampa LED UV do paznokci WYSOKA MOC Wyświetlacz LCD Urządzenie do utwardzania światłem Narzędzie do utwardzania paznokci Odpowiednie do wszystkich żelowych
17,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Masseno Narożnik POTARO z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt L, Rozkładana sofa, Rogówka - Kremowy, POSO 100
1 499,00 zł
Sprzedawca: masseno

Samsung Galaxy S21 FE 5G folia ochronna na aparat szklana folia ochronna na aparat szkło pancerne folia pancerna szkło ochronne 2 szt
38,35 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
148,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Łóżko Cuddle Cave dla kotów domowych i małych psów, kojące łóżko dla kota, przytulny, zadaszony domek do spania dla szczeniąt, kociąt Rozmiar M 33CM
89,70 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
87,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

WMF 07.2105.6380, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Szkło, 250 °C
1 115,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 sierpnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry szampon dla moich cienkich włosów.
Zawartość 0,25 l
Szampon wygładza moje włosy, nie wyglądają już tak kudłato. Sprawia również, że moje włosy są nieco pełniejsze. Wystarczy niewielka ilość szamponu. Jedynym minusem jest wysoka cena.
Oceniono dnia 19 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry
Zawartość 0,25 l
Szampon jest świetny, dobrze się pieni i jest przyjemny w dotyku.
Oceniono dnia 28 sierpnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,25 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

FOLTENE PHARMA Szampon wzmacniający do przerzedzających się włosów dla kobiet 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
95,76 zł
-33%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,69 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
227,46 zł/1kg

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
256,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
273,39 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
194,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
65,00 zł/1l

Matrix Total Results Mega Sleek szampon 1000ml + odżywka 1000ml + 2x pompka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
199,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,27 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
180,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,32 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
257,96 zł/1l

Matrix TR High Amplify szampon 1000ml + odżywka 1000ml
142,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
139,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
70,00 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(616)Liczba wystawionych ocen: 616
1 122,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,31 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ
138,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
252,71 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Loreal Vitamino Colour Szampon 300ml + Loreal Vitamino Colour Maska 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
130,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
232,71 zł/1l

Pantovigar szampon dla kobiet wzmacniający zdrowe włosy, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,12 zł
Sprzedawca: apohealth
305,60 zł/1kg

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l