4,8



Na podstawie 16 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Mustela Hydra Bebe Mleczko do ciała, 750 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
91,44 zł
121,92 zł / 1l
+ 21,49 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Balsamy do ciała i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Palmer's Krem do Rozciągniętych Niedbałych Skutków 250 ml153,96 zł/1l
38,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Bébé Shampoo Szampon w piance dla dzieci 150 - Mustela259,93 zł/1l
38,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Kojący balsam do ciała dla dzieci Eubos, 125ml332,70 zł/1kg
99,81 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Balsam do ciała Bepanthol do skóry wrażliwej, 400 ml230,16 zł/1kg
113,93 zł
Sprzedawca: apohealth

Mustela Lotion Bébé Hydra Bébé Lait Corps
191,06 zł/1l
95,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Mustela Cleansing Oil - Dry Skin
109,12 zł/1l
54,56 zł
Sprzedawca: VISO

Mustela Hydra Bb Balsam do ciaa 300 ml
191,53 zł/1l
57,46 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Mustela Hydra Mleczko do ciała dla niemowląt 300ml
292,10 zł/1l
87,63 zł
Sprzedawca: somnia24

Mustela 3504105028220, 200 ml, Przetestowane dermatologicznie, 1 szt.
32,02 zł/100ml
64,03 zł
Sprzedawca: VISO

Mustela 3504105028343, Wanna do kąpieli dla niemowląt, Butelka, 200 ml
194,15 zł/1l
38,83 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Mustela Cradle Cap Krem na ciemieniuchę, 40ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
63,20 zł/100ml
25,28 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Mustela Bebe krem do przewijania 123 150ml
498,80 zł/1l
74,82 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Bébé Kojąco-nawilżający balsam do ciała dla dzieci 200 - Mustela
334,20 zł/1l
66,84 zł
Sprzedawca: VISO

Mustela Mleczko do ciała, 200 ml
44,15 zł
Sprzedawca: VISO

Mustela Łagodzący Żel do mycia, 300 ml
126,60 zł/1l
37,98 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Intensywnie pielęgnujące mleczko do ciała Cocoa Radiant 400 - Vaseline
53,17 zł/1l
21,27 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Mustela Gentle Soap With Cold Cream Delikatne mydło, 100 g
152,47 zł/1kg
22,87 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Vaseline | Balsam do ciała - 600ml Maxi Size - Z witaminą B3 - Ochrona przed promieniowaniem UV - Szybko się wchłania i nie jest tłusty
172,22 zł/1l
103,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Mustela Bébé Soothing Moisturizing Lotion nawilżające mleczko do ciała do skóry wrażliwej 200 ml
265,50 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

NIVEA Body Milk Q10 + Vitamin C, Mleko, Kobiety, Ujędrniający, Nawilżający, Wygładzający, Skóra uniwersalna, 400 ml, Butelka
118,97 zł/1l
47,59 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis:
HYDRA BÉBÉ®/ MLECZKO DO CIAŁA
Z organicznym awokado
WSKAZANIA
Do codziennej pielęgnacji ciała, a zwłaszcza po kąpieli. Od pierwszych dni życia¹.
WŁAŚCIWOŚCI I SKŁADNIKI AKTYWNE
Zapewnia natychmiastowy i długotrwały efekt nawilżenia. Wzmacnia barierę skóry i pozostawia skórę jedwabiście gładką i miękką.
Receptura:
- Avocado Perseose®/, opatentowany składnik naturalny – chroni barierę skórną, nawilża i zachowuje bogactwo komórek skóry
- Olej słonecznikowy – nawilża - bogaty w sterole, źródło niezbędnych kwasów tłuszczowych
- Witamina E – chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi zachowując ją miękką i delikatną
- Gliceryna roślinna – nawilża skórę i zabezpiecza przed utratą wody
SPOSÓB UŻYCIA
Nakładać rano i wieczorem.
¹ Włączając wcześniaki poza oddziałem neonatologii.
97% składników pochodzenia naturalnego
Mleczko do ciała Hydra BA c bA c zostało opracowane specjalnie dla dzieci od urodzenia i jest przeznaczone do codziennej pielęgnacji ciała. Połączenie olejków roślinnych zapewnia skórze natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie
Balsam został opracowany do codziennej pielęgnacji ciała dzieci od urodzenia. Dzięki połączeniu olejków roślinnych oraz witamin E i F, skóra jest natychmiastowo i długotrwale nawilżona. Jest elastyczna, jedwabista i niezwykle miękka dzięki dodatkowi masła shea. Naturalny składnik ochronny awokado perseose chroni barierę skórną, codziennie nawilża i chroni kapitał komórkowy.
MUSTELA HYDRA BABY BALSAM DO CIAŁA 750 ML
- Waga
- 800 g
- Zawartość
- 750 ml
- Składniki
- Mustela Hydra Bebe Mleczko do ciała, 750 ml
- Producent
- EAN
- 3504105035518
- Numer producenta
- 61855
- Waga
- 800 g
- Zawartość
- 750 ml
- Składniki
- Mustela Hydra Bebe Mleczko do ciała, 750 ml
- Producent
- EAN
- 3504105035518
- Numer producenta
- 61855
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Mustela, Delikatny Szampon, 500 ml
104,00 zł/1l
67,95 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
52,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Mustela Delikatny Żel Oczyszczający Dla Noworodków 500ml
81,98 zł/1l
40,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Mustela olejek do masau dla dzieci z olejkiem z awokado 100ml
40 650,00 zł/1l
40,65 zł
Sprzedawca: VISO

Mustela Creme Bébé Hydra Bébé Visage
101,62 zł/100ml
40,65 zł
Sprzedawca: VISO

Mustela Lotion Bébé Hydra Bébé Lait Corps
191,06 zł/1l
95,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Mustela Cleansing Oil - Dry Skin
109,12 zł/1l
54,56 zł
Sprzedawca: VISO

Mustela Musti Eau de Soin Parfumée 50 ml
1 897,20 zł/1l
94,86 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Mustela 5882631, 100 ml
81,35 zł/100ml
81,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Mustela, Woda oczyszczająca bez spłukiwania, 750 ml
98,72 zł/1l
74,04 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Mustela, Cicastela, Krem regeneracyjny, 40 ml
104,42 zł/100ml
41,77 zł
Sprzedawca: Tersorte

Mustela Hydra Bebe Body Lotion Mleczko do ciała dla dzieci i niemowląt, 500 ml
105,00 zł/1kg
57,75 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Mustela 5882631, 50 ml
69,98 zł/100ml
34,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Mustela Żel do mycia ciała i włosów, 500 ml
89,24 zł/1l
45,55 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
44,62 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Mustela Odświeżający Spray ułatwiający rozczesywanie włosów, 200 ml
22,35 zł/100ml
44,70 zł
Sprzedawca: VISO

Mustela Bebe Delikatny żel oczyszczający do włosów i ciała
173,90 zł/1l
34,78 zł
Sprzedawca: VISO

Lenor Professional Koncentrat do płukania tkanin April Fresh Pack 4000ml
12,97 zł/1l
64,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Tytan
6 431,50 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: LVS-Handel

Mustela Nourishing Cleansing Gel Odżywczy żel do mycia sucha skóra, 300 ml
158,40 zł/1l
47,52 zł
Sprzedawca: VISO

Mustela Spray przeciwsłoneczny SPF 50, 200 ml
65,35 zł/100ml
130,69 zł
Sprzedawca: MANADA

Mustela Stelatopia krem emolient do twarzy 40ml
119,27 zł/100ml
47,71 zł
Sprzedawca: VISO

Mustela Łagodzący Żel do mycia, 300 ml
126,60 zł/1l
37,98 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Mustela Łagodzący Krem do twarzy, 40 ml
83,00 zł/100ml
33,20 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Stołek pod telewizor Selsey BISIRA – stolik pod telewizor w kolorze białego marmuru ze złotą wstawką – szerokość 200 cm – do zawieszenia
1 238,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Altana ogrodowa FCH o wymiarach 3 x 9 m z 8 panelami bocznymi i dwoma drzwiami, wodoodporny namiot ze spiralnymi rurami, kolor biały
473,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Ci[nieniomierz Exact Fit 5 Connect BUA6350
233,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Tassimo Morning Café – duże opakowanie | 21 kapsułek XL
196,95 zł/1kg
32,26 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

[ROYAL TIGER Jasmin Duftreis / Ryż jaśminowy, cały / Ryż jaśminowy AAA
10,76 zł/1kg
55,83 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,78 zł
Sprzedawca: Katomix

Mustela Krem do przewijania 100ml
55,21 zł/100ml
55,21 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

iGlobal Łóżeczko dziecięce 2 w 1 Łóżeczko z regulacją wysokości materaca z możliwością przekształcenia w łóżko młodzieżowe Szuflada pod łóżkiem Biały 120x60 cm
849,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alinco

Mustela Bebe krem do przewijania 123 150ml
498,80 zł/1l
74,82 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 88% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
88%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
6%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
6%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobrze
Wszystko poszło dobrze.
Oceniono dnia 30 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Świetna prostota
Oceniono dnia 5 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 2 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 29 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Versace Yellow Diamond balsam do ciała 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
212,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 061,95 zł/1l

Avene XeraCalm A.D Balsam uzupełniający lipidy, 400 ml
117,38 zł
Sprzedawca: apohealth
293,45 zł/1kg

Artovitel 50 Ml/Bóle Stawów/Zapalenia Stawów



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
140,00 zł
Sprzedawca: UnicornGroup
139 999,99 zł/1l

Palmer's Krem do Rozciągniętych Niedbałych Skutków 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite
153,96 zł/1l

Lloyd Alpenkrauter Balsam do masażu 200 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
34,52 zł
Sprzedawca: apohealth
172,60 zł/1l

Vaseline - Balsam do Ciała z Olejkiem Migdałowym 600ml - Intensive Care Almond



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
74,98 zł/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,60 zł
-18,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
205,59 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
3 426,50 zł/1kg

Mary Kay TimeWise – tonik o ukierunkowanym działaniu, 236 ml
183,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
741,58 zł/1l

VARITONE – krem do pielęgnacji nóg – 50 ml
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1kg

VariHelp – chłodzący krem do pielęgnacji nóg i żył dla zmęczonych nóg – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
153,01 zł
Sprzedawca: PremiumHealth24
3 060,20 zł/1kg

Krem Varikosette – wsparcie dla nóg, krążenia krwi i codziennej pielęgnacji skóry, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
154,08 zł
Sprzedawca: PremiumHealth24
3 081,60 zł/1kg

3 x Balea MED - Balsam do ciała Ultra Sensitive z Morza Martwego (3 x 300 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
165,56 zł/1l

Sisley Soir D'Orient, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
344,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 297,00 zł/1l

Victoria's Secret Temptation Body Lotion 236ml
237,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
899,05 zł/1kg

5 x Balea MED - Mleczko do ciała błyskawiczna pielęgnacja 2w1 z 15% mocznikiem 5 x 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
128,47 zł
Sprzedawca: Kpictiah
102,78 zł/1l

Masło do ciała Declaré Caviar Perfection Luxury Anti-Wrinkle Body Butter (200 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
279,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 398,50 zł/1l

Balsam do ciała Byredo Gypsy Water



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
296,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 316,31 zł/1l

Sisley Izia, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka
288,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 925,67 zł/1l

Arthrovia Cream – 50 ml – Orzeźwiający komfort dla stawów
152,72 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 054,40 zł/1kg

Hermès Un Jardin à Cythère BL plnitelný 200 ml UNISEX
289,00 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 445,00 zł/1l