4,5



Na podstawie 11 opinii
Zawartość:
125 ml- 40 ml
- 125 ml
Laura Biagiotti RomamoR Uomo, Mężczyźni, 125 ml, Butelka jednorazowa, Czarny pieprz, Kardamon, Gałka muszkatołowa, Lawenda, Drzewo sandałowe, Bursztyn, Piżmo, Tonkowiec wonny, Wetiwer
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
217,73 zł
1 741,84 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Łap promocję, póki trwa!
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny25 582,50 zł/1l
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Więcej informacji o reklamie
Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax5 463,00 zł/1l
546,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Rabanne 1 Million, Mężczyźni, 200 ml, Mandarynka, Mięta pieprzowa, Cynamon, Różowy, Bursztyn, Skóra, Spray2 122,75 zł/1l
424,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Dior Eau Sauvage, Mężczyźni, 50 ml, Bergamotka, Cytrus, Hedione, Lawenda, Mech dębowy, Wetiwer, Spray7 915,20 zł/1l
395,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Laura Biagiotti RomamoR Uomo, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Czarny pieprz, Kardamon, Gałka muszkatołowa, Lawenda, Drzewo sandałowe, Bursztyn, Piżmo, Tonkowiec wonny, Wetiwer
1 825,60 zł/1l
136,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Laura Biagiotti Roma Uomo, Mężczyźni, 125 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Grejpfrut, Laur, Mandarynka, Geranium, Bursztyn, Cedr, Massoia, Piżmo, Drzewo sandałowe, Wanilia
1 272,40 zł/1l
159,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti Roma Uomo, Mężczyźni, 200 ml, Bazylia, Grejpfrut, Laur, Mandarynka, Bursztyn, Piżmo, Mech dębowy, Wanilia, Drzewo cedrowe, Massoia, Drzewo sandałowe, Geranium, 1 szt.
980,40 zł/1l
196,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Laura Biagiotti - Roma Uomo Green Swing EDT 200ml
1 084,85 zł/1l
216,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Laura Biagiotti Roma Uomo, Mężczyźni, 125 ml, Grejpfrut, Laur, Bazylia, Mandarynka, Geranium, Bursztyn, Cedr, Piżmo, Drzewo sandałowe, Wanilia, Spray
1 172,64 zł/1l
146,58 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Laura Biagiotti Roma, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mięta, Goździk, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Bursztyn, Mirra, Paczula, Wanilia
1 923,60 zł/1l
192,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Laura Biagiotti Roma Uomo Green Swing Woda toaletowa, 125ml
1 209,52 zł/1l
151,19 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Laura Biagiotti RomamoR, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Jagody, Jeżyna, Jaśmin, Magnolia, Kwiat pomarańczy, Drewno kaszmirowe, Paczula, Wanilia
3 040,00 zł/1l
152,00 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Laura Biagiotti Roma Uomo woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
2 949,60 zł/1l
221,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Rabanne Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Lawenda, Estragon, Tymianek, Goździk, Geranium, Piżmo, Mech dębowy, Tytoń, Spray
1 340,20 zł/1l
134,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
558,75 zł/1l
111,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Givenchy Gentlemen Only, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Jagody, Mandarynka, Gałka muszkatołowa, Cedr, Wetiwer, Skóra
2 060,80 zł/1l
206,08 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Montana Ininital, Kobiety, 75 ml, Bergamotka, Lawenda, Kardamon, Cynamon, Gałka muszkatołowa, Pieprz, Cedr, Piżmo, Tytoń, Tonkowiec wonny, Spray
2 641,47 zł/1l
198,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Guerlain Vétiver, Mężczyźni, 200 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Cytryna, Pomarańczowy, Gałka muszkatołowa, Pieprz, Tytoń, Tonkowiec wonny, Wetiwer
4 009,50 zł/1l
801,90 zł
Sprzedawca: PerfumeriaMarzen

Salvatore Ferragamo F, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Jabłko, Lawenda, Czarny pieprz, Labdanum
1 353,50 zł/1l
135,35 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Salvatore Ferragamo Uomo, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarny pieprz, Kardamon, Kwiat pomarańczy, Drewno kaszmirowe, Drzewo sandałowe, Tonkowiec wonny
4 782,80 zł/1l
239,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Mężczyźni
- Pojemność:
- 125 ml
- Rodzaj flakonu:
- Butelka jednorazowa
- Nuty zapachowe główne:
- Czarny pieprz, Kardamon, Gałka muszkatołowa
- Główne nuty zapachowe serca:
- Lawenda, Drzewo sandałowe
- Główne bazowe nuty zapachowe:
- Bursztyn, Piżmo, Tonkowiec wonny, Wetiwer
- Typ dozownika:
- Spray
Romamor Uomo to Woda toaletowa stworzona przez markę /Laura Biagiotti. Orientalno-drzewna kompozycja zapachowa wydana w 2018 roku. Twórcą /Romamor Uomo jest perfumiarz /Guillaume Flavigny.
Romamor Uomo marki Laura Biagiotti to drzewno-korzenna woda toaletowa dla mężczyzn. Włoski urok i dynamiczny styl życia zamknięte we flakonie. Pikantny, urzekający zapach imbiru i czarnego pieprzu łączy się w otwarciu z orzeźwiającą nutą grejpfruta i intensywnymi akordami wetiweru. W sercu słodka esencja figi ukryta jest w harmonijnych akordach lawendy, które otulone są połączeniem cedru i gałki muszkatołowej. Piżmo, bursztyn, drzewo sandałowe, bób tonka i kadzidło dopełniają ten bardzo męski zapach, który jest idealny do noszenia na co dzień. Twórcą Romamor Uomo jest Guillaume Flavigny, a zapach został wprowadzony na rynek w 2018 roku wraz z wersją dla kobiet.
Świeży zapach Mexx Man daje każdemu mężczyźnie wspaniały zastrzyk energii, który zapewni mu dobry nastrój przez cały dzień. Kompozycja zapachowa zawiera szybkie nuty passiflory połączone soczyście z gałką muszkatołową i kolendrą, a kończy się na szlachetnej woni ambry. Zapach został zainspirowany bliskością natury i morską bryzą. Noszony w dzień Mexx Fresh Manspowoduje, że zawsze będziesz czuł się wolny i odświeżony. Mexx Fresher to zwycięskie połączenie męskich i zaskakujących nut. Dojrzała marakuja pobudza górną nutą, a ciepła gałka muszkatołowa i kolendra zapewniają ciepłą nutę łagodnego serca. Zapach utrzymuje się bardzo długo.
Nuty zapachowe: Nuty głowy: passiflora Nuty serca: gałka muszkatołowa, kolendra Nuty bazy: Ambra
Grejpfrut, kardamon, pieprz, wetyweria, imbir, lawenda, gałka muszkatołowa, cedr, figa, bursztyn, kadzidło, piżmo, drzewo sandałowe, bób tonka
Woda toaletowa Romamor Uomo marki Laura Biagiotti została stworzona wyłącznie dla mężczyzn. Opakowanie zawiera 125 ml wybranego zapachu.
Woda toaletowa Romamor Uomo marki Laura Biagiotti została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 125 ml.
Romamor Uomo: hołd dla miłości, Rzymu i męskości. Tak jak rzymskie budowle symbolizują siłę, wyjątkowe wartości i wielkie chwile, tak mężczyzna Romamor oznacza pewność siebie, charyzmę i nowoczesną elegancję. W tak szybko zmieniającym się świecie jest zorientowany na to, co trwałe. Nie czeka na okazje, on je tworzy. Działa z samostanowieniem, zamiast płynąć z prądem. Jest silny, ale nie boi się okazywać słabości. Żyje dla chwil, które trwają.
Laura Biagiotti Romamor uomo woda toaletowa 125 ml vapo. Laura Biagiotti Romanor zapach dla mężczyzn z orientalno-drzewnej rodziny zapachowej wprowadzony na rynek w 2018 roku. Nuty głowy: kardamon, czarny pieprz, grejpfrut, imbir i wetyweria. Nuty serca: lawenda, gałka muszkatołowa, figa i cedr. Nuty bazy: fasolka tonka, bursztyn, drzewo sandałowe, piżmo i kadzidło.
Laura Biagiotti Romamor Uomo Edt Spray
- Waga
- 0.175 kg
- Zawartość
- 125 ml
- Składniki
- Laura Biagiotti Romamor Uomo Woda toaletowa, 125ml
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisexMężczyźni
- EAN
- 8011530005146
- Numer producenta
- F11T004
- Waga
- 0.175 kg
- Zawartość
- 125 ml
- Składniki
- Laura Biagiotti Romamor Uomo Woda toaletowa, 125ml
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisexMężczyźni
- EAN
- 8011530005146
- Numer producenta
- F11T004
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Laura Biagiotti Roma Uomo, Mężczyźni, 125 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Grejpfrut, Laur, Mandarynka, Geranium, Bursztyn, Cedr, Massoia, Piżmo, Drzewo sandałowe, Wanilia
1 272,40 zł/1l
159,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Laura Biagiotti RomamoR Uomo, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Czarny pieprz, Kardamon, Gałka muszkatołowa, Lawenda, Drzewo sandałowe, Bursztyn, Piżmo, Tonkowiec wonny, Wetiwer
1 825,60 zł/1l
136,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Laura Biagiotti - Roma Uomo Green Swing EDT 200ml
1 084,85 zł/1l
216,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Laura Biagiotti Roma Uomo, Mężczyźni, 200 ml, Bazylia, Grejpfrut, Laur, Mandarynka, Bursztyn, Piżmo, Mech dębowy, Wanilia, Drzewo cedrowe, Massoia, Drzewo sandałowe, Geranium, 1 szt.
980,40 zł/1l
196,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Laura Biagiotti Roma, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mięta, Goździk, Jaśmin, Różowy, Tuberoza, Bursztyn, Mirra, Paczula, Wanilia
1 923,60 zł/1l
192,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Laura Biagiotti Roma Uomo Green Swing Woda toaletowa, 75ml
1 482,67 zł/1l
111,20 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
945,00 zł/1l
94,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
382,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Prophete URBANICER E-Bike, 7 Ah, 36 V, 2,5 h, 252 Wh, Aluminium, Aluminium
5 188,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
899,50 zł/1l
89,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 522,60 zł/1l
252,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Karl Lagerfeld Classic Woda toaletowa, 150 ml
715,00 zł/1l
107,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Art Of Arabia I EDP 100ml
1 546,00 zł/1l
154,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 031,50 zł/1l
103,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 395,70 zł/1l
139,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Burberry London, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Cynamon, Lawenda, Skóra, Mimoza, Dąb, Tytoń
1 767,20 zł/1l
176,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
5 069,00 zł/1l
304,14 zł
Sprzedawca: motivoo

Nikos Sculpture Parfém 100 ml M
1 774,70 zł/1l
177,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Laura Biagiotti Roma Uomo Green Swing Woda toaletowa, 125ml
1 209,52 zł/1l
151,19 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hermes H24, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, BHT, Benzyl..., 1 szt.
5 246,20 zł/1l
262,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Versace Eros Woda toaletowa, 200ml
1 611,75 zł/1l
322,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Hugo Boss - Boss Bottled Night EDT 200ml
1 247,75 zł/1l
249,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Roberto Cavalli Uomo, Mężczyźni, 100 ml, Spray, 1 szt.
1 215,10 zł/1l
126,35 zł
-4,84 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
121,51 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Laura Biagiotti Roma Uomo, Mężczyźni, 125 ml, Grejpfrut, Laur, Bazylia, Mandarynka, Geranium, Bursztyn, Cedr, Piżmo, Drzewo sandałowe, Wanilia, Spray
1 172,64 zł/1l
146,58 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Laura Biagiotti Aqve Romane Uva Dulcis, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL..., 1 szt.
1 260,60 zł/1l
126,06 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Versace - Dreamer EDT 100ml
1 456,00 zł/1l
150,55 zł
-4,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
145,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Cerruti 1881 Riviera EDT 100 ml M
1 299,00 zł/1l
129,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Joop! WOW! Woda toaletowa, 100ml
1 288,00 zł/1l
128,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 73% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
73%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 18% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
18%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
9%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko poszło świetnie
Zawartość 0,125 l
Przesyłka dotarła na czas. Sama jeszcze nie wypróbowałam tego zapachu, ale świetnie pachnie na moim mężu.
Oceniono dnia 27 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsze perfumy w najlepszej cenie
Zawartość 0,125 l
Trwały, wyjątkowy zapach w bezkonkurencyjnej cenie.
Oceniono dnia 30 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko idealnie!
Zawartość 0,125 l
Produkt zgodny z opisem. Szybka dostawa.
Oceniono dnia 23 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały
Zawartość 0,125 l
Szybki, niedrogi, niezawodny. Po prostu doskonały.
Oceniono dnia 8 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
wszystko pozytywne
Zawartość 0,125 l
dobre przetwarzanie, świetna cena
Oceniono dnia 5 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ok
Zawartość 0,125 l
To też nie do końca mój zapach, ale wciąż w porządku. Powiedziałbym, że był nieco bardziej cierpki.
Oceniono dnia 6 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zapach, który szybko się ulatnia
Zawartość 0,125 l
Bardzo podoba mi się zapach EDT. Niestety ulatnia się już po 60 minutach.
Oceniono dnia 8 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,125 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
140,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 817,80 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 058,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 645,77 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
927,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 361,87 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Black Woda toaletowa, 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
288,51 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 885,10 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Dior Eau Fraiche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Petitgrain, Paczula
596,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 967,20 zł/1l

Dior Eau Sauvage Extreme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
567,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 676,20 zł/1l

Dior Hypnotic Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Migdał, Jaśmin, Wanilia



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
558,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 583,80 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l