5,0



Na podstawie 2 opinii
Smak:
PomarańczowyIsoactive smak pomarańczowy 630g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
28,99 zł
39,44 zł / 1kg
+ 12,90 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Pozostała żywność funkcjonalna i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
OstroVit | Izotoniczny hydrat - KEEZA Mango124,94 zł/1l
62,47 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Więcej informacji o reklamie
GymBeam | Colostrum741,11 zł/1l
66,70 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Więcej informacji o reklamie
OstroVit | Leucyna w proszku bez smaku242,65 zł/1l
48,53 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Więcej informacji o reklamie
PEKTYNA CYTRUSOWA 500G amidowana70,73 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Isostar Hydrate and Perform Koncentrat o smaku pomarańczowym napój w proszku 1500g
66,60 zł/1kg
99,90 zł
Sprzedawca: Sport-Max

Activlab Isoactive – Izotonik Funkcjonalny z Elektrolitami i Witaminami B, Truskawka Mięta, 31,5 g
1,49 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

POWERBAR ISOACTIVE Lemon 1,320g (6) 0 Lemon Jeden rozmiar
100,24 zł/1kg
132,32 zł
Sprzedawca: VISO

100% jabłczan magnezu, 324 g, pomarańczowy
592,72 zł/1l
192,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Ostrovit izotonik cytryna z miętą (500 g) 5903933904276
116,00 zł/1l
58,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

GymBeam Citrulline 120 kapsułek
912,75 zł/1l
109,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Aakg 1000 (100 kapsułek)
163 859,99 zł/1kg
81,93 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

GymBeam | Jabczan Cytruliny w Proszku
431,76 zł/1kg
107,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Isotonic BCAA L-karnityna L-glutamina Isotonic BCAA L-karnityna L-glutamina smak pomarańczowy 500 g OstroVit
50,71 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Napój izotoniczny Enervit, cytryna, 420 g
80 300,00 zł/1l
80,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

GymBeam | Dekstroza
53,72 zł/1kg
53,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

GymBeam SAM-e 60 kapsuek
4 104,00 zł/1l
246,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

GreenFood Nutrition, Glutamina, 120 kapsułek
97,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam | Lecytyna
793,67 zł/1l
95,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam AlphaMale TestoBooster 120 kapsuek
1 163,25 zł/1l
139,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam Glukuronolakton, 90 kapsułek
1 043,00 zł/1l
93,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie

Elektrolity Isoactive napój izotoniczny w proszku smak pomarańczowy Activlab
✓ Kompozycja elektrolitów - pierwiastków mineralnych - węglowodanów oraz witamin z grupy B
✓ Doskonale uzupełnia niedobór wody w organizmie
✓ Pomaga utrzymać odpowiedni poziom wytrzymałości podczas długotrwałych ćwiczeń fizycznych
Opis i dane produktu
Typ produktu:
suplement diety
Nazwa produktu:
Isoactive smak pomarańczowy, 630g
Opis:
Activlab Isoactive to kompozycja węglowodanó/w, elektrolitó/w oraz witamin. Uzupełnia utratę wody, dostarczając ró/wnocześnie najważniejsze elektrolity: só/d, potas, chlorki, wapń i magnez. Produkt wzbogacono ekstraktem z resweratrolem.
Wykaz składnikó/w:
glukoza, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i cytrynian tró/jsodowy, fosforan wapnia, chlorek potasu, węglan magnezu, substancja słodząca: acesulfam K, ekstrakt z nasion guarany (Paullinia cupana), aromat, witaminy (monoazotan tiaminy, ryboflawina, nikotynamid, D-pantotenian wapnia, chlorowodorek pirydoksyny, D-biotyna, kwas foliowy, cyjanokobalamina), barwniki: żó/łcień chinolinowa i żó/łcień pomarańczowa - mogą mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.
Ilość określonych składnikó/w:
1 porcja 100 g Wartość energetyczna 447,1 kJ / 105,2 kcal 1419,5 kJ / 334 kcal Tłuszcz 0 g 0 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g 0 g Węglowodany 26,3 g 83,5 g w tym cukry 26,3 g 83,5 g Białko 0 g 0 g Só/l 0,88 g 2,8 g Só/d 350 mg 1110 mg Potas 130 mg 413 mg (20%*) Chlorki 120 mg 381 mg (47%*) Wapń 120 mg 381 mg (47%*) Magnez 60 mg 190 mg (50%*) Witamina B1173 &mu/g 0,55 mg (50%*) Witamina B2 220 &mu/g 0,7 mg (50%*) Niacyna 2,5 mg 8 mg (50%*) Kwas pantotenowy 945 &mu/g 3 mg (50%*) Witamina B6 220 &mu/g 0,7 mg (50%*) Biotyna 7,9 &mu/g 25 &mu/g (50%*) Kwas foliowy 32 &mu/g 100 &mu/g (50%*) Witamina B12 0,39 &mu/g 1,25 &mu/g (50%*) Ekstrakt z guarany 100 mg 317 mg w tym kofeina 20 mg 69 mg * - % referencyjnej wartości spożycia
Warunki przechowywania:
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w zamkniętym opakowaniu, niem dla małych dzieci.
Nazwa firmy produkującej środek/Adres podmiotu:
Activlab Sp. z o.o. ul. Łany 6 32-700 Bochnia
Kraj lub miejsce pochodzenia:
Wyprodukowano w Unii Europejskiej.
Sugerowana dawka/dawkowanie:
31,5 g - 1 miarka
Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia.
Instrukcja użycia:
31,5 g - 1 miarka rozpuścić w bidonie z 500 ml wody
Informacje o wartości odżywczej:
Zawiera cukier i substancję słodzącą
Suplement diety (środek spożywczy) nie może być stosowany jako substytut zró/żnicowanej diety.
Celem suplementu diety jest uzupełnienie normalnej diety.
Dodatkowe informacje o produkcie znajdują się w ulotce załączonej do produktu bądź na jego opakowaniu.
Activlab Isoactive – Izotonik w Proszku z Elektrolitami i Witaminami B, Pomarańcza, 630 g
Isoactive to proszek do napoju izotonicznego o smaku pomarańcza. Opakowanie: 630 g.
Porcja 31,5 g na 500 ml wody dostarcza 26,3 g węglowodanów, 350 mg sodu, 130 mg potasu i 60 mg magnezu według tabeli produktu. Magnez pomaga utrzymać równowagę elektrolitową.
Rozpuść 31,5 g (1 miarkę) w 500 ml wody. Pij porcjami przed, w trakcie lub po wysiłku.
Najważniejsze zalety Isoactive
- Magnez wspiera równowagę elektrolitową.
- Potas pomaga w prawidłowej pracy mięśni.
- Porcja dostarcza 26,3 g węglowodanów.
- Opakowanie 630 g pozwala przygotować około 20 napojów.
- Postać i przygotowanie: Rozpuść 31,5 g (1 miarkę) w 500 ml wody. Pij porcjami przed, w trakcie lub po wysiłku.
Składniki aktywne
| Składnik | W 100 g | W porcji 31,5 g |
|---|---|---|
| Wartość energetyczna | 1419,5 kJ / 334 kcal | 447,1 kJ / 105,2 kcal |
| Tłuszcz | 0 g | 0 g |
| Węglowodany | 83,5 g | 26,3 g |
| w tym cukry | 83,5 g | 26,3 g |
| Białko | 0 g | 0 g |
| Sól | 2,8 g | 0,88 g |
| Sód | 1110 mg | 350 mg |
| Potas | 413 mg (20%*) | 130 mg |
| Chlorki | 381 mg (47%*) | 120 mg |
| Wapń | 381 mg (47%*) | 120 mg |
| Magnez | 190 mg (50%*) | 60 mg |
| Witamina B1 | 0,55 mg (50%*) | 173 μg |
| Witamina B2 | 0,7 mg (50%*) | 220 μg |
| Niacyna | 8 mg (50%*) | 2,5 mg |
| Kwas pantotenowy | 3 mg (50%*) | 945 μg |
| Witamina B6 | 0,7 mg (50%*) | 220 μg |
| Biotyna | 25 μg (50%*) | 7,9 μg |
| Kwas foliowy | 100 μg (50%*) | 32 μg |
| Witamina B12 | 1,25 μg (50%*) | 0,39 μg |
| Ekstrakt z guarany | 317 mg | 100 mg |
| w tym kofeina | 69 mg | 20 mg |
Wartości zgodne z tabelą na karcie produktu Activlab dla wskazanego wariantu.
Składniki
Składniki: Glukoza, kwas cytrynowy, cytrynian trójsodowy, fosforan wapnia, chlorek potasu, węglan magnezu, acesulfam K, aromat, witaminy B; ekstrakt i barwniki zależą od smaku. Karta producenta podaje pełny skład smaków łącznie — sprawdź etykietę.
Informacje o alergenach
Może zawierać pochodne: zbóż zawierających gluten, soi, mleka.
Zalecane spożycie
Rozpuść 31,5 g (1 miarkę) w 500 ml wody. Pij porcjami przed, w trakcie lub po wysiłku.
Ostrzeżenia
Produkt zawiera cukier i substancję słodzącą. Skład ekstraktów roślinnych i barwników zależy od smaku; sprawdź etykietę wariantu.
Informacje o produkcie
Rodzaj produktu: Izotonik w Proszku z Elektrolitami i Witaminami B
Wariant: 630 g
Marka: Activlab
Nie czekaj, zamów już dziś Activlab Isoactiv! Poczuj przypływ energii i ciesz się lepszą wydolnością podczas każdego treningu!
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w zamkniętym opakowaniu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
- Kolor
- Pomarańczowy
- Producent
- REGIS Spółka
- Waga
- 735 g
- Liczba sztuk
- 1
- Smak
- Pomarańczowy
- Zawartość
- 630 ml
- Lista składników
- glukoza, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i cytrynian trójsodowy, fosforan wapnia, chlorek potasu, węglan magnezu, substancja słodząca: acesulfam K, ekstrakt z nasion guarany (Paullinia cupana), aromat, witaminy (monoazotan tiaminy, ryboflawina, nikotynamid, D-pantotenian wapnia, chlorowodorek pirydoksyny, D-biotyna, kwas foliowy, cyjanokobalamina), barwniki: żółcień chinolinowa i żółcień pomarańczowa - mogą mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.
- Informacja o wartościach odżywczych
- na grafice
- Zalecany sposób podawania
- porcję (31,5 g - 1 miarka) rozpuścić w bidonie z 500 ml wody
- Firma spożywcza
- UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
- Nazwa handlowa
- Elektrolity Isoactive
- EAN
- 5907368865904
- Numer producenta
- ACTIV/742
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w zamkniętym opakowaniu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
- Kolor
- Pomarańczowy
- Producent
- REGIS Spółka
- Waga
- 735 g
- Liczba sztuk
- 1
- Smak
- Pomarańczowy
- Zawartość
- 630 ml
- Lista składników
- glukoza, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i cytrynian trójsodowy, fosforan wapnia, chlorek potasu, węglan magnezu, substancja słodząca: acesulfam K, ekstrakt z nasion guarany (Paullinia cupana), aromat, witaminy (monoazotan tiaminy, ryboflawina, nikotynamid, D-pantotenian wapnia, chlorowodorek pirydoksyny, D-biotyna, kwas foliowy, cyjanokobalamina), barwniki: żółcień chinolinowa i żółcień pomarańczowa - mogą mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.
- Informacja o wartościach odżywczych
- na grafice
- Zalecany sposób podawania
- porcję (31,5 g - 1 miarka) rozpuścić w bidonie z 500 ml wody
- Firma spożywcza
- UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
- Nazwa handlowa
- Elektrolity Isoactive
- EAN
- 5907368865904
- Numer producenta
- ACTIV/742
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Activlab Isoactive – Izotonik w Proszku z Elektrolitami i Witaminami B, Wiśnia, 630 g
28,99 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Activlab Isoactive – Izotonik w Proszku z Elektrolitami i Witaminami B, Cytryna, 630 g
28,99 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Isoactive smak grapefruitowy 630g
39,44 zł/1kg
28,99 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Isostar Hydrate and Perform Koncentrat o smaku pomarańczowym napój w proszku 1500g
66,60 zł/1kg
99,90 zł
Sprzedawca: Sport-Max

Activlab Isoactive ZERO 225 g – Izotonik Bez Cukru i Kalorii, Elektrolity, Witaminy B, Grejpfrut
33,83 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Isostar Hydrate and Perform Koncentrat o smaku cytrynowym napój w proszku 1500g
85,02 zł/1kg
127,53 zł
Sprzedawca: VISO

Activlab 100% Whey Premium 500 g – Białko Serwatkowe WPC, Odżywka Proteinowa, Aminokwasy BCAA, Czekolada
138,00 zł/1kg
69,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

ISOACTIVE ZERO elektrolity bez cukru smak pomarańczowy Activlab
120,00 zł/1l
27,00 zł
Sprzedawca: Katomix

Double Heart Electrolytes Recharge system, 20 szt. Granulki
306,81 zł/1kg
50,93 zł
Sprzedawca: apohealth

Activlab Pharma Elektrolity – Tabletki Musujące z Potasem, Sodem i Witaminą C, Limonka, 20 Tabletek Musujących
40,75 zł/1kg
4,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Activlab Isoactive – Izotonik Funkcjonalny z Elektrolitami i Witaminami B, Truskawka Mięta, 31,5 g
1,49 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Snickers Protein Powder 875g
187,84 zł/1kg
165,30 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Kreatyna (monohydrat kreatyny) - 500g I proszek I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
326,88 zł/1kg
163,44 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Electrovit® elektrolity z cytrynianem magnezu Activlab Pharma
119,88 zł/1l
9,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Activlab Amino Complex – Kompleks Aminokwasów w Tabletkach, Granat, 120 tabletek
129,58 zł/1l
27,99 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

POWERBAR ISOACTIVE Lemon 1,320g (6) 0 Lemon Jeden rozmiar
100,24 zł/1kg
132,32 zł
Sprzedawca: VISO

Activlab Amino Complex – Kompleks Aminokwasów w Tabletkach, Granat, 300 tabletek
229,59 zł/1kg
61,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Creatine Powder Super smak pomarańczowy 500g
131,65 zł/1l
78,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Protego Elektrolity 10 saszetek
125,60 zł/1kg
13,03 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,56 zł
Sprzedawca: Katomix

Składana ławka do ćwiczeń KM-Fit | Wielofunkcyjna, regulowana, obciążenie do 400 kg
290,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

EAA Xtra Cytryna, 500g
135,98 zł/1kg
67,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Rodan | Szafka Pod Umywalkę - Brązowy Mat - 80 Cm - 2 Szuflady Softclose - MDF - Bez Blatu - Meble Łazienkowe
813,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: RodanFurniture

Activlab Mass Up 1200 g – Węglowodanowy Gainer Na Masę z Białkiem WPC, Kreatyną i Tauryną, Truskawka
47,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Activlab Whey Protein 500 g – Białko Serwatkowe WPC, 65% Białka, Odżywka Proteinowa, Wanilia
59,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Gorenje GV642C65, W pełni wbudowany, Pełny rozmiar (60 cm), Dotyk, Szuflada, Stal nierdzewna, 14 komplet.
2 025,26 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Sprzedawca: Teshop

POWERBAR ISOACTIVE Red Fruit 1,320g (6) 0 Red Fruit 0 Red Fruit One Size
144,70 zł/1l
191,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

CarboMax kompozycja węglowodanów z kompleksem witamin Truskawka Activlab
22,99 zł/1l
22,99 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Activlab Pharma Kolagen Extra 300 g – Kolagen 10 g, Witaminy C i D, Wapń, Hydrolizat Kolagenowy w Proszku, Malina-Truskawka
197,83 zł/1l
59,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Szafa SONGMICS Szafa z 2 drążkami i 12 przegrodami
259,00 zł
Sprzedawca: homerci

Vitamaze L-Arginine 4500, Kapsułka, L-Arginina, 360 szt, L-arginina HCl 750 mg 4500 mg jej L-Arginina Base 622,5 mg 3735 mg, Rano i wieczorem 2 kapsułki popijając wystarczającą ilością wody, najlepiej przed posiłkami. 30 minut ..., Przechowywać produkt nieotwarty, chłodny, suchy i niedostępny dla dzieci.
342,03 zł/1l
108,08 zł
Sprzedawca: apohealth
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Expert Weight Gain Programme - Mass Advanced 2,5kg Cookies - Hardcore Creatine - Xtreme BCAA - Hardcore Xenatest
885,72 zł
Sprzedawca: FITADIUM
177 321,32 zł/1kg

Confirmed Weight Gain Programme - Mass Advanced 2,5kg Strawberry Yogurt - Hardcore Creatine 1,5kg Tropical - BCAA Xtreme
633,68 zł
Sprzedawca: FITADIUM
130 119,10 zł/1kg

Advanced Weight Gain Programme - Mass Advanced 2,5kg Cookies - Hardcore Creatine 1,5kg Orange - BCAA Xtreme
633,68 zł
Sprzedawca: FITADIUM
130 119,10 zł/1kg

ZERO ISOLATE ADVANCED (1,8 kg)
420,35 zł
Sprzedawca: FITADIUM
233,53 zł/1l

Hiper masa (4 kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
449,80 zł
Sprzedawca: FITADIUM
112 449,99 zł/1kg

Serwatka Iso zero (1816 g)
441,39 zł
Sprzedawca: FITADIUM
202 472,47 zł/1kg

Iso whey zero black (1816g)
441,39 zł
Sprzedawca: FITADIUM
203 218,23 zł/1kg

Supersonic Kolagen Rybi do Picia 5000 mg Cytrusy 175 g 25 porcji
154,00 zł
Sprzedawca: SupersonicFood

Iso whey platinum (1816g)
407,73 zł
Sprzedawca: FITADIUM
224,52 zł/1l

Iso whey platinum (1816g)
407,73 zł
Sprzedawca: FITADIUM
224,52 zł/1l

Science in Sport GO Hydro – tabletki musujące o smaku ananasowym, 160 sztuk
218,76 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

SIS Beta Fuel 80 Powder (15 x 82 g) Pomarańczowy – Energia i wytrzymałość – Napoje energetyczne
212,42 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements
172,70 zł/1l

SIS Beta Fuel 80 Powder (15x82g) Truskawka i limonka – Energia i wytrzymałość – Napoje energetyczne
212,42 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements
172,70 zł/1l

PULS Pre Workout Shot Czarna Pomarańcza 12 × 60 ml – zawiera: 200 mg kofeiny, Beta‑Alanine, Arginine AKG i witamin z grupy B
104,95 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal
1 749,17 zł/1l

Science in Sport GO Hydro – tabletki musujące o smaku coli, 8 sztuk
203,91 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements

VemoHerb Bulgarian Tribulus Maxx, 60 kapsuek
170,06 zł
Sprzedawca: FIT1EU
485,89 zł/1l

Iso whey platinum (908g)
273,08 zł
Sprzedawca: FITADIUM
300,75 zł/1l

SWEDISH Supplements | THE BUTCHER 2.0 Battlefield Red
167,09 zł
Sprzedawca: FIT1EU
393,15 zł/1l

Supersonic Flow Creatine Mango-Marakuja 150 g LiposoMax 3 g 30 porcji
93,00 zł
Sprzedawca: SupersonicFood

HIGH5 Sport Energy Drink Orange 2,2 kg (46 porcji) | Napój izotoniczny w proszku z węglowodanami i elektrolitami
233,00 zł
-84,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
148,57 zł
Sprzedawca: LUTO-Supplements
67,53 zł/1kg