4,8



Na podstawie 305 opinii
SENSEO Pads Strong 480 coffee pads XXL pack - 10 x 48 napojów
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
605,89 zł
181,95 zł / 1kg
+ 89,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Kawa w saszetkach i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kapsułki SENSEO Classic z certyfikatem UTZ – opakowanie zbiorcze zawierające 10 x 36 kapsułek187,61 zł/1kg
469,03 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
SENSEO, kapsułki do kawy z mlekiem, zestaw różnorodnych smaków, kolekcja "Creamy", 5 rodzajów, 80 porcji391,45 zł/1kg
360,13 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
SENSEO pods Mild Senseopads 240 kapsułek z kawą do napojów XXL Pack176,76 zł/1kg
312,12 zł
-17,82 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
294,30 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
SENSEO – kapsułki Extra Strong Senseopads, 160 sztuk243,05 zł/1kg
269,79 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Douwe Egberts Senseo Classic, Kapsułka kawy, Senseo, 16 szt.
199,55 zł/1kg
22,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SENSEO kapsułki Good Morning XL Senseopads 50 kapsułek do napojów porcja kawy filiżanka
325,18 zł/1kg
203,24 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo kapsułki z kawą Classic / Classic, intensywny i pełny smak, kawa, 48 kapsułek
193,90 zł/1kg
64,57 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo Philips Classic Pads 48 szt.
232,70 zł/1kg
77,49 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo 4403502008 Senseo Kaffeepads
313,73 zł/1kg
50,51 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Douwe Egberts Café Latte, Senseo, 8 szt.
240,76 zł/1kg
22,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Eduscho Kaffeepads, Caffè Crema, opakowanie Maxipack, 384 sztuk. Wyrazisty i intensywny smak, świeży aromat, intensywność 5/5, przeznaczony do wszystkich ekspresów do kawy z systemem kapsuł
181,47 zł/1kg
462,95 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
452,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

SENSEO Pads Good Morning Strong XL Senseopads 100 drinków
215,83 zł/1kg
269,79 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo STRONG, Podstawka pod kawę, Senseo, 16 kub., Brązowy, UTZ, 16 szt.
538,38 zł/1kg
59,76 zł
Sprzedawca: somnia24

Senseo Mild Kawa w Padach 48 szt.
138,11 zł/1kg
66,89 zł
-31%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,99 zł
Sprzedawca: Katomix

Senseo Classic, Podstawka pod kawę, Senseo, Czerwony, 36 szt.
309,96 zł/1kg
82,18 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
77,49 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Kapsułki do kawy Senseo Extra Strong / Bardzo mocne, intensywny i pełny smak, kawa do ekspresów na kapsułki, 48 kapsułek
218,86 zł/1kg
72,88 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo CAPPUCCINO BAILEYS, Podstawka pod kawę, Cappuccino, Niepalona, 8 kub., 8 szt., Torba
416 285,70 zł/1kg
58,28 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo ® Café Latte Vanilla, Podstawka pod kawę, Caffe latte, Senseo, 8 szt., Pudełko
440,11 zł/1kg
40,49 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Kapsułki SENSEO typu Espresso Senseopads o intensywnym smaku, 5 x 16 kapsułek – 80 porcji
363,48 zł/1kg
201,73 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo 4047046001468, Kapsułka kawy, Senseo, 10 szt.
177,20 zł/1kg
22,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kawa o pełnym smaku i mocnym aromacie, przygotowana z ciemno palonych ziaren arabiki i robusty, z delikatną pianką. Odkryj różnorodność kaw SENSEO® i ciesz się aromatyczną przygodą z każdą filiżanką. Biodegradowalne kapsułki z kawą, opakowanie ekonomiczne w formacie XXL.
Najważniejsze cechy:
- Wyrazista i intensywna kawa o delikatnym posmaku
- Biodegradowalne kapsułki z kawą
- Idealnie nadają się do wszystkich ekspresów Senseo na kapsułki
- Opakowanie zbiorcze w formacie XXL
Szczegóły:
- Mielona kawa palona w kapsułkach
- 48 kapsułek kawy w opakowaniu
- 10 opakowań = 480 kapsułek
- 333 g w opakowaniu = łącznie 3330 g
Zawartość zestawu:
- 10 x kapsułki SENSEO Strong po 48 napojów
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- Kawa palona mielona
- Informacja o wartościach odżywczych
- Nie określono
- Waga
- 3330 g
- Firma spożywcza
- JACOBS DOUWE EGBERTS DE GmbH Langemarckstr. 4-20 28199 Bremen Deutschland
- Nazwa handlowa
- Kawa palona mielona w kapsułkach
- Producent
- Senseo
- Liczba sztuk
- 10
- Numer producenta
- 4056652_10x
- EAN
- 8711000850015
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- Kawa palona mielona
- Informacja o wartościach odżywczych
- Nie określono
- Waga
- 3330 g
- Firma spożywcza
- JACOBS DOUWE EGBERTS DE GmbH Langemarckstr. 4-20 28199 Bremen Deutschland
- Nazwa handlowa
- Kawa palona mielona w kapsułkach
- Producent
- Senseo
- Liczba sztuk
- 10
- Numer producenta
- 4056652_10x
- EAN
- 8711000850015
Pasuje również do tego

SENSEO Pads Strong Senseopads 240 kapsułek z kawą do napojów XXL Pack
209,90 zł/1kg
349,49 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

SENSEO Pads Classic Senseopads 10 x 48 wkładek do kawy opakowanie XXL
181,95 zł/1kg
605,89 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

SENSEO Pads Classic Senseopads 240 wkładek do napojów do kawy w opakowaniu XXL
183,38 zł/1kg
323,78 zł
-18,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
305,33 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

SENSEO pods Mild Senseopads 240 kapsułek z kawą do napojów XXL Pack
176,76 zł/1kg
312,12 zł
-17,82 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
294,30 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo CSA230/50, Ekspres do kawy na strączki, 0,9 l, Podstawka pod kawę, 1450 W, Czarny, Szary
581,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Senseo 4403502008 Senseo Kaffeepads
313,73 zł/1kg
50,51 zł
Sprzedawca: M_plus_L

SENSEO Podkładki typu Cappuccino Caramel Senseopads 40 napojów do kawy Softpads
561,59 zł/1kg
258,33 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

SENSEO kapsułki Good Morning XL Senseopads 50 kapsułek do napojów porcja kawy filiżanka
325,18 zł/1kg
203,24 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

30x GUT&GÜNSTIG 1418469005 Müllbeutel 25,0 l transparent, 30 St.
6,21 zł
Sprzedawca: Katomix

Ekspres do kawy Philips Senseo HD 6553/80 Original, kolor czerwony
892,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: mbosmart

sinnlein® pluszowy koc grzewczy 180 x 130 cm szary testowany przez SÜD GS | elektryczny koc grzewczy z automatycznym wyłączaniem | przytulny koc | funkcja timera | 9 ustawień temperatury | możliwość prania w temperaturze do 40°C | cyfrowy wyświetlacz
191,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Kühl- / Geschirrschrankthermometer Kunststoff Ø 7 cm, 7x8x2,5 cm weiß – 12er Vorteilset
97,90 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

HP Zestaw 2 oryginalnych wkładów atramentowych 302 (czarny i trójkolorowy), Standardowy, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Tusz na bazie pigmentu, Atrament barwnikowy, 3,5 ml, 4 ml
246,65 zł
Sprzedawca: evomag

Ansmann 1900-0037, 9v, AA, AAA, C, CR123A, CR2032, D, Czarny
81,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Exquisit KS16-V-040E, 127 l, N-ST, 39 dB, E, Biały
1 399,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Gastromark

zestaw 10 ściereczek do naczyń, bawełna, 50x70 cm, niebieska kratka
248,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Makita 821550-0, Przybornik, Plastik, Czarny, Niebieski, 395 mm, 295 mm, 157 mm
141,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

vidaXL Przyczepka rowerowa czarno-żółta 65 kg
590,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Jack & Jones 5714496566241, Bokserki, Bokserki, Dorosły, Męski, Czarny, Monochromatyczny
189,76 zł
Sprzedawca: ARIZONAS

2 baterie foto 4SR44 marki PoundMax, 6,2V, zamienniki V28PX, PX28, 544, z oksydem srebra, w opakowaniu blister
132,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Bomann TSG 7404, Blat, Kompaktowy, Biały, Czarny, Przyciski, LED
1 019,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD

Eduscho Kaffeepads, Caffè Crema, opakowanie Maxipack, 384 sztuk. Wyrazisty i intensywny smak, świeży aromat, intensywność 5/5, przeznaczony do wszystkich ekspresów do kawy z systemem kapsuł
181,47 zł/1kg
462,95 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
452,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Senseo CSA240/20, Ekspres do kawy na strączki, 0,9 l, Podstawka pod kawę, 1450 W, Czarny
575,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Green_Country

Ailoria LUSTRE, Czarny, Wbudowana bateria, 66 mm, 99 mm, 1 szt.
319,80 zł/1kg
159,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LifestyleDelights

Tefal Duetto+ G732S3, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Tytan, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 250 °C
292,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

AREBOS Składany wózek ręczny z dachem Szary | z siatką i kieszeniami zewnętrznymi
340,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Adapter VGA na HDMI VGA z kablem audio i kablem USB do ładowania Kabel 1080P 60HZ Gniazdo wtykowe Konwerter Stary PC TV Monitor Konwerter Projektor HDTV Retoo
23,89 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,49 zł
Sprzedawca: Retoo

Senseo CSA240/60, Ekspres do kawy na strączki, 0,9 l, Podstawka pod kawę, 1450 W, Czarny
587,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Płyn do ochrony przed zamarzaniem do układów chłodzenia silników, 4x5 litrów, seria G XTREME, kolor Magic Blue, pojemność 20 litrów, ochrona do -20°C, gotowy do użycia
8,95 zł/1l
179,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

Tefal Excellence G26906, Okrągły, Patelnia uniwersalna, Czarny, Tytan, 175 °C, Aluminium
198,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 88% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
88%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 10% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
10%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
1%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
1%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
1%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Atrakcyjna cena i super szybka dostawa
Liczba sztuk 1
Od kilku lat kupuję kapsułki z kawą Senseo - wcześniej od innego dostawcy. Tym razem oferta cenowa Kauflandu jest wyjątkowo atrakcyjna, do tego nieskomplikowane (pierwsze) zamówienie i superszybka dostawa. Lepiej już być nie może!
Oceniono dnia 2 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Strąki są pyszne
Liczba sztuk 1
Kawa ma naprawdę dobry stosunek jakości do ceny i doskonale smakuje. Myślę, że dostawa jest bardzo szybka. Naprawdę mogę polecić, ponieważ nie można jej dostać taniej niż tutaj. Senseo smakuje naprawdę pysznie.
Oceniono dnia 20 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetna cena, szybka wysyłka
Liczba sztuk 5
Kawa jest coraz droższa, więc zamawiam większą ilość, aby uzyskać akceptowalną cenę. Kaufland jest bardzo pomocny przy wielu produktach. Gorąco polecam!
Oceniono dnia 8 grudnia 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra jakość - najwyższa cena
Liczba sztuk 10
Kawa w kapsułkach Senseo to po prostu najlepszy wybór do ekspresów do kawy Senseo. "Mocna" odmiana smakuje fantastycznie w cappuccino lub latte macchiato! I bardzo ważne: w real.de stosunek ceny do jakości jest również odpowiedni!
Oceniono dnia 3 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super produkt
Liczba sztuk 1
Jesteśmy bardzo zadowoleni. Kupowaliśmy ten produkt już kilka razy. Gdyby cena w końcu stała się trochę bardziej korzystna, byłoby idealnie.
Oceniono dnia 1 października 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo smaczna kawa
Liczba sztuk 1
Zamówiłem tę kawę już kilka razy, ponieważ smakuje wyśmienicie. Proces zakupu był bezproblemowy, a wysyłka błyskawiczna. Wielkie dzięki.
Oceniono dnia 5 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kawa w kapsułkach Senseo
Liczba sztuk 1
Świetna oferta i można z niej długo korzystać. Już drugi raz skorzystałem z tej oferty. Dziękuję bardzo.
Oceniono dnia 22 września 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ulubiona kawa ❤
Liczba sztuk 1
Mój mąż pije tylko tę kawę, dlatego zamówiłam dla niego tak dużo. Próbował też innych odmian i marek, tańszych i droższych, ale żadna nie smakowała tak jak ta
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

SENSEO Pads Mild Senseo Pads 10 x 48 coffee pads XXL pack



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
657,97 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
197,59 zł/1kg

SENSEO Pads Classic Senseopads 10 x 48 wkładek do kawy opakowanie XXL



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(305)Liczba wystawionych ocen: 305
605,89 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
181,95 zł/1kg

SENSEO Pads Strong 480 coffee pads XXL pack - 10 x 48 napojów



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(305)Liczba wystawionych ocen: 305
605,89 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
181,95 zł/1kg

Kapsułki SENSEO Classic z certyfikatem UTZ – opakowanie zbiorcze zawierające 10 x 36 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
469,03 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
187,61 zł/1kg

SENSEO Pads Strong Senseopads 240 kapsułek z kawą do napojów XXL Pack



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(305)Liczba wystawionych ocen: 305
349,49 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
209,90 zł/1kg

SENSEO, kapsułki do kawy z mlekiem, zestaw różnorodnych smaków, kolekcja "Creamy", 5 rodzajów, 80 porcji



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
360,13 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
391,45 zł/1kg

SENSEO Pads Classic Senseopads 240 wkładek do napojów do kawy w opakowaniu XXL



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(305)Liczba wystawionych ocen: 305
323,78 zł
-18,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
305,33 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
183,38 zł/1kg

SENSEO pods Mild Senseopads 240 kapsułek z kawą do napojów XXL Pack



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
312,12 zł
-17,82 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
294,30 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
176,76 zł/1kg

SENSEO – kapsułki Extra Strong Senseopads, 160 sztuk



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
269,79 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
243,05 zł/1kg

Kapsułki SENSEO typu Cappuccino & Milka Schoko - 80 porcji, certyfikat UTZ



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
269,79 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
264,50 zł/1kg

SENSEO Pads Decaf bezkofeinowy Senseopads 80 kapsułek do napojów



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
260,27 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
468,95 zł/1kg

Lavazza 3931, Podstawka pod kawę, Caffe creme, Easy Serving Espresso pod (E.S.E.), 50 kub., 8/10, Lavazza



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
59,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
106,95 zł/1kg

SENSEO kapsułki Good Morning XL Senseopads 50 kapsułek do napojów porcja kawy filiżanka



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
203,24 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
325,18 zł/1kg

Caffè Haiti Roma, kapsułki do kawy, seria Azeglio - 50 kapsułek, format ESE 44
83,99 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
239,97 zł/1kg

Kapsułki SENSEO typu Espresso Senseopads o intensywnym smaku, 5 x 16 kapsułek – 80 porcji



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
201,73 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
363,48 zł/1kg

Melitta Bistro Coffee Pads mocna kawa drobno palona 100 sztuk 700g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
106,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
152,51 zł/1kg

Lavazza Crema E Aroma 18 kapsułek kawy z najlepszej palonej kawy 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
21,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
168,56 zł/1kg

Lavazza 7213, Coffee Pods



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
21,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
189,82 zł/1kg

Lavazza Intenso Pads, Podstawka pod kawę, Espresso, Średnie palona, Coffee Pods, Wielobarwny, Lavazza



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
17,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
136,54 zł/1kg

Melitta Bistro Coffee Pads mild fine roast coffee 100 sztuk 700g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
100,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
143,96 zł/1kg