Odrdzewiacz W Aerozolu 250Ml Z Mos2 Smaruje/Zabezpiecza / Ma Professional

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

21,42 zł

85,68 zł / 1l

+ 20,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

pt. 2 października
Nasze najlepszeoferty
Odrdzewiacze i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Odrdzewiacz do rdzy kwas fosforowy do neutralizator profesjonalny NUVIO
Odrdzewiacz do rdzy kwas fosforowy do neutralizator profesjonalny NUVIO
33,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
33,00 zł
2zł zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp
Zdjęcie produktu dla Środek Do Czyszczenia Felg 500Ml / Mannol
Środek Do Czyszczenia Felg 500Ml / Mannol
21,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Odrdzewiacz W Aerozolu 400Ml Z Mos2 Smaruje/Zabezpiecza / Boll
Odrdzewiacz W Aerozolu 400Ml Z Mos2 Smaruje/Zabezpiecza / Boll
50,95 zł/1l
20,38 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla TECMAXX - Penetrant 250ml - aplikator
TECMAXX - Penetrant 250ml - aplikator
56,44 zł/1l
14,11 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Odrdzewiacz W Aerozolu 200Ml / Boll
Odrdzewiacz W Aerozolu 200Ml / Boll
111,30 zł/1l
22,26 zł
Sprzedawca: Amracing
Zdjęcie produktu dla Środek Odrdzewiająco Penetrujący 300Ml Z Mos2 / Liqui Moly
Środek Odrdzewiająco Penetrujący 300Ml Z Mos2 / Liqui Moly
33,65 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Odrdzewiacz 450Ml Spray / Rust Disolver Z Molibdenem / Mannol
Odrdzewiacz 450Ml Spray / Rust Disolver Z Molibdenem / Mannol
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
18,82 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Plak Odrdzewia I Penetruje 500Ml
Plak Odrdzewia I Penetruje 500Ml
23,54 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Środek Wielofunkcyjny 250Ml   Aplikator / Wd40
Środek Wielofunkcyjny 250Ml Aplikator / Wd40
118,96 zł/1l
29,74 zł
Sprzedawca: KARBA
Zdjęcie produktu dla Wd-40 Preparat Szybki Penetrant
Wd-40 Preparat Szybki Penetrant
143,85 zł/1l
57,54 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Środek Odrdzewiająco Penetrujący 400Ml Pro-Line / Liqui Moly
Środek Odrdzewiająco Penetrujący 400Ml Pro-Line / Liqui Moly
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
42,96 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla Środek Wielofunkcyjny 5L / Wd40
Środek Wielofunkcyjny 5L / Wd40
73,56 zł/1l
367,79 zł
Sprzedawca: Mandarin
Zdjęcie produktu dla BRUNOX EPOXY ŚRODEK DO USUWANIA RDZY I PODKŁAD 150 ml SPRAY
BRUNOX EPOXY ŚRODEK DO USUWANIA RDZY I PODKŁAD 150 ml SPRAY
283,93 zł/1l
42,59 zł
Sprzedawca: SPORTCROSS
Zdjęcie produktu dla Sprej WD-40® Specialist, Penetrant, 250 ml
Sprej WD-40® Specialist, Penetrant, 250 ml
246,80 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Smar Silikonowy 400Ml Aplikator / Wd40 Specialist
Smar Silikonowy 400Ml Aplikator / Wd40 Specialist
123,75 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
49,50 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla Środek Wielofunkcyjny 450Ml / Mannol
Środek Wielofunkcyjny 450Ml / Mannol
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
27,34 zł
Sprzedawca: Amracing
Zdjęcie produktu dla Olej WD-40 Classic 100 ml spray
Olej WD-40 Classic 100 ml spray
186,60 zł/1l
18,66 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla BALLISTOL 25300 BALLISTOL Silikon-Öl Silikonspray 200,0 ml
BALLISTOL 25300 BALLISTOL Silikon-Öl Silikonspray 200,0 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
62,98 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Odrdzewiacz w sprayu 400ml E-COLL Efficient WE
Odrdzewiacz w sprayu 400ml E-COLL Efficient WE
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
288,56 zł
Sprzedawca: doenges1903

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Dane techniczne:

Informacja dodatkowa: z aplikatorem, 
Pojemność: 250 ml







Szczegóły produktuZawartość [ml]: 250Typpojemnika: Puszka z aerozolemInformacjedodatkowe: Środek rozpuszczający rdzęCharakterystyka: MoS2

Brak opisu produktu
Producent
Zawartość
0.25 l
Waga
230 g
Liczba sztuk
1
EAN
5905694013518
Numer producenta
AMT20-A72

Producent
Zawartość
0.25 l
Waga
230 g
Liczba sztuk
1
EAN
5905694013518
Numer producenta
AMT20-A72
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Nowy Indeks Lm21701 / Pasta Ceramiczna 50G Od -40 Do 1400°C Polsynt. / Liqui Moly
Nowy Indeks Lm21701 / Pasta Ceramiczna 50G Od -40 Do 1400°C Polsynt. / Liqui Moly
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
43,82 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla SONAX Środek do czyszczenia wnętrza samochodu 500 ml
SONAX Środek do czyszczenia wnętrza samochodu 500 ml
61,72 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
30,86 zł
Sprzedawca: TR8
Zdjęcie produktu dla Yato YT-6351, Czarny, Czerwony, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Mosiądz, Stal galwanizowana, Tworzywo sztuczne ABS, Mosiądz/stal/nylon
Yato YT-6351, Czarny, Czerwony, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Mosiądz, Stal galwanizowana, Tworzywo sztuczne ABS, Mosiądz/stal/nylon
14,35 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla Yato YT-28015, Stal, 15 szt.
Yato YT-28015, Stal, 15 szt.
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
60,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla BRAKE CLEANER Zmywacz do czyszczenia hamulców, 600 ml
BRAKE CLEANER Zmywacz do czyszczenia hamulców, 600 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,90 zł
Sprzedawca: Agmi
Zdjęcie produktu dla BGS Polerka akumulatorowa maks. 3000 obr/min 10,8 V 1,3 Ah - 9259
BGS Polerka akumulatorowa maks. 3000 obr/min 10,8 V 1,3 Ah - 9259
506,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Yato YT-6332, Czarny, Czerwony, Polichlorek winylu (PVC), Guma, Stal niestopowa, Polichlorek winylu (PVC), Guma, Stal, Metaloplastyka, 260 mm
Yato YT-6332, Czarny, Czerwony, Polichlorek winylu (PVC), Guma, Stal niestopowa, Polichlorek winylu (PVC), Guma, Stal, Metaloplastyka, 260 mm
13,83 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla Pasta przeciwpoślizgowa do hamulców LiquiMoly 100gr
Pasta przeciwpoślizgowa do hamulców LiquiMoly 100gr
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
86,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Apple iPhone SE (2020) , 11,9 cm (4,7 cala), 64 GB pamięci, 12 MP, iOS 13, kolor: czarny
Apple iPhone SE (2020) , 11,9 cm (4,7 cala), 64 GB pamięci, 12 MP, iOS 13, kolor: czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 144
Odnowiony
584,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Alloccaz
Zdjęcie produktu dla ARROW urban ciemny aluminiowy tłumik wsuwany z zaślepką do Piaggio Vespa sprint 125 3v
ARROW urban ciemny aluminiowy tłumik wsuwany z zaślepką do Piaggio Vespa sprint 125 3v
2 144,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Dodatek Do Oleju Silnikowego 300Ml Płukanka Do Ukł. Olejowego / Oil Schlamm Spulung
Dodatek Do Oleju Silnikowego 300Ml Płukanka Do Ukł. Olejowego / Oil Schlamm Spulung
257,93 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
77,38 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla SONAX Balsam do pielęgnacji skóry 250 ml
SONAX Balsam do pielęgnacji skóry 250 ml
167,44 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
41,86 zł
Sprzedawca: TR8
Zdjęcie produktu dla Zestaw do naprawy lakieru usuwający zarysowania
Zestaw do naprawy lakieru usuwający zarysowania
2,11 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
105,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE
Zdjęcie produktu dla Termoelektryczna lodówka turystyczna z trybem ECO do chłodzenia i podgrzewania, 20 l, szara – B
Termoelektryczna lodówka turystyczna z trybem ECO do chłodzenia i podgrzewania, 20 l, szara – B
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 251
250,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Zdjęcie produktu dla Koc 200x220 koc zimowy koc do spania koc na zimę koc jesienny koc dla alergików hipoalergiczny mikrofibra king size 200 x 220 biały
Koc 200x220 koc zimowy koc do spania koc na zimę koc jesienny koc dla alergików hipoalergiczny mikrofibra king size 200 x 220 biały
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 192
96,92 zł
Sprzedawca: Amazinggirl
Zdjęcie produktu dla Kamera samochodowa 170° pole widzenia USB 1080P 1920x1080 30 FPS Full HD Obsługa luster SD, wykrywanie ruchu przód tył Android Dash Cam Retoo
Kamera samochodowa 170° pole widzenia USB 1080P 1920x1080 30 FPS Full HD Obsługa luster SD, wykrywanie ruchu przód tył Android Dash Cam Retoo
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 261
44,99 zł
-11%
39,99 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Segway ZT3 Pro D, Klasyczna hulajnoga, Czerwony, 20 km/h, 120 kg, Każda płeć, 16 lat(a)
Segway ZT3 Pro D, Klasyczna hulajnoga, Czerwony, 20 km/h, 120 kg, Każda płeć, 16 lat(a)
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
3 293,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Sonax 04091000, Samochód, Exterior, Wnętrze, Wielobarwny, Plastik, Czarny, 100 ml
Sonax 04091000, Samochód, Exterior, Wnętrze, Wielobarwny, Plastik, Czarny, 100 ml
914,70 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
91,47 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Organizer siedzeń samochodowych
Organizer siedzeń samochodowych
28,11 zł
Sprzedawca: AutoTuning
Zdjęcie produktu dla Rampa samochodowa 2 t 1er Cartrend
Rampa samochodowa 2 t 1er Cartrend
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
525,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Samochodowy uchwyt magnetyczny na smartfon do kratki wentylacyjnej telefon komórkowy KFZ
Samochodowy uchwyt magnetyczny na smartfon do kratki wentylacyjnej telefon komórkowy KFZ
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
31,68 zł
Sprzedawca: TR8
Zdjęcie produktu dla Samochodowy system słonecznej kamery cofania RV4.3 AEG
Samochodowy system słonecznej kamery cofania RV4.3 AEG
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
882,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla NAKLEJKA NA SAMOCHÓD BORUSSIA DORTMUND BVB czarna NOWA
NAKLEJKA NA SAMOCHÓD BORUSSIA DORTMUND BVB czarna NOWA
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
36,99 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Kamera samochodowa z kamerą cofania Kamera samochodowa Kamera samochodowa Kamera samochodowa Rejestrator DVR 4-calowy wyświetlacz LCD Mini rejestrator jazdy Pętla Full HD 1080p 170° G-Sensor Rejestrator samochodowy
Kamera samochodowa z kamerą cofania Kamera samochodowa Kamera samochodowa Kamera samochodowa Rejestrator DVR 4-calowy wyświetlacz LCD Mini rejestrator jazdy Pętla Full HD 1080p 170° G-Sensor Rejestrator samochodowy
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 261
88,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Licorne Bike Stella Premium Rower miejski 20, 24, 26 i 28 cali dla dziewcząt, mężczyzn i kobiet 21 biegów (6 biegów dla 20 cali) Rower miejski Holland
Licorne Bike Stella Premium Rower miejski 20, 24, 26 i 28 cali dla dziewcząt, mężczyzn i kobiet 21 biegów (6 biegów dla 20 cali) Rower miejski Holland
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 306
1 300,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE
Zdjęcie produktu dla Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 724
1 347,00 zł
-348,00 zł
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla DO STALI 2L kwas fosforowy profesjonalny NUVIO
DO STALI 2L kwas fosforowy profesjonalny NUVIO
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
28,88 zł
2zł zniżki
Sprzedawca: FonderhillSp
14,44 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Odrdzewiacz do rdzy kwas fosforowy do neutralizator profesjonalny NUVIO
Odrdzewiacz do rdzy kwas fosforowy do neutralizator profesjonalny NUVIO
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
33,00 zł
Darmowa wysyłka2zł zniżki
Sprzedawca: FonderhillSp
33,00 zł/1kg