4,5



Na podstawie 6 opinii
Kérastase - Résistance Bain Extentioniste Shampoo - Szampon wzmacniający do włosów wolno rosnących 250ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
134,99 zł
539,96 zł / 1l
+ 15,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml89,33 zł/1l
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Więcej informacji o reklamie
Kérastase Spécifique Bain Prévention Szampon 1000 ml784,25 zł/1l
784,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Kérastase - Blond Absolu Bain Lumiere Shampoo - Szampon nadający olśniewający połysk 1000ml488,15 zł/1l
488,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Szampon regenerujący do włosów zniszczonych Kerastase Première (Descaling Repairing Shampoo) - Pojemność: 1000 ml483,55 zł/1l
483,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szampon do włosów osłabionych i skłonnych do wypadania Genesis (Anti Hair-fall Fortifying Shampoo), 250 ml
741,88 zł/1l
185,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kerastase Resistance Bain Force Architecte Szampon 500ml
575,28 zł/1l
287,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kerastase, Szampon wzmacniający do włosów osłabionych, 1000ml
398,30 zł/1l
398,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Rozjaśniane, chłodny blond lub siwe włosy Szampon Kerastase Blonde Absolu Bain Ultra-Violet
600,00 zł/1l
150,00 zł
Sprzedawca: LifeMeansBeauty

Kérastase Chroma Absolu Bain Riche Chroma Respect (250 ml)
751,60 zł/1l
187,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kerastase Densifique Bain Densité, Szampon do włosów tracących gęstość, 250ml
746,16 zł/1l
186,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

KERASTASE Genesis Bain Nutri-Fortifiant Szampon 250ML
723,12 zł/1l
180,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kerastase Discipline Bain Oleo-Relax Szampon wygładzający do włosów niesfornych, 250 ml
492,73 zł/1kg
147,82 zł
Sprzedawca: VISO

Kąpiel delikatnie nawilżająca Kérastase Curl Manifesto (250 ml)
759,16 zł/1l
189,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kerastase Densifique Bain Densite Homme Szampon zagęszczający włosy dla mężczyzn, 250 ml
723,12 zł/1l
180,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kąpiel zagęszczająca Kérastase Densifique (500 ml)
623,00 zł/1l
311,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kerastase Elixir Ultime Shampoo, Szampon do włosów wzbogacony olejem marula, 250ml
709,92 zł/1l
177,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Nawilżający szampon do włosów farbowanych Chroma Absolu Bain Chroma Respect (Shampoo), 250 ml
561,68 zł/1l
140,42 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment kuracja wygładzająca i odbudowująca do włosów zniszczonych No.0 155 ml
1 500,00 zł/1kg
75,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

KÉRASTASE Soleil Bain Apres-Soleil 250 ml
763,76 zł/1l
190,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kérastase - Specifique Bain Vital Dermo-Calm - Szampon do wrażliwej i podrażnionej skóry głowy 500ml
660,80 zł/1l
330,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Szampon wzmacniający przyspiesza wzrost włosów i zmniejsza ich łamliwość. /Zawiera ekskluzywny kompleks Creatine R, który łączy w sobie dwa wyjątkowe składniki dla uzyskania optymalnego efektu: kreatynę i ceramid, aby wzmocnić wewnętrzną strukturę i przywrócić idealny stan włókna włosa. Formuła szamponu została również wzbogacona o taurynę - aminokwas o działaniu ochronnym. Szampon delikatnie usuwa nagromadzone zanieczyszczenia i nadmiar sebum ze skóry głowy, pozostawiając włosy odświeżone, czyste i wzmocnione. /
Idealny dla włosów: /cienkich, łamliwych i zniszczonych.
Kérastase Extentioniste kąpiel wzmacniająca dla włosów długich 250ml
To seria stworzona z myślą o pielęgnacji włosów długich, aby stały się mocne i lśniące, zwiększając tępo ich wzrostu.
Formuła szamponu Kérastase zawiera składniki aktywne, takie jak kreatynę R i kwas maleinowy, które skutecznie wzmacniają i odbudowują włosy od wewnątrz, zapobiegając ich łamliwości i przyspieszając ich wzrost. Dodatkowo, szampon usuwa zanieczyszczenia i resztki kosmetyków, aby włosy były czyste, świeże i gotowe do dalszej pielęgnacji.
Bain Extentioniste Shampoo nie tylko działa skutecznie, ale również zapewnia przyjemne doświadczenie podczas mycia włosów dzięki swojemu delikatnemu zapachowi i łatwej do aplikacji konsystencji. Jest to idealny produkt dla osób, które pragną zdrowych, długich i pięknych włosów, które prezentują się pięknie i jednocześnie są łatwe do stylizacji.
Polecamy ten produkt każdej osobie, która chce zadbać o swoje włosy i zapewnić im najlepszą pielęgnację. Kérastase Resistance Bain Extentioniste szampon donwłosów to doskonały wybór dla każdego, kto pragnie mieć piękne i zdrowe włosy, które zachwycą wszystkich wokół.
Działanie Kérastase Extentioniste kąpiel wzmacniająca:
Wzmacniający szampon do włosów, który działa na cały włosy od korzenia, poprzez długości, aż po same końce. Wzmacnia i ochrania włosy, zmniejszając ich łamliwość i rozdwajanie końcówek, przyspieszając ich wzrost. Do 4cm dłuższe włosy w przeciągu 3 miesięcy.
Technologia:
Kompleks Creatine R + Tauryna
Kreatyna: wnika w głąb, aby wzmocnić wewnętrzną strukturę włosów.
Ceramid: umożliwia regenerację powierzchni i piękno włókna włosów dzięki jego zmiękczeniu i wygładzeniu
Tauryna: ochrania włókno włosa przed czynnikami zewnętrznymi
Sposób użycia:
Nanieś szampon do włosów Kérastase Extentioniste kąpiel wzmacniająca na mokre włosy, rozmasuj i spień. Dokładnie spłucz. Osusz włosy ręcznikiem i nałóż odpowiednią odżywkę lub maskę. W przypadku dostania się produktu do oczu, natychmiast przepłukać je wodą.
Pojemność: 250ml
Więcej produktów Extentioniste
Producent: Kérastase
Dystrybucja: Loreal Polska
Szampon Bain Extentioniste stymuluje wzrost włosów, jednocześnie naprawiając i trwale chroniąc włókno włosa. Formuła z połączeniem kreatyny R, ceramidów i tauryny poprawia wygląd włosów poprzez naprawę długości, aby zmniejszyć rozdwajanie się końcówek i łamliwość włosów.
Aktywuje wzrost włosów i wzmacnia włókno włosa, zapobiegając jego łamaniu. Zapewnia do 4 cm wzrostu w ciągu 3 miesięcy stosowania.
Nałożyć na włosy i delikatnie wmasować, zwracając szczególną uwagę na skórę głowy, kark i skronie. Aby uzyskać optymalne rezultaty, pozostawić na włosach na kilka minut, a następnie dokładnie spłukać. Powtórzyć proces, koncentrując się na długości włosów.
Kérastase - Résistance Bain Extentioniste Shampoo - Szampon wzmacniający do włosów wolno rosnących 250ml Kosmetyki. Dla kobiet.
Doświadcz natychmiastowej rewitalizacji włosów dzięki szamponowi, który dokładnie oczyszcza bez wysuszania - dla zauważalnie bardziej miękkich, lśniących i łatwiejszych do rozczesania włosów już po pierwszym zastosowaniu. Idealny do codziennej pielęgnacji, wspiera zdrową skórę głowy i wzmacnia naturalną witalność i odporność włosów. Zrównoważona formuła jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów włosów i sprawia, że rutynowa pielęgnacja jest prostym, niezawodnym krokiem w kierunku widocznie pięknych, zdrowych włosów.
Podaruj swoim włosom pielęgnację, na jaką zasługują dzięki szamponowi Kérastase Extentioniste Booster Shampoo. Specjalnie opracowany w celu wzmocnienia i ochrony długości włosów, aby były zdrowsze i mocniejsze. Innowacyjna formuła zapewnia natychmiastowy zastrzyk świeżości i nadaje włosom widoczną objętość. Ciesz się zapachem i jedwabistą konsystencją przy każdym użyciu. Szampon jest idealny do wszystkich rodzajów włosów i pozostawia je promiennie piękne i pełne życia. Odkryj zalety tego rewolucyjnego produktu już teraz Należy pamiętać, że szampon Kérastase Extentioniste Booster powinien być stosowany regularnie, aby osiągnąć optymalne rezultaty. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zalecamy stosowanie go w połączeniu z innymi produktami z gamy Kérastase Extentioniste
Kérastase Resistance Bain Extentioniste 250 ml
- Wymiary
- 250 ml.
- Waga
- 300 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- NIE DOTYCZY
- Producent
- EAN
- 3474636612666
- Numer producenta
- DGMW68TGO2
- Wymiary
- 250 ml.
- Waga
- 300 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- NIE DOTYCZY
- Producent
- EAN
- 3474636612666
- Numer producenta
- DGMW68TGO2
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Szampon do włosów osłabionych i skłonnych do wypadania Genesis (Anti Hair-fall Fortifying Shampoo), 250 ml
741,88 zł/1l
185,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kerastase Resistance Masque Therapiste Maska przywracająca jakość włókna włosa, 200 ml
1 312,05 zł/1l
262,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

L'Oréal SteamPod Ochronne serum wygładzające 50 ml
2 459,80 zł/1l
122,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Kérastase Resistance Fondant Extentioniste Odżywka wzmacniająca długość 200 ml
896,15 zł/1l
179,23 zł
Sprzedawca: VISO

Maska przeciw wypadaniu włosów Kerastase Genesis Fort. Intensywna maska
1 341,00 zł/1l
268,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Nawilżający szampon do włosów farbowanych Chroma Absolu Bain Chroma Respect (Shampoo), 250 ml
561,68 zł/1l
140,42 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Szampon Kerastase Specifique Bain Divalent
788,20 zł/1l
197,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

L'Oreal Professionnel, SteamPod, Hair Serum, For Smoothening, 50 ml
159,58 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

INF Segregator kołowy formatu A6 z 12 plastikowymi kieszeniami Fioletowy
103,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: INFshop

Kerastase Chronologiste Youth Rewitalizująca maska do włosów
2 129,00 zł/1l
425,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Oryginalna ładowarka Apple iPhone 13 - 12 - 11 - zasilacz USB-C 20 W + kabel do ładowania Lightning na USB-C 1 m - oryginalne opakowanie
119,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Elektryczny spieniacz do mleka Tchibo, nieprzywierająca powłoka, ciepła i zimna pianka mleczna, do latte macchiato, cappuccino i kakao, obudowa ze stali nierdzewnej
173,08 zł
Sprzedawca: Metler

Serum na rozdwojone końcówki włosów Nutritive Nutri-Supplement (Serum na rozdwojone końcówki włosów) 50 ml
4 676,20 zł/1l
233,81 zł
Sprzedawca: VISO

Kérastase Chroma Absolu Bain Riche Chroma Respect (250 ml)
751,60 zł/1l
187,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Nintendo Monster Hunter Rise Edition, Nintendo Switch, NVIDIA Custom Tegra, Szary, D-pad, Przycisk Home, Przyciski, LCD
1 889,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kérastase Resistance Thermique Extentioniste krem do stylizacji 150 ml
956,35 zł/1kg
162,58 zł
Sprzedawca: VISO

Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum rozjaśnia i nawilża - 50ml
106,18 zł/100ml
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

KÉRASTASE Soleil Bain Apres-Soleil 250 ml
763,76 zł/1l
190,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

KERASTASE Genesis Bain Nutri-Fortifiant Szampon 250ML
723,12 zł/1l
180,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kąpiel delikatnie nawilżająca Kérastase Curl Manifesto (250 ml)
759,16 zł/1l
189,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tefal Duetto+ G719S735, Zestaw do gotowania, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Bez powłoki, Stal nierdzewna, 250 °C
375,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nawilżający szampon do suchych włosów KÉRASTASE Nutritive Bain Satin, 250ml
649,20 zł/1l
162,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Professional Shampoo odżywczy szampon do włosów bardzo zniszczonych 300 ml
297,77 zł/1l
89,33 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Kerastase Densifique Bain Densité, Szampon do włosów tracących gęstość, 250ml
746,16 zł/1l
186,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kerastase Homme Genesis Daily Purifying Fortifying Shampoo 250ml
760,84 zł/1l
190,21 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Kérastase Genesis Bain Hydra-Fortifiant wzmacniająca kąpiel do włosów przeciw utracie gęstości 500ml
562,94 zł/1l
281,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

RealPower PB-20k PD, 20000 mAh, 18 W, Czarny
184,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kerastase Genesis Serum do włosów, 90ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
3 144,56 zł/1l
283,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Zestaw pościeli dla dzieci z Myszką Miki - poszwa na kołdrę 140x200 cm i poszewka na poduszkę 63x63 cm
96,99 zł
Sprzedawca: POPventure

KESPER Pojemnik na chleb z deską 325 X 15 X 21 cm 1804563
186,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
17%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
17%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 listopada 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
super!
Zawartość 0,25 l
ten produkt spełnia moje oczekiwania
Oceniono dnia 9 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,25 l
Oceniono dnia 7 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,25 l
Oceniono dnia 21 kwietnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,25 l
Oceniono dnia 20 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,25 l
Oceniono dnia 22 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,25 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,00 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(613)Liczba wystawionych ocen: 613
1 121,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,28 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l