4,3



Na podstawie 9 opinii
Moc białka (4 kg)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
425,00 zł
106,25 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Proteiny i białka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
WHEY PROTEIN COMPLEX 100% (1,8 kg)219,71 zł/1l
395,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
100% hydroizolat (2kg)262,77 zł/1l
525,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
Izolat serwatki (1816 g)223 223,10 zł/1kg
479,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Więcej informacji o reklamie
100% CASEIN COMPLEX (2,350 kg)147 892,59 zł/1kg
479,26 zł
-79,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
399,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

dla ciebie moc białka wanilia
349,83 zł/1l
262,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Białko wegańskie (500g)
195 649,99 zł/1kg
117,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Białko wegańskie (500g)
208 416,66 zł/1kg
125,05 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

100% białko serwatkowe - 2000 g, borůvka
338,67 zł
Sprzedawca: VISO

WHEY PROTEIN COMPLEX 100% (2,27 kg)
359,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Poważna masa (5,4 kg)
99,10 zł/1l
535,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Protein Pancake (1036Gr)
138 853,85 zł/1kg
180,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Isopure cfm 90 (1 kg)
239,42 zł/1l
239,42 zł
Sprzedawca: FITADIUM

Poważna masa (2,73 kg)
128,83 zł/1l
351,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

100% wegańskie białko (1kg)
170 579,99 zł/1kg
170,58 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Izolat białka serwatkowego Metapure (2kg)
323,10 zł/1l
646,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Kazeina micelarna (2,27 kg)
146 852,17 zł/1kg
337,76 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

BIAŁKO KONOPNE150 g -PLANET
110,00 zł/1kg
16,50 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Weider Vegan Protein - 750 g
352,51 zł/1kg
282,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Protein Power (1kg)
103,72 zł/1l
103,72 zł
Sprzedawca: VISO

Więcej białka: 360g
381,64 zł/1l
137,39 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Biotech USA Protein Power to doskonałe wieloskładnikowe białko wzbogacone mikronizowaną kreatyną, przeznaczone dla sportowców, którzy chcą zwiększyć wydajność, poprawić wzrost mięśni i przyspieszyć regenerację. Zawiera trzy rodzaje białka: izolat białka sojowego, kazeinian wapnia i koncentrat białka serwatkowego. Nowa formuła jest nadal bezglutenowa, ale teraz także bez cukru i laktozy. Dodatek mikronizowanego monohydratu kreatyny zwiększa wydolność fizyczną podczas krótkich, następujących po sobie serii bardzo intensywnych ćwiczeń.
Korzyści
- zawiera 3 źródła wysokiej jakości białka
- wspomaga wzrost mięśni bez tłuszczu
- przyspiesza i poprawia regenerację
- zwiększa wydajność sportową
- doskonały profil aminokwasowy
- bez glutenu, tłuszczu, cukru i laktozy
- pyszny smak
Zalecane dawkowanie
Wymieszać 1 porcję (30 g = 1 czubata miarka = 3 łyżki stołowe) w 300 ml wody. W dni treningowe przyjmować co najmniej 2 dawki, jedną dawkę 45 minut po treningu i jedną dawkę między posiłkami. W dni nietreningowe należy przyjmować jedną dawkę rano i jedną dawkę wieczorem. Aby uzyskać najlepszą rozpuszczalność, użyj blendera lub shakera.
Wartości odżywcze
| BioTech USA Protein Power 4000 g wanilia | |||
| 1 porcja: 30 g | |||
| 133 porcje w opakowaniu | |||
| Wartości odżywcze | 1 porcja(30 g) | 100g | RVH% * |
| Wartość energetyczna | 473kJ / 113kcal | 1576kJ / 376,63kcal | ** |
| tłuszcze | 0,5g | 1,67g | ** |
| w tym nasycone | 0,2g | 0,67g | ** |
| węglowodany | 1, 1 g | 3,67g | ** |
| w tym cukry | <0,5g | <1,67g | ** |
| białko | 26g | 86,66g | ** |
| sól | 0,81g | 2,7g | ** |
| Mikronizowany monohydrat kreatyny | 1706mg | 5686,1mg | ** |
| w tym kreatyna | 1500mg | 4999,5mg | ** |
| * RVH - Referencyjna Wartość Odżywcza. Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) | |||
| ** RVH nie określono | |||
| Składniki | |||
| Protein Blend 82% [izolat białka sojowego, koncentrat białka serwatkowego, kazeinian wapnia (zawiera mleko)], wzmacniacz smaku (glicyna i jej sól sodowa), mikronizowany monohydrat kreatyny 5,7%, aromaty, substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, krzemionka), emulgator: lecytyny (soja), substancje słodzące (sukraloza, acesulfam K), sól, barwnik (tartrazyna - E102). | |||
| Alergeny | |||
| Zawiera soję, mleko lub produkty mleczne | |||
Protein Power (4 kg) to białko produkowane przez markę Biotech USA.Biotech USA firma Protein Power opracowała białko z wielu źródeł, łącząc hydrolizowane białko sojowe, kazeinian wapnia i koncentrat białka serwatkowego. Każda porcja Protein Powder dostarcza łącznie 24 g białka. Ta mieszanka oferuje szereg korzyści, ponieważ każdy rodzaj białka ma różne szybkości wchłaniania, zapewniając szybkie i długotrwałe uwalnianie białek i aminokwasów. Elementy te są kluczowe dla sportowców, pomagając zwiększyć i utrzymać masę mięśniową.Protein Power jest wzbogacony monohydratem kreatyny, dostarczając łącznie 1,5 g na dawkę. Kreatyna, spożywana w ilości 3 g dziennie, poprawia wydolność fizyczną podczas bardzo intensywnych, krótkotrwałych ćwiczeń, zwłaszcza kolejnych serii.Zaletą tego białka jest to, że nie zawiera cukru, tłuszczu, glutenu i laktozy.Dostępne w trzech kuszących smakach: Czekolada, Truskawka Banan i Wanilia.
- Kolor
- Żółty
- Producent
- BioTech USA
- Waga
- 4.6 g
- Liczba sztuk
- 1
- Smak
- Wanilia
- Zawartość
- 4000 ml
- Lista składników
- Składniki - Czekolada: Protein Power Matrix 72% hydrolizowany izolat białka sojowego, kazeinian wapnia, koncentrat białka serwatkowego, monohydrat kreatyny 5%, kakao w proszku, wzmacniacz smaku (glicyna), emulgator (lecytyna sojowa), olej palmowy (zawiera mleko), olej kokosowy (zawiera mleko), aromaty, sól, substancje słodzące (sukraloza, acesulfam K, glikozydy stewiolowe), substancja zagęszczająca (sól sodowa karboksymetylocelulozy), regulator kwasowości (winian potasu).Składniki - wanilia: Protein Power Matrix 82% hydrolizowany izolat białka sojowego, kazeinian wapnia, koncentrat białka serwatkowego, monohydrat kreatyny 5,7%, wzmacniacz smaku (glicyna), emulgator (lecytyna sojowa), olej palmowy (zawiera mleko), aromaty, olej kokosowy (zawiera mleko), wanilina, regulator kwasowości (winian potasu), substancje słodzące (sukraloza, glikozydy stewiolowe, acesulfam k), sól, barwnik (tartrazyna).Składniki - truskawka-banan: Protein Power Matrix 82% hydrolizowany izolat białka sojowego, kazeinian wapnia, koncentrat białka serwatkowego, monohydrat kreatyny 5,6%, wzmacniacz smaku (glicyna), emulgator (lecytyna sojowa), olej palmowy (zawiera mleko), aromaty, olej kokosowy (zawiera mleko), kwas jadalny (kwas cytrynowy), regulator kwasowości (winian potasu), sól, substancje słodzące (sukraloza, glikozydy stewiolowe), substancja zagęszczająca (sól sodowa karboksymetylocelulozy), barwnik (czerwień Allura AC).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Patrz na opakowaniu
- Zalecany sposób podawania
- Wymieszać jedną dawkę (30 g) z 300 ml wody. Przyjmować jedną dawkę w ciągu 45 minut przed aktywnością fizyczną i jedną dawkę między posiłkami w dni treningowe. Przyjmować jedną dawkę rano i jedną dawkę wieczorem w dni wolne.
- Firma spożywcza
- Biotech USA
- Nazwa handlowa
- Whey protéine
- EAN
- 5999076223695
- Numer producenta
- 10008010130
- Kolor
- Żółty
- Producent
- BioTech USA
- Waga
- 4.6 g
- Liczba sztuk
- 1
- Smak
- Wanilia
- Zawartość
- 4000 ml
- Lista składników
- Składniki - Czekolada: Protein Power Matrix 72% hydrolizowany izolat białka sojowego, kazeinian wapnia, koncentrat białka serwatkowego, monohydrat kreatyny 5%, kakao w proszku, wzmacniacz smaku (glicyna), emulgator (lecytyna sojowa), olej palmowy (zawiera mleko), olej kokosowy (zawiera mleko), aromaty, sól, substancje słodzące (sukraloza, acesulfam K, glikozydy stewiolowe), substancja zagęszczająca (sól sodowa karboksymetylocelulozy), regulator kwasowości (winian potasu).Składniki - wanilia: Protein Power Matrix 82% hydrolizowany izolat białka sojowego, kazeinian wapnia, koncentrat białka serwatkowego, monohydrat kreatyny 5,7%, wzmacniacz smaku (glicyna), emulgator (lecytyna sojowa), olej palmowy (zawiera mleko), aromaty, olej kokosowy (zawiera mleko), wanilina, regulator kwasowości (winian potasu), substancje słodzące (sukraloza, glikozydy stewiolowe, acesulfam k), sól, barwnik (tartrazyna).Składniki - truskawka-banan: Protein Power Matrix 82% hydrolizowany izolat białka sojowego, kazeinian wapnia, koncentrat białka serwatkowego, monohydrat kreatyny 5,6%, wzmacniacz smaku (glicyna), emulgator (lecytyna sojowa), olej palmowy (zawiera mleko), aromaty, olej kokosowy (zawiera mleko), kwas jadalny (kwas cytrynowy), regulator kwasowości (winian potasu), sól, substancje słodzące (sukraloza, glikozydy stewiolowe), substancja zagęszczająca (sól sodowa karboksymetylocelulozy), barwnik (czerwień Allura AC).
- Informacja o wartościach odżywczych
- Patrz na opakowaniu
- Zalecany sposób podawania
- Wymieszać jedną dawkę (30 g) z 300 ml wody. Przyjmować jedną dawkę w ciągu 45 minut przed aktywnością fizyczną i jedną dawkę między posiłkami w dni treningowe. Przyjmować jedną dawkę rano i jedną dawkę wieczorem w dni wolne.
- Firma spożywcza
- Biotech USA
- Nazwa handlowa
- Whey protéine
- EAN
- 5999076223695
- Numer producenta
- 10008010130
Pasuje również do tego

for you power protein double pack
241,47 zł/1l
362,20 zł
Sprzedawca: foryou_eHealth

Moc białka (4 kg)
129,28 zł/1l
517,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

100% izolat Gold Standard (930g)
598,91 zł/1l
556,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Więcej białka: 360g
381,64 zł/1l
137,39 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Activlab 100% Whey Premium 2000 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Proteinowa, Aminokwasy BCAA, Czekolada Mleczna
129,95 zł/1kg
259,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed 2264 g truskawka / Hydrolizowane biaka serwatki / Wysokiej jakoci izolat serwatki z 50% hydrolizatem
309,55 zł/1kg
681,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

ESN Flexpresso Protein Coffee Caramel, Puder, Koncentrat białka serwatkowego, Izolat białka serwatkowego, Karmel, 22 g, 109 kcal, 364 kcal
214,73 zł/1kg
208,07 zł
-12,67 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
195,40 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Fresenius Kabi Fresubin Protein Powder bez laktozy i bezglutenowy 300g
146,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Powerstar PREMIUM WHEY 90 | 90% białka w suchej masie | białko serwatkowe w proszku 850 g | 55% izolatu serwatki CFM i 45% koncentratu CFM | naturalne białko w proszku
527,14 zł/1l
448,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Weider Protein 80 Plus 500g
473,68 zł/1l
236,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Super Mass Gainer (2943g)
65 731,25 zł/1kg
210,34 zł
Sprzedawca: FITADIUM

Mutant Mass, Gainer 6800g 17868
1 934,00 zł/1l
386,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

OstroVit 100% Whey Protein - 2000 g puszka Tiramisu
191,78 zł/1kg
383,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

Sunwarrior Protein Warrior Blend 750 g wanilia / Biaka rolinne / Pyszne wieloskadnikowe biako rolinne o hipoalergicznym skadzie
211,29 zł/1l
158,47 zł
Sprzedawca: taleoo

100% CASEIN COMPLEX (2,350 kg)
147 892,59 zł/1kg
479,26 zł
-79,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
399,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Nustino – Masło orzechowe w proszku Pure 400 g – 100% orzechów ziemnych, o 90% mniej tłuszczu – bogate w białko – bez cukru – o niskiej zawartości tłuszczu – bez oleju palmowego
106,72 zł/1l
42,69 zł
Sprzedawca: MateMundo

MyProtein | Impact Whey Protein Natural Chocolate
193,24 zł/1l
193,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FIT1EU

Immortal Nutrition Protein 2000 g proszek WPC 66 porcji – truskawkowy – białko wieloskładnikowe
43,00 zł/1l
85,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

smap® + peptide 300 g – Bezsmakowy proszek białkowy
565,60 zł/1l
181,03 zł
-11,35 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
169,68 zł
Sprzedawca: WR-Products

BrainMax, naturalny białek z kozy, bez smaku, 500 g
449 749,98 zł/1kg
269,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kazeina micelarna - 900g : wanilia I 30 porcji I w proszku I białko mleka I budowa mięśni I efekt sytości I z laktazą I bezglutenowa
211,22 zł/1kg
190,10 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Layenberger Fit+Feelgood Slim Shake czekoladowo-orzechowy, 396 g PUL
109,55 zł/1kg
43,38 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Mutant Mass, Gainer 2270g 17865
749,50 zł/1kg
149,90 zł
Sprzedawca: Bionic

KBruShop Czekoladowy Shake Zastępujący Posiłek 520 g Farmasi Nutriplus Whey Protein Vegan
46,15 zł/1l
239,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KBruSHOP

Open Food 4260121341741, 1000 ml, 40 kcal, 2,2 g, 0,1 g, 0,5 g, 0,44 g
89,40 zł/1l
89,40 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Olimp Nutrition Whey Protein Complex 100 %, Proszek, Koncentrat białka serwatkowego, Izolat białka serwatkowego, Czekolada, L-alanina, L-Arginina, L-aspartic acid, L-Cysteina, Kwas L-glutaminowy, L-glycine, L-Histidina,..., Stosuj 1-3 porcji dziennie – po przebudzeniu, pomiędzy posiłkami, po treningu lub przed snem...., 26 g
229,81 zł/1kg
521,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Lazar Angelov Nutrition | IsoWhey | Izolat białka serwatkowego z enzymami trawiennymi, BCAA i karmelem solnym glutaminy
197,65 zł/1l
316,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 22% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
22%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
11%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybko i dobrze
Jestem bardzo zadowolony, zamówienie próbne poszło gładko, kolejne wiadra zamówię właśnie tutaj. Bardzo smaczne i bez laktozy.
Oceniono dnia 23 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
CENA/WYDAJNOŚĆ
Dobry wzrost siły osiągnięty w połączeniu z kreatyną. Zamówiłem go ponownie. Biorę go również 3 razy w ciągu dnia! Polecam!!!!!!
Oceniono dnia 6 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry stosunek ceny do jakości
Wszystko na najwyższym poziomie.
Oceniono dnia 30 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Recenzja
Jestem zadowolony z jakości i smaku wanilii.
Oceniono dnia 3 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Stosunek ceny do jakości
Jak na tę cenę – w porządku.
Oceniono dnia 23 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 17 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

MyProtein | Impact Whey Isolate Chocolate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
713,63 zł
Sprzedawca: FIT1EU
279,31 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Isolate Natural Vanilla



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
713,63 zł
Sprzedawca: FIT1EU
279,31 zł/1l

Potwierdzony Program Przyrostu Wagi - Mass Advanced 2,5kg Banana Split - Hardcore Creatine 1,5kg Tropical - BCAA Xtreme
633,68 zł
Sprzedawca: FITADIUM
130 119,10 zł/1kg

Advanced Dry Muscle Program - 100% Whey Proteine Advanced 900g Cookies - Créa Max
444,75 zł
Sprzedawca: FITADIUM
317 678,58 zł/1kg

Polleo 1st Whey, 2270 g - Czekolada z bananem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
436,46 zł
Sprzedawca: PolleoSport
192,27 zł/1kg

MyProtein | Impact Whey Protein Strawberry



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
464,59 zł
Sprzedawca: FIT1EU
181,34 zł/1l

MyProtein | Impact Whey Protein Vanilia



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
464,59 zł
Sprzedawca: FIT1EU
185,84 zł/1l

100% Whey Protein Advanced (2Kg)
399,31 zł
Sprzedawca: FITADIUM
199,66 zł/1l

Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistachios
432,93 zł
Sprzedawca: FIT1EU
238,40 zł/1l

100% hydroizolat (2kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
525,54 zł
Sprzedawca: FITADIUM
262,77 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

Moc białka (4 kg)



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
517,13 zł
Sprzedawca: FITADIUM
129,28 zł/1l

OstroVit 100% Whey Protein - 2000 g puszka Tiramisu
383,56 zł
Sprzedawca: FIT1EU
191,78 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
223 223,10 zł/1kg

Izolat serwatki (1816 g)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
479,26 zł
Sprzedawca: FITADIUM
263,91 zł/1l