4,7



Na podstawie 125 opinii
Mercedes Benz - Mercedes Benz Club Black EDT 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
172,10 zł
1 721,00 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
12h 34m 26s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ferrari Scuderia Red Woda toaletowa, 125ml598,80 zł/1l
74,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Mercedes-Benz Select Woda toaletowa, 100ml1 691,00 zł/1l
169,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Mercedes-Benz For Men Woda toaletowa, 120 ml1 219,17 zł/1l
146,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Mercedes-Benz Sign Your Attitude woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml1 506,50 zł/1l
150,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mercedes-Benz Mercedes-Benz Club Black EDT 50 ml M
3 352,00 zł/1l
167,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Mercedes-Benz Club Woda toaletowa, 100 ml
1 959,20 zł/1l
195,92 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Mercedes-Benz Club Extreme, Mężczyźni, 100 ml, Spray
1 485,50 zł/1l
148,55 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Mercedes-Benz The Move Express Yourself Woda toaletowa, 60 ml
1 900,17 zł/1l
114,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mercedes-Benz Man, Woda toaletowa, 200ml
973,50 zł/1l
194,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mercedes-Benz Man Intense Woda toaletowa, 50 ml
2 730,60 zł/1l
136,53 zł
Sprzedawca: somnia24

Bentley for Men Intense - woda toaletowa spray 100 ml
1 538,70 zł/1l
153,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Nautica - Voyage EDT 100ml
631,50 zł/1l
63,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mercedes-Benz The Move For Men Woda toaletowa, 60 ml
1 859,17 zł/1l
111,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mercedes-Benz Mercedes Benz Rose woda toaletowa dla kobiet 60 ml
1 856,17 zł/1l
111,37 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Mercedes-Benz Mercedes-Benz Club Extreme EDT 100 ml M
1 405,00 zł/1l
140,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

JOOP! Homme, Mężczyźni, Letnie, 125 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Cytryna, Mandarynka, Kwiat pomarańczy, Cynamon, Heliotrop, Jaśmin, Konwalia
735,36 zł/1l
91,92 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Mercedes-Benz, Man, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 481,00 zł/1l
148,10 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lalique Encre Noir, Mężczyźni, 100 ml, Wetiwer, Vetiver, Drewno kaszmirowe, Piżmo, Cashmere wood,Musk
1 059,50 zł/1l
105,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mercedes Benz Intense for Men - woda toaletowa spray 120 ml
1 229,17 zł/1l
147,50 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Opis sprzedawanego produktu
Woda toaletowa
Pojemność 100 ml
- Nuta zapachowa: drzewno - orientalna
- Kategoria zapachu: intensywny
Symbol męskości i intensywności...
Po sukcesie linii dedykowanej młodemu pokoleniu, Mercedes-Benz Parfums wprowadza na rynek Mercedes-Benz Club [Black], zapach o oryginalnych i współczesnych zakrętach i orientalnych akcentach. Wersja [Black] jako wersja premium poprzednich flankerów, ze szlachetnymi i wytwornymi nutami, dla ludzi poszukujących potężnego szlaku o silnej osobowości.
Wyrafinowany zapach, który wysublimowuje szlachetne składniki. Gazowana i świetlista bergamotka u góry jest wzmocniona w sercu pięknym znakiem jaśminu rozgrzanego kadzidłem.
Sygnatura driftu zaskakuje mieszanką cennych i rzadkich składników perfumeryjnych, takich jak: ambrox, benzoes, złoty las i wanilia.
Bardzo silny zapach z nieodpartym i uzależniającym szlakiem.
Podkreśl swoją męskość i siłę. Woda toaletowa Mercedes-Benz Club Black to odważny zapach dla młodych mężczyzn i panów, który uwodzi zmysły wszystkich dokoła i doskonale podkreśli Twoją silną osobowość i atrakcyjność. Jest znakomity, mocny i nietuzinkowy.
- orientalny zapach z nutą świeżej bergamotki
- podkreśli Twoją osobowość i męskość
- tak samo, jak i samochody tej marki
Skład zapachu
Świeża i lekko słodka bergamotka otwiera uwodzicielskie doznanie zapachowe na początku kompozycji i potem wślizguje się w tajemnicze serce przypominające miód jaśminu i ciepłe, balsamiczno-korzenne kadzidło. Wykwintną kompozycję dopełnia głęboki akord słodkiej wanilii, nut drzewnych, zmysłowego ambroxanu i benzoiny, które wspaniale podkreślają atrakcyjny i męski charakter zapachu.
Historia zapachu
Mercedes-Benz to kultowa marka samochodowa, która od 2012 roku produkuje również wysokiej jakości zapachy dla kobiet i mężczyzn. Woda toaletowa Mercedes-Benz Club Black została wydana w 2017 roku i jest prezentowana w , sportowym flakonie. Smukły i zakrzywiony kształt, głęboka czerń i srebrna gwiazda Mercedesa przywodzą na myśl samochody sportowe i tym samym harmonizują z holistyczną koncepcją luksusowej marki.
Mercedes Benz Club Black uosabia tę samą tajemniczą elegancję, z której słynie Mercedes Benz. Ta woda kolońska, wprowadzona na rynek w 2017 roku, otwiera się nutami bergamotki, aby stworzyć taki sam zastrzyk energii jak w samochodzie sportowym. Nuty serca jaśminu i kadzidła tworzą ciepłe i zmysłowe uczucie
Mercedes Benz - Mercedes Benz Club Black EDT 100ml Standard package. For men.
Woda toaletowa Club Black marki Mercedes-Benz została stworzona wyłącznie dla mężczyzn. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu.
Woda toaletowa Club Black marki Mercedes-Benz została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
- Wymiary
- 100 ml
- Model
- Mercedes-Benz Club Black
- Waga
- 1 kg
- Rodzaj zapachu
- orientalny
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Mercedes-Benz
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisex
- EAN
- 3595471041197
- Numer producenta
- 71041197
- Wymiary
- 100 ml
- Model
- Mercedes-Benz Club Black
- Waga
- 1 kg
- Rodzaj zapachu
- orientalny
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Mercedes-Benz
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisex
- EAN
- 3595471041197
- Numer producenta
- 71041197
Pasuje również do tego

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 281,89 zł/1l
205,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 007,50 zł/1l
100,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

John Player Special, Sport, Szampon i płyn do kąpieli, 500 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
62,22 zł/1l
31,11 zł
Sprzedawca: Katomix

Afnan 9PM Woda perfumowana, 100 ml
1 342,70 zł/1l
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Mercedes-Benz Club Woda toaletowa, 100 ml
1 959,20 zł/1l
195,92 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa His Confession Woda perfumowana, 100 ml
1 466,80 zł/1l
146,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Mercedes-Benz Mercedes-Benz Club Black EDT 50 ml M
3 352,00 zł/1l
167,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 972,27 zł/1l
147,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
1 263,50 zł/1l
126,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Nautica - Voyage EDT 100ml
631,50 zł/1l
63,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan - Supremacy Not Only Intense EDP 100ml
2 438,70 zł/1l
243,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 516,50 zł/1l
151,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 181,90 zł/1l
418,19 zł
Sprzedawca: Sykz

French Avenue Amber Empire czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
1 391,90 zł/1l
139,19 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

French Avenue Spectre Ghost EDP 80 ml M
1 783,75 zł/1l
142,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
826,90 zł/1l
82,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 87% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
87%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
3%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
7%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
2%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
1%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Oryginalne perfumy za pół ceny
Perfumy pachną moim zdaniem bardzo smakowicie, świetnie nadają się na jesień/zimę, a szczególnie na wyjście z polecenia. 3 gwiazdki za perfumy, 1 za szybką dostawę (2 dni po zamówieniu) i 1 gwiazdka za cenę (ponad 50% taniej niż Dgls) Wyraźna rekomendacja
Oceniono dnia 25 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy zapach!
Jeszcze nigdy nie miałem tak dobrego zapachu. Używam go codziennie. Zużycie jest bardzo niewielkie. Oznacza to, że duże opakowanie wystarczy spokojnie na rok. Podoba się też mojej żonie.
Oceniono dnia 8 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wyjątkowy zapach
Istnieje wiele zimowych zapachów, ale uważam, że Mercedes Club Black wyróżnia się z tłumu swoim wyjątkowym, niezbyt słodkim zapachem i długim okresem trwałości.
Oceniono dnia 7 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Uwielbiam ten zapach
Szczególnie idealny zimą. Pachnie zupełnie przyjemnie, jak ciepło i wanilia. Ale także alternatywa o każdej innej porze roku, jeśli nie chcesz, aby był świeży i sportowy.
Oceniono dnia 30 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mega zapach!
Jeśli szukasz dobrego bliźniaka zapachu PDM, to jest to mega alternatywa. Zapach jest absolutnie najlepszy. Dziękuję bardzo.
Oceniono dnia 1 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy
To naprawdę świetny zapach. Kupiłam go mojemu mężowi. Mój syn też uważa, że jest świetny? A cena jest nie do pobicia
Oceniono dnia 6 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko było super.
Produkt jest świetny, uwielbiam jego zapach.
Oceniono dnia 21 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Moje zamówienie
Perfumy zostały dostarczone bardzo szybko. Mercedes-Benz Club black. Bardzo świetny, długotrwały zapach.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Loewe 7 woda toaletowa dla mężczyzn 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
587,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 919,33 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 819,60 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Acqua di Parma Bergamotto di Calabria, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 024,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 690,06 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 647,47 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 624,20 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l