4,0



Na podstawie 2 opinii
Mustela, Cicastela, Krem regeneracyjny, 40 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
41,77 zł
104,42 zł / 100ml
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
KREM NAWILŻAJĄCY do włosów suchych i bardzo suchych 50ml75,48 zł/100ml
37,74 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Apis - Rosacea-Stop - Kojący krem do twarzy na noc 50ml79,98 zł/100ml
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
The Ordinary Niacynamid 10% + Cynk 1%330,00 zł/100ml
119,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Więcej informacji o reklamie
Eucerin Atopicontrol Lotion 400 ml26,87 zł/100ml
107,47 zł
Sprzedawca: apohealth

Mustela 5882631, 100 ml
81,35 zł/100ml
81,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Mustela Stelatopia krem emolient do twarzy 40ml
119,27 zł/100ml
47,71 zł
Sprzedawca: VISO

Mustela Bébé Gentle Bath Gel 500 ml
14,21 zł/100ml
71,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mustela Łagodzący Krem do twarzy, 40 ml
83,00 zł/100ml
33,20 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Mustela Arnica Gel kojący Żel chłodzący, 100ml
87 070,00 zł/1kg
87,07 zł
Sprzedawca: somnia24

Bielenda Kuracja Młodości Krem Naprawczy 80+ 50 Ml
41,98 zł/100ml
20,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Eveline 24K Gold & Kolagen 60+ Krem Silnie Naprawczy 50 Ml
59,86 zł/100ml
29,93 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Eucerin AtopiControl Balsam 400ml
11 277,00 zł/100ml
112,77 zł
Sprzedawca: apohealth

Bielenda Golden Placenta 70+ Naprawczo-rewitalizujący krem-koncentrat przeciwzmarszczkowy, 50ml
43,98 zł/100ml
22,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,99 zł
Sprzedawca: Indizio

SOME BY MI Beta Panthenol Repair Cream 50 ml - Krem naprawczy
161,80 zł/100ml
80,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Mustela agodzcy krem nawilajcy 40ml
163,05 zł/100ml
65,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Żel do regeneracji skóry Propolis-Arnika - SOS 40 ml | PROPOLIA
1 681,75 zł/1l
67,27 zł
Sprzedawca: taleoo

Mustela Krem na rozstępy, 150 ml
396,10 zł/1kg
79,22 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Krem z mleczkiem pszczelim 50ml
49,58 zł/100ml
24,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Krem przeciwsłoneczny Nivea REPARA & CUIDA 400 ml
194,85 zł/1l
77,94 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis:
CICASTELA KREM REGENERACYJNY 40ML
Krem regeneracyjny na podrażnienia
dla dzieci i niemowląt od 1. dnia życia.
Właściwości i składniki aktywne
- Przyspiesza proces naprawy skóry (Kwas Hialuronowy)
- Zapewnia natychmiastowe i długotrwałe ukojenie (Pantenol)
- Oczyszcza skórę (Miedz - Cynk)
- Chroni barierę skórna, nawilża i zachowuje bogactwo komórek skóry (Avocado Perseose®/)
91% składników pochodzenia naturalnego*
Obszary zastosowań
- Na powierzchniowe podrażnienia i zaczerwienienia od dnia narodzin.
- Może być stosowany na okolice ust, zaczerwienienia, odparzenia i zaczerwienienia w okolicach pieluszkowych, gojące się ślady po ospie, ukąszenia owadów.
Bezpieczeństwo już od 1. dni życia
- Produkt testowany dermatologicznie.
- Bez substancji zapachowych.
Sposób użycia: Nakładaj dwa razy dziennie na czysta i sucha skórę w miejscach, w których występuje podrażnienie. Nie nakładaj na sączące się rany. Jeżeli podrażnienia nie zmniejsza się skontaktuj się z lekarzem.
Kosmetyki do skóry i ciała w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych. Ten produkt Mustela jest sklasyfikowany jako krem do skóry i został stworzony specjalnie dla dzieci. Opakowanie zawiera 40 ml wybranego produktu. Pielęgnacja skóry stała się o krok łatwiejsza!
Mustela Cicastela Repair Cream (40 ml) został opracowany z myślą o podrażnionej skórze niemowląt i dzieci. Formuła ze składnikami miedzi i cynku regeneruje i rewitalizuje skórę atopową i skłonną do wyprysków. Eliminuje również zaczerwienienia i zmniejsza podrażnienia skóry. Krem nakłada się cienką warstwą na odpowiednie obszary w zależności od potrzeb i można go nakładać kilka razy, aby uzyskać intensywny efekt. Kwas hialuronowy wspomaga proces naprawy.
Krem regenerujący do codziennej pielęgnacji drobnych ran u niemowląt i dzieci. Nie szczypie podczas stosowania. Stosowanie: Nakładać dwa razy dziennie na suche, podrażnione miejsce.
MUSTELA_Cicastela krem regeneracyjny od 1 dnia życia 40 ml
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 40 ml
- Składniki
- Mustela, Cicastela, Krem regeneracyjny, 40 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- DzieciKobiety
- EAN
- 3504105033347
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 40 ml
- Składniki
- Mustela, Cicastela, Krem regeneracyjny, 40 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- DzieciKobiety
- EAN
- 3504105033347
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Mustela, Woda oczyszczająca bez spłukiwania, 750 ml
98,72 zł/1l
74,04 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Mustela Hydra Bebe Mleczko do ciała, 750 ml
121,92 zł/1l
91,44 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Mustela Delikatny Żel Oczyszczający Dla Noworodków 500ml
81,98 zł/1l
40,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Mustela Creme Bébé Hydra Bébé Visage
101,62 zł/100ml
40,65 zł
Sprzedawca: VISO

Mustela No Rinse Woda oczyszczająca, 300ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
46,55 zł
Sprzedawca: Tersorte

Tg53008 Kuchnia Drewniana Dla Dzieci Akcesoria Niebieska Zabawkowa Duża Garnki
414,00 zł
Sprzedawca: QIKtech

Mustela Bebe Delikatny żel oczyszczający do włosów i ciała
173,85 zł/1l
34,77 zł
Sprzedawca: VISO

Mustela, Bebe Enfant, Szampon w piance dla niemowląt, 150 ml
5 571,00 zł/100ml
55,71 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Mustela olejek do masau dla dzieci z olejkiem z awokado 100ml
40 650,00 zł/1l
40,65 zł
Sprzedawca: VISO

Mustela Łagodzący Żel do mycia, 300 ml
126,60 zł/1l
37,98 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Mustela Bébé Gentle Bath Gel 500 ml
14,21 zł/100ml
71,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mustela Cleansing Oil - Dry Skin
109,12 zł/1l
54,56 zł
Sprzedawca: VISO

Mustela Łagodzący Krem do twarzy, 40 ml
83,00 zł/100ml
33,20 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Mustela, Delikatny Szampon, 500 ml
102,00 zł/1l
67,95 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
51,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
79,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

Mustela 5882631, 100 ml
81,35 zł/100ml
81,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Mustela 5882631, 50 ml
69,98 zł/100ml
34,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Mustela Baby Olejek do masażu dla dzieci, 100 ml
35,04 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Mustela Lotion Bébé Hydra Bébé Lait Corps
191,06 zł/1l
95,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Frn-Bd01
951,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ecoMI

Mustela Stelatopia krem emolient do twarzy 40ml
119,27 zł/100ml
47,71 zł
Sprzedawca: VISO

MATA EDUKACYJNA DLA NIEMOWLĄT 2w1 - MoMi PASTEL - BASEN ZABAWKI SENSORYCZNE
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MoMi

Mustela Bebe, Woda oczyszczająca bez spłukiwania, 500 ml
37,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Zabawka wodna Mata wodna dla niemowląt Nadmuchiwana mata wodna do zabawy XXL Sensoryczna mata wodna do zabawy Narzędzie wzrostu Aktywność Tummy Time Retoo
10,49 zł
Sprzedawca: Retoo

Mustela Foam Shampoo For Newborns odżywczy szampon dla dzieci 150 ml
300,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Krem naprawczy Mustela Cicastela (40ml)
208,07 zł/100ml
83,23 zł
Sprzedawca: somnia24

Mustela Hydra Bébé Facial Cream krem do twarzy dla dzieci 40 ml
62,32 zł/100ml
24,93 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Braun ThermoScan 3, Kontaktowy, Biały, Ucho, °C, °F, 34 - 42,2 °C, 1 s
106,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Poduszka dla niemowląt, bawełna zapobiegająca przewracaniu się, do spania dla niemowląt, zapobiega płaskiej poduszce pod głowę dla noworodków (żółta)
66,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24

Lionelo Pascal babywippe babyschauke babynest baby wippe kinder schaukel bouncer Grau
297,12 zł
Sprzedawca: T3S_Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
50%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x75ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(55)Liczba wystawionych ocen: 55
191,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
85,33 zł/100ml

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
584,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
116,96 zł/100ml

Visadore – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1kg

LA MER krem morski 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
4 896,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 958,66 zł/100ml

Zestaw Mary Kay TimeWise® Ultimate „Cudowny zestaw” do skóry normalnej/suchej + serum C+E – prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
896,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
179,22 zł/100ml

Strivectin Anti-Wrinkle Wrinkle Recode Moisture Rich Barrier Cream 50 ml
316,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
632,46 zł/100ml

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Zestaw do pielęgnacji skóry mieszanej/tłustej z kremem pod oczy Nowość



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
2 808,43 zł/1kg

MK TimeWise Ultimate „Miracle Set” – skóra normalna/sucha, 5 sztuk
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
806,02 zł/100ml

La Roche-Posay Hydraphase HA BB krém BB Cream SPF15 Medium 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,51 zł
Sprzedawca: apohealth
253,77 zł/100ml

CHEPLAPHARM PC 30 krem pielęgnacyjny do skóry suchej i zestresowanej, 75 ml
58,09 zł
Sprzedawca: apohealth
691,55 zł/1kg

Zestaw matujący do pielęgnacji skóry Mary Kay
382,75 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 275,83 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
121,99 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
169,98 zł/100ml

PRIME REGENERA II Super Restructuring Cell Cream 50 ml
822,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 645,24 zł/100ml

Krem BB VEZE, Podkład w płynie Cushion VEZE kolor 01 Natural
99,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

Krem BB Podkład w płynie Cushion kolor Ivory 02 kosmetyk do makijażu twarzy
79,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ
159,98 zł/1kg

41S701 La Mer Tonik równoważący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
668,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
445,43 zł/100ml

Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection - Naturalna emulsja tonująca i nawilżająca dla jednolitej i rozświetlonej cery 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
400,07 zł
Sprzedawca: VogueVista
1 000,17 zł/100ml

SKIN79 BB Cream Golden Snail Intensive Beblesh Balm Cream SPF50+ PA+++ 45g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,00 zł
Sprzedawca: Skin79
220,00 zł/100ml

Mary Kay Intensywnie nawilżający krem 51 g
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
386,34 zł/100ml

Limba Cosmetics INSTANT TRANSFORMATION Peptide Hair Mask 30 ml
99,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
333,30 zł/100ml