5,0



Na podstawie 23 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Dolce&Gabbana The Only One Intense, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, 1 szt.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
483,93 zł
4 839,30 zł / 1l
+ 50,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dolce&Gabbana The One, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Basil (herb),Coriander,Grapefruit, Cardamom,Ginger,Orange blossom, Bursztyn, Cedr, Tytoń4 854,50 zł/1l
485,45 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

Więcej informacji o reklamie
Lattafa Khamrah Dukhan, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.1 377,50 zł/1l
137,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Dolce&Gabbana The One For Men Intense, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.2 585,50 zł/1l
258,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Dolce&Gabbana Intenso, Mężczyźni, 40 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.5 910,25 zł/1l
236,41 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana The Only One Intense, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
5 456,40 zł/1l
272,82 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana The Only One Intense, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
7 094,00 zł/1l
212,82 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana The Only One 2, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, 1 szt.
7 394,80 zł/1l
369,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dolce&Gabbana Dolce Peony, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
3 057,87 zł/1l
234,69 zł
-5,35 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
229,34 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dolce&Gabbana The One For Men Intense, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, The fragrance opens with luminous accents of golden neroli essence, fused with fresh cypress and..., A heart of musky cashmeran grounds the neroli with its woody, spicy vibrations, tinged with..., The scent then unfolds to an addictive, intoxicating base, as the lightness of neroli withdraws to...
4 826,80 zł/1l
241,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dolce&Gabbana The One For Men Intense, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, 1 szt.
2 432,90 zł/1l
243,29 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana The Only One 2, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, 1 szt.
8 467,20 zł/1l
846,72 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Dolce&Gabbana The Only One, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, 1 szt.
6 296,33 zł/1l
188,89 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

DOLCE&GABBANA The Only One Intense EDP 50ml
5 411,00 zł/1l
270,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dolce Gabbana - The Only One EDP Intense 30ml
6 867,00 zł/1l
206,01 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dolce&Gabbana The One for Men, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa
6 388,00 zł/1l
319,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dolce&Gabbana Intense, Kobiety, 25 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
15 744,00 zł/1l
393,60 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
967,50 zł/1l
96,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dolce&Gabbana Devotion, Kobiety, 100 ml, Cytrus, Kwiat pomarańczy, Wanilia, Spray
2 176,80 zł/1l
217,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
2 490,00 zł/1l
249,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Dolce & Gabbana Spray Dolce & Gabbana The Only One Woda perfumowana 100ml
3 492,20 zł/1l
349,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
jpg DOLCE&GABBANA The Only One Eau De Parfum Intense 100ml Dolce & Gabbana 3423478966352
Producent: Dolce&Gabanna
Rodzaj: woda perfumowana
Pojemność: 100ml
The Only One Eau de Parfum Intense to orientalno - kwiatowa kompozycja dla kobiet. Zapach został wydany w 2020 roku, a twórcą kompozycji zapachowej jest Violaine Collas.
Nuty zapachowe:
-nuta głowy: mandarynka, zielone jabłko i neroli;
-nuta serca: kwiat pomarańczy, jaśmin i kokos;
-nuta podstawy: wanilia, cedr i drzewo kaszmirowe
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Pojemność:
- 100 ml
- Rodzaj flakonu:
- Butelka jednorazowa
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Daj się zaskoczyć w 100% oryginalnym perfumom damskim The Only One Dolce & Gabbana EDP (100 ml) i celebruj swoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w 100% oryginalne produkty Dol
- Pojemność: 100 ml
- Typ: EDP (Eau de Parfum)
Dolce & Gabbana The Only One Intense Eau de Parfum 100 ml to uwodzicielski i intensywnie promienny zapach dla kobiet w intensywnej wersji popularnego zapachu The Only One. Zmysłowy, elegancki i z pewną dozą seksowności, zachwyca słodkimi kwiatowymi akcentami. Hipnotyzujący zapach otwiera się górnymi nutami mandarynki i neroli, zanim spotka się z sercem kwiatowego jaśminu i delikatnymi nutami kwiatu pomarańczy. Ciepłe akordy drewna kaszmirowego i kremowej wanilii łączą się w bazie.
The Only One Eau de Parfum Intense to orientalno-kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy tego zapachu są włoska mandarynka, zielone jabłko i neroli. Nutami serca są kwiat pomarańczy, jaśmin i kokos. Nutami bazy są wanilia, cedr i drewno kaszmirowe. Stosowanie: Podczas rozpylania trzymaj flakon perfum w odległości 10-15 cm. Rozpylić za uszami, na nadgarstkach lub na szyi. Wystarczy kilka rozpyleń. Zachowaj ostrożność podczas rozpylania na odzież, ponieważ może to spowodować plamy.
Dolce & Gabbana The Only One Intense For Women Edp Spray
- Waga
- 0.1 kg
- Rodzaj zapachu
- słodki
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 3423478966352
- Numer producenta
- 89663500000
- Waga
- 0.1 kg
- Rodzaj zapachu
- słodki
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 3423478966352
- Numer producenta
- 89663500000
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Dolce&Gabbana The Only One Intense, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jabłko, Mandarynka, Neroli, Kokos, Jaśmin, Kwiat pomarańczy
3 122,90 zł/1l
312,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Agent Provocateur Provocateur Woda perfumowana, 200 ml
659,50 zł/1l
131,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
1 391,80 zł/1l
139,18 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dolce&Gabbana The One For Men Intense, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, 1 szt.
2 432,90 zł/1l
243,29 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Burberry London, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Cynamon, Lawenda, Skóra, Mimoza, Dąb, Tytoń
1 529,00 zł/1l
152,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dolce&Gabbana The One, Kobiety, 75 ml, Bergamot,Mandarin,Peach (fruit), Lily, Bursztyn, Piżmo, Wanilia, Amber,Musk,Vanilla
4 120,40 zł/1l
309,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dolce&Gabbana Intense, Kobiety, 25 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
15 744,00 zł/1l
393,60 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Zestaw mebli balkonowych i ogrodowych Allibert Rosario z poduszkami na siedziska, kolor grafitowy
799,00 zł
Sprzedawca: VESPAGARDEN

Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml
5 777,67 zł/1l
519,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Dolce&Gabbana The Only One, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, 1 szt.
3 295,40 zł/1l
329,54 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Pokrowiec ochronny na Samsung Galaxy S24 Transparent Slim Cover Clear Case
30,00 zł
Sprzedawca: CoolGadget

Apple MagSafe, Wewnętrzna, Bezprzewodowe ładowanie, Srebrny, Biały
126,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ploonk

Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Połączenia/muzyka, 46 g, Zestaw słuchawkowy, Biały
Odnowiony
629,22 zł
Sprzedawca: JANADO

Pilot SAMSUNG BN59-01385B, TM2280E
211,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: dse-one

Szczotka Mopująca do Dyson V7/V8/V10/V11/V15,
Mop elektryczny do odkurzacza, wyjmowany zbiornik na wodę - zestaw z 10 nakładkami
161,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 90 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
212,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Dolce&Gabbana The Only One Intense, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
5 456,40 zł/1l
272,82 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana The Only One Intense, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Spray, 1 szt.
7 094,00 zł/1l
212,82 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana The Only One 2, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, 1 szt.
8 467,20 zł/1l
846,72 zł
Sprzedawca: mein-Lieblingsduft

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
4 207,40 zł/1l
420,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

DOLCE&GABBANA The Only One Intense EDP 50ml
5 411,00 zł/1l
270,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Dolce&Gabbana Devotion, Kobiety, 100 ml, Cytrus, Kwiat pomarańczy, Wanilia, Spray
2 176,80 zł/1l
217,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 207,90 zł/1l
120,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Prada Paradoxe woda perfumowana dla kobiet 90 ml
5 243,33 zł/1l
471,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dolce & Gabbana The One 75 ml EDP spray
4 098,00 zł/1l
307,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 czerwca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super świetne perfumy
Bardzo lubię perfumy The Only One Intense, niestety nie są już wszędzie dostępne, dlatego szczególnie ucieszyłam się, że mogłam je zamówić tak tanio.
Oceniono dnia 19 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko idealnie.
Jestem zachwycony. Dziękuję
Oceniono dnia 28 stycznia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetna dostawa
Bardzo szybka dostawa, produkt zgodny z opisem, jestem bardzo zadowolony
Oceniono dnia 24 czerwca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko super
Szybka dostawa, świetny zapach, korzystna cena!!!
Oceniono dnia 3 marca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy
Bardzo korzystna cena i szybka wysyłka. Wszystko na topie.
Oceniono dnia 28 stycznia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zakup perfum
Świetne perfumy w bardzo dobrej cenie
Oceniono dnia 10 stycznia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa, bardzo ładny zapach.
Wszystko działało świetnie. Dziękuję.
Oceniono dnia 28 stycznia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały
Bardzo dobry
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(662)Liczba wystawionych ocen: 662
109,39 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 093,90 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l