4,8



Na podstawie 21 opinii
Już tylko 4 sztuki w tej cenie
Dolce&Gabbana The One For Men Intense, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, The fragrance opens with luminous accents of golden neroli essence, fused with fresh cypress and..., A heart of musky cashmeran grounds the neroli with its woody, spicy vibrations, tinged with..., The scent then unfolds to an addictive, intoxicating base, as the lightness of neroli withdraws to...
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
241,34 zł
4 826,80 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Houbigan niektóre kwiaty royal privee1007 651,50 zł/1l
765,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Houbigant Essence Rare EDP Extreme 100 ml W8 686,90 zł/1l
868,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Byredo Mojave Ghost Bezalkoholowa woda perfumowana w sprayu (100 ml)10 386,50 zł/1l
1 038,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Bohoboco Sandalwood Neroli Parfém 50 ml UNISEX11 595,20 zł/1l
579,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana The One For Men Intense, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, 1 szt.
2 432,90 zł/1l
243,29 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana The One for Men, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, 1 szt.
3 977,50 zł/1l
397,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Dolce&Gabbana The Only One Intense, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
5 456,40 zł/1l
272,82 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dolce & Gabbana The One for Men woda perfumowana 150ml
2 672,87 zł/1l
400,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dolce&Gabbana The Only One Intense, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
7 094,00 zł/1l
212,82 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana The Only One Intense, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, 1 szt.
4 839,30 zł/1l
483,93 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

DOLCE&GABBANA The One For Men EDP 100ml
2 848,90 zł/1l
284,89 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dolce & Gabbana The One For Men Intense Edp Spray
3 734,40 zł/1l
205,35 zł
-18,63 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
186,72 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dolce&Gabbana The One For Men Intense, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
2 586,20 zł/1l
258,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ARMAF Club De Nuit Intense Man, Mężczyźni, 150 ml, Jabłko, Bergamotka, Czarna porzeczka, Cytryna, Ananas, Brzoza, Jaśmin, Różowy, Piżmo, Paczula, Wanilia, Spray
1 246,67 zł/1l
187,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Dior Sauvage Woda perfumowana, 60ml
4 099,50 zł/1l
245,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Dolce & Gabbana The One For Men Gold 50 ml EDP
4 320,60 zł/1l
221,73 zł
-5,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
216,03 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Mężczyźni
- Pojemność:
- 50 ml
- Rodzaj flakonu:
- Butelka jednorazowa
- Wysoka nuta (nuta głowy) zapachowa:
- The fragrance opens with luminous accents of golden neroli essence, fused with fresh cypress and warm, aromatic cardamom.
- Średnia nuta (nuta serca) zapachowa:
- A heart of musky cashmeran grounds the neroli with its woody, spicy vibrations, tinged with calming clary sage and resinous benzoin.
- Nuta bazowa (nuta głębi) zapachowa:
- The scent then unfolds to an addictive, intoxicating base, as the lightness of neroli withdraws to unveil smoky notes of deep black leather, intertwined with the sweet spiciness of patchouli and refined accords of cistus labdanum.
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
png DOLCE&GABBANA The One For Men Intense EDP 50ml Dolce & Gabbana 3423473051855
Producent: Dolce&Gabbana
Rodzaj: woda perfumowana
Pojemność: 50ml
Premiera zapachu : 2020
The One For Men Eau de Parfum Intense od marki Dolce &Gabbana to skórzane perfumy dla mężczyzn. Twórcą zapachu jest Jean-Christophe Herault.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: neroli, cyprys i kardamon
Nuta serca: drewno kaszmirowe, neroli, szałwia muszkatołowa i benzoes
Nuta podstawy: neroli, skóra, paczula i labdanum
Dolce & Gabbana The One for Men Eau de Parfum Intense (50 ml) to zmysłowy zapach dla mężczyzn. Górna nuta charakteryzuje się cyprysem i neroli z akordami drewna kaszmirowego, kolendry, wanilii i skóry. Formuła sprawia, że zapach jest wyjątkowo intensywny i długo utrzymuje się na skórze. Ten męski zapach jest również odpowiedni dla pewnych siebie mężczyzn. Elegancki kształt flakonu sprawia, że woda perfumowana jest doskonałym prezentem dla stylowych mężczyzn.
Perfumy męskie
The One For Men Intense
Dolce & Gabbana EDPNiech w perfum
y męskie The One For MenIntense Dolce & Gabbana EDP zaskoczą Cię i zdefiniują Twoją osobowość dzięki tym męskim perfumom o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Dolce & Gabbana!
- Art:
- EDP (Eau de Parfum)
- edp
- Nazwa perfum: The One For Men Intense
Dolce&Gabbana The One For Men Eau de Parfum Spray Intense skupia się na niepowtarzalnej osobowości mężczyzny. Zapach jest wyrafinowanym połączeniem elegancji i nowoczesnego stylu życia. Zapach jest korzenno-orientalny. Nutami głowy są cyprys i neroli, nutą serca jest kolendra, a nutą bazy wanilia. Stosowanie: Podczas rozpylania trzymać flakon perfum w odległości 10-15 cm. Rozpylić za uszami, na nadgarstkach lub na szyi. Wystarczy kilka rozpyleń. Należy zachować ostrożność podczas rozpylania na odzież, ponieważ może to spowodować plamy.
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3423473051855
- Numer producenta
- 30518500000
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3423473051855
- Numer producenta
- 30518500000
Pasuje również do tego

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Dolce&Gabbana The One For Men Intense, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, 1 szt.
2 432,90 zł/1l
243,29 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dolce & Gabbana The One For Men Intense Edp Spray
3 734,40 zł/1l
205,35 zł
-18,63 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
186,72 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dolce&Gabbana The One for Men, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, 1 szt.
3 977,50 zł/1l
397,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 279,33 zł/1l
205,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Hugo Boss Boss Bottled Woda toaletowa, 50ml
131,94 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

DOLCE&GABBANA The One For Men EDP 100ml
2 848,90 zł/1l
284,89 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
1 263,50 zł/1l
126,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

AVANA – szkło hartowane do iPhone'a XR / iPhone'a 11, folia chroniąca przed podglądaniem, szkło ochronne do wyświetlacza 9H, folia anty-szpiegowska, 2 sztuki
41,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Apple MKHT3FD/A Apple Watch S7 Alu 41mm Green (Bracelet Clover) LTE iOS
Odnowiony
843,48 zł
Sprzedawca: JANADO

Baseus CAM01-01, 1,2 m, 3.5mm, USB C, Czarny
25,85 zł/1m
31,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Waga kieszonkowa 200 x 0,01g
25,99 zł
Sprzedawca: ZakupyTV

Armani - Stronger With You Intensely EDP 100ml
3 729,00 zł/1l
372,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

LED - Pawilon ogrodowy 3x4m Minzo Pawilon słoneczny Namiot ogrodowy Designerski pawilon
1 390,00 zł
-300,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 090,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Hugo Boss - Dark Blue EDT 75ml
1 596,67 zł/1l
119,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Składana bieżnia do domu, 1400 W Bieżnia elektryczna 1-12 km/h Ze składaną pochyloną podstawą Głośnik Bluetooth, wyświetlacz LED, biuro
892,03 zł
Sprzedawca: mindsupply

Dolce&Gabbana The Only One Intense, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
5 456,40 zł/1l
272,82 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hisense H20MOWP1, Blat, Mikrofalówka Solo, 20 l, 700 W, Przyciski, Obrotowy, Biały
382,24 zł
Sprzedawca: egenta-shop

8 par białych tenisówek damskich i męskich Skarpetki sportowe Skarpetki robocze Skarpetki bawełniane Skarpetki Loafer Rozmiar biały 39-42
83,93 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
70,29 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Mont Blanc Individuel for Men Woda toaletowa, 75ml
1 586,67 zł/1l
119,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 004,00 zł/1l
100,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Homdox toaleta dla psa, z tacą, sztuczna trawa, toaleta dla szczeniąt, podkładka treningowa pod toaletę dla zwierząt domowych, 63 x 50 x 7 cm, ciemnozielona
159,99 zł
-30,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
129,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Versace - Eros Flame EDP 100ml
2 299,90 zł/1l
229,99 zł
Sprzedawca: motivoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 81% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
81%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 19% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
19%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super zapach
Zawartość 0,05 l
Męski zapach dla mężczyzn, super przyjemny, dostawa była mega.
Oceniono dnia 20 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko jest w porządku, piękny zapach dla mężczyzn
Zawartość 0,05 l
Lekko kwiatowy zapach wanilii, nie tak cierpki i drzewny, lubimy go
Oceniono dnia 25 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super szybko
Zawartość 0,05 l
Produkt wygląda mega, bardzo dobra broń i szybka dostawa
Oceniono dnia 2 września 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
TOP
Zawartość 0,05 l
Bardzo dobry
Oceniono dnia 16 grudnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy
Zawartość 0,15 l
Najlepszy bardzo ładny zapach
Oceniono dnia 26 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
polecać
Zawartość 0,05 l
i.o
Oceniono dnia 29 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Oceniono dnia 20 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,05 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.
Bestseller
Bestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
5% zniżki

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 040,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 401,10 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 035,67 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,50 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,20 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 034,20 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
179,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 389,47 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 132,10 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 018,60 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
960,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 602,30 zł/1l