5,0



Na podstawie 2 opinii
Smak:
WiśniaActivlab Isoactive – Izotonik w Proszku z Elektrolitami i Witaminami B, Wiśnia, 630 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
28,99 zł
+ 12,90 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Pozostała żywność funkcjonalna i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
SiS GO Electrolyte napój węglowodanowy 1600g84,90 zł/1l
135,84 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Więcej informacji o reklamie
OstroVit | Izotoniczny hydrat - KEEZA Mango124,94 zł/1l
62,47 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Więcej informacji o reklamie
OstroVit | Leucyna w proszku bez smaku242,65 zł/1l
48,53 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Więcej informacji o reklamie
Napój smakowy z L-karnityną w proszku (150 g)698,47 zł/1l
104,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FITADIUM

Isotonic BCAA L-karnityna L-glutamina Isotonic BCAA L-karnityna L-glutamina smak pomarańczowy 500 g OstroVit
50,71 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

POWERBAR ISOACTIVE Lemon 1,320g (6) 0 Lemon Jeden rozmiar
100,24 zł/1kg
132,32 zł
Sprzedawca: VISO

Isostar Hydrate and Perform Koncentrat o smaku cytrynowym napój w proszku 1500g
85,02 zł/1kg
127,53 zł
Sprzedawca: VISO

Isostar Hydrate & Perform Powder Orange 400 g
104,77 zł/1kg
41,91 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Isoactive izotonik funkcjonalny smak ananasowy Activlab
1,49 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Isoactive izotonik funkcjonalny smak maliny z limonką Activlab
47,30 zł/1kg
5,62 zł
-73%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1,49 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

GymBeam | Jabczan Cytruliny w Proszku
297,44 zł/1l
148,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

SiS GO Electrolyte napój węglowodanowy 500g
123,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Blendea Electrolytes napój nawadniający o smaku malinowym 100 g
477,73 zł/1kg
71,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: nanoSPACE

Elektrolit w proszku (264 g)
334,36 zł/1l
88,27 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Napój izotoniczny Enervit, cytryna, 420 g
80 300,00 zł/1l
80,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

GymBeam | Chitosan w proszku
455,30 zł/1l
227,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam Citrulline 120 kapsułek
912,75 zł/1l
109,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Ostrovit izotonik cytryna z miętą (500 g) 5903933904276
116,00 zł/1l
58,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

GymBeam – Napój o smaku kakaowym z ashwagandhą, 600 g
204,78 zł/1kg
122,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

ISOACTIVE PURE izotonik w saszetce 40g kompozycja elektrolitów i minerałów Activlab
7,89 zł
-81%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1,49 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store
Więcej o produkcie

Elektrolity Isoactive napój izotoniczny w proszku smak wiśniowy Activlab
✓ Kompozycja elektrolitów - pierwiastków mineralnych - węglowodanów oraz witamin z grupy B
✓ Doskonale uzupełnia niedobór wody w organizmie
✓ Pomaga utrzymać odpowiedni poziom wytrzymałości podczas długotrwałych ćwiczeń fizycznych
Opis i dane produktu
Activlab Isoactive – Izotonik w Proszku z Elektrolitami i Witaminami B, Wiśnia, 630 g
Isoactive to proszek do napoju izotonicznego o smaku wiśnia. Opakowanie: 630 g.
Porcja 31,5 g na 500 ml wody dostarcza 26,3 g węglowodanów, 350 mg sodu, 130 mg potasu i 60 mg magnezu według tabeli produktu. Magnez pomaga utrzymać równowagę elektrolitową.
Rozpuść 31,5 g (1 miarkę) w 500 ml wody. Pij porcjami przed, w trakcie lub po wysiłku.
Najważniejsze zalety Isoactive
- Magnez wspiera równowagę elektrolitową.
- Potas pomaga w prawidłowej pracy mięśni.
- Porcja dostarcza 26,3 g węglowodanów.
- Opakowanie 630 g pozwala przygotować około 20 napojów.
- Postać i przygotowanie: Rozpuść 31,5 g (1 miarkę) w 500 ml wody. Pij porcjami przed, w trakcie lub po wysiłku.
Składniki aktywne
| Składnik | W 100 g | W porcji 31,5 g |
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 1419,5 kJ / 334 kcal | 447,1 kJ / 105,2 kcal |
| Tłuszcz | 0 g | 0 g |
| Węglowodany | 83,5 g | 26,3 g |
| w tym cukry | 83,5 g | 26,3 g |
| Białko | 0 g | 0 g |
| Sól | 2,8 g | 0,88 g |
| Sód | 1110 mg | 350 mg |
| Potas | 413 mg (20%*) | 130 mg |
| Chlorki | 381 mg (47%*) | 120 mg |
| Wapń | 381 mg (47%*) | 120 mg |
| Magnez | 190 mg (50%*) | 60 mg |
| Witamina B1 | 0,55 mg (50%*) | 173 μg |
| Witamina B2 | 0,7 mg (50%*) | 220 μg |
| Niacyna | 8 mg (50%*) | 2,5 mg |
| Kwas pantotenowy | 3 mg (50%*) | 945 μg |
| Witamina B6 | 0,7 mg (50%*) | 220 μg |
| Biotyna | 25 μg (50%*) | 7,9 μg |
| Kwas foliowy | 100 μg (50%*) | 32 μg |
| Witamina B12 | 1,25 μg (50%*) | 0,39 μg |
Wartości zgodne z tabelą na karcie produktu Activlab dla wskazanego wariantu.
Składniki
Składniki: Glukoza, kwas cytrynowy, cytrynian trójsodowy, fosforan wapnia, chlorek potasu, węglan magnezu, acesulfam K, aromat, witaminy B; ekstrakt i barwniki zależą od smaku. Karta producenta podaje pełny skład smaków łącznie — sprawdź etykietę.
Informacje o alergenach
Może zawierać pochodne: zbóż zawierających gluten, soi, mleka.
Zalecane spożycie
Rozpuść 31,5 g (1 miarkę) w 500 ml wody. Pij porcjami przed, w trakcie lub po wysiłku.
Ostrzeżenia
Produkt zawiera cukier i substancję słodzącą. Skład ekstraktów roślinnych i barwników zależy od smaku; sprawdź etykietę wariantu.
Informacje o produkcie
Rodzaj produktu: Izotonik w Proszku z Elektrolitami i Witaminami B
Wariant: 630 g
Marka: Activlab
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w zamkniętym opakowaniu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
- Kolor
- Czerwony
- Producent
- Waga
- 630 g
- Liczba sztuk
- 1
- Smak
- Wiśnia
- Zawartość
- 630 ml
- Lista składników
- glukoza, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i cytrynian trójsodowy, fosforan wapnia, chlorek potasu, węglan magnezu, substancja słodząca: acesulfam K, ekstrakt z korzenia rdestu japońskiego (Polygonum cuspidatum), aromat, witaminy (monoazotan tiaminy, ryboflawina, nikotynamid, D-pantotenian wapnia, chlorowodorek pirydoksyny, D-biotyna, kwas foliowy, cyjanokobalamina), barwnik: czerwień koszenilowa - może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na grafice
- Zalecany sposób podawania
- 1
- Firma spożywcza
- UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
- Nazwa handlowa
- IZOTONIK węglowodany Isoactiv ActivLab 630g Orange
- EAN
- 5907368865881
- Numer producenta
- ACTIV/744
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w zamkniętym opakowaniu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
- Kolor
- Czerwony
- Producent
- Waga
- 630 g
- Liczba sztuk
- 1
- Smak
- Wiśnia
- Zawartość
- 630 ml
- Lista składników
- glukoza, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i cytrynian trójsodowy, fosforan wapnia, chlorek potasu, węglan magnezu, substancja słodząca: acesulfam K, ekstrakt z korzenia rdestu japońskiego (Polygonum cuspidatum), aromat, witaminy (monoazotan tiaminy, ryboflawina, nikotynamid, D-pantotenian wapnia, chlorowodorek pirydoksyny, D-biotyna, kwas foliowy, cyjanokobalamina), barwnik: czerwień koszenilowa - może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na grafice
- Zalecany sposób podawania
- 1
- Firma spożywcza
- UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
- Nazwa handlowa
- IZOTONIK węglowodany Isoactiv ActivLab 630g Orange
- EAN
- 5907368865881
- Numer producenta
- ACTIV/744
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Isotonic BCAA L-karnityna L-glutamina Isotonic BCAA L-karnityna L-glutamina smak pomarańczowy 500 g OstroVit
50,71 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

ALLNUTRITION FRULOVE In Jelly Cherry 1000g dżem owocowy wiśnia
52,99 zł/1l
52,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Pyrex PYRCA30, Naczynie do pieczenia, Prostokątny, Szkło, Przezroczysty, 0 - 300 °C, 1 szt.
28,72 zł
Sprzedawca: potz-tech

Femibion 2, Ciąża, 56 tabletek + 56 kapsułek
1 079,90 zł/1l
107,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

POWERBAR ISOACTIVE Red Fruit 1,320g (6) 0 Red Fruit 0 Red Fruit One Size
144,70 zł/1l
191,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Isoactive smak pomarańczowy 630g
39,44 zł/1kg
28,99 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Isoactive smak grapefruitowy 630g
39,44 zł/1kg
28,99 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Activlab Isoactive – Izotonik w Proszku z Elektrolitami i Witaminami B, Cytryna, 630 g
28,99 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Activlab Isoactive ZERO 225 g – Izotonik Bez Cukru i Kalorii, Elektrolity, Witaminy B, Grejpfrut
33,83 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

ISOACTIVE ZERO elektrolity bez cukru smak pomarańczowy Activlab
120,00 zł/1l
27,00 zł
Sprzedawca: Katomix

POWERBAR ISOACTIVE Lemon 1,320g (6) 0 Lemon Jeden rozmiar
100,24 zł/1kg
132,32 zł
Sprzedawca: VISO

Activlab 100% Whey Premium 500 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Proteinowa, Aminokwasy BCAA, Czekolada
138,00 zł/1kg
69,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Isostar Hydrate and Perform Koncentrat o smaku cytrynowym napój w proszku 1500g
85,02 zł/1kg
127,53 zł
Sprzedawca: VISO

Activlab Mass Up 2000 g – Węglowodanowy Gainer Na Masę z Białkiem WPC, Kreatyną i Tauryną, Banan
39,95 zł/1l
79,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Isostar Hydrate and Perform Koncentrat o smaku pomarańczowym napój w proszku 1500g
66,60 zł/1kg
99,90 zł
Sprzedawca: Sport-Max

Kreatyna (monohydrat kreatyny) - 500g I proszek I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
326,88 zł/1kg
163,44 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Vitamaze Omega 3 1000 mg oleju rybiego w wysokiej dawce - 90 kapsułek
604,10 zł/1kg
104,51 zł
Sprzedawca: apohealth

Protego Elektrolity 10 saszetek
125,60 zł/1kg
13,03 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,56 zł
Sprzedawca: Katomix

Kevin Levrone Scatterbrain - Smoczy owoc w dawce 270 g
100,60 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Nature's Finest Kolagen Skincare w Proszku – Z Naticol® i Witaminą C
665,00 zł/1l
79,80 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4 138,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime

ESN Designer Bar Box 12x45g
290,89 zł/1l
157,08 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

Lenovo IdeaPad Duet Chromebook, niebiesko-szary, 4 GB/64 GB, 26,4 cm (10,1 cala), klawiatura QWERTY, NOWY
1 937,40 zł
Sprzedawca: Elektrolocke

FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
549,99 zł
Sprzedawca: FunLife

Narożnik Masseno KOS PIK z funkcją spania w kształcie litery L, sofa z pojemnikiem na pościel, sofa do salonu, kanapa, sofa rozkładana, zestaw wypoczynkowy - szary, PAROS 06
1 399,00 zł
Sprzedawca: masseno

Activlab Black Wolf – Przedtreningówka z Beta-Alaniną, Kreatyną i Kofeiną, Owocowy, 300 g
166,63 zł/1kg
49,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Kreatyna (Creatine) (Creapure®) - 225g I Budowa mięśni I Budowa masy I Przyrost siły I Wysoka biodostępność I Najwyższe standardy jakości
398,79 zł/1l
111,66 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Składana ławka do ćwiczeń KM-Fit | Wielofunkcyjna, regulowana, obciążenie do 400 kg
290,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Licorne Bike Life M-V-ATB Premium Rower trekkingowy 28 cali - Rower dla mężczyzn, chłopców, kobiet i mężczyzn - Shimano 21 biegów - Męski rower miejski - Męski rower.
1 370,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Expert Weight Gain Programme - Mass Advanced 2,5kg Cookies - Hardcore Creatine - Xtreme BCAA - Hardcore Xenatest
885,72 zł
Sprzedawca: FITADIUM
177 321,32 zł/1kg

Confirmed Weight Gain Programme - Mass Advanced 2,5kg Strawberry Yogurt - Hardcore Creatine 1,5kg Tropical - BCAA Xtreme
633,68 zł
Sprzedawca: FITADIUM
130 119,10 zł/1kg

Advanced Weight Gain Programme - Mass Advanced 2,5kg Cookies - Hardcore Creatine 1,5kg Orange - BCAA Xtreme
633,68 zł
Sprzedawca: FITADIUM
130 119,10 zł/1kg

ZERO ISOLATE ADVANCED (1,8 kg)
420,35 zł
Sprzedawca: FITADIUM
233,53 zł/1l

Hiper masa (4 kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
449,80 zł
Sprzedawca: FITADIUM
112 449,99 zł/1kg

Serwatka Iso zero (1816 g)
441,39 zł
Sprzedawca: FITADIUM
202 472,47 zł/1kg

Iso whey zero black (1816g)
441,39 zł
Sprzedawca: FITADIUM
203 218,23 zł/1kg

Supersonic Kolagen Rybi do Picia 5000 mg Cytrusy 175 g 25 porcji
154,00 zł
Sprzedawca: SupersonicFood

Iso whey platinum (1816g)
407,73 zł
Sprzedawca: FITADIUM
224,52 zł/1l

Iso whey platinum (1816g)
407,73 zł
Sprzedawca: FITADIUM
224,52 zł/1l

Science in Sport GO Hydro – tabletki musujące o smaku ananasowym, 160 sztuk
218,76 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

SIS Beta Fuel 80 Powder (15 x 82 g) Pomarańczowy – Energia i wytrzymałość – Napoje energetyczne
212,42 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements
172,70 zł/1l

SIS Beta Fuel 80 Powder (15x82g) Truskawka i limonka – Energia i wytrzymałość – Napoje energetyczne
212,42 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements
172,70 zł/1l

PULS Pre Workout Shot Czarna Pomarańcza 12 × 60 ml – zawiera: 200 mg kofeiny, Beta‑Alanine, Arginine AKG i witamin z grupy B
104,95 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal
1 749,17 zł/1l

Science in Sport GO Hydro – tabletki musujące o smaku coli, 8 sztuk
203,91 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

VemoHerb Bulgarian Tribulus Maxx, 60 kapsuek
170,06 zł
Sprzedawca: FIT1EU
485,89 zł/1l

Iso whey platinum (908g)
273,08 zł
Sprzedawca: FITADIUM
300,75 zł/1l

SWEDISH Supplements | THE BUTCHER 2.0 Battlefield Red
167,09 zł
Sprzedawca: FIT1EU
393,15 zł/1l

Supersonic Flow Creatine Mango-Marakuja 150 g LiposoMax 3 g 30 porcji
93,00 zł
Sprzedawca: SupersonicFood

HIGH5 Sport Energy Drink Orange 2,2 kg (46 porcji) | Napój izotoniczny w proszku z węglowodanami i elektrolitami
233,00 zł
-84,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
148,57 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements
67,53 zł/1kg