4,8



Na podstawie 24 opinii
Kawa Senseo Douwe Egberts STRONG 48 pads data ważności 15.06.2025
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
72,88 zł
218,86 zł / 1kg
+ 89,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Kawa w saszetkach i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kapsułki SENSEO Classic z certyfikatem UTZ – opakowanie zbiorcze zawierające 10 x 36 kapsułek187,61 zł/1kg
469,03 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
SENSEO, kapsułki do kawy z mlekiem, zestaw różnorodnych smaków, kolekcja "Creamy", 5 rodzajów, 80 porcji391,45 zł/1kg
360,13 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
SENSEO Pads Strong Senseopads 240 kapsułek z kawą do napojów XXL Pack209,90 zł/1kg
349,49 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
SENSEO pods Mild Senseopads 240 kapsułek z kawą do napojów XXL Pack176,76 zł/1kg
312,12 zł
-17,82 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
294,30 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo Philips Classic Pads 48 szt.
232,70 zł/1kg
77,49 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Douwe Egberts Senseo Classic, Kapsułka kawy, Senseo, 16 szt.
199,55 zł/1kg
22,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Senseo Mild Kawa w Padach 48 szt.
138,11 zł/1kg
66,89 zł
-31%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,99 zł
Sprzedawca: Katomix

Senseo 4403502008 Senseo Kaffeepads
313,73 zł/1kg
50,51 zł
Sprzedawca: M_plus_L

SENSEO Pads Decaf bezkofeinowy Senseopads 80 kapsułek do napojów
468,95 zł/1kg
260,27 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Eduscho Kaffeepads, Caffè Crema, opakowanie Maxipack, 384 sztuk. Wyrazisty i intensywny smak, świeży aromat, intensywność 5/5, przeznaczony do wszystkich ekspresów do kawy z systemem kapsuł
181,47 zł/1kg
462,95 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
452,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Douwe Egberts Café Latte, Senseo, 8 szt.
240,76 zł/1kg
22,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Senseo Classic, Podstawka pod kawę, Senseo, Czerwony, 36 szt.
309,96 zł/1kg
82,18 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
77,49 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

SENSEO Pads typu Cappuccino Baileys Senseopads 40 padów do napojów kawowych softpads
443 782,60 zł/1kg
204,14 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo 4422757007 Senseo ESPRESSO Kaffeepads, Arabicabohnen kräftig,
517,30 zł/1kg
57,42 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Kapsułki SENSEO Caffè Crema Senseopads – 160 porcji kawy w kapsułkach
458,64 zł/1kg
509,09 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Kapsułki do kawy Senseo Extra Strong / Bardzo mocne, intensywny i pełny smak, kawa do ekspresów na kapsułki, 48 kapsułek
218,86 zł/1kg
72,88 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

SENSEO – kapsułki Extra Strong Senseopads, 160 sztuk
243,05 zł/1kg
269,79 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo kawa w kapsułkach średnio palona Arabica Classic 5 opakowań 555g
110,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Kaffee 145 036 000 Dallmayr Classic Pads 36 St.
271,29 zł/1kg
67,28 zł
Sprzedawca: somnia24

Dallmayr Coffee 145 000 000 Dallmayr Classic Pads 100 szt.
190,50 zł/1kg
133,35 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Senseo Philips Strong 48 szt.
Senseo Philips Strong holenderskiej palarni DouweEgberts to kawa ciemnopalona, o intensywnym aromacie. Wyróżnia ją bogaty i wyrazisty smak. Pijana o poranku, szybko doda nam energii. Kawę tę tworzy wyjątkowakompozycja ziaren z gatunku Arabika i Robusta, dzięki której otrzymano pozbawioną cierpkiego smaku oraz goryczy kawę. Na filiżance otrzymamy piękną, grubącremę. W połączeniu z mlekiem lub cukrem nie straci nic ze swoich atutów.
Pady nadają się do przygotowania we wszystkich rodzajach ekspresów na pady oraz ekspresach kolbowych z kolbą wyposażoną w dedykowany uchwyt do padów.
- Kraj palarni: Holandia
- Skład: Arabika i Robusta
- Stopień palenia: 8/10
- Zawartość kofeiny: 8/10
- Najlepiej spożyć przed: 15 maj 2022
Cechy:
- Intensywność: 8/10
- Słodycz: 5/10
- Crema: 8/10
Sposoby przyrządzania:
- Espresso: 8/10
- Kawa czarna: 9/10
- Cappuccino: 7/10
- Caffe Latte: 7/10
Metody przygotowania:
- Ekspresy automatyczne: 10/10
- Ekspresy kolbowe: 9/10
- Ekspresy przelewowe: 0/10
- Kafetiera, Moka: 0/10
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- Kawa palona mielona
- Informacja o wartościach odżywczych
- -
- Waga
- 333 g
- Firma spożywcza
- JACOBS DOUWE EGBERTS DE GmbH Langemarckstr. 4-20 28199 Bremen Deutschland
- Nazwa handlowa
- Kawa w padach
- Producent
- Senseo
- Zakres dostawy
- 1
- Liczba sztuk
- 48
- Numer producenta
- 4056652
- EAN
- 8711000850008
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- Kawa palona mielona
- Informacja o wartościach odżywczych
- -
- Waga
- 333 g
- Firma spożywcza
- JACOBS DOUWE EGBERTS DE GmbH Langemarckstr. 4-20 28199 Bremen Deutschland
- Nazwa handlowa
- Kawa w padach
- Producent
- Senseo
- Zakres dostawy
- 1
- Liczba sztuk
- 48
- Numer producenta
- 4056652
- EAN
- 8711000850008
Pasuje również do tego

SENSEO Pads Classic Senseopads 10 x 48 wkładek do kawy opakowanie XXL
181,95 zł/1kg
605,89 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Tchibo Kaffeepads Maxipack, Caffè Crema, pełny smak, 12 opakowań po 36 sztuk. Zrównoważony i pełny smak, świeży aromat, intensywność 4/6, przeznaczony do ekspresów Senseo
192,77 zł/1kg
582,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Lavazza 3931, Podstawka pod kawę, Caffe creme, Easy Serving Espresso pod (E.S.E.), 50 kub., 8/10, Lavazza
106,95 zł/1kg
59,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Caffè Borbone Cialda, Podstawka pod kawę, Kawa, 10/10, 4/10, Caffe Borbone, 7,2 g
17 080,56 zł/1kg
122,98 zł
Sprzedawca: Sotel

Caffè Borbone Miscela Rossa, pady do systemu ESE, 44 mm, 150 sztuk, waga 7,2 g na pad
182,96 zł/1kg
197,60 zł
Sprzedawca: Sotel

Melitta Bistro Coffee Pads mocna kawa drobno palona 100 sztuk 700g
152,51 zł/1kg
106,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

150 Saszetek Lollo Caffè Argento Intensywna mieszanka kawy – ESE 44 mm
55,00 zł/1kg
110,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

Caffè Crema - Pads Decaffeinated 126g 6-pak
289,85 zł/1kg
219,13 zł
Sprzedawca: taleoo

Senseo Mild Kawa w Padach 48 szt.
138,11 zł/1kg
66,89 zł
-31%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,99 zł
Sprzedawca: Katomix

Dallmayr Coffee 145 000 000 Dallmayr Classic Pads 100 szt.
190,50 zł/1kg
133,35 zł
Sprzedawca: somnia24

Kawa rozpuszczalna Nescafé 3w1 Crea Lat delikatna 10 x 15 g
87,88 zł/1kg
14,94 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Coffee B Café Royal Espresso 9 Coffee Balls 3er Pack (3x51g Packung) + usy Block
1 118,75 zł/1kg
179,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Open Food 4006581020631, 1 kcal, 0,3 g, 0,2 g
200,00 zł/1kg
50,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa Rozpuszczalna Instant Napój Kawowy 2in1 2w1 Coffe NYcoffe 10szt
10,19 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Senseo Wanilia
128,41 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Cafe Intencion Fuerte mocna kawa w kapsułkach o delikatnym smaku
194,21 zł/1kg
48,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4008167752806, 1 kcal, 0,3 g, 0,2 g
236,04 zł/1kg
59,01 zł
Sprzedawca: somnia24

SENSEO Pads Classic Senseopads 240 wkładek do napojów do kawy w opakowaniu XXL
183,38 zł/1kg
323,78 zł
-18,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
305,33 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Eduscho Kaffeepads, Caffè Crema, opakowanie Maxipack, 384 sztuk. Wyrazisty i intensywny smak, świeży aromat, intensywność 5/5, przeznaczony do wszystkich ekspresów do kawy z systemem kapsuł
181,47 zł/1kg
462,95 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
452,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

SENSEO Pads Strong 480 coffee pads XXL pack - 10 x 48 napojów
181,95 zł/1kg
605,89 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

SENSEO Pads Strong Senseopads 240 kapsułek z kawą do napojów XXL Pack
209,90 zł/1kg
349,49 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Caffè Borbone Miscela Nera, pady do kawy systemu ESE, 44 mm, 150 sztuk, waga 7,2 g na pad
167,30 zł/1kg
180,68 zł
Sprzedawca: Sotel

Senseo kapsułki z kawą Classic / Classic, intensywny i pełny smak, kawa, 48 kapsułek
193,90 zł/1kg
64,57 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo kapsułki typu Cappuccino Baileys, 8 kapsułek z kawą
352,96 zł/1kg
324,72 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

SENSEO pods Mild Senseopads 240 kapsułek z kawą do napojów XXL Pack
176,76 zł/1kg
312,12 zł
-17,82 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
294,30 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Caffè Borbone Cialda, Podstawka pod kawę, Kawa, 9.5/10, 4/10, Caffe Borbone, 7,2 g
18 025,00 zł/1kg
129,78 zł
Sprzedawca: Sotel

Caffè Borbone Cialda, Podstawka pod kawę, Kawa, 8.5/10, 5/10, Caffe Borbone, 7,2 g
20 941,67 zł/1kg
150,78 zł
Sprzedawca: Sotel

SENSEO Pads Typ Espresso Senseopads 160 Drinks Coffee Pads
190,16 zł/1kg
211,08 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 96% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
96%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
4%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Liczba sztuk 1
Tak, jestem bardzo zadowolony z przedmiotu i bardzo szybkiej dostawy
Oceniono dnia 6 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobrze
Liczba sztuk 48
Jesteśmy bardzo zadowoleni
Oceniono dnia 6 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Senseo Pads-Classic Senseopads 48 napojów
Liczba sztuk 1
Kawa jest wyśmienita i pyszna.
Oceniono dnia 6 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Po prostu pełen smaku
Liczba sztuk 48
Wspaniały
Oceniono dnia 22 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobra kawa.
Liczba sztuk 1
Bardzo dobra kawa.
Oceniono dnia 8 lipca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Liczba sztuk 1
Bardzo zadowolony z oferty Chętnie ponownie
Oceniono dnia 4 czerwca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra kawa
Liczba sztuk 1
Najlepszy produkt. Dobry smak
Oceniono dnia 30 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ekspres do kawy Senseo od Philipps
Liczba sztuk 1
Niestety nie jestem zadowolony. Kiedy go rozpakowałem, przyszła do mnie część (wylewka). Gdzie mogę złożyć reklamację? Część ciągle spada, a ja mam kawę w kuchni. Oczywiście nie taki był zamiar.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

SENSEO Pads Mild Senseo Pads 10 x 48 coffee pads XXL pack



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
657,97 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
197,59 zł/1kg

SENSEO Pads Classic Senseopads 10 x 48 wkładek do kawy opakowanie XXL



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(305)Liczba wystawionych ocen: 305
605,89 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
181,95 zł/1kg

SENSEO Pads Strong 480 coffee pads XXL pack - 10 x 48 napojów



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(305)Liczba wystawionych ocen: 305
605,89 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
181,95 zł/1kg

Kapsułki SENSEO Classic z certyfikatem UTZ – opakowanie zbiorcze zawierające 10 x 36 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
469,03 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
187,61 zł/1kg

SENSEO Pads Strong Senseopads 240 kapsułek z kawą do napojów XXL Pack



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(305)Liczba wystawionych ocen: 305
349,49 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
209,90 zł/1kg

SENSEO, kapsułki do kawy z mlekiem, zestaw różnorodnych smaków, kolekcja "Creamy", 5 rodzajów, 80 porcji



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
360,13 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
391,45 zł/1kg

SENSEO Pads Classic Senseopads 240 wkładek do napojów do kawy w opakowaniu XXL



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(305)Liczba wystawionych ocen: 305
323,78 zł
-18,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
305,33 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
183,38 zł/1kg

SENSEO pods Mild Senseopads 240 kapsułek z kawą do napojów XXL Pack



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72
312,12 zł
-17,82 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
294,30 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
176,76 zł/1kg

SENSEO – kapsułki Extra Strong Senseopads, 160 sztuk



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
269,79 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
243,05 zł/1kg

Kapsułki SENSEO typu Cappuccino & Milka Schoko - 80 porcji, certyfikat UTZ



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
269,79 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
264,50 zł/1kg

SENSEO Pads Decaf bezkofeinowy Senseopads 80 kapsułek do napojów



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
260,27 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
468,95 zł/1kg

Lavazza 3931, Podstawka pod kawę, Caffe creme, Easy Serving Espresso pod (E.S.E.), 50 kub., 8/10, Lavazza



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
59,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
106,95 zł/1kg

SENSEO kapsułki Good Morning XL Senseopads 50 kapsułek do napojów porcja kawy filiżanka



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
203,24 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
325,18 zł/1kg

Caffè Haiti Roma, kapsułki do kawy, seria Azeglio - 50 kapsułek, format ESE 44
83,99 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
239,97 zł/1kg

Kapsułki SENSEO typu Espresso Senseopads o intensywnym smaku, 5 x 16 kapsułek – 80 porcji



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
201,73 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
363,48 zł/1kg

Melitta Bistro Coffee Pads mocna kawa drobno palona 100 sztuk 700g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
106,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
152,51 zł/1kg

Lavazza Crema E Aroma 18 kapsułek kawy z najlepszej palonej kawy 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
21,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
168,56 zł/1kg

Lavazza 7213, Coffee Pods



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
21,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
189,82 zł/1kg

Lavazza Intenso Pads, Podstawka pod kawę, Espresso, Średnie palona, Coffee Pods, Wielobarwny, Lavazza



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
17,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
136,54 zł/1kg

Melitta Bistro Coffee Pads mild fine roast coffee 100 sztuk 700g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
100,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
143,96 zł/1kg