4,8



Na podstawie 37 opinii
Dolce & Gabbana The One for Men woda perfumowana 150ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
386,77 zł
2 578,47 zł / 1l
+ 24,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Xerjoff 17/17 Homme woda perfumowana dla mężczyzn 50 ml20 512,00 zł/1l
1 025,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Carolina Herrera 212 Men – woda perfumowana w sprayu 50 ml6 290,00 zł/1l
314,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
DOLCE&GABBANA The Only One Intense EDP 50ml5 381,00 zł/1l
269,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Dolce&Gabbana The One For Men Intense, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.2 581,70 zł/1l
258,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana The One for Men, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, 1 szt.
3 961,90 zł/1l
396,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

DOLCE&GABBANA The One For Men EDP 100ml
2 848,90 zł/1l
284,89 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dolce&Gabbana The One For Men Intense, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, The fragrance opens with luminous accents of golden neroli essence, fused with fresh cypress and..., A heart of musky cashmeran grounds the neroli with its woody, spicy vibrations, tinged with..., The scent then unfolds to an addictive, intoxicating base, as the lightness of neroli withdraws to...
4 826,80 zł/1l
241,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dolce&Gabbana The One For Men Intense, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, 1 szt.
2 432,90 zł/1l
243,29 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Dior Sauvage Woda perfumowana, 60ml
4 099,50 zł/1l
245,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 138,70 zł/1l
413,87 zł
Sprzedawca: Sykz

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
7 658,70 zł/1l
765,87 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Dolce&Gabbana The One, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Spray
6 142,80 zł/1l
307,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Giorgio Armani Code Profumo 60ml edp
15 565,00 zł/1l
1 557,00 zł
-623,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
933,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Dolce & Gabbana The One For Men Intense Edp Spray
3 734,40 zł/1l
205,35 zł
-18,63 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
186,72 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dolce&Gabbana K, Mężczyźni, 150 ml, Butelka jednorazowa, Spray
2 855,53 zł/1l
428,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Dolce&Gabbana Intenso, Mężczyźni, 200 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
1 427,85 zł/1l
285,57 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dior Fahrenheit, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Sicilian mandarin, Skóra, Fioletowy
6 586,67 zł/1l
494,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Novada-Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dolce & Gabbana The One For Men Eau de Parfum 150 ml to zmysłowy zapach dla mężczyzn. Górna nuta charakteryzuje się cyprysem i neroli z akordami drewna kaszmirowego, kolendry, wanilii i skóry. Formuła sprawia, że zapach jest wyjątkowo intensywny i długo utrzymuje się na skórze. Ten męski zapach jest również odpowiedni dla pewnych siebie mężczyzn. Elegancki kształt flakonu sprawia, że woda perfumowana jest doskonałym prezentem dla stylowych mężczyzn.
Dolce & Gabbana The One For Men Eau de Parfum Spray. The One For Men Eau de Parfum należy do kultowego świata The One i zapewnia koneserom perfum bardziej intensywne doznania zapachowe. Ten głęboki zapach jest męski i magnetyczny, jest wyrazem charyzmy i elegancji. Elegancki flakon The One for Men Eau de Parfum jest wykonany w ciemnych kolorach i wykończony błyszczącą czarną metalową nakrętką. Nutami głowy zapachu są grejpfrut, kolendra i bazylia. Nuty serca to imbir połączony ze słodkim kwiatem pomarańczy. Bogate nuty bazy to drzewo cedrowe, mocny tytoń i bursztyn.
Dolce & Gabbana The One For Men woda perfumowana 150ml
- Wymiary
- 150 ml
- Waga
- 0.15 kg
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- BY DOLCE & GABBANA
- Zakres dostawy
- 1
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisex
- EAN
- 3423473021377
- Numer producenta
- 93775
- Wymiary
- 150 ml
- Waga
- 0.15 kg
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- BY DOLCE & GABBANA
- Zakres dostawy
- 1
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisex
- EAN
- 3423473021377
- Numer producenta
- 93775
Pasuje również do tego

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
215,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
619,50 zł/1l
61,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 138,70 zł/1l
413,87 zł
Sprzedawca: Sykz

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 391,50 zł/1l
139,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Drapak dla kota Amy 27027, drapak z jaskiniami, miejscami do spania, drabinkami i sizalowymi pniami, stabilny, szary, 170 cm
365,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

DOLCE&GABBANA The One For Men EDP 100ml
2 848,90 zł/1l
284,89 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dolce&Gabbana The One for Men, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, 1 szt.
3 961,90 zł/1l
396,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 540,50 zł/1l
154,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 264,60 zł/1l
226,46 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Dolce&Gabbana The One for Men 150 ml woda perfumowana mężczyzna
2 278,33 zł/1l
341,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FragraDE

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 279,33 zł/1l
205,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 003,50 zł/1l
100,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
7 658,70 zł/1l
765,87 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 342,70 zł/1l
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
990,83 zł/1l
59,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Gisada Ambassador Men 100ml edp
3 937,60 zł/1l
393,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
2 600,00 zł/1l
260,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml
1 924,95 zł/1l
384,99 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Lattafa His Confession Woda perfumowana, 100 ml
1 466,80 zł/1l
146,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 100ml
2 429,80 zł/1l
242,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 84% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
84%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
14%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
3%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Seksowny, elegancki zapach
To już moja trzecia butelka – bardzo atrakcyjny zapach na randki, przyjemna nuta pomarańczy i bazylii z drzewną nutą bazową; pomarańcza stopniowo schodzi na dalszy plan, a zapach sprawia wrażenie po prostu szlachetnego i uzależniającego.
Oceniono dnia 19 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Idealny zapach dla mężczyzn
Zapach nie potrzebuje żadnych wyszukanych słów, butelka zawiera wszystkie komplementy, jakich można sobie życzyć. Podaruj go swojemu chłopakowi lub ojcu, ten zapach to klasyk wśród przyjemnych męskich zapachów.
Oceniono dnia 20 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Oryginalny produkt, wspaniałe doznania zapachowe
Produkt został dostarczony szybko i doskonale zapakowany, jest oryginalny i ma piękny, przyjemny zapach
Oceniono dnia 1 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dolce&Gabbana The One dla mężczyzn
Najlepsza cena w Kaufladen, zawsze szybka dostawa i zapach stworzony dla mężczyzn
Oceniono dnia 3 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko mi się podobało.
Szybka dostawa. Dobra jakość. Nieskomplikowany proces zamawiania.
Oceniono dnia 20 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy zapach
Super jakość. Wszystko jest w porządku!
Oceniono dnia 12 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Oryginał
Wszystko w porządku
Oceniono dnia 7 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybko i niedrogo.
Dziękuję, jeszcze raz i jeszcze raz.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
5% zniżkiBestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłkaBestseller

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
5% zniżkiBestseller
Rabat 3% od 2 szt.

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
488,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 889,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 016,20 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 083,40 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
600,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 013,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
178,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 385,33 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 130,10 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 001,00 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,40 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 725,33 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(132)Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(494)Liczba wystawionych ocen: 494
260,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 600,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
276,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 769,70 zł/1l