5,0



Na podstawie 4 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Smak:
Truskawka, Biała czekolada100% WHEY PROFESSIONAL (2,350 kg)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
817,99 zł
348,08 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Proteiny i białka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
WHEY PROTEIN COMPLEX 100% (1,8 kg)219,71 zł/1l
395,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
100% hydroizolat (2kg)262,77 zł/1l
525,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
Izolat serwatki (1816 g)263,91 zł/1l
479,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
100% CASEIN COMPLEX (2,350 kg)147 892,59 zł/1kg
479,26 zł
-79,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
399,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

100% Whey Professional (920Gr)
176 260,87 zł/1kg
202,70 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

100% Whey Professional (920Gr)
176 260,87 zł/1kg
202,70 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

100% Whey Professional (920Gr)
176 260,87 zł/1kg
202,70 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Scitec 100% Whey Professional 920g
220,33 zł/1kg
202,70 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

100% Whey Professional (920Gr)
237 460,86 zł/1kg
273,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

WHEY PROTEIN COMPLEX 100% (2,27 kg)
359,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

100% Profesjonalna Serwatka (500G)
209 785,72 zł/1kg
146,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Ostrovit 100% whey protein BI9169
655,10 zł/1l
131,02 zł
Sprzedawca: FIT1EU

100% Profesjonalna Serwatka (500G)
293,70 zł/1l
146,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Iso Whey Zero (908G)
223 214,28 zł/1kg
250,00 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

100% CASEIN ADVANCED (1,8 kg)
186,77 zł/1l
336,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Iso Whey Zero (908G)
323,92 zł/1l
294,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Whey Isolate (700Gr)
298 412,88 zł/1kg
268,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Iso Whey Zero (908G)
323,92 zł/1l
294,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Serwatka Radical (2kg)
159 271,58 zł/1kg
378,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Iso Whey Zero (908G)
340,93 zł/1l
309,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Scitec 100% Whey Protein Professional to smaczne białko wykonane z wysokiej jakości koncentratu i izolatu serwatki. Do białka dodano dodatkowe aminokwasy i enzymy trawienne. Białko serwatkowe wspomaga wzrost mięśni, ich ochronę i przyspiesza regenerację po ciężkim treningu. Ze względu na te właściwości jest bardzo popularne wśród sportowców. 100% Whey Protein Professional charakteryzuje się doskonałym profilem aminokwasowym, który został dodatkowo wzbogacony o aminokwasy L-leucynę, L-glutaminę i taurynę w celu poprawy środowiska anabolicznego. Dodane enzymy trawienne papaina i bromelaina zapewniają płynne trawienie białka i maksymalne wykorzystanie składników odżywczych.
Korzyści
- wspomaga wzrost mięśni i przyspiesza regenerację
- najwyższej jakości źródło białka
- wysoka wartość biologiczna białka
- doskonały profil aminokwasowy
- lekkostrawność
- pyszny smak
Scitec 100% Whey Protein Professional zawiera około 10% nienaruszonej frakcji białkowej immunoglobuliny, która wspiera układ odpornościowy. Białko jest źródłem ważnych aminokwasów i azotu, które są niezbędne do proliferacji i utrzymania tkanek w organizmie. Białko serwatkowe pochodzące z mleka jest białkiem kompletnym, ponieważ dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych aminokwasów.
Białko serwatkowe ma również zdolność wspomagania produkcji glutationu, który jest najsilniejszym naturalnym przeciwutleniaczem w ludzkim organizmie. 100% Whey Protein Professional zawiera quadrapeptydy, które mają udowodniony wpływ na bolesność mięśni. Charakteryzuje się również niską zawartością laktozy i jest wzbogacony o leucynę, taurynę i glutaminę.
Zalecane dawkowanie
Wymieszać 1 porcję (30 g = 3/4 miarki) w 250-300 ml wody lub mleka i przyjmować o dowolnej porze 1 do 3 razy dziennie. Zalecamy przyjmowanie między posiłkami, przed i/lub po treningu.
Wartości odżywcze
| Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional 2350 g truskawkowo-biała czekolada | |||
| Wielkość 1 porcji: 30 g | |||
| Liczba porcji w opakowaniu: 78 | |||
| Wartości odżywcze | 1 porcja(30 g) | 100g | RVH%* |
| Wartość energetyczna | 477kJ / 114kcal | 1590kJ / 379,96kcal | ** |
| Tłuszcze | 1,7g | 5,67g | ** |
| w tym nasycone | 0,9g | 3g | ** |
| Węglowodany | 2,8g | 9,33g | ** |
| w tym cukry | 1,8g | 6g | ** |
| Białko | 22g | 73,33g | ** |
| Sól | 0,47g | 1,57g | ** |
| Tauryna | 990mg | 3299,67mg | ** |
| L-glutamina | 500mg | 1666,5mg | ** |
| L-arginina | 414mg | 1379,86mg | ** |
| L-Leucyna | 100mg | 333,3mg | ** |
| Bromelaina | 13mg | 43,33mg | ** |
| Papaina | 13mg | 43,33mg | ** |
| *RVH - Referencyjna Wartość Odżywcza. Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) | |||
| **RVH nie określono | |||
| Składniki | |||
| Białko serwatkowe instant 86% {koncentratserwatki(z mleka) [emulgator: lecytyny (z soi)], izolat serwatki(z mleka) [emulgator: lecytyny (soja)]}, aromaty, tauryna 3,3%, L-arginina 1,7%, L-glutamina 1,7%, sól, kwas (kwas cytrynowy), substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), koncentrat buraka w proszku [maltodekstryna, koncentrat buraka, kwas (kwas cytrynowy)], substancje słodzące (acesulfam K, sukraloza), L-leucyna 0,3%, substancje przeciwzbrylające (krzemionka), bromelaina z ananasa 0,07% (1200 GDU/g), papaina z papai 0,07% (1,5 FIP U/mg). | |||
| Alergeny | |||
| Zawiera mleko i soję lub ich produkty. | |||
100% Whey Protein Professional to ultrafiltrowany koncentrat białka serwatkowego o wyjątkowej jakości. Białko serwatkowe jest uznawane za króla wszystkich białek w kulturystyce i ma najwyższą wartość biologiczną. Ma lepszy profil aminokwasowy i wyższą zawartość aminokwasów rozgałęzionych (L-leucyny, L-izoleucyny i L-waliny) w porównaniu z innymi źródłami białka.
100% Whey Protein Professional ma doskonały profil aminokwasowy - 47,5% zawartości białka składa się z tzw. aminokwasów anabolicznych (L-leucyny, L-izoleucyny, L-waliny, L-argininy, L-glutaminy i L-tyrozyny).
100% Whey Protein Professional zawiera około 10% niezniszczonych mikrofrakcji białek immunoglobulinowych, które wspierają funkcjonowanie układu odpornościowego.
białko serwatkowe ma zdolność do zwiększania endogennej syntezy glutationu. Glutation jest najsilniejszym naturalnym przeciwutleniaczem w organizmie.
100% Whey Protein Professional zawiera quadropeptydy, które mają działanie przeciwbólowe. Oznacza to, że dyskomfort i ból mięśni po intensywnym treningu są zmniejszone.
100% Whey Protein Professional ma niską zawartość laktozy.
100% Whey Protein Professional jest wzbogacony o L-glutaminę - najobficiej występujący aminokwas w mięśniach.
do 100% Whey Protein Professional dodaliśmy kombinację enzymów trawiennych - Pepsynę i Aminogen®. Te enzymy proteolityczne przyspieszają rozkład białka i wspomagają jego wchłanianie w przewodzie pokarmowym. Pozwala to organizmowi na maksymalne wykorzystanie składników białkowych (aminokwasów). Ludzie mówią: "Jesteś tym, co jesz!". Z jednej strony jest to oczywiście prawda. Z drugiej jednak strony nie jest to do końca trafne, ponieważ jesteś tym, co wchłaniasz z pożywienia!
100% Whey Protein Professional nie zawiera aspartamu!
Zalecane spożycie: 100% Whey Protein Professional można przyjmować razem z dowolnym innym pokarmem, aby zwiększyć spożycie białka. Możesz go również przyjmować samodzielnie w szczególnych sytuacjach i momentach - podczas diety, przed i po treningu oraz zawsze, gdy potrzebujesz źródła białka. W zależności od masy ciała i potrzeb żywieniowych należy przyjmować od 1 do 4 porcji dziennie.
- Producent
- Scitec Nutrition
- Waga
- 2.717 g
- Liczba sztuk
- 1
- Smak
- TruskawkaBiała czekolada
- Zawartość
- 2350 ml
- Lista składników
- Składniki - Banan : Białko serwatkowe (mleko) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyna z soja), tauryna, aromaty, l-arginina, l-glutamina, sól, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), l-leucyna, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), bromelaina ekstrahowana z ananasa, papaina ekstrahowana z papai (1,5FIP U/mg).Składniki - Kawa : Białko serwatkowe (mleko) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyna z soja]), aromaty, tauryna, kawa rozpuszczalna, l-arginina, l-glutamina, sól, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), l-leucyna, substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), mieszanka białkowa (27%) (izolat białek z soja, izolat białka mleko, , mleko odtłuszczony proszek, koncentrat białka serwatkowego (mleko), albumina jaja kurzego, emulgator: lecytyna z soja), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), bromelaina ekstrahowana z ananasa, papaina ekstrahowana z papai (1,5FIP U/mg).Składniki - sernik cytrynowy : Białko serwatkowe (mleko) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyna z soja), aromaty, tauryna, twaróg w proszku (mleko) odtłuszczona, l-arginina, l-glutamina, sól, substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), l-leucyna, jogurt w proszku (mleko), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), bromelaina ekstrahowana z ananasa, papaina ekstrahowana z papai (1,5FIP U/mg).Składniki - Choco Cookie : Białko serwatkowe (mleko) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyna z soja), tauryna, aromaty, l-arginina, l-glutamina, sól, niskotłuszczowe kakao w proszku, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), l-leucyna, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), bromelaina ekstrahowana z ananasa, papaina ekstrahowana z papai (1,5FIP U/mg).Składniki - Czekolada : Białko serwatkowe (mleko) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyna z soja), tauryna, niskotłuszczowe kakao w proszku, aromaty, l-arginina, l-glutamina, sól, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), l-leucyna, substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), bromelaina ekstrahowana z ananasa, papaina ekstrahowana z papai (1,5FIP U/mg).Składniki - Czekolada z orzechami laskowymi: Białko serwatkowe (mleko) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyna z soja), tauryna, niskotłuszczowe kakao w proszku, aromaty, l-arginina, l-glutamina, sól, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), l-leucyna, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), bromelaina ekstrahowana z ananasa, papaina ekstrahowana z papai (1,5FIP U/mg). Składniki - Czekolada kokosowa : Białko serwatkowe (mleko) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyna z soja), niskotłuszczowe kakao w proszku, tauryna, aromaty, l-arginina, l-glutamina, sól, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), l-leucyna, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), bromelaina ekstrahowana z ananasa, papaina ekstrahowana z papai (1,5FIP U/mg).Składniki - Truskawka : Białko serwatkowe (mleko) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyna z soja), aromaty, tauryna, l-arginina, l-glutamina, sól, substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy), substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), l-leucyna, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), bromelaina ekstrahowana z ananasa, papaina ekstrahowana z papai (1.5FIP U/mg), barwnik (Pąs 4R) (Pąs 4R może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci).Składniki - biała czekolada truskawkowa : Białko serwatkowe (mleko) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyna z soja), aromaty, tauryna, l-arginina, l-glutamina, sól, substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy), substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), koncentrat buraka w proszku (maltodekstryna, koncentrat buraka, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy), substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), l-leucyna, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), bromelaina ekstrahowana z ananasa, papaina ekstrahowana z papai (1.5FIP U/mg).Składniki - kiwi, banan: Białko serwatkowe (mleko) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [émulsifiant : lécithine de soja]), tauryna, aromaty, l-arginina, l-glutamina, sól, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), l-leucyna, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), bromelaina ekstrahowana z ananasa, papaina ekstrahowana z papai (1,5FIP U/mg).Składniki - Kokos: Białko serwatkowe (mleko) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyna z soja), tauryna, aromaty, wiórki kokosowe, l-arginina, l-glutamina, sól, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), l-leucyna, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), bromelaina ekstrahowana z ananasa, papaina ekstrahowana z papai (1,5FIP U/mg).Składniki - Masło orzechowe : Białko serwatkowe (mleko) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyna z soja), aromat, tauryna, l-arginina, l-glutamina, barwnik (karmel amoniakalny), sól, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), l-leucyna, substancje słodzące (sukraloza, acesulfam-K), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), bromelaina ekstrahowana z ananasa, papaina ekstrahowana z papai (1,5FIP U/mg).Składniki - Biała czekolada pistacjowa : Białko serwatkowe (mleko) (87%) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)]), aromaty, tauryna, l-arginina, l-glutamina, sól, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), l-leucyna, substancje słodzące (sukraloza, acesulfam-K), bromelaina ekstrahowana z ananasa, papaina ekstrahowana z papai (1,5FIP U/mg), barwnik (kompleksy miedziowe chlorofilu).Składniki - Wanilia : Białko serwatkowe (mleko) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyna z soja), aromaty, tauryna, jogurt w proszku (mleko), l-arginina, l-glutamina, sól, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), l-leucyna, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), bromelaina ekstrahowana z ananasa, papaina ekstrahowana z papai (1,5FIP U/mg).Składniki - czerwone owoce wanilii: Białko serwatkowe (mleko) (87%) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)]), aromaty, tauryna, l-arginina, l-glutamina, sól, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), l-leucyna, substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), bromelaina ekstrahowana z ananasa, papaina ekstrahowana z papai (1.5FIP U/mg), barwniki (karmoizyna, błękit brylantowy FCF) (karmoizyna może mieć niepożądany wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci).Składniki - solony karmel : Białko serwatkowe (mleko) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyna z soja), aromaty, tauryna, sól, l-arginina, l-glutamina, barwnik (karmel amoniakalny), substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), l-leucyna, substancje słodzące (sukraloza, acesulfam-K), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), bromelaina ekstrahowana z ananasa, papaina ekstrahowana z papai (1,5FIP U/mg).Składniki - Biała czekoladaBiałko serwatkowe (mleko) (87%) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)]), aromaty, tauryna, l-arginina, l-glutamina, sól, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), l-leucyna, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), bromelaina ekstrahowana z ananasa (1200GDU/g), papaina ekstrahowana z papai (1,5FIP U/mg).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Patrz na opakowaniu
- Zalecany sposób podawania
- Wymieszać 1 miarkę z 250 ml wody, mleka lub innego płynu. Najlepiej przyjmować ten produkt po treningu. 100% Whey Protein można przyjmować z posiłkami, aby wzbogacić ich zawartość białka.
- Firma spożywcza
- Scitec Nutrition
- Nazwa handlowa
- Whey protéine
- EAN
- 5999100021549
- Producent
- Scitec Nutrition
- Waga
- 2.717 g
- Liczba sztuk
- 1
- Smak
- TruskawkaBiała czekolada
- Zawartość
- 2350 ml
- Lista składników
- Składniki - Banan : Białko serwatkowe (mleko) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyna z soja), tauryna, aromaty, l-arginina, l-glutamina, sól, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), l-leucyna, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), bromelaina ekstrahowana z ananasa, papaina ekstrahowana z papai (1,5FIP U/mg).Składniki - Kawa : Białko serwatkowe (mleko) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyna z soja]), aromaty, tauryna, kawa rozpuszczalna, l-arginina, l-glutamina, sól, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), l-leucyna, substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), mieszanka białkowa (27%) (izolat białek z soja, izolat białka mleko, , mleko odtłuszczony proszek, koncentrat białka serwatkowego (mleko), albumina jaja kurzego, emulgator: lecytyna z soja), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), bromelaina ekstrahowana z ananasa, papaina ekstrahowana z papai (1,5FIP U/mg).Składniki - sernik cytrynowy : Białko serwatkowe (mleko) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyna z soja), aromaty, tauryna, twaróg w proszku (mleko) odtłuszczona, l-arginina, l-glutamina, sól, substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), l-leucyna, jogurt w proszku (mleko), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), bromelaina ekstrahowana z ananasa, papaina ekstrahowana z papai (1,5FIP U/mg).Składniki - Choco Cookie : Białko serwatkowe (mleko) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyna z soja), tauryna, aromaty, l-arginina, l-glutamina, sól, niskotłuszczowe kakao w proszku, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), l-leucyna, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), bromelaina ekstrahowana z ananasa, papaina ekstrahowana z papai (1,5FIP U/mg).Składniki - Czekolada : Białko serwatkowe (mleko) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyna z soja), tauryna, niskotłuszczowe kakao w proszku, aromaty, l-arginina, l-glutamina, sól, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), l-leucyna, substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), bromelaina ekstrahowana z ananasa, papaina ekstrahowana z papai (1,5FIP U/mg).Składniki - Czekolada z orzechami laskowymi: Białko serwatkowe (mleko) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyna z soja), tauryna, niskotłuszczowe kakao w proszku, aromaty, l-arginina, l-glutamina, sól, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), l-leucyna, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), bromelaina ekstrahowana z ananasa, papaina ekstrahowana z papai (1,5FIP U/mg). Składniki - Czekolada kokosowa : Białko serwatkowe (mleko) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyna z soja), niskotłuszczowe kakao w proszku, tauryna, aromaty, l-arginina, l-glutamina, sól, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), l-leucyna, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), bromelaina ekstrahowana z ananasa, papaina ekstrahowana z papai (1,5FIP U/mg).Składniki - Truskawka : Białko serwatkowe (mleko) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyna z soja), aromaty, tauryna, l-arginina, l-glutamina, sól, substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy), substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), l-leucyna, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), bromelaina ekstrahowana z ananasa, papaina ekstrahowana z papai (1.5FIP U/mg), barwnik (Pąs 4R) (Pąs 4R może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci).Składniki - biała czekolada truskawkowa : Białko serwatkowe (mleko) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyna z soja), aromaty, tauryna, l-arginina, l-glutamina, sól, substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy), substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), koncentrat buraka w proszku (maltodekstryna, koncentrat buraka, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy), substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), l-leucyna, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), bromelaina ekstrahowana z ananasa, papaina ekstrahowana z papai (1.5FIP U/mg).Składniki - kiwi, banan: Białko serwatkowe (mleko) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [émulsifiant : lécithine de soja]), tauryna, aromaty, l-arginina, l-glutamina, sól, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), l-leucyna, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), bromelaina ekstrahowana z ananasa, papaina ekstrahowana z papai (1,5FIP U/mg).Składniki - Kokos: Białko serwatkowe (mleko) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyna z soja), tauryna, aromaty, wiórki kokosowe, l-arginina, l-glutamina, sól, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), l-leucyna, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), bromelaina ekstrahowana z ananasa, papaina ekstrahowana z papai (1,5FIP U/mg).Składniki - Masło orzechowe : Białko serwatkowe (mleko) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyna z soja), aromat, tauryna, l-arginina, l-glutamina, barwnik (karmel amoniakalny), sól, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), l-leucyna, substancje słodzące (sukraloza, acesulfam-K), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), bromelaina ekstrahowana z ananasa, papaina ekstrahowana z papai (1,5FIP U/mg).Składniki - Biała czekolada pistacjowa : Białko serwatkowe (mleko) (87%) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)]), aromaty, tauryna, l-arginina, l-glutamina, sól, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), l-leucyna, substancje słodzące (sukraloza, acesulfam-K), bromelaina ekstrahowana z ananasa, papaina ekstrahowana z papai (1,5FIP U/mg), barwnik (kompleksy miedziowe chlorofilu).Składniki - Wanilia : Białko serwatkowe (mleko) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyna z soja), aromaty, tauryna, jogurt w proszku (mleko), l-arginina, l-glutamina, sól, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), l-leucyna, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), bromelaina ekstrahowana z ananasa, papaina ekstrahowana z papai (1,5FIP U/mg).Składniki - czerwone owoce wanilii: Białko serwatkowe (mleko) (87%) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)]), aromaty, tauryna, l-arginina, l-glutamina, sól, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), l-leucyna, substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), bromelaina ekstrahowana z ananasa, papaina ekstrahowana z papai (1.5FIP U/mg), barwniki (karmoizyna, błękit brylantowy FCF) (karmoizyna może mieć niepożądany wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci).Składniki - solony karmel : Białko serwatkowe (mleko) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyna z soja), aromaty, tauryna, sól, l-arginina, l-glutamina, barwnik (karmel amoniakalny), substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), l-leucyna, substancje słodzące (sukraloza, acesulfam-K), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), bromelaina ekstrahowana z ananasa, papaina ekstrahowana z papai (1,5FIP U/mg).Składniki - Biała czekoladaBiałko serwatkowe (mleko) (87%) (koncentrat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)], izolat białka serwatkowego (mleko) [emulgator: lecytyny (soja)]), aromaty, tauryna, l-arginina, l-glutamina, sól, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), l-leucyna, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), bromelaina ekstrahowana z ananasa (1200GDU/g), papaina ekstrahowana z papai (1,5FIP U/mg).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Patrz na opakowaniu
- Zalecany sposób podawania
- Wymieszać 1 miarkę z 250 ml wody, mleka lub innego płynu. Najlepiej przyjmować ten produkt po treningu. 100% Whey Protein można przyjmować z posiłkami, aby wzbogacić ich zawartość białka.
- Firma spożywcza
- Scitec Nutrition
- Nazwa handlowa
- Whey protéine
- EAN
- 5999100021549
Pasuje również do tego

for you power protein double pack
241,47 zł/1l
362,20 zł
Sprzedawca: foryou_eHealth

Moc białka (4 kg)
129,28 zł/1l
517,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

100% izolat Gold Standard (930g)
598,91 zł/1l
556,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Więcej białka: 360g
381,64 zł/1l
137,39 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Activlab 100% Whey Premium 2000 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Proteinowa, Aminokwasy BCAA, Czekolada Mleczna
129,95 zł/1kg
259,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed 2264 g truskawka / Hydrolizowane biaka serwatki / Wysokiej jakoci izolat serwatki z 50% hydrolizatem
309,55 zł/1kg
681,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

ESN Flexpresso Protein Coffee Caramel, Puder, Koncentrat białka serwatkowego, Izolat białka serwatkowego, Karmel, 22 g, 109 kcal, 364 kcal
214,73 zł/1kg
208,07 zł
-12,67 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
195,40 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Fresenius Kabi Fresubin Protein Powder bez laktozy i bezglutenowy 300g
146,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Powerstar PREMIUM WHEY 90 | 90% białka w suchej masie | białko serwatkowe w proszku 850 g | 55% izolatu serwatki CFM i 45% koncentratu CFM | naturalne białko w proszku
527,14 zł/1l
448,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Weider Protein 80 Plus 500g
473,68 zł/1l
236,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Super Mass Gainer (2943g)
65 731,25 zł/1kg
210,34 zł
Sprzedawca: FITADIUM

Mutant Mass, Gainer 6800g 17868
1 934,00 zł/1l
386,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

OstroVit 100% Whey Protein - 2000 g puszka Tiramisu
191,78 zł/1kg
383,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

Sunwarrior Protein Warrior Blend 750 g wanilia / Biaka rolinne / Pyszne wieloskadnikowe biako rolinne o hipoalergicznym skadzie
211,29 zł/1l
158,47 zł
Sprzedawca: taleoo

100% CASEIN COMPLEX (2,350 kg)
147 892,59 zł/1kg
479,26 zł
-79,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
399,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Nustino – Masło orzechowe w proszku Pure 400 g – 100% orzechów ziemnych, o 90% mniej tłuszczu – bogate w białko – bez cukru – o niskiej zawartości tłuszczu – bez oleju palmowego
106,72 zł/1l
42,69 zł
Sprzedawca: MateMundo

MyProtein | Impact Whey Protein Natural Chocolate
193,24 zł/1l
193,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

Immortal Nutrition Protein 2000 g proszek WPC 66 porcji – truskawkowy – białko wieloskładnikowe
43,00 zł/1l
85,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

smap® + peptide 300 g – Bezsmakowy proszek białkowy
565,60 zł/1l
181,03 zł
-11,35 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,68 zł
Sprzedawca: WR-Products

BrainMax, naturalny białek z kozy, bez smaku, 500 g
449 749,98 zł/1kg
269,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kazeina micelarna - 900g : wanilia I 30 porcji I w proszku I białko mleka I budowa mięśni I efekt sytości I z laktazą I bezglutenowa
211,22 zł/1kg
190,10 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Layenberger Fit+Feelgood Slim Shake czekoladowo-orzechowy, 396 g PUL
109,55 zł/1kg
43,38 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Mutant Mass, Gainer 2270g 17865
749,50 zł/1kg
149,90 zł
Sprzedawca: Bionic

KBruShop Czekoladowy Shake Zastępujący Posiłek 520 g Farmasi Nutriplus Whey Protein Vegan
46,15 zł/1l
239,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KBruSHOP

Open Food 4260121341741, 1000 ml, 40 kcal, 2,2 g, 0,1 g, 0,5 g, 0,44 g
89,40 zł/1l
89,40 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Olimp Nutrition Whey Protein Complex 100 %, Proszek, Koncentrat białka serwatkowego, Izolat białka serwatkowego, Czekolada, L-alanina, L-Arginina, L-aspartic acid, L-Cysteina, Kwas L-glutaminowy, L-glycine, L-Histidina,..., Stosuj 1-3 porcji dziennie – po przebudzeniu, pomiędzy posiłkami, po treningu lub przed snem...., 26 g
229,81 zł/1kg
521,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Lazar Angelov Nutrition | IsoWhey | Izolat białka serwatkowego z enzymami trawiennymi, BCAA i karmelem solnym glutaminy
197,65 zł/1l
316,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

MyProtein | Impact Whey Isolate Chocolate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
713,63 zł
Sprzedawca: FIT1EU
279,31 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Isolate Natural Vanilla



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
713,63 zł
Sprzedawca: FIT1EU
279,31 zł/1l

Potwierdzony Program Przyrostu Wagi - Mass Advanced 2,5kg Banana Split - Hardcore Creatine 1,5kg Tropical - BCAA Xtreme
633,68 zł
Sprzedawca: FITADIUM
130 119,10 zł/1kg

Advanced Dry Muscle Program - 100% Whey Proteine Advanced 900g Cookies - Créa Max
444,75 zł
Sprzedawca: FITADIUM
317 678,58 zł/1kg

Polleo 1st Whey, 2270 g - Czekolada z bananem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
436,46 zł
Sprzedawca: PolleoSport
192,27 zł/1kg

MyProtein | Impact Whey Protein Strawberry



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
464,59 zł
Sprzedawca: FIT1EU
181,34 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Protein Vanilia



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
464,59 zł
Sprzedawca: FIT1EU
185,84 zł/1l

100% Whey Protein Advanced (2Kg)
399,31 zł
Sprzedawca: FITADIUM
199,66 zł/1l

Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistachios
432,93 zł
Sprzedawca: FIT1EU
238,40 zł/1l

100% hydroizolat (2kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
525,54 zł
Sprzedawca: FITADIUM
262,77 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

OstroVit 100% Whey Protein - 2000 g puszka Tiramisu
383,56 zł
Sprzedawca: FIT1EU
191,78 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
263,91 zł/1l