4,3



Na podstawie 6 opinii
Rozjaśniane, chłodny blond lub siwe włosy Szampon Kerastase Blonde Absolu Bain Ultra-Violet
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
160,00 zł
640,00 zł / 1l
+ 15,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
6h 55m 29s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Łap promocję, póki trwa!
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kérastase Spécifique Bain Prévention Szampon 1000 ml787,95 zł/1l
787,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Kérastase - Blond Absolu Bain Lumiere Shampoo - Szampon nadający olśniewający połysk 1000ml493,75 zł/1l
493,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml91,99 zł/1kg
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Nawilżający szampon do suchych włosów KÉRASTASE Nutritive Bain Satin, 250ml655,40 zł/1l
163,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szampon do włosów osłabionych i skłonnych do wypadania Genesis (Anti Hair-fall Fortifying Shampoo), 250 ml
739,36 zł/1l
184,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kérastase - Résistance Bain Extentioniste Shampoo - Szampon wzmacniający do włosów wolno rosnących 250ml
537,28 zł/1l
134,32 zł
Sprzedawca: VISO

Kerastase Elixir Ultime Shampoo, Szampon do włosów wzbogacony olejem marula, 250ml
709,92 zł/1l
177,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kérastase - Discipline Bain Oléo-Relax Shampoo 250ml
588,36 zł/1l
147,09 zł
Sprzedawca: VISO

Kerastase Densifique Bain Densité, Szampon do włosów tracących gęstość, 250ml
743,32 zł/1l
185,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

KÉRASTASE Soleil Bain Apres-Soleil 250 ml
761,16 zł/1l
190,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kąpiel delikatnie nawilżająca Kérastase Curl Manifesto (250 ml)
755,72 zł/1l
188,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

KERASTASE Genesis Bain Nutri-Fortifiant Szampon 250ML
720,68 zł/1l
180,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kerastase Densifique Bain Densite Homme Szampon zagęszczający włosy dla mężczyzn, 250 ml
720,68 zł/1l
180,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kérastase Chroma Absolu Bain Riche Chroma Respect (250 ml)
749,04 zł/1l
187,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kerastase, Szampon wzmacniający do włosów osłabionych, 1000ml
398,30 zł/1l
398,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Kerastase Resistance Bain Force Architecte Szampon 500ml
573,12 zł/1l
286,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Szampon zwiększający objętość włosów cienkich Volumifique (Thickening Effect Shampoo), 250 ml
665,16 zł/1l
166,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Uzupełnienie szamponu nawilżającego i rozświetlającego do włosów rozjaśnionych i rozjaśnianych Blond Absolu Bain Lumiére (Hydrating Illuminating Shampoo Refill) 500 ml
541,80 zł/1l
270,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Nawilżający szampon do włosów farbowanych Chroma Absolu Bain Chroma Respect (Shampoo), 250 ml
561,68 zł/1l
140,42 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Kąpiel zagęszczająca Kérastase Densifique (500 ml)
620,62 zł/1l
310,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kerastase Absolu Ultraviolet Kąpiel fioletowa do włosów blond 250 ml
Fioletowa, neutralizująca żółty odcień, szampon do włosów blond i siwych, o innowacyjnym połączeniu składników.
Wysoko pieniący szampon przeznaczony jest do włosów całościowo rozjaśnianych, z pasemkami lub siwych.
Jego zadaniem jest przede wszystkim neutralizacja niepożądanych, żółtych tonów na włosach i nadanie im tym samym popielatego odcienia.
Dodatkowe składniki zapewnią intensywne, dogłębne nawilżenie jasnych, z reguły suchych pasm, które straciły elastyczność i zdrowy wygląd.
Składniki aktywne kąpieli to fioletowy barwnik, który neutralizuje żółte tony na włosach, głęboko i długotrwale nawilżający kwas hialuronowy, odbudowująca włosy glicyna, silnie nawilżająca arginina, działający przeciwstarzeniowo, nawilżająco i regenerująco wyciąg z szarotki alpejskiej oraz bogaty w wiele substancji nawilżających i odżywczych ekstrakt z malwy.
Szampon intensywnie oczyszcza włosy, aby naturalne składniki aktywne mogły wniknąć w ich głąb czyniąc je nawilżonymi, odbudowanymi i miękkimi.
Składniki aktywne:
- barwnik fioletowy ma za zadanie zneutralizować niepożądane, żółte odcienie na włosach blond lub siwych.
W zależności od długości ekspozycji zmienia się efekt pigmentacji.
- kwas hialuronowy wpływa na głębokie nawilżenie włosów i długotrwałe jego utrzymanie.
Sprawia, że włosy są miękkie, elastyczne i wyglądają zdrowo.
Idealnie sprawdza się jako kuracja do włosów suchych, matowych i z rozdwojonymi końcówkami.
- glicyna to składnik biorący udział w odbudowie keratyny we włóknie włosa.
Dzięki niej uzyskujemy gładkie pasma z odbudowanymi ubytkami. Dodatkowo działa ona antystatycznie.
- arginina jest składnikiem, który przyciąga wilgoć z otoczenia i wiąże ją w najgłębszych warstwach włókna włosa.
Wpływa pozytywnie na głębokie i długotrwałe nawilżenie włosów.
- wyciąg z szarotki alpejskiej działa silnie przeciwutleniająco, zapobiegając starzeniu się włókna włosa.
Głęboko nawilża, regeneruje i działa ochronnie na pasma.
- ekstrakt z malwy to bogactwo flawonoidów, które gwarantują włosom ochronę przed szkodliwymi czynnikami.
Ma działanie silnie nawilżające i odżywcze. Zawiera proteiny, taniny oraz witaminy A, B1 i C, które zapewnią włosom miękkość i wygładzenie.
Sposób użycia:
Kąpiel nanosimy na wilgotne włosy, delikatnie wmasowujemy, aż powstanie piana, pozostawiamy na co najmniej 2 minuty, po czym dokładnie spłukujemy.
Czas działania kosmetyku do włosów zależny jest od efektu, który chcemy otrzymać.
Ze względu na zawartość fioletowego barwnika, zalecane jest wykonanie testu alergicznego 48 godzin przed zastosowaniem kosmetyku.
To produkt dla miłośników blondu, którzy pragną utrzymać go w nieskazitelnym stanie. Pozwól swojemu blondu zachować świeżość i naturalny blask.
Odkryj tajemnicę ochrony blondu z Kerastase Absolu Ultraviolet - szamponem fioletowym do włosów blond o pojemności 250 ml.
Idealny wybór dla Twojej codziennej pielęgnacji!
Rozjaśniane, chłodny blond lub siwe włosy Szampon Kerastase Blonde Absolu Bain Ultra-Violet
Kérastase Blond Absolu Bain Ultra-Violet 250 ml
- Wymiary
- 250 ml
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- Zakres dostawy
- 250 ml
- EAN
- 3474636692231
- Numer producenta
- LSW0YUPMEI
- Wymiary
- 250 ml
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- Zakres dostawy
- 250 ml
- EAN
- 3474636692231
- Numer producenta
- LSW0YUPMEI
Pasuje również do tego

Intensywna kuracja wzmacniająca do włosów rozjaśnianych Kerastase Blond Absolu Cicaflash Conditioner
714,56 zł/1l
178,64 zł
Sprzedawca: VISO

Szampon do włosów osłabionych i skłonnych do wypadania Genesis (Anti Hair-fall Fortifying Shampoo), 250 ml
739,36 zł/1l
184,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 217,00 zł/1l
310,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kerastase Blond Absolu Bain Lumiere Szampon 500ml
568,74 zł/1l
284,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kapsułki NAC o wysokiej dawce 600 mg na kapsułkę, 180 sztuk od Exvital
1 578,21 zł/1kg
211,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Szampon Kerastase Specifique Bain Divalent
785,52 zł/1l
196,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

HP Zestaw 2 oryginalnych wkładów atramentowych 302 (czarny i trójkolorowy), Standardowy, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Tusz na bazie pigmentu, Atrament barwnikowy, 3,5 ml, 4 ml
288,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Szampon Redken All Soft 1000 ml
235,82 zł/1l
235,82 zł
Sprzedawca: somnia24

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Kerastase Resistance Masque Therapiste Maska przywracająca jakość włókna włosa, 200 ml
1 307,15 zł/1l
261,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Zestaw 2 x Hantle winylowe MOVIT 2 kg
97,00 zł
-40%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
58,20 zł
Sprzedawca: Kokiska

Kerastase Genesis Serum do włosów, 90ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
3 133,33 zł/1l
282,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Nawilżający szampon do włosów farbowanych Chroma Absolu Bain Chroma Respect (Shampoo), 250 ml
561,68 zł/1l
140,42 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Kérastase - Résistance Bain Extentioniste Shampoo - Szampon wzmacniający do włosów wolno rosnących 250ml
537,28 zł/1l
134,32 zł
Sprzedawca: VISO

Kerastase Densifique Bain Densité, Szampon do włosów tracących gęstość, 250ml
743,32 zł/1l
185,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Moroccanoil Treatment Original, Olejek do włosów, 25 ml, Kobiety, Do wszystkich włosów, Odżywianie, Świecący, Wygładzający, Olej arganowy
3 908,80 zł/1l
97,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Uzupełnienie szamponu nawilżającego i rozświetlającego do włosów rozjaśnionych i rozjaśnianych Blond Absolu Bain Lumiére (Hydrating Illuminating Shampoo Refill) 500 ml
541,80 zł/1l
270,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Mielle Rosemary Mint 2 oz 59 ml
1 393,73 zł/1l
82,23 zł
Sprzedawca: somnia24

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Blumtal prześcieradło 140x200 cm - Oddychające prześcieradło z mikrofibry w kolorze antracytowym - Prześcieradło 140x200 cm dla świeżego komfortu snu
44,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Everbrent

Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
420,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Masażer wibracyjny InnovaGoods 5 w 1 z podczerwienią - zwalcza cellulit i ujędrnia skórę - 5 wymiennych nasadek
137,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Ciemna czekolada Lindt bez dodatku cukru z wysokiej jakości ziaren kakaowca 100g
266,70 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lattafa Yara Moi, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
732,10 zł/1l
73,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Wella Professionals EIMI Thermal Image Heat Protection Spray, Włosy normalne, Butelka ze sprayem, 1 szt., 150 ml, 220 °C
20,83 zł/100ml
31,25 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Redken Acidic Bonding Concentrate Kuracja do włosów bez spłukiwania, 150 ml
747,35 zł/1kg
149,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Krem do stylizacji Kerastase dawka 10 x 12 ml 12 ml
3 556,33 zł/1l
426,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

beurer 9175556 beurer MP 41 Maniküre & Pediküre-Set 10-tlg.
191,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Przeciwłupieżowy krem do kąpieli Kérastase Symbiose (250 ml)
742,88 zł/1l
185,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml
197,98 zł/1l
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 83% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
83%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
17%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobra jakość
Zawartość 0,5 l
Byłem naprawdę zaskoczony
Oceniono dnia 21 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Zawartość 0,25 l
W pełni zadowolony
Oceniono dnia 2 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szampon jest dobry
Zawartość 0,25 l
Super
Oceniono dnia 15 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
zmarnowane pieniądze
Zawartość 0,25 l
Niestety bez żadnych zmian
Oceniono dnia 15 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,25 l
Oceniono dnia 4 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,25 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
258,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
275,52 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
194,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
65,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
199,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,27 zł/1l

Matrix Total Results Mega Sleek szampon 1000ml + odżywka 1000ml + 2x pompka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,00 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
182,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
243,99 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
184,99 zł
-5,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
260,86 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(615)Liczba wystawionych ocen: 615
1 119,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
317,72 zł/1l

Matrix TR High Amplify szampon 1000ml + odżywka 1000ml
143,99 zł
-4,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
139,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
70,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ
138,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
252,71 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Loreal Vitamino Colour Szampon 300ml + Loreal Vitamino Colour Maska 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
130,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
238,16 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Loreal Vitamino Colour Szampon 300ml + Loreal Vitamino Colour Odżywka 200ml NOWOŚĆ
121,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
118,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
237,98 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
119,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
239,98 zł/1l

Loreal Pro Longer Szampon 300ml + Loreal Pro Longer Odżywka 200ml NOWOŚĆ
111,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
373,30 zł/1l