5,0



Na podstawie 1 opinii
Activlab 100% Whey Premium 2000 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Proteinowa, Aminokwasy BCAA, Czekolada Mleczna
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
189,00 zł
94,50 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Proteiny i białka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistachios238,33 zł/1l
432,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

Więcej informacji o reklamie
Izolat serwatki (1816 g)223 223,10 zł/1kg
479,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
OstroVit | Izolat białka serwatkowego bez smaku308,90 zł/1l
216,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

Więcej informacji o reklamie
Czysty izolat serwatki 95 (600 g)252,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Activlab 100% Whey Premium 500 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Proteinowa, Aminokwasy BCAA, Czekolada
138,00 zł/1kg
69,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Immortal Nutrition Protein 2000 g proszek WPC 66 porcji – truskawkowy – białko wieloskładnikowe
43,00 zł/1l
85,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

Activlab Whey 80 Horizon – Odżywka Białkowa WPC, 23 g Białka w Porcji, Baton Mleczny, 700 g
80,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

WHEY 80 Wysokobiałkowa odżywka WPC karmel z czekoladą Activlab
114,29 zł/1kg
80,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Activlab Whey Protein 500 g – Białko Serwatkowe WPC, 65% Białka, Odżywka Proteinowa, Wanilia
59,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Activlab Muscle Up Protein 700 g – Białko Serwatkowe WPC z Kreatyną i Tauryną, Czekolada
57,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Weider vegan protein, odżywka białkowa, czekolada brownie, proszek, 750g 17672
1 515,90 zł/1l
303,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Activlab WPC 80 Standard 20 x 30 g – Białko Serwatkowe WPC, Wysokobiałkowa Odżywka, Wanilia
2 766,67 zł/1kg
83,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Activlab WPC Standard 500 g – Koncentrat Białka Serwatkowego, 25 g Białka, Dubajska Czekolada
138,00 zł/1kg
92,32 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
69,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Activlab Whey Protein – Białko Serwatkowe WPC w Saszetce, Banan, 1 Saszetka 30 g
4,99 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

GymBeam - Anabolic Whey 1000 g czekolada
118,08 zł/1l
118,08 zł
Sprzedawca: FIT1EU

100% Whey Protein - 2000 g, czekolada
166,52 zł/1kg
333,04 zł
Sprzedawca: VISO

Whey Protein, czekolada-kakao, 500 g
108,91 zł/1kg
59,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

GymBeam | IsoFue | Izolat biaka serwatkowego z DigeZyme Chocolate
271,76 zł/1l
571,88 zł
-28,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
543,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Izolat i hydrolizat białka serwatkowego (550g)
376,55 zł/1l
207,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ostrovit 100% whey protein BI9169
654,85 zł/1l
130,97 zł
Sprzedawca: FIT1EU
Więcej o produkcie

100% Whey Premium 2 kg <b><b>białko</b> serwatkowe</b> WPC smak czekolada mleczna Activlab
✓ Koncentrat białka serwatki o niskiej zawartości cukru
✓ Wysoka wartość biologiczną oraz duży udział aminokwasów egzogennych
✓ Przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej i pomaga w utrzymaniu zdrowych kości
Opis i dane produktu
Activlab 100% Whey Premium 2000 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Proteinowa, Aminokwasy BCAA, Czekolada Mleczna
Activlab 100% Whey Premium to odżywka wysokobiałkowa na bazie koncentratu białka serwatkowego WPC. Dostarcza aminokwasów egzogennych, w tym BCAA, i jest przeznaczona dla osób aktywnych fizycznie. Wariant smakowy: czekolada mleczna.
Najważniejsze cechy produktu
- Białko przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej.
- Koncentrat serwatki dostarcza aminokwasów egzogennych, w tym BCAA.
- Proszek pozwala szybko przygotować koktajl białkowy.
- Wygodne uzupełnienie diety osób aktywnych fizycznie.
Pełna tabela wartości odżywczych
| Składnik | W 100 g | W porcji 30 g (inne porcje opisano w wierszach) |
|---|---|---|
| Wartość energetyczna (100 g) | 1660 kJ / 392 kcal | 498 kJ / 118 kcal |
| Wartość energetyczna (Dzienna porcja (60 g + 400 ml wody)) | 996 kJ / 235 kcal | |
| Tłuszcz (100 g) | 5,9 g | 1,8 g |
| Tłuszcz (Dzienna porcja (60 g + 400 ml wody)) | 3,5 g | |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (100 g) | 4,6 g | 1,4 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone (Dzienna porcja (60 g + 400 ml wody)) | 2,8 g | |
| Węglowodany (100 g) | 9,8 g | 2,9 g |
| Węglowodany (Dzienna porcja (60 g + 400 ml wody)) | 5,9 g | |
| w tym cukry (100 g) | 4,3 g | 1,3 g |
| w tym cukry (Dzienna porcja (60 g + 400 ml wody)) | 2,6 g | |
| Białko (100 g) | 75 g | 23 g |
| Białko (Dzienna porcja (60 g + 400 ml wody)) | 45 g | |
| Sól (100 g) | 0,41 g | 0,12 g |
| Sól (Dzienna porcja (60 g + 400 ml wody)) | 0,25 g |
Składniki
koncentrat białka serwatkowego (z mleka), kakao, masło kakaowe w proszku, mleczko kokosowe w proszku, kawa instant, wiórki kokosowe, aromaty, zagęszczony sok pomarańczowy w proszku, wanilia sproszkowana, zagęszczony sok truskawkowy w proszku, przecier bananowy suszony, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, barwniki: karmin, barwniki: karoteny, barwniki: karmel amoniakalno-siarczynowy, barwniki: błękit brylantowy, substancja zagęszczająca - guma ksantanowa, cynamon, substancje słodzące: sukraloza, substancje słodzące: acesulfam K, sól
Skład jest podany na stronie łącznie dla kilku smaków i wymaga potwierdzenia dla tego wariantu na etykiecie.
Informacja o alergenach
Może zawierać pochodne: zbóż zawierających gluten, soi, mleka.
Zalecane stosowanie
30 g (1½ płaskiej miarki) rozpuścić w 200 ml wody. Stosować dwa razy dziennie między posiłkami. Stosować bezpośrednio po treningu lub przed snem, a także w sytuacji, kiedy nie jesteśmy w stanie dostarczyć odpowiedniej ilości białka w posiłku.
Ostrzeżenia
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Ważny jest zróżnicowany i zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Suplement diety. Zawiera substancje słodzące.
Informacje o produkcie
Typ produktu: Odżywka wysokobiałkowa
Smak: czekolada mleczna
Opakowanie: 2000 g
Marka: Activlab
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w zamkniętym opakowaniu, niedostępnym dla małych dzieci.
- Producent
- Waga
- 2000 g
- Smak
- Czekolada
- Zawartość
- 2000 ml
- Lista składników
- koncentrat białka serwatkowego (z mleka) 98%, kakao 1% (smak czekoladowy), kawa instant 1% (smak kawy), aromaty, wanilia sproszkowana 0,1% (smak waniliowy), sok truskawkowy w proszku 0,1% (smak truskawkowy), banan przecier suszony 0,1% (smak bananowy), regulator kwasowości - kwas cytrynowy (smaki: ananasowy, truskawkowy, brzoskwiniowy i jagodowy), barwniki: karmin (smaki: truskawkowy i jagodowy), żółcień pomarańczowa (smak brzoskwiniowy), karoteny (smak ananasowy), karmel amoniakalno-siarczynowy (smaki: ciasteczkowy, czekoladowy i kawy), błękit brylantowy (smak jagodowy), substancja zagęszczająca - guma ksantanowa, substancje słodzące: sukraloza i acesulfam K.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na grafice
- Zalecany sposób podawania
- 1
- Firma spożywcza
- UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
- Nazwa handlowa
- Activlab Whey Premium 2000g CZEKOLADA KONCENTRAT WPC BIAŁKO PROTEINY
- EAN
- 5907368844718
- Numer producenta
- U0268
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w zamkniętym opakowaniu, niedostępnym dla małych dzieci.
- Producent
- Waga
- 2000 g
- Smak
- Czekolada
- Zawartość
- 2000 ml
- Lista składników
- koncentrat białka serwatkowego (z mleka) 98%, kakao 1% (smak czekoladowy), kawa instant 1% (smak kawy), aromaty, wanilia sproszkowana 0,1% (smak waniliowy), sok truskawkowy w proszku 0,1% (smak truskawkowy), banan przecier suszony 0,1% (smak bananowy), regulator kwasowości - kwas cytrynowy (smaki: ananasowy, truskawkowy, brzoskwiniowy i jagodowy), barwniki: karmin (smaki: truskawkowy i jagodowy), żółcień pomarańczowa (smak brzoskwiniowy), karoteny (smak ananasowy), karmel amoniakalno-siarczynowy (smaki: ciasteczkowy, czekoladowy i kawy), błękit brylantowy (smak jagodowy), substancja zagęszczająca - guma ksantanowa, substancje słodzące: sukraloza i acesulfam K.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na grafice
- Zalecany sposób podawania
- 1
- Firma spożywcza
- UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
- Nazwa handlowa
- Activlab Whey Premium 2000g CZEKOLADA KONCENTRAT WPC BIAŁKO PROTEINY
- EAN
- 5907368844718
- Numer producenta
- U0268
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Activlab 100% Whey Premium 500 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Proteinowa, Aminokwasy BCAA, Czekolada
138,00 zł/1kg
69,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

100% Whey Premium 500g, wysoka zawartość białka serwatkowego wanilia Activlab
119,80 zł/1kg
256,55 zł
-196,65 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Activlab 100% Whey Premium – Koncentrat Białka Serwatkowego WPC, Wanilia, 2000 g
94,50 zł/1kg
189,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Activlab 100% Whey Premium 500 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Proteinowa, Aminokwasy BCAA, Truskawka
119,80 zł/1kg
59,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Activlab 100% Whey Premium 2000 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Proteinowa, Aminokwasy BCAA, Krówka
94,50 zł/1kg
189,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Mutant Mass, Gainer 2270g 17865
749,50 zł/1kg
149,90 zł
Sprzedawca: Bionic

Activlab 100% Whey Premium 500 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Wysokobiałkowa, Masło Orzechowe z Czekoladą
119,80 zł/1kg
59,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Activlab 100% Whey Premium 500 g – Białko Serwatkowe WPC 75%, Odżywka Wysokobiałkowa, Kokos z Czekoladą
119,80 zł/1kg
115,45 zł
-55,55 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Activlab 100% Whey Premium 500 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Proteinowa, Aminokwasy BCAA, Cynamon
138,00 zł/1kg
69,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Activlab 100% Whey Premium 500 g – Białko Serwatkowe WPC 75%, Odżywka Wysokobiałkowa, Baton Mleczny
119,80 zł/1kg
59,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Activlab Whey Protein – Koncentrat Białka Serwatkowego WPC, Truskawka, 500 g
49,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Activlab 100% Whey Premium 500 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Proteinowa, Aminokwasy BCAA, Krówka
119,80 zł/1kg
59,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Suplement masowy "Gainer Mass Weight Complex" z proteinami, o smaku banana, 2270g. (Produkt wspomagający przyrost masy mięśniowej)
87,77 zł
-3,22 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,55 zł
Sprzedawca: Katomix

Protein Power (1kg)
140,22 zł/1l
140,22 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

BioTech Kreatyna Monohydrat, 500g, porcja
253,38 zł/1l
126,69 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Activlab 100% Whey Premium 500 g – Białko Serwatkowe WPC 75%, Odżywka Wysokobiałkowa, Ciasteczko z Mleczną Czekoladą
119,80 zł/1kg
59,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Activlab 100% Whey Premium 500 g – Białko Serwatkowe WPC 75%, Odżywka Wysokobiałkowa, Karmel z Czekoladą
119,80 zł/1kg
59,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Activlab 100% Whey Premium 500 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Proteinowa, Aminokwasy BCAA, Sernik Z Pomarańczą
138,00 zł/1kg
69,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

ESN Flexpresso Protein Coffee Chocolate, Puder, Koncentrat białka serwatkowego, Izolat białka serwatkowego, Czekolada, 20 g, 107 kcal, 359 kcal
214,73 zł/1l
208,07 zł
-12,67 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
195,40 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

ESN Designer Bar Box 12x45g
290,89 zł/1l
157,08 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Weider Mega Mass 4000 O Smaku Waniliowym 3000 G
265 949,99 zł/1l
276,04 zł
-10,09 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
265,95 zł
Sprzedawca: Katomix

Kreatyna w proszku (317 g)
352 105,25 zł/1kg
133,80 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Masażer Do Szyi Karku Ciała Stóp Pleców Shiatsu Pas Masujący PRO-Comfy30W-02
88,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Activlab Mass Up 2000 g – Węglowodanowy Gainer Na Masę z Białkiem WPC, Kreatyną i Tauryną, Banan
39,95 zł/1l
79,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

100% izolat Gold Standard (930g)
381,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Activlab Mega PROtein – Białko WPC z Kreatyną i Tauryną, Banan z Czekoladą, 700 g
99,86 zł/1kg
69,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Activlab EAA Xtra Instant – 8 Aminokwasów Egzogennych z Witaminami B, Mango-Jeżyna, 500 g
129,80 zł/1kg
69,90 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Mammut Nutrition - Whey Protein - 1000 g worek z zamkiem błyskawicznym, 1 x 1000 g worek z zamkiem błyskawicznym, smak: ciasteczka
324,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Activlab 100% Isolate De Luxe ZERO – Izolat Białka Serwatkowego WPI, Czekolada, 700 g
171,41 zł/1kg
119,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Rule1 | R1 Protein | 100% Izolat Serwatki i Hydrolizat Serwatki Truskawka i Banan
767,03 zł
Sprzedawca: FIT1EU

MyProtein | Impact Whey Isolate Chocolate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
713,43 zł
Sprzedawca: FIT1EU
279,23 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Isolate Natural Vanilla



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
713,43 zł
Sprzedawca: FIT1EU
279,23 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Protein Strawberry



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
464,46 zł
Sprzedawca: FIT1EU
181,29 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Protein Vanilia



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
464,46 zł
Sprzedawca: FIT1EU
185,78 zł/1l

Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistachios
432,81 zł
Sprzedawca: FIT1EU
238,33 zł/1l

Polleo 1st Whey, 2270 g - Czekolada z bananem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
393,53 zł
Sprzedawca: PolleoSport
173,36 zł/1kg

Potwierdzony Program Przyrostu Wagi - Mass Advanced 2,5kg Banana Split - Hardcore Creatine 1,5kg Tropical - BCAA Xtreme
633,68 zł
Sprzedawca: FITADIUM
130 119,10 zł/1kg

Advanced Dry Muscle Program - 100% Whey Proteine Advanced 900g Cookies - Créa Max
444,75 zł
Sprzedawca: FITADIUM
317 678,58 zł/1kg

Kevin Levrone | Gold Iso Whey | Whey Protein Isolate Snickers
572,09 zł
Sprzedawca: FIT1EU
286,05 zł/1l

Kevin Levrone Anabolic Mass - 7 kg - torba Snickers



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
501,53 zł
Sprzedawca: FIT1EU
71,65 zł/1kg

OstroVit 100% Whey Protein - 2000 g puszka Tiramisu
350,66 zł
Sprzedawca: FIT1EU
175,33 zł/1kg

100% Whey Protein Advanced (2Kg)
399,31 zł
Sprzedawca: FITADIUM
199,66 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

100% hydroizolat (2kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
525,54 zł
Sprzedawca: FITADIUM
262,77 zł/1l

WHEY PROTEIN COMPLEX 100% (1,8 kg)
395,48 zł
Sprzedawca: FITADIUM
219,71 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Isolate Chocolate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
289,81 zł
Sprzedawca: FIT1EU
277,86 zł/1l

Kevin Levrone | Gold Line / Gold Whey Strawberry
393,24 zł
Sprzedawca: FIT1EU
196,62 zł/1l

Kevin Levrone | Gold Line / Gold Whey Snickers
393,24 zł
Sprzedawca: FIT1EU
196,62 zł/1l