4,7



Na podstawie 3 opinii
Mustela No Rinse Woda oczyszczająca, 300ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
46,29 zł
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Mleczka do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Mleczko oczyszczające - MILK CLEANSER 180ml66,00 zł
Sprzedawca: JERICHO

Więcej informacji o reklamie
Bioderma Sensibio H2O Woda micelarna89,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Ahava T.T.C. Odświeżający żel oczyszczający94,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Payot Nue Cleansing Micellar Milk 400 ml69,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mustela Żel do mycia ciała i włosów, 500 ml
89,24 zł/1l
45,55 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
44,62 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Mustela - Bébé Stelatopia Cleansing Gel - Shower gel 500ml
66,46 zł
Sprzedawca: VISO

Mustela - Bébé No Rinse Cleansing Milk - Body Lotion 500ml
60,50 zł
Sprzedawca: VISO

Mustela Bb No Rinse – mleczko oczyszczające
43,88 zł
Sprzedawca: VISO

Mustela Chusteczki Oczyszczające, 60 sztuk
1 240,60 zł/1kg
62,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Cetaphil Płyn oczyszczający 60 ml
7,74 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Mustela mleczko oczyszczające 500ml
107,18 zł
Sprzedawca: somnia24

Noreva złuszczający żel oczyszczający 200 ml
76,69 zł
Sprzedawca: apohealth

Mustela Delikatny żel oczyszczający 3x500ml
121,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Emulsja oczyszczająca ( Balsam oczyszczający) 237 ml
69,30 zł
Sprzedawca: VISO

Mycogel – żel oczyszczający 150 ml Bailleul
92,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

ROVECTIN - Delikatny żel oczyszczający, 175 ml
60,09 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Zirh Wash – peelingujący żel oczyszczający, 125 ml *Produkt testowy
96,38 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Żel do mycia twarzy Tolpa Authen Nawilżający 195 ml
23,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,99 zł
Sprzedawca: Indizio
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dětská čistící voda pro tvář a pokožku pod plenkami
Mustela BA c bA c Woda oczyszczająca Eau Nettoyante Płyn oczyszczający Eau Nettoyante został specjalnie opracowany do stosowania od urodzenia i jest idealny do pielęgnacji toalety bez spłukiwania dziecka. Dzięki delikatnemu działaniu, wszelkie zanieczyszczenia na twarzy i pośladkach dziecka są doskonale oczyszczane za pomocą środków powierzchniowo czynnych i wyciągu z mydlnicy lekarskiej. Wyciąg z aloesu i alantoina zmiękczają skórę. Dzięki wysokiej kompatybilności ze skórą i oczami, Eau Nettoyante jest delikatny dla najbardziej wrażliwej skóry i nie szczypie w oczy. Dzięki nowej formule wzbogaconej perseozą z awokado, Eau Nettoyante pomaga wzmocnić barierę skórną dziecka i zachować naturalne bogactwo komórkowe jego skóry. Sposób użycia Nacisnąć przycisk A c A c n lub dwa razy na butelce z pompką, aby uwolnić wymaganą ilość do rozprowadzenia na kawałku waty. Nałożyć na skórę twarzy lub pośladków i delikatnie oczyścić. Powtarzać czynność, aż wacik będzie całkowicie czysty. Spłukiwanie nie jest konieczne
Woda oczyszczająca BIO bez spłukiwania dla dzieci z awokado Mustela Bébé No Rinse Cleansing Water, 300ml
Stan produktu:
Ten produkt jest w kategorii A - NOWY. W oryginalnym opakowaniu.
Mustela No Rinse Cleansing Water 300ml to odżywcza woda oczyszczająca do wrażliwej skóry twarzy i okolic pieluszkowych niemowląt. Jest odpowiednia bezpośrednio po urodzeniu. Dzięki łagodnej formule skóra jest delikatnie uwalniana od zanieczyszczeń i stale zaopatrywana w intensywne nawilżenie bez pozostawiania śladów. Ponadto nie wymaga spłukiwania. 98% składników jest pochodzenia naturalnego. Cenne składniki chronią skórę i komórki, a odżywcze olejki wspierają ważną warstwę hydro- i lipidową skóry.
- Pojemność: 300 ml
Nie masz czasu na kąpiel? Woda oczyszczająca z zawartością awokado i nieklejącą konsystencją zapewni pożądane odświeżenie w mgnieniu oka. Dokładnie i delikatnie oczyszcza twarz dziecka lub okolice pieluszki. Pozostawia skórę dziecka miękką i świeżą.
Właściwości:
- woda oczyszczająca dla niemowląt,
- o nieklejącej konsystencji,
- oczyszcza dokładnie i delikatnie,
- bez spłukiwania,
- pozostawia skórę miękką i świeżą,
- produkt wegański,
- opakowanie nadaje się do recyklingu.
Sposób użycia
Nałożyć na wacik i oczyścić wybrany obszar.
Mustela No Rinse to woda oczyszczająca bez spłukiwania do mycia niemowlaków i dzieci. Kosmetyk powstał z myślą o delikatnej pielęgnacji ciała noworodków (także wcześniaków poza oddziałem neonatologii), niemowlaków i dzieci. Specyfik jest bardzo delikatny, przyjazny dla wrażliwej skóry małego człowieka, nie wywołuje żadnego dyskomfortu, napięcia, szczypania czy pieczenia. Posiada 98% składników pochodzenia naturalnego. Woda oczyszczająca Mustela bardzo ułatwia codzienną pielęgnację dziecka. Naniesiona na wacik doskonale sprawdzi się w przemywaniu twarzy, ciała i okolicy pieluszkowej malca. Odświeża, usuwa zanieczyszczenia oraz zmiękcza naskórek. Nie wymaga spłukiwania, więc doskonale sprawdzi się nie tylko w domu, lecz także poza nim.
W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do twarzy i ciała najpopularniejszych marek na rynku. Ten produkt marki Mustela o objętości 300 ml został stworzony specjalnie dla dzieci. Z tym produktem oczyszczanie i demakijaż stanie się prawdziwą przyjemnością.
Mustela Bébé Eau Nettoyante - odświeżający tonik do twarzy. Idealny do codziennego użytku. Utrzymuje twarz dziecka aksamitnie miękką i jednocześnie odświeżoną. Tonik gwarantuje wysoką kompatybilność ze skórą, nawet w przypadku noworodków. Idealny dla skóry normalnej.
MUSTELA_Bebe Enfant Soothing No Rinse Cleansing Water woda oczyszczająca bez spłukiwania 300ml
- Waga
- 40 g
- Zawartość
- 0.3 l
- Składniki
- Mustela No Rinse Woda oczyszczająca, 300ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Producent
- Liczba sztuk
- 120
- EAN
- 3504105035815
- Numer producenta
- 61850
- Waga
- 40 g
- Zawartość
- 0.3 l
- Składniki
- Mustela No Rinse Woda oczyszczająca, 300ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
- Producent
- Liczba sztuk
- 120
- EAN
- 3504105035815
- Numer producenta
- 61850
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Mustela Cleansing Oil - Dry Skin
108,52 zł/1l
54,26 zł
Sprzedawca: VISO

Mustela Łagodzący Krem do twarzy, 40 ml
83,00 zł/100ml
33,20 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Mustela, Cicastela, Krem regeneracyjny, 40 ml
104,42 zł/100ml
41,77 zł
Sprzedawca: Tersorte

Mustela Baby Olejek do masażu dla dzieci, 100 ml
35,04 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Mustela Hydra Bebe Mleczko do ciała, 750 ml
121,67 zł/1l
91,25 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Mustela Delikatny Żel Oczyszczający Dla Noworodków 500ml
83,98 zł/1l
41,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Mustela Creme Bébé Hydra Bébé Visage
101,00 zł/100ml
40,40 zł
Sprzedawca: VISO

BRUBAKER Zestaw 6 olejków eterycznych do aromaterapii 6 x 10 ml - Lawenda Róża Rozmaryn Rumianek Cytryna Cedr - Olejek zapachowy do dyfuzora Nawilżacz Masaż Aromaterapia Pielęgnacja ciała
974,17 zł/1l
58,45 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Mustela, Delikatny Szampon, 500 ml
104,00 zł/1l
67,95 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
52,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Mustela, Woda oczyszczająca bez spłukiwania, 750 ml
140,92 zł/1l
105,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Mustela Odświeżający Spray ułatwiający rozczesywanie włosów, 200 ml
22,22 zł/100ml
44,43 zł
Sprzedawca: VISO

Mustela Musti Eau de Soin Parfumée 50 ml
1 897,20 zł/1l
94,86 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Mustela 5882631, 100 ml
81,39 zł/100ml
81,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Mustela Lotion Bébé Hydra Bébé Lait Corps
190,50 zł/1l
95,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Mustela Hydra Bébé Facial Cream krem do twarzy dla dzieci 40 ml
62,32 zł/100ml
24,93 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Mustela Bebe Delikatny żel oczyszczający do włosów i ciała
173,90 zł/1l
34,78 zł
Sprzedawca: VISO

Mustela Bebe, Woda oczyszczająca bez spłukiwania, 500 ml
37,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Mustela Hydra Bebe Body Lotion Mleczko do ciała dla dzieci i niemowląt, 500 ml
105,00 zł/1kg
57,75 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Mustela olejek do masau dla dzieci z olejkiem z awokado 100ml
40 400,00 zł/1l
40,40 zł
Sprzedawca: VISO

Mustela 5882631, 50 ml
69,98 zł/100ml
34,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Kojec dla dziecka Bramka zabezpieczająca 150 x 150 cm Centrum aktywności Antypoślizgowa podstawa, oddychająca siatka Bezpieczny plac zabaw, szary
196,00 zł
-12,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
183,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin

moovkee Składana Wanienka dla Niemowląt 80 cm Szara z Termometrem i Poduszką do Kąpieli – Bezpieczna Wanienka dla niemowląt
169,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Amzteam-pro

MATA EDUKACYJNA DLA NIEMOWLĄT 2w1 - MoMi PASTEL - BASEN ZABAWKI SENSORYCZNE
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MoMi

Mustela Krem do przewijania 100ml
55,21 zł/100ml
55,21 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Materac dmuchany Bestway "Aqua Lounge", 160 x 84 cm, 43103, 1 sztuka, różne kolory. Kolory
111,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

TULANO Cover 40 | Barierka do łóżka 200 cm Barierka do łóżeczka | Składana | Odpowiednia do materaca o wysokości 10-28 cm | 18 regulowanych wysokości Boczna kieszeń
275,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MeesterGroup

Wózek dziecięcy typu 3 w 1 BabyGo, kolor czarny
Używany
667,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro

Mustela Hydra Bb Balsam do ciaa 300 ml
191,53 zł/1l
57,46 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Mustela Żel do mycia ciała i włosów, 500 ml
89,24 zł/1l
45,55 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
44,62 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

roba mata do przewijania 'Heartbreaker' 85 x 75 cm, miękka mata do przewijania, powlekana PU, szara
139,24 zł
Sprzedawca: conquestgmbh
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
33%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 4% od 2 szt.


Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka

Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.



Rabat 4% od 2 szt.

La Roche-Posay Toleriane oczyszczający żel do twarzy Purifying Foaming Cleanser 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
109,37 zł
Sprzedawca: apohealth

AHAVA 81215065, Tonik oczyszczający, Kobiety, Skóra normalna, Nawilżający, Buteleczka z pompką, Paraben



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
113,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Vichy Purete Thermale Oczyszczająca pianka przywracająca blask, 150 ml
75,99 zł
Sprzedawca: apohealth

Beauty of Joseon - Ginseng Cleansing Oil 210ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
57,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809606851663, Balsam oczyszczający, Kobiety, Skóra uniwersalna, Oczyszczenie, Słoiczek, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
559,90 zł/1l

Mydło w kostce Cocoa & Coconut Superfood Cleansing Scrub (100 g)
73,39 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

Żel oczyszczający do twarzy Superfood Botanicals Grape Watermelon (60 ml)
60,04 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

Dr Botanicals Dr Botanicals Arbuzowy odświeżający płyn oczyszczający
60,04 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

TimeWise Repair Volu-Firm Pianka oczyszczająca 127 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
148,14 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Mustela Gentle Cleansing Gel 2x500ml
80,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

La Mer The Essence pieniący się środek oczyszczający



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
438,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

La Mer The Calming Lotion Cleanser 200 ml
487,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dr. Althea Pure Grinding Cleansing Balm 50ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
939,80 zł/1l

La Mer The Cool Micellar Cleanser Oczyszczający płyn micelarny



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
410,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
205,04 zł/100ml

Sisley Sisleÿum Purifying Cleansing Gel, Żel oczyszczający, Mężczyźni, Skóra uniwersalna, Rozjaśniający, Oczyszczenie, Oczyszczający, Wygładzający, Kojąca, Tubka, AQUA/WATER/EAU, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERIN, CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL, COCAMIDOPROPYL BETAINE,...
307,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Idc Institute Vitamin C Foam Cleanser 240ml
33,20 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

MARY KAY Pianka oczyszczająca do twarzy Mattifying Cleanser 127 g
116,62 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 372,00 zł/1kg

Bezolejowy eukaliptusowy krem oczyszczający do twarzy Noxzema 170 ml
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Kiehl's Calendula Głęboko oczyszczająca pianka do mycia twarzy 500 ml
250,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Trilogy Cleanse Rosehip Cream Cleanser (200 ml)
179,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders