5,0



Na podstawie 16 opinii
Lambertz Baumkuchen ciemna ciemna czekolada 300g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
46,18 zł
153,93 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Czekolada i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g194,48 zł/1kg
24,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Ferrero Rocher Rondnoir praliny z ciemnej czekolady 138 g, opakowanie 3 szt703,77 zł/1kg
97,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g91,62 zł/1kg
137,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Schluckwerder chleb marcepanowy oblany ciemną czekoladą 500g67,56 zł/1kg
33,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kinkartz Aachener Schokoprinten z ciemną czekoladą 200g
126,95 zł/1kg
25,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Aachener Schokoladen Printen ciemna czekolada 200g
140,35 zł/1kg
28,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lubecki marcepan - ciemny chleb czekoladowy 50g
268 200,01 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Batony czekoladowe Feodora 60% ciemna czekolada 225g
159,32 zł/1kg
39,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Schokolade Alpenvollmilch 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Schokolade Edel-Zartbitter 100g
96,70 zł/1kg
9,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger Marcepanowy Chleb Ciemny 125 g
164,40 zł/1kg
20,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schokolade - Zartbitterschokolade 100g | LACOA
87 000,00 zł/1kg
8,70 zł
Sprzedawca: taleoo

Böhme czekolada z kremem malinowym 100g
57,30 zł/1kg
5,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

CZEKOLADA GORZKA 71 %80 g - VIVANI
169,63 zł/1kg
13,57 zł
Sprzedawca: BioCare

Kinkartz Almond Printen oblany mleczną czekoladą 100g
239,10 zł/1kg
23,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Carstens Lübecker Präsent delikatny marcepan z ciemną czekoladą 200g
209,25 zł/1kg
41,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Słodycze czekoladowe z śliwkami - z gorzką czekoladą, 90g | ROSENGARTEN
203,44 zł/1kg
18,31 zł
Sprzedawca: taleoo

Niederegger Toffee Solone Praliny 100g
238,70 zł/1kg
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Nougat 10030065 100g
96,60 zł/1kg
9,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Lambertz Baumkuchen ciemna czekolada Delikatna ciemna czekolada 300g
- Korona sztuki cukierniczej!
- 30% delikatnej ciemnej czekolady
- Z czekoladą z programu kakaowego Fairtrade
Borchersstraße 18
52072 Aachen (D)
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, całe JAJKA, OLEJ MASŁOWY, miazga kakaowa, MĄKA PSZENNA, SKROBIA PSZENNA, marcepan (cukier, migdały, syrop cukru inwertowanego), masło kakaowe, substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna; naturalny aromat, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, estry poliglicerolu kwasów tłuszczowych, lecytyny SOJOWE; regulator kwasowości: dioctan sodu; sól kuchenna, może zawierać: PEANUTS, inne ORZECHY.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 467,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 2 039,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 28,20 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 16,80 Węglowodany: 44,60 Węglowodany, w tym cukier: 30,30 Białko: 7,50 Sól: 0,38
- Alergeny
- Nasiona sezamu i produkty pochodneOrzechy ziemne i produkty pochodneOwoce łupinowe i orzechyInne orzechyMoże zawierać zboża glutenowe (tj. pszenica) i produkty pochodne.Może zawierać mleko i produkty pochodne, w tym laktozę.Może zawierać jaja i produkty pochodne.
- Waga
- 300 g
- Firma spożywcza
- Lambertz GmbHBorchersstraße 18 52072 Aachen (D)
- Nazwa handlowa
- Baumkuchen 30% ciemnej czekolady
- Producent
- Henry Lambertz GmbH & Co. KG
- Zakres dostawy
- 300g.
- Numer producenta
- 554915
- EAN
- 4006894554908
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Lista składników
- Cukier, całe JAJKA, OLEJ MASŁOWY, miazga kakaowa, MĄKA PSZENNA, SKROBIA PSZENNA, marcepan (cukier, migdały, syrop cukru inwertowanego), masło kakaowe, substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna; naturalny aromat, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, estry poliglicerolu kwasów tłuszczowych, lecytyny SOJOWE; regulator kwasowości: dioctan sodu; sól kuchenna, może zawierać: PEANUTS, inne ORZECHY.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 467,00 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 2 039,00 kilodżuli (kJ) Tłuszcz: 28,20 Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 16,80 Węglowodany: 44,60 Węglowodany, w tym cukier: 30,30 Białko: 7,50 Sól: 0,38
- Alergeny
- Nasiona sezamu i produkty pochodneOrzechy ziemne i produkty pochodneOwoce łupinowe i orzechyInne orzechyMoże zawierać zboża glutenowe (tj. pszenica) i produkty pochodne.Może zawierać mleko i produkty pochodne, w tym laktozę.Może zawierać jaja i produkty pochodne.
- Waga
- 300 g
- Firma spożywcza
- Lambertz GmbHBorchersstraße 18 52072 Aachen (D)
- Nazwa handlowa
- Baumkuchen 30% ciemnej czekolady
- Producent
- Henry Lambertz GmbH & Co. KG
- Zakres dostawy
- 300g.
- Numer producenta
- 554915
- EAN
- 4006894554908
Pasuje również do tego

Lambertz Gebäck Unsere Besten 39282 sort 500g
126,20 zł/1kg
81,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Baumkuchen pełnomleczna delikatna czekolada mleczna 300g
143,42 zł/1kg
44,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Christmas market gingerbread mix w puszce 1000g
160,25 zł/1kg
160,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Puszka mieszanki herbatników Henry Lambertz Trzy prezenty Klasyczne herbatniki 785g
220,71 zł/1kg
173,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lambertz Best Dominos Aachen Printen and Gingerbread Mix 250g
214,92 zł/1kg
53,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Praliny marcepanowe Niederegger mieszane w opakowaniu prezentowym 298g
297,72 zł/1kg
88,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger marcepan classic oblany ciemną czekoladą 71% 200 g
238,10 zł/1kg
47,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

STORCK Merci Petits, 1 kg, Czekolada mleczna, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
96,07 zł/1kg
96,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haeberlein drobne kruche rogaliki waniliowe z cukrem pudrem 100g
246,80 zł/1kg
24,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger soczyste ciasto marcepanowe ciemna czekolada 185g
272,76 zł/1kg
50,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 czerwca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Sękacz super smaczny - w pełni usatysfakcjonowany
Waga 0,3 kg
Soczysty, aromatyczny i z bardzo smaczną ciemną czekoladą - jednym słowem: smaczny !!! Całość była dobrze zapakowana i szybko dostarczona. Wynik: całkowicie zadowolony !!!
Oceniono dnia 27 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Baumkuchen
Waga 0,3 kg
Świetny Baumkuchen, szybka dostawa, wielkie dzięki!
Oceniono dnia 16 listopada 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dostarczone bardzo szybko
Waga 0,3 kg
Nieskomplikowana i szybka dostawa, towar bardzo dobrej jakości. Gorąco polecam.
Oceniono dnia 1 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najsmaczniejsze
Waga 0,3 kg
Sękacz z ciemnej czekolady jest tak pyszny i niedrogi. Top!
Oceniono dnia 12 listopada 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
wszystko jest świetne
Waga 0,31 kg
dobra wartość i dobrze smakuje
Oceniono dnia 15 października 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dostawa sękacza
Waga 0,3 kg
Wszystko w porządku.
Oceniono dnia 28 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,3 kg
Oceniono dnia 6 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,3 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
35,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
69,48 zł/1kg

Novi czekolada z nadzieniem pistacjowym 105 g
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
107,07 zł/1kg

Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
231,09 zł/1kg

Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
257,50 zł/1kg

Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
194,48 zł/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Hachez Cocoa dArriba łagodna ciemna czekolada z pomarańczą 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Ritter SPORT 481 Ritter SPORT Mini-Tafelschokolade "BUNTER MIX", 84 Stück



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
174,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
124,81 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
103,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g
162,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
162,14 zł/1kg

Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
238,70 zł/1kg

Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
141,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
183,99 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
51,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
130,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,81 zł/1kg

Weinrichs polewa z pełnej mlecznej czekolady 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
126,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
84,06 zł/1kg

Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
127,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,01 zł/1kg

Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,40 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,90 zł/1kg

Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
137,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
91,62 zł/1kg

Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
156,40 zł/1kg