4,5



Na podstawie 6 opinii
Zawartość:
100 ml- 20 ml
- 100 ml
Mercedes-Benz Select Woda toaletowa, 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
169,10 zł
1 691,00 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
7h 19m 21s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Coach Coach for Men woda toaletowa dla mężczyzn 200 ml1 455,00 zł/1l
291,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Mercedes Benz - Mercedes Benz Club Black EDT 100ml1 766,50 zł/1l
176,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Diptyque Olene Woda toaletowa, 100 ml7 922,90 zł/1l
792,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Mercedes-Benz Sign Your Attitude woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml1 506,50 zł/1l
150,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mercedes-Benz Club Woda toaletowa, 100 ml
1 959,20 zł/1l
195,92 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Mercedes-Benz The Move For Men Woda toaletowa, 20 ml
2 764,50 zł/1l
55,29 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Mercedes-Benz Mercedes-Benz Select Day EDT 100 ml M
1 463,50 zł/1l
146,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mercedes-Benz Original, Mężczyźni, 120 ml, Fiołek (liść), Bergamotka, Cytryna, Mandarynka, Pomarańczowy, Galbanum, Gałka muszkatołowa, Fioletowy, Cedr, Paczula, Spray
1 796,75 zł/1l
215,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Mercedes-Benz For Men Woda toaletowa, 120 ml
1 579,92 zł/1l
189,59 zł
Sprzedawca: somnia24

Mercedes Benz Intense for Men - woda toaletowa spray 120 ml
1 229,17 zł/1l
147,50 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Mercedes-Benz The Move For Men Woda toaletowa, 60 ml
2 353,17 zł/1l
141,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Mercedes-Benz Man Intense Woda toaletowa, 50 ml
2 730,60 zł/1l
136,53 zł
Sprzedawca: somnia24

Mercedes-Benz Mercedes-Benz Man EDT 100 ml + EDT MINI 10 ml + SG 100 ml M
2 814,60 zł/1l
281,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Mercedes Benz - The Move Mercedes Benz EDT 100ml
1 643,70 zł/1l
164,37 zł
Sprzedawca: somnia24

Mercedes-Benz Club Extreme, Mężczyźni, 100 ml, Spray
1 485,50 zł/1l
148,55 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mercedes-Benz Man woda toaletowa spray (50 ml)
3 321,80 zł/1l
166,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

MERCEDES-BENZ For Women EDT 60ml
2 190,83 zł/1l
131,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Carolina Herrera 212 VIP Men, Mężczyźni, 100 ml, Bursztyn, Tonkowiec wonny, Amber,Tonka bean, Spray, Alcool dénaturé, Aqua (eau), Parfum (Fragrance), Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)...
2 906,20 zł/1l
290,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

NIKOS Sculpture, Mężczyźni, 100 ml
1 484,50 zł/1l
148,45 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Select to woda toaletowa od marki Mercedes-Benz, która powstała w 2018 roku. Autorem kompozycji jest francuski mistrz perfumiarstwa /Olivier Cresp. /Drzewno-szyprowy zapachto uosobienie wszystkich najważniejszych elementów świata legendarnej marki: ponadczasowości, uwodzicielskiej mocy, emocji, nowoczesności i energii.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: bergamotka, czarna porzeczka
Nuta serca: mięta, jabłko
Nuta bazy: ambroksan, piżmo, paczula
Osiągi i dynamizm, uwodzenie i pasja, nowoczesny i pełen energii. Mercedes Benz Select łączy wartości słynnej gwiazdy w kompozycji zapachowej. Wraz z francuskim perfumiarzem Olivierem Crespem, Mercedes Benz stworzył niepowtarzalny zapach dla pewnych siebie mężczyzn. Zapach otwiera szyprowa kompozycja ciepłej bergamotki i owocowych jagód, podczas gdy świeża mięta i zielone jabłko łączą się w sercu. W tle zapach dopełnia swój charakter drzewnym tonem bursztynowej, ciepłej paczuli i uwodzicielskiego piżma
Mercedes-Benz Select.
Woda toaletowa dla mężczyzn.
100 ml
Woda toaletowa Mercedes Benz Select marki Mercedes-Benz została stworzona wyłącznie dla mężczyzn. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu.
Woda toaletowa Mercedes Benz Select marki Mercedes-Benz została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
Doskonały wygląd, ogień energii, atrakcyjności, entuzjazmu i postępowości. Idealny zapach dla pewnych siebie mężczyzn o silnym charakterze. Owocowa czarna porzeczka i bergamotka otwierają zapach. Świeża mięta i jabłko sprawiają, że serce bije mocniej. Ciepłe piżmo, zmysłowa paczula i ambroks uzupełniają zapach.
- Model
- Select
- Waga
- 0.2 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Mercedes-Benz Select Woda toaletowa, 100ml
- Producent
- Mercedes-Benz
- Grupy docelowe
- MężczyźniMężczyźni
- EAN
- 3595471081018
- Numer producenta
- 71081018
- Model
- Select
- Waga
- 0.2 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Mercedes-Benz Select Woda toaletowa, 100ml
- Producent
- Mercedes-Benz
- Grupy docelowe
- MężczyźniMężczyźni
- EAN
- 3595471081018
- Numer producenta
- 71081018
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Mercedes Benz - The Move Mercedes Benz EDT 100ml
1 643,70 zł/1l
164,37 zł
Sprzedawca: somnia24

Hugo Boss Boss Nuit Pour Femme Edp Spray
11 278,67 zł/1l
845,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Regał do dużych obciążeń AREBOS 180x90x40 cm | 875 kg | 5 półek MDF | ocynkowany system wtykowy
190,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Pilot SAMSUNG BN59-01385B, TM2280E
211,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: dse-one

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
79,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

Mercedes-Benz Select Night Woda perfumowana, 100 ml
1 736,10 zł/1l
173,61 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Mercedes-Benz Club Woda toaletowa, 100 ml
1 959,20 zł/1l
195,92 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Bentley for Men Intense - woda toaletowa spray 100 ml
1 538,70 zł/1l
153,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 100ml
2 438,70 zł/1l
243,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Mercedes Benz - Mercedes Benz Club Black EDT 100ml
1 766,50 zł/1l
176,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 342,70 zł/1l
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
826,90 zł/1l
82,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Łóżko tapicerowane ProximaX 140x190 cm z funkcją ładowania, LED i regulacją wysokości zagłówka, łóżko podwójne ze stelażem listwowym i 4 szufladami, łóżko do przechowywania pościeli, szare
1 052,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UnboxGermany

Mercedes-Benz Mercedes Benz Club, woda perfumowana, 100 ml (dla mężczyzn)
2 434,00 zł/1l
243,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Thierry Mugler Alien Woda perfumowana uzupełnienie, 30ml
8 037,00 zł/1l
241,11 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
944,00 zł/1l
94,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Oryginalne słuchawki douszne stereofoniczne Samsung białe EO-EG920BW złącze 3,5 mm Galaxy S6 S7 S8 S9 S10 S10 Plus S8 Plus S10e S9 Plus A41 A51 A71 A40 A50 A70 A42 A12 A20e A21s A32 A20s Note 9 N960F
83,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

Samsung QE75QN80FAU, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, Neo QLED, Smart TV, Wi-Fi, Szary
11 968,59 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: LVS-Handel

10" lampa pierścieniowa LED 12W ze statywem i wyzwalaczem Bluetooth 3 kolory 10 poziomów jasności 10% -100% regulowana jasność 160 LED uchwyt na smartfona Oświetlenie świetlne
87,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Fritownica bezolejowa Airfryer o pojemności 12 litrów, z podwójną komorą i oknem umożliwiającym podgląd, wyposażona w 2 oddzielne kosze, funkcję Dual Cook, synchronizacji zakończenia gotowania, bezolejowe smażenie, moc 2600W, sterowanie cyfrowe, oszczędność czasu
434,26 zł
-8,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
425,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 281,89 zł/1l
205,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Biurko, Białe, 90X45X76 Cm, Płyta Wiórowa Lumarko!
427,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Mercedes-Benz Sea woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 740,60 zł/1l
174,06 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Mercedes Benz Intense for Men - woda toaletowa spray 120 ml
1 229,17 zł/1l
147,50 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Czekolada Lindt Dubai Style Riegel mit Pistazien und Engelshaar 40g
22,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Debic - Krem w sprayu słodzony - 700ml
297,07 zł/1l
207,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 83% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
83%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
17%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Zawartość 0,1 l
Bardzo dobre PARFUM
Oceniono dnia 1 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 10 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 9 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 21 października 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Oceniono dnia 22 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Loewe 7 woda toaletowa dla mężczyzn 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
587,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 919,33 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 819,60 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Acqua di Parma Bergamotto di Calabria, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 024,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 690,06 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 647,47 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 624,20 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l