5,0



Na podstawie 11 opinii
Senseo Mild Kawa w Padach 48 szt.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
61,25 zł
183,93 zł / 1kg
+ 89,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Kawa w saszetkach i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
SENSEO, kapsułki do kawy z mlekiem, zestaw różnorodnych smaków, kolekcja "Creamy", 5 rodzajów, 80 porcji391,45 zł/1kg
360,13 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
SENSEO Pads Classic Senseopads 240 wkładek do napojów do kawy w opakowaniu XXL183,38 zł/1kg
323,78 zł
-18,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
305,33 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
SENSEO pods Mild Senseopads 240 kapsułek z kawą do napojów XXL Pack176,76 zł/1kg
312,12 zł
-17,82 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
294,30 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Więcej informacji o reklamie
SENSEO – kapsułki Extra Strong Senseopads, 160 sztuk243,05 zł/1kg
269,79 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo kapsułki z kawą Classic / Classic, intensywny i pełny smak, kawa, 48 kapsułek
193,90 zł/1kg
64,57 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo 4403502008 Senseo Kaffeepads
368,51 zł/1kg
59,33 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Douwe Egberts Senseo Classic, Kapsułka kawy, Senseo, 16 szt.
199,55 zł/1kg
22,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Senseo CAPPUCCINO BAILEYS, Podstawka pod kawę, Cappuccino, Niepalona, 8 kub., 8 szt., Torba
416 285,70 zł/1kg
58,28 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Douwe Egberts Café Latte, Senseo, 8 szt.
244,67 zł/1kg
22,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Eduscho Kaffeepads, Caffè Crema, opakowanie Maxipack, 384 sztuk. Wyrazisty i intensywny smak, świeży aromat, intensywność 5/5, przeznaczony do wszystkich ekspresów do kawy z systemem kapsuł
181,47 zł/1kg
462,95 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
452,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Senseo Philips Classic Pads 48 szt.
232,70 zł/1kg
77,49 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo Classic, Podstawka pod kawę, Senseo, Czerwony, 36 szt.
309,96 zł/1kg
82,18 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
77,49 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

SENSEO Podkładki typu Cappuccino Caramel Senseopads 40 napojów do kawy Softpads
561,59 zł/1kg
258,33 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Kawa w kapsułkach Senseo Decaf / Bezkofeinowa, bogaty smak, intensywny i zrównoważony, kawa do ekspresów na kapsułki, 48 kapsułek
413,69 zł/1kg
137,76 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo MILD, Podstawka pod kawę, Senseo, 16 kub., Zielony, UTZ, 16 szt.
538,02 zł/1kg
59,72 zł
Sprzedawca: somnia24

Senseo Milka strąki o smaku napoju kakaowego 112g
22,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kapsułki SENSEO Mild z certyfikatem UTZ, opakowanie zbiorcze zawierające 10 x 36 kapsułek – 360 porcji
198,80 zł/1kg
527,06 zł
-30,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
496,99 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Kapsułki do kawy Senseo Extra Strong / Bardzo mocne, intensywny i pełny smak, kawa do ekspresów na kapsułki, 48 kapsułek
218,86 zł/1kg
72,88 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Lavazza Crema E Aroma 18 kapsułek kawy z najlepszej palonej kawy 125g
171,36 zł/1kg
21,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Senseo – kapsułki z kawą Douwe Egberts O Mild Roast, 36 szt. | Opakowanie zawierające 36 sztuk
63,66 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Senseo Mild: Delikatna mieszanka lekko palonych ziaren Arabiki nadaje tej mieszance charakterystyczny i łagodny smak, zapewniając kawę z gładką cremą, którą można się delektować o każdej porze dnia.
Wybór Senseo to zawsze początek czegoś pięknego. Wybierz swoją ulubioną kawę i wkrocz do świata przygody, w którym jakość jest najważniejsza. Zainspirowany pełnym, bogatym smakiem 50 drobno zmielonych ziaren kawy w każdej kapsułce, Twój dzień będzie jasny za naciśnięciem jednego przycisku.
Producent / Wyprodukowano dla:
JACOBS Douwe Egberts BV, Oosterdoksstraat 80, 1011 DK Amsterdam - Holandia
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- Kawa palona mielona
- Informacja o wartościach odżywczych
- -
- Waga
- 333 g
- Firma spożywcza
- JACOBS DOUWE EGBERTS DE GmbH Langemarckstr. 4-20 28199 Bremen Deutschland
- Nazwa handlowa
- Kawa palona mielona w kapsułkach
- Producent
- Numer producenta
- 4056651
- EAN
- 8711000849972
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Bezkofeinowa
- Nie
- Lista składników
- Kawa palona mielona
- Informacja o wartościach odżywczych
- -
- Waga
- 333 g
- Firma spożywcza
- JACOBS DOUWE EGBERTS DE GmbH Langemarckstr. 4-20 28199 Bremen Deutschland
- Nazwa handlowa
- Kawa palona mielona w kapsułkach
- Producent
- Numer producenta
- 4056651
- EAN
- 8711000849972
Pasuje również do tego

SENSEO Pads Classic Senseopads 10 x 48 wkładek do kawy opakowanie XXL
181,95 zł/1kg
605,89 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Caffè Borbone Cialda, Podstawka pod kawę, Kawa, 9.5/10, 4/10, Caffe Borbone, 7,2 g
18 273,61 zł/1kg
131,57 zł
Sprzedawca: Sotel

Tchibo Kaffeepads Maxipack, Caffè Crema, pełny smak, 12 opakowań po 36 sztuk. Zrównoważony i pełny smak, świeży aromat, intensywność 4/6, przeznaczony do ekspresów Senseo
192,77 zł/1kg
582,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Lavazza 3931, Podstawka pod kawę, Caffe creme, Easy Serving Espresso pod (E.S.E.), 50 kub., 8/10, Lavazza
106,95 zł/1kg
59,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Melitta Bistro Coffee Pads mocna kawa drobno palona 100 sztuk 700g
152,47 zł/1kg
106,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa Bourbon Red Blend Cialde ESE 44mm 100 Robusta
185,67 zł/1kg
200,52 zł
Sprzedawca: Sotel

Caffè Crema - Pads Decaffeinated 126g 6-pak
289,85 zł/1kg
219,13 zł
Sprzedawca: taleoo

Dallmayr Coffee 145 000 000 Dallmayr Classic Pads 100 szt.
190,39 zł/1kg
133,27 zł
Sprzedawca: somnia24

150 Saszetek Lollo Caffè Argento Intensywna mieszanka kawy – ESE 44 mm
55,00 zł/1kg
110,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

Kawa rozpuszczalna Nescafé 3w1 Crea Lat delikatna 10 x 15 g
87,88 zł/1kg
14,94 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Coffee B Café Royal Espresso 9 Coffee Balls 3er Pack (3x51g Packung) + usy Block
1 118,75 zł/1kg
179,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Open Food 4006581020631, 1 kcal, 0,3 g, 0,2 g
203,29 zł/1kg
51,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa Rozpuszczalna Instant Napój Kawowy 2in1 2w1 Coffe NYcoffe 10szt
10,19 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Senseo Wanilia
128,41 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Cafe Intencion Fuerte mocna kawa w kapsułkach o delikatnym smaku
194,60 zł/1kg
49,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4008167752806, 1 kcal, 0,3 g, 0,2 g
235,92 zł/1kg
58,98 zł
Sprzedawca: somnia24

SENSEO Pads Strong 480 coffee pads XXL pack - 10 x 48 napojów
181,95 zł/1kg
605,89 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

SENSEO Pads Classic Senseopads 240 wkładek do napojów do kawy w opakowaniu XXL
183,38 zł/1kg
323,78 zł
-18,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
305,33 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Senseo ® Café Latte Vanilla, Podstawka pod kawę, Caffe latte, Senseo, 8 szt., Pudełko
440,11 zł/1kg
40,49 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Eduscho Kaffeepads, Caffè Crema, opakowanie Maxipack, 384 sztuk. Wyrazisty i intensywny smak, świeży aromat, intensywność 5/5, przeznaczony do wszystkich ekspresów do kawy z systemem kapsuł
181,47 zł/1kg
462,95 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
452,95 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Tormino

Senseo kapsułki z kawą Classic / Classic, intensywny i pełny smak, kawa, 48 kapsułek
193,90 zł/1kg
64,57 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

SENSEO Pads Strong Senseopads 240 kapsułek z kawą do napojów XXL Pack
209,90 zł/1kg
349,49 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Kawa Bourbon Missela Nera Cialde ESE 44mm Filtrocarta Compostabile
169,73 zł/1kg
183,31 zł
Sprzedawca: Sotel

Senseo kapsułki typu Cappuccino Baileys, 8 kapsułek z kawą
352,96 zł/1kg
324,72 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Caffè Borbone Gold blend, Kapsułka kawy, Kawa, Easy Serving Espresso pod (E.S.E.), 1 kub., Caffe Borbone, 7,2 g
12 412,50 zł/1kg
89,37 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

SENSEO pods Mild Senseopads 240 kapsułek z kawą do napojów XXL Pack
176,76 zł/1kg
312,12 zł
-17,82 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
294,30 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Caffè Borbone Cialda, Podstawka pod kawę, Kawa, 8.5/10, 5/10, Caffe Borbone, 7,2 g
21 238,89 zł/1kg
152,92 zł
Sprzedawca: Sotel
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Senseo pods Mild
Zamówione dzisiaj, dostarczone jutro, smakuje bardzo dobrze.
Oceniono dnia 6 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobrze
Jesteśmy bardzo zadowoleni
Oceniono dnia 29 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Bardzo dobry
Oceniono dnia 7 września 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super produkt
Super!
Oceniono dnia 30 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Lavazza 3931, Podstawka pod kawę, Caffe creme, Easy Serving Espresso pod (E.S.E.), 50 kub., 8/10, Lavazza



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
59,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
106,95 zł/1kg

Caffè Haiti Roma, kapsułki do kawy, seria Azeglio - 50 kapsułek, format ESE 44
83,99 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
76,40 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
218,29 zł/1kg

Senseo Milka strąki smakowy napój kakaowy 112g 5-pak



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
110,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Senseo kawa w kapsułkach średnio palona Arabica Classic 5 opakowań 555g
110,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Senseo kapsułki z kawą Good Morning Strong and Intense Coffee 5 pack
112,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Melitta Bistro Coffee Pads mild fine roast coffee 100 sztuk 700g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
100,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
143,96 zł/1kg

Melitta Bistro Coffee Pads mocna kawa drobno palona 100 sztuk 700g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
106,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
152,47 zł/1kg

Lavazza 7213, Coffee Pods



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
21,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
189,82 zł/1kg

Lavazza Intenso Pads, Podstawka pod kawę, Espresso, Średnie palona, Coffee Pods, Wielobarwny, Lavazza



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
17,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
136,54 zł/1kg

Lavazza Crema E Aroma 18 kapsułek kawy z najlepszej palonej kawy 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
21,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
171,36 zł/1kg

Napój Kawowy 3w1 Instant 3in1 Mokate Classsic BOX 24szt
126,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Douwe Egberts Cappuccino Choco, Podstawka pod kawę, Cappuccino, Senseo, 8 szt.



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
22,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
240,76 zł/1kg

Douwe Egberts Senseo Classic, Kapsułka kawy, Senseo, 16 szt.



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
22,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
199,55 zł/1kg

Senseo 4047046001468, Kapsułka kawy, Senseo, 10 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
22,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
177,20 zł/1kg

Douwe Egberts Café Latte, Senseo, 8 szt.



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
22,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
244,67 zł/1kg

Senseo Milka strąki o smaku napoju kakaowego 112g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
22,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4006581020631, 1 kcal, 0,3 g, 0,2 g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
51,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
203,29 zł/1kg

Cafe Intencion Fuerte mocna kawa w kapsułkach o delikatnym smaku



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
49,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
194,60 zł/1kg

Alberto Espresso Pads 36 sztuk o intensywnym smaku opakowanie 252g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
43,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
173,73 zł/1kg

Segafredo Espresso Casa 143 gemahlen 250g
75,86 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
303,44 zł/1kg