Najważniejsze informacje w skrócie

  • Twój silnik 4-suwowy zyska pełną ochronę dzięki w 100% syntetycznej technologii estrowej.
  • Ciesz się płynną zmianą biegów i optymalną wydajnością mokrego sprzęgła (JASO MA2).
  • Zapewnia doskonałą odporność na ścinanie, chroniąc silnik i skrzynię biegów.
  • Idealny do motocykli, spełnia wymagania producentów (np. KTM, Husqvarna).
  • Olej o lepkości 10W-50, dostępny w wygodnym opakowaniu 4 litrów.
  • Doskonały do codziennego użytku i trudnych warunków, także z katalizatorami.
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

Olej Motul 10W50 4L 7100 4T / Motocykle

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

379,88 zł

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

czw. 8 – wt. 13 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Łap promocję, póki trwa!
Oleje silnikowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 15W50 4L 300V 4T Fl / Motocykle
Olej Motul 15W50 4L 300V 4T Fl / Motocykle
313,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Mannol 7501 Classic 10W40 4L Sn/Cf, A3/B4, Vw502.00/505.00, Mb229.1 Rn0700
Mannol 7501 Classic 10W40 4L Sn/Cf, A3/B4, Vw502.00/505.00, Mb229.1 Rn0700
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
146,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 800 2T 4L Fl Off Road Ester Core / Motocykle
Olej Motul 800 2T 4L Fl Off Road Ester Core / Motocykle
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
266,80 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Motul 300V 4T Fl Olej Wyścigowy 10W40 1L
Motul 300V 4T Fl Olej Wyścigowy 10W40 1L
120,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 10W40 1L 5100 4T / Motocykle
Olej Motul 10W40 1L 5100 4T / Motocykle
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
58,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Olej Liqui Moly 10W40 4L Motorbike 4T Street / Motocykle
Olej Liqui Moly 10W40 4L Motorbike 4T Street / Motocykle
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
222,54 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla Olej Castrol 5W30 5L Edge Ll Titanium / C3 / Ll04 / 229.31 229.51 / 504.00 507.00 / Porsche C30 / 505.00
Olej Castrol 5W30 5L Edge Ll Titanium / C3 / Ll04 / 229.31 229.51 / 504.00 507.00 / Porsche C30 / 505.00
49,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
244,99 zł
Sprzedawca: Metler
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 15W50 4L 5100 4T / Motocykle
Olej Motul 15W50 4L 5100 4T / Motocykle
166,82 zł
Sprzedawca: Amracing
Zdjęcie produktu dla Super 3000 X1 Premium Oil 5W-40 5L
Super 3000 X1 Premium Oil 5W-40 5L
40,16 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
200,80 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Mobil 1 SUPER 3000 XE 5W-30 5 litrów puszka Opony
Mobil 1 SUPER 3000 XE 5W-30 5 litrów puszka Opony
39,18 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
202,00 zł
-6,10 zł
195,90 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 5W40 5L 8100 X-Clean C3 / Sn / Ll04 / Rn0710 / 505.00 505.01 / 229.51 / Dexos 2 / Ms-12991 /
Olej Motul 5W40 5L 8100 X-Clean C3 / Sn / Ll04 / Rn0710 / 505.00 505.01 / 229.51 / Dexos 2 / Ms-12991 /
48,20 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
248,00 zł
-7,00 zł
241,00 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Olej STIHL do silników dwusuwowych HP 1 litr, 07813198410
Olej STIHL do silników dwusuwowych HP 1 litr, 07813198410
61,60 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
63,00 zł
-2%
61,60 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 710 1L 2T Syntył / Motocykle
Olej Motul 710 1L 2T Syntył / Motocykle
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
63,24 zł
Sprzedawca: Amracing
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 10W40 1L Scooter Expert 4T Mb / Motocykle
Olej Motul 10W40 1L Scooter Expert 4T Mb / Motocykle
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
56,45 zł
Sprzedawca: Amracing
Zdjęcie produktu dla 1 litr MANNOL 0W-30 LEGEND EXTRA BMW Longlife-12 FE MB 229.61 PSA B71 2290 PSA B71 2312 Ford WSS-M2C950-A
1 litr MANNOL 0W-30 LEGEND EXTRA BMW Longlife-12 FE MB 229.61 PSA B71 2290 PSA B71 2312 Ford WSS-M2C950-A
52,50 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 10W40 1L 5000 4T / Motocykle
Olej Motul 10W40 1L 5000 4T / Motocykle
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
49,50 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 1L 510 2T / Motocykle
Olej Motul 1L 510 2T / Motocykle
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
44,70 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Valvoline olej silnikowy Durablend 10w40 OVDURABLEND10W401L
Valvoline olej silnikowy Durablend 10w40 OVDURABLEND10W401L
61,67 zł/1l
61,67 zł
Sprzedawca: Amracing
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 10W40 1L 300V 4T Fl / Motocykle
Olej Motul 10W40 1L 300V 4T Fl / Motocykle
78,50 zł
Sprzedawca: Amracing
Zdjęcie produktu dla Olej Repsol Moto Racing 4T 10W50 1L
Olej Repsol Moto Racing 4T 10W50 1L
67,18 zł
Sprzedawca: Amracing

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Olej silnikowy MOTUL 7100 4T 10W50 - 4 litry

Dzięki odpowiedniemu olejowi silnikowemu silnik pracuje bardziej niezawodnie i ma dłuższą żywotność. Bez względu na warunki (ruch uliczny, zła pogoda itp.) - bezpiecznie dotrzyj do celu! Przestań martwić się kwestiami technicznymi: masz idealne rozwiązanie na miejskie korki. Odkryj idealne produkty do codziennych dojazdów do pracy i zwiększ komfort jazdy dzięki MOTUL.

Seria 7100 i 710 oferuje wysokowydajne oleje silnikowe z technologią ESTER, które przewyższają wymagania producentów motocykli. Najlepszy środek smarny zapewniający niezawodną ochronę silnika i skrzyni biegów w codziennym użytkowaniu. Doskonała odporność na ścinanie chroni silnik i skrzynię biegów oraz umożliwia płynną zmianę biegów. Doskonała kompatybilność z mokrym sprzęgłem.

Właściwości techniczne:

  • Zastosowanie: Codzienne użytkowanie
  • Typ silnika: 4-suwowy
  • Typ pojazdu: motocykl / motocykl drogowy
  • Jakość: W pełni syntetyczny, ESTER
  • Lepkość: 10W50
  • Normy: API SN / SM / SL / SJ / SH / SG
  • Zatwierdzenie: JASO MA2
  • Zalecenia: KTM, Triumph, Husqvarna - tam, gdzie zalecany jest w pełni syntetyczny olej silnikowy o lepkości SAE 10W50
  • Wielkość pojemnika: 4 litry

Normy międzynarodowe:

  • API:
    • Normy API (American Petroleum Institute) określają wydajność olejów silnikowych do silników benzynowych za pomocą kategorii serwisowych ("S"). Są one stopniowane od najnowszej kategorii serwisowej "SN", obowiązującej od 2010 r., do najstarszej kategorii "SJ", wprowadzonej w 2001 r. Należy zauważyć, że najnowsza kategoria serwisowa obejmuje również wydajność poprzednich kategorii serwisowych.
  • jASO:
    • JASO (Japońska Organizacja Norm Samochodowych) opracowała własną normę dla olejów do 4-suwowych silników motocyklowych w postaci JASO T903. Klasyfikacje MA, MA1 i MA2 ułatwiają teraz wybór olejów silnikowych do motocykli, które zostały opracowane specjalnie do mokrych sprzęgieł. JASO MA2 oznacza najwyższe wartości tarcia, a tym samym optymalną kompatybilność sprzęgła podczas zmiany biegów - w fazie przyspieszania, a także przy stale wysokich prędkościach. Oleje MOTUL do silników 4-suwowych spełniają specyfikacje JASO MA2 zgodnie z najnowszym standardem JASO T903. Wyjątkiem są oleje do silników wyścigowych 300V, które z kolei przewyższają obowiązujące normy.


4-SUWOWA, W 100% SYNTETYCZNA TECHNOLOGIA ESTROWA

- Spełnia specyfikacje producentów motocykli

- Doskonała odporność na ścinanie chroniąca silnik i skrzynię biegów

- Płynna zmiana biegów.

- Spełnia specyfikacje JASO MA2 dla optymalnej wydajności mokrego sprzęgła.

- Odpowiedni do katalizatorów.

Specyfikacja: API SL/SJ/SH/SG-JASO MA



Dane techniczne:

Klasa lepkości SAE: 10W50, 
Specyfikacja API: SN, 
Pojemność: 4 l, 
Specyfikacja JASO: MA2, 
Klasa Lepkości: 4T


MOTUL 7100 4T 10W-50 to syntetyczny olej do silników czterosuwowych, opracowany na bazie estrów. Spełnia wymagania producentów, zwłaszcza KTM i HUSQVARNA, którzy zalecają SAE 10W50 dla niektórych modeli. Doskonała odporność na ścinanie chroni silnik i skrzynię biegów. Płynna zmiana biegów. Spełnia specyfikacje JASO MA2 dla optymalnej wydajności mokrego sprzęgła. Odpowiedni również do katalizatorów.

Gwarantuje ochronę przed zużyciem i dłuższą żywotność dzięki ulepszonej zawartości fosforu i siarki oraz lepszej odporności filmu olejowego w wysokich temperaturach i przy dużych prędkościach.

SPECYFIKACJE:

  • ZASTOSOWANIE: OLEJE SILNIKOWE
  • TYP SILNIKA: 4-SUWOWY
  • LINIA PRODUKTÓW: MOTOCYKLE, REKREACJA
  • LEPKOŚĆ: 10W50
  • APROBATY API: API SG/SH/SJ/SL/SM/SN
  • JASO: JASO MA2 M033MOT118
  • OPAKOWANIE: 1 L


  • wysokowydajny olej silnikowy do silników 4-suwowych z technologią estrową
  • Spełnia wymagania producentów motocykli, np. KTM, TRIUMPH i HUSQVARNA, którzy dla niektórych modeli zalecają olej silnikowy o lepkości SAE 10W-50
  • Doskonała odporność na ścinanie chroni silnik i skrzynię biegów oraz umożliwia płynną zmianę biegów
  • Doskonała kompatybilność z mokrym sprzęgłem








Szczegóły produktuZawartość [litry]: 4Olej: Olej syntetyczny Klasa lepkościSAE: 10W-50Model: 4TSpecyfikacja wg API: SG, SH, SJ, SL, SM, SN

Olej do silników 4-suwowych MOTUL

- 7100 to najwyższej klasy olej silnikowy zapewniający maksymalną ochronę, oferujący najlepsze osiągi w warunkach drogowych i terenowych.
- Zalecany do każdego typu motocykla o wysokich osiągach z silnikiem 4-suwowym, ze zintegrowaną skrzynią biegów lub bez, z mokrym lub suchym sprzęgłem.
- Idealny do motocykli z układami oczyszczania spalin, takimi jak katalizatory lub wtrysk powietrza wtórnego.
- Opracowany z myślą o trudnych warunkach eksploatacji w jeździe sportowej i przygodowej.

Inne zastosowania: ATV, UTV, SxS, skutery wodne (PWC) lub skutery śnieżne, w zależności od zaleceń producenta dotyczących lepkości.

Lepkość: 10W-50

Specyfikacja: API SP, JASO MA2 (2023)

Pojemnik: 4L



Kolor: Czarny. Waga: 5 kg. Pojemność: 4 l. Liczba produktów w zestawie: 1 szt. Typ. Typ silnika: 4T. Typ pojazdu: motocykl.

Zastosowanie: Silnik. Typ pojazdu: Motocykl. Typ silnika: 4T. Typ: Oleje.

olej silnikowy 4T MOTUL 7100 10W50 4l, ester syntetyczny API SN JASO MA-2

Motul 7100 10W-50 4T 4 litry
Producent
Maksymalna waga
5 kg
Moc
0.01 kW
Waga
3.65 kg
Kolor
Złoty
EAN
3374650247366
Numer producenta
10W50 7100 4T 4L

Producent
Maksymalna waga
5 kg
Moc
0.01 kW
Waga
3.65 kg
Kolor
Złoty
EAN
3374650247366
Numer producenta
10W50 7100 4T 4L
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 715
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop
Zdjęcie produktu dla Zestaw gniazd McPower Flair "Beginner 3S", 4-częściowy, antracytowy, matowy
Zestaw gniazd McPower Flair "Beginner 3S", 4-częściowy, antracytowy, matowy
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
195,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla LEGO Icons Pogromcy duchów ECTO-1, kolekcjonerski model samochodu dla dorosłych do zbudowania, kreatywny pomysł na prezent dla hobbystów i fanów, którzy lubią samodzielne projekty, 10274
LEGO Icons Pogromcy duchów ECTO-1, kolekcjonerski model samochodu dla dorosłych do zbudowania, kreatywny pomysł na prezent dla hobbystów i fanów, którzy lubią samodzielne projekty, 10274
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 123
1 396,21 zł
Sprzedawca: BrickInvest
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 10W40 4L 7100 Ma2 4T / Motocykle
Olej Motul 10W40 4L 7100 Ma2 4T / Motocykle
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
225,00 zł
Sprzedawca: Amracing
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 10W40 1L 5100 4T / Motocykle
Olej Motul 10W40 1L 5100 4T / Motocykle
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
58,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Lonheo wysokociśnieniowa czarna bateria kuchenna Wyciągana bateria kuchenna z 2 rodzajami natrysku Obracana o 360° bateria zlewozmywakowa z natryskiem
Lonheo wysokociśnieniowa czarna bateria kuchenna Wyciągana bateria kuchenna z 2 rodzajami natrysku Obracana o 360° bateria zlewozmywakowa z natryskiem
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 252
4 521,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Granitan
Zdjęcie produktu dla Olej Liqui Moly 10W40 4L Motorbike 4T Street / Motocykle
Olej Liqui Moly 10W40 4L Motorbike 4T Street / Motocykle
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
222,54 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 10W40 4L 5100 4T / Motocykle
Olej Motul 10W40 4L 5100 4T / Motocykle
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
166,80 zł
Sprzedawca: Amracing
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 15W50 4L 5100 4T / Motocykle
Olej Motul 15W50 4L 5100 4T / Motocykle
166,82 zł
Sprzedawca: Amracing
Zdjęcie produktu dla Olej Castrol 5W30 5L Edge Ll Titanium / C3 / Ll04 / 229.31 229.51 / 504.00 507.00 / Porsche C30 / 505.00
Olej Castrol 5W30 5L Edge Ll Titanium / C3 / Ll04 / 229.31 229.51 / 504.00 507.00 / Porsche C30 / 505.00
49,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
244,99 zł
Sprzedawca: Metler
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 5W40 5L 8100 X-Clean C3 / Sn / Ll04 / Rn0710 / 505.00 505.01 / 229.51 / Dexos 2 / Ms-12991 /
Olej Motul 5W40 5L 8100 X-Clean C3 / Sn / Ll04 / Rn0710 / 505.00 505.01 / 229.51 / Dexos 2 / Ms-12991 /
48,20 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
248,00 zł
-7,00 zł
241,00 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Mobil 1 SUPER 3000 XE 5W-30 5 litrów puszka Opony
Mobil 1 SUPER 3000 XE 5W-30 5 litrów puszka Opony
39,18 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
202,00 zł
-6,10 zł
195,90 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 10W40 1L 7100 Ma2 4T / Motocykle
Olej Motul 10W40 1L 7100 Ma2 4T / Motocykle
65,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
65,00 zł
Sprzedawca: Amracing
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Podnośnik samochodowy hydrauliczny piesek LEHMANN LEAD udźwig 2500 kg z 2 gumowymi podkładkami, podnośnik żaba, lewarek niskoprofilowy punktowy
Podnośnik samochodowy hydrauliczny piesek LEHMANN LEAD udźwig 2500 kg z 2 gumowymi podkładkami, podnośnik żaba, lewarek niskoprofilowy punktowy
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 201
199,00 zł
-30,00 zł
169,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Spawarka ARCCAPTAIN MIG MAG 200 A, 7 w 1 w pełni synergiczna spawarka FLUX z drutem proszkowym/MAG/MIG w osłonie gazów obojętnych/MMA/Lift TIG/podajnik szpuli/spawanie punktowe, falownik IGBT 230V
Spawarka ARCCAPTAIN MIG MAG 200 A, 7 w 1 w pełni synergiczna spawarka FLUX z drutem proszkowym/MAG/MIG w osłonie gazów obojętnych/MMA/Lift TIG/podajnik szpuli/spawanie punktowe, falownik IGBT 230V
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
1 526,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWAREY-Official
Zdjęcie produktu dla HcaloryHC2-H 5KW-8KW Ogrzewanie postojowe Diesel all-in-one 5L, automatyczny start/stop, tryb plateau 2500/5000m, bluetooth/zdalne sterowanie/LCD, 12V/24V/220-240V
HcaloryHC2-H 5KW-8KW Ogrzewanie postojowe Diesel all-in-one 5L, automatyczny start/stop, tryb plateau 2500/5000m, bluetooth/zdalne sterowanie/LCD, 12V/24V/220-240V
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 101
579,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Satisfymall
Zdjęcie produktu dla Stojak motocyklowy / stojak montażowy, zestaw 2 sztuk (przód/tył) Citomerx
Stojak motocyklowy / stojak montażowy, zestaw 2 sztuk (przód/tył) Citomerx
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
259,36 zł
Sprzedawca: ZS2Radteile
Zdjęcie produktu dla Sprężarka powietrza Scheppach HC30ox | bezolejowa i trwała | 1100W | 24L | 8bar | 200l pojemności powietrza | wraz z urządzeniem jezdnym, reduktorem ciśnienia i złączem
Sprężarka powietrza Scheppach HC30ox | bezolejowa i trwała | 1100W | 24L | 8bar | 200l pojemności powietrza | wraz z urządzeniem jezdnym, reduktorem ciśnienia i złączem
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 57
760,25 zł
-64,48 zł
695,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Nac Olej Do Kosiarek Sae 30 /1,4L/B&S/ 4-Suw.
Nac Olej Do Kosiarek Sae 30 /1,4L/B&S/ 4-Suw.
43,37 zł/1l
60,72 zł
Sprzedawca: Betkowski_Service
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 4L 510 2T / Motocykle
Olej Motul 4L 510 2T / Motocykle
139,80 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla MOTUL 5100 4T Motorenöl - 10W50 4 litry
MOTUL 5100 4T Motorenöl - 10W50 4 litry
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
207,98 zł
Sprzedawca: Amracing
Zdjęcie produktu dla Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 1216
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Zdjęcie produktu dla Olej silnikowy MOTUL 7100 4T - 5W40 4 litry
Olej silnikowy MOTUL 7100 4T - 5W40 4 litry
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
330,03 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje
Zdjęcie produktu dla Olej STIHL do silników dwusuwowych HP 1 litr, 07813198410
Olej STIHL do silników dwusuwowych HP 1 litr, 07813198410
61,60 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
63,00 zł
-2%
61,60 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 710 1L 2T Syntył / Motocykle
Olej Motul 710 1L 2T Syntył / Motocykle
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
63,24 zł
Sprzedawca: Amracing
Zdjęcie produktu dla Philips 32PHS6009/12, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
Philips 32PHS6009/12, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
1 871,72 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Makita E-08713, Czarny, Niebieski, 120 przyb.
Makita E-08713, Czarny, Niebieski, 120 przyb.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 31
407,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DINOTECH
Zdjęcie produktu dla Anker SOLIX Solarbank 2 E1600 Pro, Inwerter z podtrzymaniem bateryjnym, 0,8 kVA, 16 V, 60 V, 16 A, Litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4)
Anker SOLIX Solarbank 2 E1600 Pro, Inwerter z podtrzymaniem bateryjnym, 0,8 kVA, 16 V, 60 V, 16 A, Litowo-żelazowo-fosforanowy (LiFePO4)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
3 286,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Hcaloryblazecore 12V/24V DC & 240V AC 5KW-8KW ogrzewanie postojowe diesel, bluetooth ogrzewanie postojowe diesel z pilotem zdalnego sterowania
Hcaloryblazecore 12V/24V DC & 240V AC 5KW-8KW ogrzewanie postojowe diesel, bluetooth ogrzewanie postojowe diesel z pilotem zdalnego sterowania
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
559,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Satisfymall

Recenzje klientów

Na podstawie 9 opinii
Oceniono dnia 17 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
wszystko super
Oceniono dnia 24 czerwca 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wszystko jest w porządku.
Oceniono dnia 28 listopada 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wszystko dobrze
Oceniono dnia 31 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 8 czerwca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 grudnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 lipca 2024 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla R4000 Rs 20W50 Halbsynthetisches Motoröl 60L Fass (Ester, Ma2) (Akc)
R4000 Rs 20W50 Halbsynthetisches Motoröl 60L Fass (Ester, Ma2) (Akc)
2 398,50 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 15W50 4L 300V 4T Fl / Motocykle
Olej Motul 15W50 4L 300V 4T Fl / Motocykle
313,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Olej silnikowy Putoline Boxer 4 15W-50 4T 4 litry kanister / API SM, JASO MA2 w pełni syntetyczny
Olej silnikowy Putoline Boxer 4 15W-50 4T 4 litry kanister / API SM, JASO MA2 w pełni syntetyczny
257,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Mannol 7501 Classic 10W40 4L Sn/Cf, A3/B4, Vw502.00/505.00, Mb229.1 Rn0700
Mannol 7501 Classic 10W40 4L Sn/Cf, A3/B4, Vw502.00/505.00, Mb229.1 Rn0700
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
146,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 20W50 4L 7100 4T / Motocykle
Olej Motul 20W50 4L 7100 4T / Motocykle
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
309,80 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Motul 300V 4T Fl Olej Wyścigowy 10W40 1L
Motul 300V 4T Fl Olej Wyścigowy 10W40 1L
120,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla KETTENSPRAY MOTUL Chain Lube Road Plus Aerozol 400 ml Smarowanie
KETTENSPRAY MOTUL Chain Lube Road Plus Aerozol 400 ml Smarowanie
81,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 800 2T 4L Fl Off Road Ester Core / Motocykle
Olej Motul 800 2T 4L Fl Off Road Ester Core / Motocykle
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
266,80 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Oryginalny OLEJ MOTUL 7100 1L 10W50 Syntetyczny MOTOCYKLE CROSS QUAD Skuter
Oryginalny OLEJ MOTUL 7100 1L 10W50 Syntetyczny MOTOCYKLE CROSS QUAD Skuter
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
75,98 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 10W50 1L 5100 4T / Motocykle
Olej Motul 10W50 1L 5100 4T / Motocykle
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
65,98 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Mannol Olej Do Motocykli 4-Siłowych 15W50 1L 7832
Mannol Olej Do Motocykli 4-Siłowych 15W50 1L 7832
65,98 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 10W30 1L 5100 4T Ester Technology / Motocykle
Olej Motul 10W30 1L 5100 4T Ester Technology / Motocykle
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
62,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 10W40 1L 5100 4T / Motocykle
Olej Motul 10W40 1L 5100 4T / Motocykle
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
58,99 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla SILIKONOWY OLEJ DO KONSERWACJI SMAR SMAROWANIA 500ML PASA BIEŻNI najlepszy Nuvio 0,5L
SILIKONOWY OLEJ DO KONSERWACJI SMAR SMAROWANIA 500ML PASA BIEŻNI najlepszy Nuvio 0,5L
51,95 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: FonderhillSp
103,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Olej do silników dwusuwowych STIHL Olej do silników dwusuwowych HP Butelka z dozownikiem 1 l 07813198411
Olej do silników dwusuwowych STIHL Olej do silników dwusuwowych HP Butelka z dozownikiem 1 l 07813198411
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
90,06 zł
Sprzedawca: PolisElectro
90,06 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Środek Do Płukania Silnika 300Ml Dodatek Do Oleju  Motor Flush / Benzyna/Diesel / Mannol
Środek Do Płukania Silnika 300Ml Dodatek Do Oleju Motor Flush / Benzyna/Diesel / Mannol
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
18,98 zł
Sprzedawca: ItalyRacing
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 800 2T 1L Fl Off Road Ester Core / Motocykle
Olej Motul 800 2T 1L Fl Off Road Ester Core / Motocykle
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
73,90 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla MOTUL 800 Factory Line Road Racing 2T Motorenöl - 1 l
MOTUL 800 Factory Line Road Racing 2T Motorenöl - 1 l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
95,94 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 5W40 1L Scooter Power 4T
Olej Motul 5W40 1L Scooter Power 4T
69,80 zł
Sprzedawca: Netmoto
Zdjęcie produktu dla Olej Motul 1L 510 2T / Motocykle
Olej Motul 1L 510 2T / Motocykle
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
44,70 zł
Sprzedawca: Netmoto